lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule1234
szkoda że tam nie ma listy uczestników nigdzie, ciekaw jestem kogo wyślą Austriacy i Japończycy bo o tym cicho a to też ważne nacje i skoczkowie
0
@Rewolucja123
BEZ PRZESADY, nie wierzę w to, bardziej Osasuna w weekend
0
@Medium
" Byli tacy co gwałcili zwłoki i później zjadali ofiary kawałek po kawałku, plus spuszczali i pili krew"
że co???
1
@chavez
La Liga > Liga Europy > Puchar Króla
1
@Ojciec5tkidzieci
egoistyczny i do tego tchórz
0
Komentarz usunięty
5
Komentarz usunięty
1
@pioz123
Ja zakładam że desta sprzedadzą lub wypożyczą. Dlatego go nie licze.
Dodatkowy środkowy obrońca tez potrzebny w razie W:)
Kase mamy i to nie problem jest. Problemem są FFP la ligi ale licze ze to znow rozwiążą. Ale generalnie podobnie myślę:)
2
@pioz123
daj spokój z tym Destem, on jest na wylocie
wg mnie PO się przyda i nawet było że będą szukać jednak, Kounde Araujo owszem, ale sezon jest długi jakieś kontuzje jak jesienią w LM i znów byłby problem bo na PO byłby s. Roberto
wg mnie wtedy byloby w obronie
Kounde (Foyth/s.roberto) - Araujo (Garcia)-Christensen (N'Dick)- Balde (Alba/Alonso)
przy czym S.roberto pewnie byłby też opcją w pomocy wtedy do rotacji jako taka zapchajdziura i grałby pewnie ogony plus jeśli byłby łatwy przeciwnik/kontuzje
taką widzę jego rolę w przyszłym sezonie i Alonso zresztą też
również uważam że i Busi i Alba z mniejszą pensją powinni zostać bo aż tylu piłkarzy latem nie kupimy
ale wg mnie PO, ŚO, pomocnik (Amrabat?) i 9 - to są cele, bo musimy mieć zbilansowaną i szerszą ławkę w przyszłym roku:)
0
@AlexDark00
rzeczywiście jeszcze Carrasco
0
@Mixtape
szczerze, to LM jest coraz nudniejsza i coraz słabsza z roku na rok
nie wiem czy nawet będę coś oglądał
interesuje mnie zasadniczo Barcelona i Ajax a resztę mam w nosie, może od ćwierćfinałów coś obejrzę bo w tym roku w 1/8 są tak słabe pary że aż żal
Brugia, Eintracht w 1/8 LM, wg mnie traci dużo z elitaności z roku na rok
czekam na Super Ligę
1
N'Dick, Foyth, Amrabat, Vitor Roque
Jak widziecie takie okienko 2023:)? myślicie że wtedy kadra byłaby kompletna? wg mnie wyglądałoby to całkiem obiecująco:)
0
@FCBparasiempre
Bez przesady tez mieliśmy swoje okazję w tych meczach. Z drugiej strony można mówić ze pecha mieliśmy w meczach z espanyol czy rayo w pierwszej kolejce. Gdzie moglismy spokojnie mieć 6 a nie 2 punkty. Poza tym nigdy nie wiesz jak zespół zaregowakby na stratę bramki.
0
@Encore
Dobry, średni i 2 przeciętniaków.
Chodzi mi o tylko ze obi raczej różnicy nie robią.
0
@Encore
z nimi czy bez mam nadzieję że wygramy, a wyżej wymienieni to nie są jacyś mega zawodnicy co wpłyną na obraz gry za wyjątkiem Lisandro i może Eriksen choć to też nie TOP, nie oszukujmy się
0
@FCBparasiempre
nie no nie przesadzajmy, jakie szczęście, nie można mieć ciągle szczęścia, wczoraj też mieliśmy szczęście? czy jednak byliśmy lepsi, bo wg mnie byliśmy lepsi i mogliśmy i powinniśmy nawet wcześniej zabić mecz vide szanse Raphinha i Lewy w drugiej polowie
8
setka Lewego, setka Raphinha + bardzo dobra okazja Lewy
vs setka Morales
no nie nie byłby sprawiedliwy
2
SKOKI 2023
Podsumowałem formę polskich skoczków od początku cyklu z dużym lataniem czyli od konkursów w Sapporo (jest to 9 ostatnich konkursów) i Żyła na stabilnym poziomie, Kubacki natomiast widać lekki spadek choć ciągle jest w czołówce.
