lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@P33ck
Barcelona, Napoli, Arsenal tak:)
BVB nie dociągnie tego nie wierze
OM życzeniowo
ja tylko do tego czekam na finał LM Napoli/Benfica - City, Puchar Hiszpanii dl Barcelony i to byłby jeden z najlepszych sezonów od lat:)
0
@VbamboeB
Modivo gomez lancerto diverse c&a pierwsze z brzegu
0
@FcPortoFan1999
dokładnie zmęczenie robi swoje
niektórzy jak Ryoyu jeszcze się jakoś trzymają, Geiger dopiero teraz zaczyna się ogarniać, a Lindvik w ogóle ma sezon przeciętny kompletnie a to pierwsza trójka z zeszłego sezonu
0
@FcPortoFan1999
zobaczymy, ja kibicuje że ktoś inny wygra -Słoweńcy, Ryoyu, Fettner lub Eisenbichler
Kubacki i tak miał sezon życia ja wiecej od niego nie oczekuje
za rok zupełnie nowe rozdanie, patrząc na ostatnie sezony co roku jest jakaś rotacja:)
1
RAW AIR
seria próbna HEG, Eisenbichler, Kraft, Ryoyu, Lanzisek - wygląda na to że oni powalczą o podium dziś i może świetnie sie tu czujący Fettner
0
@masq
jeśli to było wyciąganie kasy ze spółki to nie "jesteśmy winni" tylko osoby za to odpowiedzialne są winne złodziejstwa itd.
atak jest z każdej strony i to jest słabe, oskarżanie na podstawie domysłów:)
gdzieś to już słyszałem w minionych epokach
ludzkość się cofa mentalnie
0
@geass
Auba 24 mecze i 13 bramek:) + asysty
nie pogoniliby go gdyby nie problemy z rejestracjami - trzymajmy się faktów proszę
no raczej takich Raphinha nie oglądasz w Porto, nie jest to magik ale liczby ma i duży wpływ na grę też
widzę teoria obalona to się łapiesz efektów wizualnych
bez odbioru
0
@barcelonaLM
nie czytam takich szmatławców jak onet, wp itp.:)
0
@barcelonaLM
równouprawnienie nie polega na tym że ktoś ma zarabiać tyle samo bez względu na wszystko
rozumiem równe płace na takich samych stanowiskach - praca w produkcji itp. gdzie łatwo ocenić że praca jest taka sama
ale w pracy eksperckiej nawet na tym samym teoretycznei stanowisku umiejętności, doświadczenie są różne więc bez względu na płeć te prace będą różne, niewiele ale pewnie różne
a ty skąd ten tekst masz problem w domu?
0
@masq
kojarzyłem Cię jako aptekarza?
0
@geass
tak powala mnie, gra dobrze ma duży wkład w zespół, co mi da że kogoś okiwa jak efektu z tego będzie żaden, będziesz się potem podniecał w komentarzach ze kogoś okiwał? czy wolisz cieszyć się z gola, asysty itp.
bo ja wolę to drugie
więc odpowiadając na Twoje pytanie oczywiście że nie pasuje do Twojej teorii tak samo jak Auba ją obalał swoją grą
0
@geass
no tak i Raphinha też do schematu pasuje?
0
@Rewolucja123
a 12 przy 12 nie jest do wypuszczenia? teoretycznie wszystko jest do wypuszczenia ale nawet 6 przy 12 patrząc na regularność zespołu (21 wygranych meczy na 25 to daje 84% wygranych) to jest to spora przewaga
co innego gdyby zespół był nieregularny, ale w tym sezonie jesteśmy regularni
obecne 9 to też już dosyć spora przewaga:)
0
@Rewolucja123
6 w najgorszym wypadku to tez duza przewaga. Nie ma się co szukać. A 12 to bylby juz niesamowity wynik. Jak dla mnie nawet status quo i 9 przewagi bedzie oki. Wygrywać dalej nie oglądać się na innych i po Mistrzostwo Hiszpanii Barcelono:)
0
@Survier
Bo w teorii ciezkie mecze mieliśmy z Villarreal, Bilbao czy nawet Realem w Pucharze ostatnio a wszystkie wygraliśmy:) a straciliśmy punkty z Almeria. Od tym się rozni teoria od praktyki.
