1

@Kidd
ale też kryzys zespołów

z całym szacunkiem ale Barcelona, Atletico, United, Arsenal, Juventus - miejsce tych zespołów jest w 1/8 finału, ale z powodu kryzysów itp. kwestii albo nie grali albo grali jesienią słabo albo ciągle słabo grają jak Atletico czy Juve

dodaj te 5 zespołów do obsady 1/8 i zobaczysz ze miałbyś prawie same hity

Barcelona, United i Arsenal obstawiam że za rok beda w 1/8 bo te projekty ida ku dobremu

ale Ateltico czy Juve wątpię

11

@Przemek2323
na szczęście sprzedaży a nie jazdy, ekologiczne elekrtyki z energii z węgla:)

a największy producent CO2 Azja ma to w pompie:)

0

@Bobo25
no nie masz racji, zawsze był limit przy jednym dziecku, może po prostu wcześniej mniej zarabiałeś niż teraz

wiem bo kilka lat temu miałem jedno i nie przysługiwało mi przez zarobki

1

LM 2023/2024

mam nadzieję że kolejna edycja będzie ciekawsza

zagrają pewnie Barcelona, Sociedad, United, Arsenal co powinno od razu podnieść poziom rozgrywek

może z kryzysu wyjdzie Atletico bo też brakuje mocnego Atletico w LM

bo w tym roku niektóre mecze 1/8 są strasznie słabe, za dużo zespołów przechodzi kryzys z tych wielkich

2

@Rust_Cohle
to tylko świadczy o tym jak ta edycja LM jest słaba

0

@Bobo25
jak ci niby zabrali? co ty pierdzielisz? normalnie jest ulga cały czas od 2 dzieci, przy jednym jest limit, chyba że masz jedno ale to zawsze było

1

@ngif
Xavi to młody trener i ciągle się rozwija, a LM to kontuzje 3 podstawowych obrońców + sędzia

wniosek też taki że w lato potrzebne wzmocnienia do zespołu aby ławka była wartościowa N'Dick i Amrabat to wg mnie mus + PO

4

W tym roku na LM zasługuje tylko Napoli z tych co pozostali.
I tu nie ma nawet co dyskutować. Oby wygrali:)

0

@YeastMoss
Każdy vy cwaniakowal bo PSG jest w tym sezonie marne i to id dłuższego czasu.
Po tej edycji LM widać wyraźnie ze potrzebna jest reforma.

4

@kewin
Tez się zastanawiam co on pierdzielisz.
Widać duzy bol tylka u niego.

0

@Xpert77
Jestesmy bo jesienią graliśmy slabo i sędzia nas oszukał

0

@KaJoFCB
No raczej duzo osob z tej strony. A wg mnie to gorszy zespół niz my

1

PSG

Alez oni mają słaby skład.
3 napastników
Veratti
Hakiem
Donnarruma i reszta nadajaca się do tartaku

Jak ktoś może ich uważać za faworytów LM?

0

@DonMatteo901
to tylko pokazuje że na papierze mamy lepszy zespół

1

@pioz123
oby:) mają dobrego trenera i to ich głównym atut obok Rashforda i Bruno

1

@Sensible
nie wierzę że można być tak sportowo ułomnym:)

20

@BorzyKrzys
ale trzeba przyznać że pupę i nogi ma piękne ta dziewczyna:)

0

@Nieznajomy
i tak i nie

w obronie grał wtedy Pique, Garcia, S. roberto

mieliśmy 3 podstawowych obronców kontuzjowanych

a błędu sędziowskie były duże - no nie powiesz mi że w meczach na styku takie błędu nie mają znaczenia? bo mają bardzo duże znaczenie

0

@takisobiektos

mogła Barcelona nie być przekręcona przez sędziego

może porozmawiajmy o tym fakcie

0

@Emhyr
Real wyjąłbym z tej grupy bo to ciągle dobry zespół i kadrowo i ogólnie

ale cała reszta rzeczywiście bardzo blado wygląda w tym sezonie

tak na prawdę gdybym miał wybierać najlepsze zespoły do 1/8 LM to bym w kolejności krajów wybrał

