0

@AmigoBlancos
Napoli lub City wygra

1

@Pewex
dla Januszy może to prawda objawiona futbolu dla znawców mogę tylko powiedzieć Xd

a od kiedy to LM to jedyny wyznacznik? śmieszny jesteś

0

@betonito
no zobacyzmy że tak nie będzie, City w finale:)

1

@Pewex no i..
W tym roku 5 meczów i 3-2 dla nas:) oco wiec ci kaman. Ogarnij sie

3

@Herato
nic z tego co napisałeś nie jest do końca prawdą

po pierwsze Villarreal nie jest słaby po drugie, oprocz ostatniego meczu Real dostawał ostatnio od Barcelony, więc nie wiem czy porazki ze łabszymi drużynami są powodem przeganej ligi bo ostatnio przegarli w lidze z Barceloną, remis z Atletico, Betis i porazka z Villarreal a więc górą tabeli

a malo mistrzostw na przestrzeni 10 lat bo byli po prostu słabsi w tym okresie głównie od Barcelony

0

@Peciak
Koles zanim napiszesz takie rzeczy spojrz na statystyki. Ile Pedri wykreował sytuacji? No właśnie to ze jego koledzy nie trafiają to juz nie jego wina. Raphinha tez ma liczby.
Problemem to sa Fati i ferran

0

@martin3131
wystarczająco:) kasy nam nie brakuje akurat, jedynie FFP nas trochę trzyma ael sądzę że i to rozwiązą w lato

a Mistrzostwo Hiszpanii to duży sukces po ostatnich latach:)

1

@martin3131
Tonący projekt?
Klub z mistrzostwem kraju nazywasz tonacym projektem:)
Haha dobre

0

@Mns21
7/10:) gdyby w Europie lepiej to wyglądąło i np. 1/8 LM chociaz po zacietym dwumeczu to dałbym 8/10

0

@Encore
co jest ważniejsze liga czy puchar?
bo chyba Mistrzostwo Kraju czy nie?
nie mówię puchar kraju też oki i fajnei byłoby wygrać ale mówi się trudno zwłaszcza że i tak w tej kategorii jesteśmy rekordzistami jeśli chodzi o ilość, ale to mistrza się pamięta a nie zdobywcę pucharu

14

KIBICE BARCELONY W PIGUŁCE

wygrywasz 3 mecze z Realem ostatnio, przegrywasz jeden i już płacz nic nie potrafią i wywalanie trenera

WTF, chorągiewki to mało powiedziane

dobrze dla Realu że nie wyrzucił Ancellotiego rok temu po porażce 4-0 bo by LM nie wygrali

typowa mentalność januszowa

0

@sendesara
jaki dwumecz z Realem przegrany? o czym ty piszesz chłopie?

w tym sezonie 5 meczy z nimi i nasz bilans to 3-2 dla nas:)

0

@Tomasson81
no nie jest najważniejsza

0

@Rewolucja123
pod tym kątem tak, chociaż za Valverde wg mnie mieliśmy gorszy styl

ale z drugiej strony w Europie nie było tak źle bo 1/4 czy 1/2 LM praktycznie co roku były

dla mnie mistrzostwo w tym roku to piorytet:) a z Europy rozliczę Xavi za rok,
będzie miał już dłużej zespół, dostanie nowe transfery latem wtedy go ocenię z Europy:)

0

@Rewolucja123
nie rozumiem? pod jakim kątem?

