0

@Medium
a ty skoro taki pewny że będzie remis to też obstawiaj co tam masz

pisze ci tylko że ten typ ci nie wejdzie

0

@Emhyr
spokój może kompletny nie ale uważam że to wygramy i awansujemy:)
przeszłość nie ma znaczenia ważne aby dzis zagrali dobrze i wygrali i awansowali

choć liga na pierwszym miejscu

0

@Medium
Barcelona wygra już ci nie wchodzi typ

0

@sebo939

a czemu nie przywołasz wyników innych drużyn w LM

albo nie podasz na jakim etapie kończyliśmy udział w LM?
w ogóle podajesz wyniki pojedyńczych meczów? bo tak pasuje ci do narracji
17/18- z Romą było 4-4 w 1/4 LM
18/19- z Liverpoolem było 3-4 w 1/2 LM
19/20- - 1/4 LM
20/21- 1/8 LM

podajesz wyniki pojedyńczego meczu a dwumecz jak sama nazwa wskazuje to 2 mecze

tottenham raz był w finale i co z tego? ile ma pucharów? jak w pozostałych sezonach LM? był gdzieś daleko w LM?

PSG - to samo, ile pucharów? jak pozostała przygoda w LM?
14/15 PSG przegrało z nami 5-1 w dwumeczu, czemu o tym nie wspominasz? niewygodnie

piszesz o przestrzeni lat- tylko takie sformułowanie nic nie znaczy a nawet w ostatnim 10 leciu mamy wiecej sukcesów w LM niż wspomniany Tottenham czy PSG

liczą sie sukcesy, oświecę cię Barcelona kiedyśprzegrała z Dynamem Kijów w dwumeczu 7-0 i co to ma za znaczenie, to zanczy że Dynamo jest lepszym zespolem czy teraz czy historycznie? no nie

a czy w zeszłym roku się skompormitowaliśmy w europie? zespół był jaki był, przeszli Napoli potem, przeszli Galatasaray, odpadli z Eintracht - ale później jak sie okazał był to zwyciezca LE a teraz jest w 1/8 LM - mocno więc niedoceniony zespół

0

Komentarz usunięty

1

jakiś dziennik dotarł do tajnych dokumentów będących w fiskusie i za pewnie tylko w biurach Barcelony:)

no spoko:) to trzyma się kupy

2

@Rust_Cohle
chyba nie ma pączków za 50 gr w dzisiejszych czasach

1

@Comentateiro
dlatego zyczę ci i sobie dobrego meczu i wyganej Barcelony

masz rację ostatnie sezon w Europie średni, ale jednak 1/4 LE była, ten może i uważam że bedzie lepszy

a poprzednio chyba bylo 1/8 LM, a wcześniej 1/4 LM a jeszcze wczesniej 1/2 LM i wcześniej 1/4 LM Z 2 razy, czy jakoś tak - wiec oprócz poprzedniego sezony byliśmy w czole Europy, ten zależy od LE jak daleko zajdziemy, ale jakkolwiek będzie uważam że idziemy w dobrym kierunku

no jeśli Barcelona dobrze sobie radzi w tak silnej lidze jak hiszpańska to jednak jest dobrym zespołem, bo to nie liga portugalska, holenderska itp.

ale wygranie Mistrzostwa Hiszpanii wg mnie teraz najważniejsze, LE - drugi nadrzędny cel, pech chciał że gramy z jednym z najmocniejszych zespołów jakie pozostały w LE - Barcelona, Arsenal, United - to wg mnie faworyci LE w tym sezonie a sadzę że i za rok w LM zagrają dobrze te zespoły

1

@ShawnC
on nie nauczył się czytać w szkole i teraz jak paru innych paj.. madryckich będzie tu pisał farmazony

1

@talizmo
oj koleś odleciałeś, sama Marca pisała że on nawet nie miał wpływu na wybór sędziów

naucz się czytać, taka rada na przyszlość

0

@J4no
bo gramy u siebie, bo mamy lepszy skład niż United wystarczy?

0

@sebo939
bez przesady 5xLM, 4xPZP, 3 Puchar MT, 5 superpucharów Europy, 3 x KMŚ

mało który klub może się poszczycić takimi sukcesami w Europie, większość z nich to XXI wiek

także w Europie na przestrzeni lat radzimy sobie dobrze ale też jak każdy klub mamy wpadki, nie pamiętasz już Realu i słynne 1/8 aż po grób itd., ale po gorszym okresie zdobyli trofea hurtem

miernie to na przestrzeni lat w Europie radzi sobie Tottenham, Arsenal, PSG czy City co gabloty z pucharami zakurzony, a nie my

1

@Comentateiro
to wciąż jedna z najlepszych lig świata, gdyby nie ten sezon słabszy to powiedziałbym że najlepsza

co z tego że w Anglii robią transfery za miliony jak zasadniczo nic z tego nie wynika, bo LE czy LM w ostatnim czasie wygrywają takie zespoły jak Real czy Villarreal 2 lata temu

rok temu wyjaśnił Xavi Napoli by odpaść z Eintracht, to nie jest takie zero-jedynkowe

jak przejdziemy United a odpadniemy z jakimś Ferencvaros to co powiesz że Xavi się sprawdził czy nie w Europie? w sumie mocnego rywala przeszedł by odpaść z ogórkiem

ja liczę na dobry mecz i liczę na awans bo wg mnie mamy lepszy zespół, ale przede wszystkim celem jest liga hiszpańska i tam trzeba zdobyć mistrza