City, Arsenal, United, Real, Barcelona, Napoli, Inter, Bayern, BVB mimo wszystko, PSG, OM, Benfica - czyli tylko 12 zespołów co grają w tym sezonie w miarę, reszta średnio już

1

@pioz123
no tak tylko z trzecioligowcem nie podchodzisz do meczu jak z Realem, drugi raz trzecioligowca ograliśmy 5-0

ja United nie kupuję jako mega mocnej ekipy, bo nawet patrząc na wyjściowy skład Weghourst czy jak mu tam dalot, maguire

gdyby nie osoba Eric ten Haag byłby pewien awansu

ogólnie jak patrzę na oba zespoły to od nich widziałbym u nas tylko Rashford, Bruno Fernandes i tyle

to dobry zespół bez dwóch zdań tego nie neguje, ale u siebie to my jesteśmy faworytem jak i w dwumeczu

0

@Kidd
spółki tak, ale osoby prywatne

a co daje BIK? w jaki sposób chroni?

0

Komentarz usunięty

1

@Comentateiro
prawie? jakoś w meczu z Arsenalem ostatnim nie istnieli i tylko cudem byli w tym meczu bo 3-2 nie oddaje tego meczu

jakoś w meczu z Sociedad nie brylowali

słabszej ligi? jeden słabszy sezon i od razu mówienie o słabszej lidze

bez przesady gramy pierwszy mecz u siebie

City, Arsenal to są mocne drużyny w lidze angielskiej a United jednak za nimi, a czy są mocni? ciężko zweryfikować, na pewno jeszcze bardzo chwiejni
to dobry zespół bez dwóch zdań ale nie taki żeby się go bać, nie u siebie

wg mnie Barcelona ma lepszy zespół i jest delikatnym faworytem i tyle

0

LE

tak sobie patrzę na przewidywane składy i mamy kurde lepszy skład niż MU:)
a już 9 u nich to żart

https://www.whoscored.com/Matches/1694383/Preview/Europe-Europa-League-2022-2023-Barcelona-Manchester-United

oczywiście typ whoscored.com jak zwykle z czapy, mimo wszystko u siebie jesteśmy faworytem i trzeba to wyraźnie powiedzieć

0

@pt9
rozumiem imię nazwisko, ale PESEL aby był widoczny w ksiegach wieczystych w necie? masakra

ty korzystasz mówisz z tego BIK?

0

@pt9
masakra, a tego oszusta złapano w końcu?
i ska wziął twoje imię, nazwisko i PESEL?

0

@pt9
jak się zakończyła sprawa bo jestem ciekaw, ogólnie masakra

0

@kewin
tylko oni a tak na prawdę jedynie Wellinger skacze dobrze a reszta przeciętnie

szykuje się jakiś może niespodziewany zwycięzca zawodów

0

RASNOV 2023

Skład ekip, czyli nawet nie ma co oglądać bo nikt znaczący nie przyjeżdża, liczyłem na Ryoyu, Krafta a tu nawet ich nie będzie.

Austria: Aschenwald, Aigner, Smid, Schuster, Rupitsch, Fussengger, Kahofer

Chiny: Zhen, Song

Czechy: Koudelka, Rydl

Niemcy: Leyhe, Wellinger, Geiger, Eisenbichler, Schmid, Raimund

Włochy: Insam, Cecon

Japonia: Takeuchi, K.Sato

Kazachstan: Muminov, Tkachenko

Norwegia: Tande, Bjoereng, Heggli, Sundal

Polska: Habdas, Juroszek, Pilch, Kot

Rumunia: Cacina, Spulber, Feldorean, Mitrofan

Słowenia: Masle, Bartolj, Vidic, Mogel, Jelar

Szwajcaria; Ammann, Peter

Turcja: Ipcioglu, Bedir

Ukraina: Marusiak, Kalinichenko

USA: Larson, Urlaub

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?