Fenomenalny okres Granerund, bardzo dobry Ryoyu i wielka forma Wellingera to chyba tak w kilku słowach o tym okresie.
I duży spadek formy Lanziska.
1. Granerund - 756 pkt.
2. Ryoyu - 543
3. Kraft - 424
4. Wellinger - 399
5. Kubacki - 349
6. Zajc - 342
7. Żyła - 261
8. Lanzisek - 222
9. Domen Prevc - 218
10. Tschofening - 208
Kubacki powinien być w TOP3 PŚ na koniec, a mam nadzieję że będzie w TOP2. Norwega jednak wg mnie nie dogoni, bo mimo iż osłabnie mu forma to chyba Dawid nie wskoczy już na poziom z poczatku sezonu.
0
@michal26
Dokładnie został stracony:) ale juz widać powrót do formy mistrza:)
0
Ryoyu odpalil rakiete:) brawo!
0
@fenix1983
To ze będziesz tu pisal ciagle ze zaskoczy nie znaczy ze tak będzie. Bo nie zaskoczy. Nakupowali przepłaconych graczy. To nie fifa to nie zadziała tu
1
@Sysia11
Bajeczna?
Enzo Fernandez top, kilku dobrych i reszta przeciętnych. To ze płacisz 500 mln nie znaczy ze kupiłeś samych kozaków.
Mudryk na razie przereklamowany cucurrela to samo i można by tak wymieniać
0
@FcPortoFan1999
Nie wyjaśni chyba ze siebie:) wellinger kraft i pewnie Ryoyu tez powalczy
0
@Faro
ma teraz szansę się pokazać, to dobry moment na to, w lidze przewaga jest, LE to nie jest cel główny, więc to dobry moment na być albo nie być u nas
0
Villarreal, United, Almeria, United, Cadiz
Almeria, Cadiz - tu powinno być fajne miejsce na rotacje i odpoczynek, w pozostałych meczach fajnie jakby zagrali na maksa
0
@Faro
tak 2 razy najmocniejszy skład na dziś, tu nie ma co się oszczędzać, potem jest mecz a Almerią u siebie przed rewanżem z United i tam mogą być rotacje, potem Cadiz i kolejne rotacje ale na te mecze nei ma co się oszczeędzać
0
@sebasek99
tak samo punktujący Real był wychwalany przez niego i jak to mówił kontrolował mecze
no nie zgadzam się jak wygrywasz seryjnie po 1-0 to nie jest to przypadek czy szczęście
jak zdobywasz 53/60 - to nie można też mówić o szczęściu, słabej grze, no szanujmy się to co powiedziec o reszcie ligi wtedy
nie wiem czy wiesz ale za guardioli też nie wszystkie mecze wygrywaliśmy po 3/4-0, też nie zdobywaliśmy co roku po 100 pkt w lidze
i też było wiele ciężkich meczów, gdzie nie zawsze graliśmy dobrze
najważniejsze mecze gralismy wtedy dobrze i tak teraz też to wygląda od nowego roku mniej więcej
jego wypowiedzi biły taką hipokryzją że aż uszy bolały patrząć na jakiego dziennikarza się kreuje
0
@gregory9609
hotel cram, centrum, piękny widok z restauracji na miasto, w środku restauracja z gwiazdką Michelin
1
@sebasek99
tylko właśnie u niego nie było widać tego profesjonalizmu ostatnim czasy i tu ten problem właśnie
wychwalał drużynę drugą w tabeli grającą piach szczerze mówiąc, a umniejszał dokonania pierwszego zespołu w tabeli teraz już z dużą przewagą, no to sorry gdzie tu obiektywizm i profesjonalizm?
a już bronienie na siłę Viniciusa teraz jest śmieszne, jakoś inni piłakrze nie miewali zbytnich problemów czy z Ronalidinho czy Rivaldo czy z Messim
bo ci piłakrze zasadniczo szanowali innych, czego nie można powiedzieć o naburmuszonym Vinicus
1
tydzień bez meczu Barcelony jakoś tak dziwnie było