1

@Janiama
nie mam nic przeciwko:) Benfica, Napoli, City, BVB - jakby ktoś z nich wygrał LM to bylo super ael Benfica i BVB raczej nie mają szans wg mnie niestety

2

@Zoker
walentynek nie obchodzi bo pewnie kobiety nie ma

0

@Comentateiro
jeden mecz niczego nie zmienia liczy się całokształt pracy, to co jak United przegra to ten haag jest słaby? no nie

a liga angielska jest tak mocna że na razie przegrywa wszystko w Europie:) tak wiem oszczędzają sie na mocarna ligę
Xavi pokonal Real, Sociedad, Atletico, Betis, Sevilla, Villarreal serio to nie jest weryfikacja dla Ciebie?

0

@bjorno
haha spadaj na stronę śmietaknową

0

@kylo12
koleś wszystko wyjaśnione na stronie dawno temu a ty dalej żyjesz w swoim świecie

mniej filmów i teorii spiskowych radzę

a czuć od Ciebie ukrytą opcję madrycką

1

@cold_play
dzięki za info:) widzisz to popełniłem błąd i źle myślałem

0

@fotohobby
dokładnie tak jest:) ciekaw jestem kar dla pracodawcy za nie wysłanie

1

CADENA SER

nie jest to przypadkiem kataloński pismak? tak mi się kojarzy

MARCA - typowy madrycki pismak tłumi aferę a kataloński dla wyświetleń i kasy szuka dziury w całym? ale może się pomyliłem i to też madrycki pismak

w każdym wypadku współczesne dziennikarstwo to pomału dno, afery na domysłach dla klikania i rozgłosu itd.

0

Aferka była a tu już nawet Bartomeu wyjaśnił o co chodziło i nawet madrycka Marca wspomniała że rzeczowy Pan nie brał nawet udziału w wyborze sędziów ale co aferę nakręcali i mają kliknięcia to ich

współczesne dzinnikarstwo

1

@Dironixu
wyraźnie można przeczytać że muszą złożyć PIT 11 nie tylko do podatnika ale też do US do końca stycznia właśnie, więc pewnie czeka ich kara za brak złożenia w terminie

0

@Dironixu
z tego co pisałeś rozszedłeś się w słabych stosunkach, nie wiem jakie są kary za nie wysłanie PIT do fiskusa ale mieli na to czas do 31 stycznia, ja bym ich podpierdzielił na twoim miejscu bo ewidentnie zrobili to złośliwie

0

@Janas11224
no nie koleś, nie tworzę specjalnie wątków i nie ogłaszam światu wszem i wobec że mam to czy siamto

temat mnie interesujący więc udzieliłem odpowiedzi w jakimś pobocznym wątku i dyskutowałem

spoko nie bój się nie będę robił pajacerki i nie będę nagrywał budowy czy mieszkania czy samochodów

z ciekawości to można się przejść do drugiego pokoju i sprawdzić czy cię tam nie ma

a Ty mnie normalnie śledzisz koleś, słabe i zalatuje stalkingiem

nie do widzenia

0

@kuz
w tamtym roku też było coś po wygranym klasyku takiego, już nie pamiętam dokładnie coś ale też miało byc coś głośnego

1

@Dironixu
Polski Wał 1 sprawia że większość osób będzie miała jakieś nadpłaty w tym roku,

naliczanie i Polski Wał 2 było od 1 lipca 2022, ale w zeznaniu Polski Wał 2 obowiązuje od 1 stycznia 2022 stąd sporo osób bedzie miało róznice

0

@Janas11224
widzę mam stalkera

rozmawialiśmy o kosztach budowy w wątku, który nie ja rozpocząłem i w którym pisali o kosztach budowy i powierzchniach

widzisz tu gdzieś chwalenie się? pisałem o kosztach zakupu działki czy ile dałem? nie, ktoś powyżej będzie miał podobną powierzchnię a nawet większą licząc poddasze które zaadoptuje on i się do tego odniosłem
nie wiem tworzę wątki specjalnie gdzie wrzucam zdjęcia domu, mieszkania, samochodów itp., albo tworzę specjalne filmiki jak co poniektórzy bo chyba mają małe przyrodzenie i bawią się w dyskusje z nieznanymi osobami z neta

stary miło mi ze kogoś interesuje moje życie i śledzi moje wpisy tu ale to już pomału zalatuje pod stalking i czuję się trochę niebezpiecznie bo nie wiem co za psychol jesteś

0

@against_modern_football
dokładnie to to kupowanie

2

@Janas11224
chyba mnie z kimś pomyliłeś z działkę koleś:) bo ja działkę kupowałem x lat temu i nic o tym nie pisałem tu

@RomanHoffer pytał o nadpłatach to mu napisałem, gdzie widzisz chwalenie się w czymś co mi zabrali najpierw za dużo a teraz oddają? bardziej pokazuje jak Polski Wał 1 był szkodliwy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?