Ze Tobie zawsze trzeba tłumaczyć wszystko
0
@Kidd
Tak ale według mnie to musi być wygrana:) cięższe są wyjazdy.
1
@MichalZZZ
To nie kwestia wieku, co zestarzal się pol roku i nagle zdziadział?
To kwestia formy, każdemu naoastnikowi zdarzają się przestoje. Jeszcze będzie strzelał jak na zawołanie:)
3
Mistrzostwo Hiszpanii
teoretycznie po meczu z Realem zostanie na m12 meczów i 1/2 wydają się cięższe z Celtą na wyjeździe i Espanyolem na wyjeździe
Realowi pozostaje takie 4 mecze - Villarreal u sienie, Sociedad na wyjeździe, Valencia i Sevilla na wyjeździe
to tylko tak w praktyce bo jak wyjdzie to wyjdzie:)
w każdym wypadku mistrzostwo dla Barcelony coraz bliżej:)
Vamos Barcelono:)
0
Revolution Race
ktoś rzeczy tej firmy trekkingowe poleca?
2
@mekston
i to jeszcze w tak żenujący sposób
i jednego i drugiego nigdy nie powinno tu być jako trenera niestety
0
@Adamski69
ale Koeman czy Setien to pięknie spierdzielił bo już nie pamiętam?
0
@Survier
koleś ale ty masz problemy ze sobą
jak chcesz wiedzieć to obstawiałem i kibicuje finałowi City-Napoli
jakby tam była Benfica to byłby jeszcze bardziej szczęśliwy i tyle
3
Manchester City:)
co by nie mówić ale kadrowo to obecnie najlepszy zespół na świecie i tu nie ma się nawet co zastanawiać, grają też przyjemną dla oka piłkę:)
ciekawe czy w tym sezonie uda im się wygrać upragnioną LM
obok Napoli, Benfica to 3 zespół któremu kibicuje aby to się udało
0
@SirBobby
no name taki już nie jest ten Vitor, choć futbol zweryfikuje jego możliwości
ale to raczej nie przykład Keirrison
5
Inigo Martinez, Gundogan, Messi, Vitor Roque
Jeśli mieliby ci piłkarze przyjść to byłoby coś pięknego:)
no cóż w lato się okaże
3
@Janiama
wyloguj się na jakiś czas ale fajnie jakbyś kiedyś wrócił na stronę
mogę się z Tobą nie zgadzać, mogę się zgadzać w wielu kwestiach ale mimo wszystko jakoś zawsze praktycznie twoje wpisy czytałem bo były ciekawe, więc w przeciwieństwie do wielu ludzi o niskim poziomie na tej stronie Ciebie będzie mi brakować
ps. jedna rzecz ci nie wyszła mam nadzieję i Barcelona zdobędzie ważny tytuł szybciej niż 5 lat, a mówiłeś to z 2 lata temu jakoś:) mam nadzieję że na koniec sezonu będziesz się śmiał ze szczęścia z tego stwierdzenia:)
pozdrawiam i trzymam kciuki
2
ale pięknie bolą madryckie tyłki te -9 pkt:)
po mistrzostwo i PH Barcelono:) to byłby piękny sezon przy zdominowaniu tak w Hiszpanii:)
Vamos Barcelona
0
@bartas97
rozmawianie o pracy, zamknięty pokój spotkanie w cztery oczy:) szczegółów można się tylko domyślać
a tak na prawdę to tylko domysłu jak wielu z Was tutaj tworzy na podstawie pogłosek i własnej wyobraźni
ale rozumiem -9 trochę boli:)
0
@Torres123
nie wrzucaj tu takiego badziewia stronniczego
4
ciekaw jestem gdzie teraz są madryczaki i ci pseudo kibice Barcelony po słowach Itullarde ale rozumiem tu zasada domysłów i pomówień nie działa:)