0

@Objectivo
to jest faul i ewidentny karny

0

@Tomek54321
dojdzie

1

@Conradxc
byłbym zadowolony bo wygrana to wygrana, ale nie piał bym z zachwytu bo to Liverpool z tego sezonu, czyli zespół bardzo przeciętny co w lidze dostaje bęcki od Brenfordów itp.

więc nie nie piał bym z zachwytów bo to jak wygrana z sevilla itp. zespolami teraz

a ty może poszukaj miejsca na swojej stronie lepiej

0

LM - angielskie zespoły

jak tak dalej pójdzie to z mocarnej ligi angielskiej w 1/4 LM bezie tylko City:)

za to liga włoska może mieć 3 przedstawicieli w 1/4 LM

Napoli - City finał LM:) loading

1

@AmigoBlancos
jakoś cię nie widziałem a odpowiadając na twoje pytanie nie jest to wyznacznik wielkości

Bayern, BVB, City, Real, Milan, Inter, Benfica, Napoli wg mnie te zespoły wyjdą

a zwycięzce widzę w gronie Napoli, City, Bayern

0

@ranger3120
co ty porównujesz Bayern do Liverpoolu w tym sezonie?

1

@AmigoBlancos
wygrana z 8 w lidze Liverpoolem jako wyznacznik wielkości spoko:) czemu się tak nie udzielałeś po SPH?:) co do Real Napoli rzeczywiście fajnie by się oglądało, choć raczej byście odpadli z nimi

0

Komentarz usunięty

0

@bartekvisca
Specjaliści czyli menadżerowie i dyrektorzy. Zresztą kolega niżej juz ci pisal ze wystarczy ca. 3 koła leasingu aby jeździć taki autem

0

@Irmscher10
Pierdzielisz sa firmy co od tak kupują takie auta.

0

Komentarz usunięty

1

@Gall
PSG - Barcelona nowy klasyk:) Barcelona by nie straciła, la liga gorzej

0

Komentarz usunięty

23

@creativeopinion
koleś czy ty mas elementarną wiedzę ekonomiczną?

pod stołem? to możesz na bazarku sprzedawać a nie w firmie gdzie masz obowiązkowy audyt nie możesz sobie od tak z takiej firmy wypłacać kasy

ludzie ogarnijcie się

0

Komentarz usunięty

0

@Kondziubarca
nie

ale chyba widzisz różnicę miedzy LM a LE? czy nie bardzo?

jak nie wystawiasz Christensen i Balde i mówisz że oszczędzasz piłkarzy bo jest dużo meczów to o czym to świadczy?

0

@stickie
no nie Alonso to nie jest ŚO, nie gra w najważniejszych meczach

Balde - tu druga rotacja

zamiana pozycji Araujo/Kounde - tu trzecia zmiana

wiadomo że nie wystawi w takim meczu piłakrzy barcelony b bo to byłaby kompromiitacja
jakiś wynik trzeba osiagnąć ale bawiac się w eksperymenty w kluczowej formacji w takim meczu widać że nie jest to dla niego piorytet

0

@wasacz
no właśnie nie mecz ligowy jest bardzo ważny

skoro sam powiedział że rotował bo jest dużo meczy to znaczy że LE ni jest dla niego ważna

poza tym nie mówimy na co ty czy ja masz wywalone

to nie my decydujemy o tym co jest wazne tylko trener, a takimi decyzjami chyba wystawił świadectwo jakie zanczenie i co jest piorytetem dla niego

5

@Firestone
odpowiedź jest prosta Xavi ma wywalone na LE widocznie

0

LE

Też macie wrażenie że rotując na ten mecz i zmieniając dobrze spisującą się obronę Xavi trochę po cichu przyznał że ma wywalone na LE
głośno nie może tego powiedzieć ale chyba trochę tak jest

tak to wygląda, rotujesz Christensenem na co na mecz z Cadiz?

widać że Liga to duży piroytet i przy takiej przewadze punktowej chyba się nie dziwię bo przewalenie tego to byłby gwóźdź do trumny Xaviego

w kolejnym sezonie na pewno potrzebne wzmocnienia aby ławka była wartościowa

0

@Uukasz_93
może nie chciał widzieć, rotując na taki mecz trochę jakby przyznał po cichu że ma wywalone na LE

0

@Emhyr
dokładnie będzie cieszył oko jak w cyrku

0

@FCB24
za dryblingi nie sa przyznawane gole i punkty kiedy to zrozumiesz?

0

@Kondziubarca
fachowcy na jakich nie zasługujemy:)

potem strzeli 2 bramki z United i będzie Złota Piłka:)

0

Komentarz usunięty

1

@pioz123
taka ale Christensen i Balde jeśli myślał poważnei o tym meczu to był obowiązek

2

@JimMorrisonFCB

a stuprocentowe szanse 3:2 dla nas:) strzały celne też przewaga dla nas:)
także tak było to też napierdzielanie bo nawet jak oddasz 10 strzałów xG po 0,1 to wychodzi ci już 1, poa tym xg liczony jest na podstawie goli z danej pozycji itp., a piłakrze różnią się i umiejętnościami i nigdy dana sytuacja na boisku nawet strzał z tego samego miejsca nie jest taki sam po prostu

ty podałeś X a ja ci napisałem że stuprocentowych szans mieliśmy wiecej o 1:)

i uwazam tak jak @pioz123 że na wyjeździe też mogą dobrze zagrać, szkoda ze nie zagra Gavi
ale de jong i kessie są wybiegani i siłę ten drugi ma

wg mnie ciagle szanse na awans są równe

może wreszcie przyznają nam karnego jak będzie się nam należał i strzelimy szybko bramkę? kto wie

poza tym liczę że zagra BACK od początku a to dużo da, chyba że Xavi rzeczywiście trakutje LE jako żeby grać ale niekoniecznie na siłę i porotuje na lige

0

@pioz123
tak, ale chyba na tym polega futbol, a mecz nie kończy się po 60 minutach
mecz trwa 90 minut i albo dobrze grasz całe 90 albo tylko 60 a potem masz tłumaczenie że zmęczenie? czyli źle rozłozyłeś siły, przygotowanie itd.

ale faktem jest też że obroną raczej się nie rotuje jesli dobrze gra, a na pewno nie tak diametralnie gdzie 2 nie gra na swojej pozycji, sorry Kounde gra niby, ale w rytmie meczowym jest na PO

2

@JimMorrisonFCB
to był dobry mecz obydwóch druzyn ze wskazaniem jednak na nas wg mnie,

ale strzał to nie jest okazja bramkowa, to nie jest jednoznaczne

ktoś moze oddać 20 strzałów bo napierdziela z każdej pozycji i zaden z nich nie jest groźny, a ktoś 10 ale konkretnych które realnei zagrażają bramce

angielskie zespoły tak mają że w chaosie napierdzielają ciagle z każdej pozycji
nie mówię że anglicy nie oddawali groźnych strzałów ale ilość strzłów to nie wyznacznik jedyny

widać bylo też że jak zagrała obrona bez kombinacji czyli BACK to United już nie istniał, sądzę więc ze jesli nei bedzie kombianacji i zagra BACK to w rewanżu mozemy zagrać dobry mecz i awansować

2

@pioz123
podobnie uważam i chyba wystawiłbym podobny skład na rewanż, ważne że wraca Busi

jak tylko BACK grało w obronie to wtedy United nie istniało już w tym meczu ile znaczy solidna obrona

obstawiam 1-2 dla Barcelony w rewanżu i nasz awans:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?