lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123
ale on nie musi robić różnicy w taki sposób to inny rodzaj piłkarza, ma świetne podanie wyjście i niezły strzał
od tego będzie Demebele czy Messi aby robić różnicę
jesli mamy zostać z Ferran czy Fati czy nawet jak ma przyjść Abde to wolę aby Raphinha został bo jest to piłkarz lepszy od nich
i jeszcze raz powtarzam on robi różnicę w inny sposób, i sczczerze wolę aby był to piłakrz efektywny niż efektowny który oprócz pajacerskich przekałdania nogi nad piłką czy bezsensownego biegu do linii i głupiej wrzutki nie daje nic zespołowi
możecie się podniecać biegiem czy kiwaniem dla samego kiwania ale za to nie przypisuje się goli czy punktów zespołowi
zresztą ty jesteś anty fanem Frankie więc z kim ja dyskutuje
1
@Odcinkowy
no nie musi, on dostał tą piłką nastrzelany, nawet nie mógł strzału oddać bo został tą piłką trafiony, podanie odrobinę do tyłu za bardzo, nic z tego nie mógł zrobić
1
@Rewolucja123
ale gdzie się dusi? drugi najlepszy wynik w zespole w klasyfikacji kanadyjskiej o czym my mowimy to z kim mamy zostać w ataku z Ferranem i Fatim aka case Bojana Krkicia?
można sprzedać Kessie, Garcia, może odejdzie Alba, Busi obniży zarobki i można sprzedać Ferran/Fati (niestety w jego wypadku) i w tym kierunku powinny iść zadania zespołu od zarzadzania kadrą
chyba że ktoś myśli że Abde który nawet nie jest gwiazdą Osasuny nas zbawi to luz
1
Raphinha
wg mnie cały czas uważam że ten piłkarz powinien zostać, liczby ma całkiem oki, swoje robie jako 12-13 piłkarz powinien dać radę, a wczoraj powinien mieć conajmniej 1 punkt wiecej do klasyfikacji kanadyjskiej gdyby nie Lewy
a wcześniejsze nastrzelenie w kolana/piszczel na pustą bramkę ciężko się przyczepić bo piłka go praktycznie nabiła
0
@Rewolucja123
nie no jak ktoś jest na prawdę dobry to się przebija - araujo, balde, gavi, pedri - nie do końca bo kupiony, fati
także trochę tych młodych się rozwija, ale nie wszyscy to poziom Barcelony
z obecnych może właśnie Riad i Yamal mają najwieksze szanse na przebicie się
1
@Rewolucja123
ale których młodych ty chcesz ogrywać? aż tak wiele talentów już nie mamy
owszem powinniśmy zapewnić sobie mistrza i potem trochę wprowadzać młodych ale aby grali też z najlepszymi i z nimi się zgrywali a nie sami ze sobą i wymieniać całą jedenastkę
Yamal, Chadi Riad, Pablo Torre- aby go ostatecznie zweryfikować i może jeszcze z jednego co się wyróżnia
1
@VamosGirl
huawei watch gt3 pro
1
@Lionel_Messi10
no to można by uznać wtedy kadrę z nimi za zamkniętą:)
0
@Lionel_Messi10
zostawiając Raphina w takim składzie brakuje ciągle jeszcze jednego skrzydłowego i napastnika
0
@Lionel_Messi10
wszyscy nie odejdą ale pewnie z 2-3 odejścia z tego będą
na pewno dobrze by było jakby przyszedł Inigo, Gundogan, Messi
w przypadku odejścia skrzydłowych potrzeba też będzie nowego skrzydłowego/wych
ter stegen/pena
kounde/s.roberto-araujo-christensen/inigo martinez-balde/alonso
gundogan/gavi-de jong/busi-pedri
messi-lewy-dembele
w przypadku odejscia raphinha, ferran, fati - to skrzydłowi są niezbędni bo wtedy nie ma nawet miejsca na rotacje, z drugiej strony nie wierzę że wszyscy 3 odejdą
1
@Kidd
No troche z ubraniami tak mam ostatnio:) w necie Oki w domu średnio
0
@Emhyr
wpływy a przychód to po pierwsze 2 odrębne kwestie
po drugie ultimo amortyzacji niczym nie regulujesz aby być na plus:)
i jasne możesz takiego zawodnika sprzedać, dobre nieważne dyskusja z Tobą w tej kwestii jest jałowa
narka
0
@Peciak
roczna amortyzacja + jego roczne wynagrodzenie brutto:) - to już jakaś spora kwota jest + zwiększyłby się przychody po sprzedaży go
Kessie?? - niby tak ale przy kontuzjach widać brak pomocników do grania
De jong - zdecydowanie nie
busi, alba - tu wg mnie musi pójść duża redukcja pensji
de jong - nawet bym przedłużył kontarkt jakby chciał zejsć z pensji
ter stegen, pena
balde, christensen, kounde, araujo, - nie do ruszenia, neistety chyba też s.roberto, alonoso i alba
de jong, pedri, gavi,busi - wg mnie tez nie do ruszenia
dembele, lewy, raphinha - wg mnie tez nie do ruszenia
cała reszta to pewnie jest jednak do sprzedania
inigo, gundogan, messi to byłby wielkie wzmocnienia, ale oprócz nich powinien jeszcze ktoś przyjsć
1
@Kidd
sądzę że i tradycyjne i smartwatche mają rację bytu
ja przez x lat (z jakieś 18 lat) nie nosiłem w ogóle zegarków, teraz mam na razie smartwatch Huawei watch gt3 i bardzo sobie cenię, wyglądowo jest super
a jak się już przyzwyczaiłem do zegarka na ręce to mam upatrzony ładny zegarek tradycyjny, nic specjalnego bo to Certina a nie Phillipe Patek:) ale mi się podoba a o to mi w tym chodzi aby mi się podobało:)
smartwatch bardziej jako ciekawostka - pogoda, smsy, kroki/kalorie, tetno, itd. a tradycyjny bardziej na uroczystości i dla odmiany choć Huawei też wyglada spoko
0
@Emhyr
no i koleś potwierdziłeś właśnie tylko to co mówiłem:) niezły jesteś agent
ty masz problemy z rozumieniem tego co piszę?