0

@Kgorecki2500
jaki limit szczęścia człowieku? o czym ty mówisz zacznij oglądać i rozumieć piłkę
chcesz powiedzieć że jak ktoś wygra np. 10 meczy w tym 7 1-0, resztę np. 2-0, 2-0, 3-1 to znaczy że ma szczęście?

bilans w lidze 23-2-2 o czym my mówimy o jakim szczęściu? nie da się wszystkiego wygrywać ze szczęściem

3

@Kgorecki2500
a Mistrzostwo Hiszpanii to nie jest ugranie czegoś?

ludzie mnie tu załamują na stronie

4

@Rewolucja123
bo tu ludzie jak chorągiewki są:) jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz

mecz nie wyszedł trudno gramy dalej, ważne jest Mistrzostwo Hiszpanii:)
jakoś rok temu pokonaliśmy ich tyle samo i jakoś Real dalej funkcjonuje:) takie mecze się zdarzają po prostu

0

@Kgorecki2500
ale zagraliśmy tak koszmarnie na 4-0 wczoraj? no nie

już bardziej mecz z SPH zasługiwał na taką naszą wygraną

zdarzyło się i tyle trzeba iśc po Mistrzostwo a Xavi ma kolejną lekcję z której wyciągnie wnioski

5

@FCB24
ochłoń chłopie albo zmień klub

5

FC BARCELONA

Niektórzy tu powinni chyba ochłonąć i przenieść się na inny sport albo w ogóle poza sport, bo wygrywać wszystkiego się nie da.

Wczoraj nie zagraliśmy źle ale mecz ułożył się tak jak się ułożył i tyle.
To nie znaczy że jesteśmy tak źli bo jednak w tym sezonie jesteśmy lepsi niż Real, 3-2 bilans dla nas + duża przewaga w lidze.
Nie zasłużyliśmy wczoraj na porażkę 4-0 ale tak wyszło. Ostatnio jakoś też straciliśmy pierwsi bramkę w lidze ale mimo wszystko odrobiliśmy, tu się nie udało a Realowi wchodziło wszystko.

To trochę jak mecz Liverpool United ostatnio, pomimo wygranej Liverpool i to wysokiej, to nadal United jest lepszym zespołem.

Ja tam nastawiam się i czekam na Mistrzostwo Hiszpanii:) to najważniejszy tytuł a Puchar choć też ważny ostatnio tyle wygraliśmy że mi styknie.

Po mistrzostwo Hiszpanii:)


Vamos Barcelono:)

0

@Godlo
ciężko powiedzieć czy są w gazie skoro przegrali z nami 2-1 w meczu o ligę, rzeczywistość zweryfikuje, wg mnie skończ z PK i tyle

0

@Godlo
zmierza po LM:) na razie to są w 1/4 dopiero

w gazie? oceniasz po jednym meczu? a ja przegrali w lidze to już nie byli w gazie?
ludzie ochłońcie bo jesteście jak chorągiewki tu

0

@Dundersztyc
NIE MASZ RACJI TO NIE JEST KORUPCJA

może być to nieetyczne ale nie jest to korupcja i nigdy nie bylo kupowanie raportów

nara

0

@Dundersztyc
a ty jesteś osobą myśląc? bo chyba nie bardzo skoro dla Ciebie nagłówki i cliick-baity to wyrocznia

sam najpierw poczytaj co to korupcja a potem pouczaj to jedno
oferował pomoc w rozumieniu na co VAR zwraca uwagę - czytaj doradztwo

a najważniejsze na razie mamy domysły i tyle nic więcej

żadnych faktów/dowodów itd.

widzę tendencja skazywania na domysłach rośnie

ty pewnie z tych co z zazdroscią patrzy na sąsiada i mówi ze pewnie ukradł

bez odbioru

0

@Dundersztyc

bo nie miał, było to już kilka razy tutaj podawane

opierajmy się na faktach a nie domysłach

4

@Bykunn
który nie miał wpływu na nic i któremu płacili za raporty sędziowskie

które zresztą były już tu ujawniane

i nie mylisz się jest dopuszczalne/nie jest nigdzie prawnie zabronione

6

@Bykunn

xD na co koleś dowodem, weź ochłoń

5

@karolup
nie zagramy w LM? chłopie brałeś coś, odstaw

1

@bartas97
ale jakich dowodów oczekujesz? są zeznania świadków itp.

to ty nie zarzekaj rzeczywistości, prawda boli tak jak zima u was:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?