0

@pyra92
i 32 zawodników z podstawy nie na swoeje pozycji? xD

twoja analiza jest tak śmieszna że aż żałosna

0

@pyra92
sergi roberto w drugim meczu na swojej pozycji:)

haha dalej tych durnych Twoich wywodów nie ma co czytać

0

@Batys
no nie Koeman nie miał ligi na wyciagnięcie, nie okłamujmy się

tutaj jednak mamy przewagę 8 pkt a to już sporo

ja sądzę że z Mistrzostwem i SPH to będzie nie tylko co uratowany ale dobry sezon a jesli by wygrali jeszcze PK to bardzo dobry sezon

na Europę przyjdzie czas spokojnie

0

@Batys
no nie 1/2 LM czy 1/4 LM to nie jest ośmieszanie się ani odpadanie na wczesnym etapie, koleś ochłoń

odpadliśmy z Frankfurtem co wygrał LE potem, wczoraj po wyrównanym meczu z United

ochłoń bo na razie to może być dobry sezon a na Euopę przyjdzie czas za rok

0

@Batys
1/4 czy 1/2 LM to nie wczesne etapy, chłopie ochłoń

0

Komentarz usunięty

0

@matirix20
dokładnie rzeczywiście frajerstwo:) masakra co ludzie mają z głowami tu

0

@reloaded
jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz:) a już zapomnieli jak w pierwszym meczu głównie Raphinha robił robotę

0

@Phoenixx
a gdzie tu było 0-3?

0

@kamilos1214
co się stało? masz jakieś dodatkowe wydatki co miesiąc? bo rozumiem że chodzi ci o to że nie spinać ci się będzie co miesiąc kasa i będziesz żył od pensji do pensji?

0

@Cule1234
szkoda że nie Granerunda

3

@Borneo
gadki szmatki, wejdzie pogadamy, na razie hipokryzja

0

@LjakRoberciik
to życzę przegranego kuponu:)

0

@Nieznajomy
no nie wskazuje wyraźnie, po prostu nie umiesz czytać lub sobie dopowiadasz to co zostało nie powiedziane

typowe polskie zachowanie

0

@Nieznajomy
no i nadal się kłania że nie umiesz czytać,

nie napisałem nigdzie że wszyscy się pożegnają, wg mnie awansuje tylko City, a odpadniecie 3 z 4 drużyn tak potężnej ligi w tym po jednej kompromitacji jest chyba odpadnięciem z hukiem? nie uważasz?

0

@Janiama @sonek
zobaczymy oby:), dziś jednak już było też info o bolu pleców

wg mnie dużymi faworytami będą Ryoyu - który dobrze skacze na normalnych i lubi Planice + treningi z Zupanem ponownie miało to miejsce przed Sapporo, Geiger - też lubi małe + forma wzrasta, Jelar - wzrasta mu forma ostatnio, Wellinger to samo

Kubacki wg mnie też ma szanse na podium ale coś mi się wydaje ze będzie zaraz za

Granerund też może powalczyć choć w jego wypadku uważam że nie będzie już w takim gazie + statystyka jest na jego niekorzyść, ostatnie lata liderzy PŚ wracali bez medalu MŚ

Kraft - on też zawsze może powalczyć

co do Stocha nie wierzę w jakieś jego specjalne odrodzenie, on już swoje wygrał i wieku nie oszuka

0

SKOKI NARCIARSKIE MŚ 2023

już jutro kwalifikacje do konkursu na normalnej skoczni K95

jacy są Wasi faworyci na ten konkurs MŚ? to będzie trochę inne skakanie niż na dużej skoczni i wg mnie trochę inni faworyci

wg mnie faworytami będą Ryoyu, Geiger, Jelar, Wellinger - oni umieją skakać na takich skoczniach normalnych i forma ostatnio dobra i Granerund - bo dobrze skacze ogólnie choć nie widzę go tutaj aby miał tryumfować, może Kraft namiesza jeszcze

Kubacki obstawiam że będzie w TOP 5-10 konkursu, Żyła i Stoch TOP 10-15

a Wy?

0

@Nieznajomy
a czy pisałem że City się pożegnało? nie dopisuje więc czegoś co nie napisałem do mnie bo to żenujące jest

a tottenham i chelsea pewnie odpadną z LM

wy ludzie macie problem z czytaniem, nikt nie pisał że liga angielska jest słaba, ale że jest przereklamowana a i owszem, inaczej co roku mielibyśmy 3-4 zespoły z ligi angielskiej w półfinałach LM

Villarreal też wygrał LE 2 lata temu wiec nie tylko Real

hurtowo? real, liverpool, bayern,chelsea,real - ostatnie 5 lat, powiedziałbym często a nie hurtowo, poza tym zaraz po tym sezonie odejdzie tytuł sprzed 5 lat a czy w tym roku wygrają? wątpię

0

@Rewolucja123
raczej ćwierćfinał to minimum wtedy a nie max

czyli nie tak jak napisałeś, jeśli masz skład na TOP8 Europy to ćwierćfinał to miniumum, a jak dobrze grasz to powinno się oczekiwać lepszych wyników

za rok sądzę jeśli dolkupią/podisza kontrakt z 3 zawodnikami to taki powinien być plan:) a jesli by wrócił Messi to półfinał uznałbym za minimum

0

@Rewolucja123
to masz 4 zespoły a reszta?
kadrowo jesteśmy w top8 Europy bez wątpienia

9

@draxidox
nie kumam o co tu chodzi? co to za ludzie?

0

@Kessie
1-2 dla Barcelony

2

@Sysia11
wycenianą jak Villarreal? bo anglicy są przereklamowani i piłakrze tam grajacy też może stąd to wynika

no jednak wyniki danej ligi w Europie są wyznacznikiem a liga angielska z hukiem pożegna się w 1/8 LM a miala być taka mocarna i mocna

nikt nie mówi ze liga hiszpańska jest mega mocna w tym sezonie, bo nie jest ale wychwalanie ligi angielskiej jest co najmniej śmieszne, a liga hiszpańska to nie tylko Real, Villarreal 2 sezony temu wygrał w LE

a za rok Barcelona też będzie spokojnie w gronie 1/8-1/4 LM jak nie lepiej tego jestem pewien

poza tym tu nie chodzi o jeden sezon tylko tendencję, a kasa nie jest równoznaczna z klasą sportową

0

@Encore
19 w lidze, 2 SPH, 2xLM, 3 copa del rey - my mamy 26 przy 34 meczach -76%:)

nie wiem czy Napoli tez nie ma więcej niż 27?

nad wyrost statsytyka, w samej lidze MU majaą 15-4-5, czyli nie jakos powalajacao, ale jak sie liczy jakies puchary ligi nagielskiej czy inne myszki miki to może tyle maja

0

@barcelonaLM
się okaże:)

0

@Nicko
Bayern, City, Napoli - ktoś z niech zgarnie puchar

0

@Rewolucja123
ćwierćfinał max?

podmień za roberto daj Pedri


jakie ekipy mają mocniejszą 11 wyjściową? na pewno nie 8 ekip

0

@Tomek54321
mam odmienne zdanie, Real na 1/4 lub 1/2 się zatrzyma

0

@Objectivo
koleś jest w powietrzu ma piłkę na głowie, jak jesteś w powietrzu lekkie odepchnięcie i lecisz bezwładnie

karny jak byk

5

@Rewolucja123

wg mnie ewidentny karny, darwin ma szanse dojsc do piłki, carvalaj zupełnie nie zainteresowany piłką tylko dawrinem fauluje go

jak ktoś tu nie widzi faulu to radzę założyć okulary

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?