lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pyra92
i 32 zawodników z podstawy nie na swoeje pozycji? xD
twoja analiza jest tak śmieszna że aż żałosna
0
@pyra92
sergi roberto w drugim meczu na swojej pozycji:)
haha dalej tych durnych Twoich wywodów nie ma co czytać
0
@Batys
no nie Koeman nie miał ligi na wyciagnięcie, nie okłamujmy się
tutaj jednak mamy przewagę 8 pkt a to już sporo
ja sądzę że z Mistrzostwem i SPH to będzie nie tylko co uratowany ale dobry sezon a jesli by wygrali jeszcze PK to bardzo dobry sezon
na Europę przyjdzie czas spokojnie
0
@Batys
no nie 1/2 LM czy 1/4 LM to nie jest ośmieszanie się ani odpadanie na wczesnym etapie, koleś ochłoń
odpadliśmy z Frankfurtem co wygrał LE potem, wczoraj po wyrównanym meczu z United
ochłoń bo na razie to może być dobry sezon a na Euopę przyjdzie czas za rok
0
@Batys
1/4 czy 1/2 LM to nie wczesne etapy, chłopie ochłoń
0
Komentarz usunięty
0
@matirix20
dokładnie rzeczywiście frajerstwo:) masakra co ludzie mają z głowami tu
0
@reloaded
jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz:) a już zapomnieli jak w pierwszym meczu głównie Raphinha robił robotę
0
@Phoenixx
a gdzie tu było 0-3?
0
@kamilos1214
co się stało? masz jakieś dodatkowe wydatki co miesiąc? bo rozumiem że chodzi ci o to że nie spinać ci się będzie co miesiąc kasa i będziesz żył od pensji do pensji?
0
@Cule1234
szkoda że nie Granerunda
3
@Borneo
gadki szmatki, wejdzie pogadamy, na razie hipokryzja
0
@LjakRoberciik
to życzę przegranego kuponu:)
0
@Nieznajomy
no nie wskazuje wyraźnie, po prostu nie umiesz czytać lub sobie dopowiadasz to co zostało nie powiedziane
typowe polskie zachowanie
0
@Nieznajomy
no i nadal się kłania że nie umiesz czytać,
nie napisałem nigdzie że wszyscy się pożegnają, wg mnie awansuje tylko City, a odpadniecie 3 z 4 drużyn tak potężnej ligi w tym po jednej kompromitacji jest chyba odpadnięciem z hukiem? nie uważasz?
0
@Janiama @sonek
zobaczymy oby:), dziś jednak już było też info o bolu pleców
wg mnie dużymi faworytami będą Ryoyu - który dobrze skacze na normalnych i lubi Planice + treningi z Zupanem ponownie miało to miejsce przed Sapporo, Geiger - też lubi małe + forma wzrasta, Jelar - wzrasta mu forma ostatnio, Wellinger to samo
Kubacki wg mnie też ma szanse na podium ale coś mi się wydaje ze będzie zaraz za
Granerund też może powalczyć choć w jego wypadku uważam że nie będzie już w takim gazie + statystyka jest na jego niekorzyść, ostatnie lata liderzy PŚ wracali bez medalu MŚ
Kraft - on też zawsze może powalczyć
co do Stocha nie wierzę w jakieś jego specjalne odrodzenie, on już swoje wygrał i wieku nie oszuka
0
SKOKI NARCIARSKIE MŚ 2023
już jutro kwalifikacje do konkursu na normalnej skoczni K95
jacy są Wasi faworyci na ten konkurs MŚ? to będzie trochę inne skakanie niż na dużej skoczni i wg mnie trochę inni faworyci
wg mnie faworytami będą Ryoyu, Geiger, Jelar, Wellinger - oni umieją skakać na takich skoczniach normalnych i forma ostatnio dobra i Granerund - bo dobrze skacze ogólnie choć nie widzę go tutaj aby miał tryumfować, może Kraft namiesza jeszcze
Kubacki obstawiam że będzie w TOP 5-10 konkursu, Żyła i Stoch TOP 10-15
a Wy?
0
@Nieznajomy
a czy pisałem że City się pożegnało? nie dopisuje więc czegoś co nie napisałem do mnie bo to żenujące jest
a tottenham i chelsea pewnie odpadną z LM
wy ludzie macie problem z czytaniem, nikt nie pisał że liga angielska jest słaba, ale że jest przereklamowana a i owszem, inaczej co roku mielibyśmy 3-4 zespoły z ligi angielskiej w półfinałach LM
Villarreal też wygrał LE 2 lata temu wiec nie tylko Real
hurtowo? real, liverpool, bayern,chelsea,real - ostatnie 5 lat, powiedziałbym często a nie hurtowo, poza tym zaraz po tym sezonie odejdzie tytuł sprzed 5 lat a czy w tym roku wygrają? wątpię
0
@Rewolucja123
raczej ćwierćfinał to minimum wtedy a nie max
czyli nie tak jak napisałeś, jeśli masz skład na TOP8 Europy to ćwierćfinał to miniumum, a jak dobrze grasz to powinno się oczekiwać lepszych wyników
za rok sądzę jeśli dolkupią/podisza kontrakt z 3 zawodnikami to taki powinien być plan:) a jesli by wrócił Messi to półfinał uznałbym za minimum
0
@Rewolucja123
to masz 4 zespoły a reszta?
kadrowo jesteśmy w top8 Europy bez wątpienia
9
@draxidox
nie kumam o co tu chodzi? co to za ludzie?
0
@Kessie
1-2 dla Barcelony
2
@Sysia11
wycenianą jak Villarreal? bo anglicy są przereklamowani i piłakrze tam grajacy też może stąd to wynika
no jednak wyniki danej ligi w Europie są wyznacznikiem a liga angielska z hukiem pożegna się w 1/8 LM a miala być taka mocarna i mocna
nikt nie mówi ze liga hiszpańska jest mega mocna w tym sezonie, bo nie jest ale wychwalanie ligi angielskiej jest co najmniej śmieszne, a liga hiszpańska to nie tylko Real, Villarreal 2 sezony temu wygrał w LE
a za rok Barcelona też będzie spokojnie w gronie 1/8-1/4 LM jak nie lepiej tego jestem pewien
poza tym tu nie chodzi o jeden sezon tylko tendencję, a kasa nie jest równoznaczna z klasą sportową
0
@Encore
19 w lidze, 2 SPH, 2xLM, 3 copa del rey - my mamy 26 przy 34 meczach -76%:)
nie wiem czy Napoli tez nie ma więcej niż 27?
nad wyrost statsytyka, w samej lidze MU majaą 15-4-5, czyli nie jakos powalajacao, ale jak sie liczy jakies puchary ligi nagielskiej czy inne myszki miki to może tyle maja
0
@barcelonaLM
się okaże:)
0
@Nicko
Bayern, City, Napoli - ktoś z niech zgarnie puchar
0
@Rewolucja123
ćwierćfinał max?
podmień za roberto daj Pedri
jakie ekipy mają mocniejszą 11 wyjściową? na pewno nie 8 ekip
0
@Tomek54321
mam odmienne zdanie, Real na 1/4 lub 1/2 się zatrzyma
0
@Objectivo
koleś jest w powietrzu ma piłkę na głowie, jak jesteś w powietrzu lekkie odepchnięcie i lecisz bezwładnie
karny jak byk
5
@Rewolucja123
wg mnie ewidentny karny, darwin ma szanse dojsc do piłki, carvalaj zupełnie nie zainteresowany piłką tylko dawrinem fauluje go
jak ktoś tu nie widzi faulu to radzę założyć okulary