0
@Emhyr
są amortyzowani nie mylmy proszę pojęć ludzie
to czy przychód ze sprzedaży będzie wyższy niż pozostała kwota do amortyzacji to inna kwestia
ale ich koszt zakupu ciągle jest amortyzowany i jest w kosztach zespołu
amen
0
@Peciak
dobrze wiem jak działa amortyzacja, a pisanie że nie są amortyzowani to jawna kpina/albo brak wiedzy
po pierwsze zawodnik mógł się prawie zamortyzować a możesz go sprzedać poniżej wartości amortyzacji pozostałej to wtedy nie masz zysku tylko stratę, nie wie mczy to tak dobrze wpływa na cokolwiek:)
po drugie
na FFP patrzy się dwojako - przychody i koszty, są 2 wymiary
porównujesz % kosztów do przychodów
a koszty to nie tylko wynagrodzenia ale też amortyzacja, jeśli więc sprzedasz zawodnika z dużą amortyzacją to zejdzie ci dużo z licznika FFP
przychód ze sprzedaży natomiast powiększy ci przychody
cały czas oplaca się wiec sprzedać Ferran przez amortyzację właśnie
0
@Lionel_Messi10 @Emhyr
luźno nie luźno pisanie że Ferran czy Raphinha że nie są amortyzowani to jawny brak wiedzy
piłkarze nie dawno kupieni, którzy nie zdążyli się nawet zamortyzować
0
@Kondziubarca
nie ma szans aby de jong odszedł
poza tym co ty za głopty piszesz jak raphinha i ferran nie są amortyzowani:) xd na taką wypowiedź:) chyba kolego nie masz pojecia co to jest amortyzacja
a wg mnie beda celować w Ferra, Ansu lub Raphinha
choć ten ostatni powinien zostać
0
To co finał LM Milan - City:) kto jeszcze obstawia taki finał?
0
@Albatros
większość na tej stronie niby kibicuje klubowi a sami mają problem aby zrozumieć o co chodzi w tym haśle:) nie oczekuj tego więc od kibiców innych klubów
ja dużo dowiedziałem się z książki "Mes que un club":) polecam
Visca el Barca:)
0
@AmigoBlancos
Bardziej pytanie brzmi jutro Chelsea czy jednak Real obroni zaliczkę z 1 spotkania
0
@AmigoBlancos
4 27 do zdobycia, nie wiem gdzies pod koniec sezonu
Powrót najlepszych duzo zmieni
0
@AmigoBlancos
A co tu optymistycznego? Punktują najlepiej w lidze wraca pedri de jong A potem dembele i christensen.
Wg mnie 23 punkty zdobędą
0
@Comentateiro
Nie przesadzajmy. Rownie dobrze meczu Liverpool United mozna stwierdzić że United jest słabsze i niżej w lidze niż United. A rzeczywistość wygląda jak wygląda. Bez grania w danej lidze nie da się tego powiedzieć. Kluby angielskie bardziej intensywne? Tak ale tez gorsze taktycznie i zostawiające dużo miejsca.
0
@bartas97
tylko Gavi nie rusza do Chelsea:) cały w tym ambaras:)
0
@paweldunajecfcb
ale to jakies podróby
1
czy City ostatnio gra w ustawieniu 3-2-4-1?
a jeśli by przy transferach Inigo Martinez, Gundogan, Messi i Vitor spróbować tak grać?
Lewandowski (Vitor Roque)
Dembele (Balde)-Gundogan-Pedri (Gavi)-Messi(Raphinha)
De Jong (kessie)-Busi (e.garcia)
Christensen (F.Alonso) -Araujo (Inigo Martinez)-Kounde
Ter Stegen (Pena)
+ S.Roberto co na kilku pozycjach mógłby grać, czy u nas by takie coś wypaliło wg Was?
wtedy szanse z Kadry b mogliby dostawać też Char Riad czy Yamal
równie dobrze może to wyglądać tak
Lewy
Balde-Pedri-Messi-Dembele
De Jong- Gundogan
Christensen-Araujo-Kounde
Ter Stegen
opcji przesuwania się formacji w czasie meczu jest mnóstwo - w obronie inne ustawienie w ataku płynne przechodzenie na inne, tak samo jak dzięki takiej formaji można by mieć kontrolę na boisku i przejąć środek pola
0
Inigo Martinzez, Gundogan + Messi i Vitor Roque:)
sądzę że takie wzmocnienia bardzo poprawiły by siłę naszej kadry
8
@GrzegorzMadrid oj nie zasraj się