2

@gaucho104
ja się przygotowuje na 1 i sześć zer, jak będzie coś poniżej to będę mega happy:) nie licząc działki bo tą już wcześniej kupiłem

mieszkanie mam fajne, ale jednak chęć przestrzeni większej zwyciężyła

0

@kuczyniak
a ty jak duży dom?

0

@gaucho104
jaka powierzchnia domu? ale do stanu deweloperskiego czy z wykończeniem? bo z wykończeniem chyba niemożliwe?

ja mama własne mieszkanie (wykończyłem nowe), ale rodzina większa (w Wawie powiedzieliby apartament:)) i też buduje dom tylko budżet niestety ustawiłem nieco wyżej stad pytam jaki metraż:)


0

@KmN
spoko, nie wiem czemu ale kojarzyłem że pracujesz w jakiejś korporacji:-p
a tu zupełnie inny kierunek? czemu chciałeś tam zamieszkać? lubisz skandynawskie klimaty? w Norwegii masz działalność własną czy w jakieś firmie jesteś stolarzem?

powodzenia i gratulacje

0

@KmN
a ty czym się zajmujesz w Oslo?

0

@KmN
No to gratulacje:) czemu ciężko? Jak rata nie przekracza 10-30% zarobków to będzie ok:)

0

@czarandkam
Haha:) no nie mialby bo jest Kraft, Ryoyu i Granerund czyli wybitni skoczkowie. Zawsze któryś z nich ma formę.
A Kubacki nie dorasta do nich po prostu nie ten poziom.

2

@czarandkam
Ostatnie podrygi. Żyła i Stoch może jeszcze sezon poskaczą. Stoch juz nic nie musi Żyła więcej nie może bo jest średnim skoczkiem.
Kubacki sezon życia jak na razie a i tak mam wrażenie że skończy max w TOP3 bo to jest skoczek dobry ale nic więcej. Raczej nie na PŚ skoczek.
Gorzej ze młodych nie widać.

0

@joloskyy
ma ból 4 liter:)

0

@MESSIah16
to będą mieli we Francji OM, jedyny francuski klub który wygrał LM:)

0

@Faro
po to żeby była szersza ławka na przyszły sezon i w razie W w LM aby było zastępstwo

Vitor Roque, Inigo Martinez, Pavard to tylko niektórzy o których się mówi a na pewno jakby przyszli wzmocniliby zespół

0

@arsenallondyn0
piękna jest:)

1

@bartas97
fakt jest jednak taki że na dzis i United i Barcelona są mocniejsze i od Liverpool i od Real

do czego doszło aby w LE był lepszy mecz niż w LM
wg mnie LM powinna czekać zmiana formatu na wiecej zespołów w grupie ale mniej grup

0

@reloaded
jest wiele opcji może ktoś mieszka z kimś, może już ma mieszkanie, może wynajmuje tylko pokój

1

@Coutinho007
no dokładnie, on tworzy dużo okazji, nie zawsze skrzydłowy musi kreowac okazję dryblingiem czy biegiem i ostrą wrzutką w pole karne

on ma bardzo fajne podania i to bardzo ważne bo przynosi to wymierne efekty

a czy nie jest efektowny? a co to ma za znaczenie szukamy chyba piłkarza a nie cyrkowca
btw. jak dla mnie takie asysty podania są bardzo efektowne, mnie bardzo jara taka wizja gry i takie piękne podania i dla mnie jest to widowiskowe w inny sposób ale widowiskowe

0

@Piernik
a na start nie ma w urzędzie najniższej krajowej?
zresztą potem kokosów tez chyba nie ma przynajmniej tak wiem od dwójki znajomych co pracują/pracowali w urzedzie

0

@Faro
Lewy, Raphina, Dembele, Pedri, F de Jong

1

@Lionel_Messi10
ja obstawiam że zostanie, grać potrafi a podania ma bardzo fajne jak choćby do Gaviego ostatnio czy do Pedriego w meczu z Betisem i wiele wiele jeszcze innych

podobają mi się tez jego takie miękkie wrzutki/podcinki w pole karne ala Messi też często to wykonuje

1

@Nieznajomy
a czy ja go sprzedawałem w przerwie meczu z Sevillą? nie
to proszę nie utożsamiać mnie z la ramblą

0

już myślałem że w tym tygodniu będzie średnio z meczami na tygodniu
a tu jutro PSG- OM, a w czwartek wraca LM w pilce ręcznej i TKW Kielc zagra z Industria Kielce:)

4

musimy czasami częściej strzelać z dystansu jak rywal się broni w polu karnym w 10:)

tak jak Lewy pokazał ostatnio w meczu z Sevilla gdzie Bono to cudnie wyciągnął że potrafimy strzelać też z dystansu

2

Raphinha - w lidze na razie 4g+4a na 963 minuty:) oby tak dalej ja w niego wierzę i ze albo golach albo w asystach będzie miał wynik dwucyfrowy:)
wg mnie teraz pokaże swoją najlepszą wersję a w poruszaniu się przypomina mi trochę Di Maria:)

i te jego magiczne podania, brakowało ostatnio takich pięknych piłek u nas:)
wg mnie zostanie w Barcelonie na lata:)

0

@Criss18Barca
w tym momencie 240 punktów straty, gdzie widać że Kubacki już się wyhulał, bardziej martwiłbym się o 2 miejsce niż myślał o TOP1

a w USA chyba nie większość a wszyscy poza Amerykanami będą skakać pierwszy raz

już nie będzie żadnej zabawy o KK, bardziej o to czy obroni TOP2
a Rasnov- Geiger, Ryoyu, Kraft tam dobrze skaczą więc o podium będzie ciężko

2

@bartekvisca
w Biedronce najczęściej jest po 6 ale tak jak mówisz chyba na 5 zł też są promocje ale o 3 nie słyszałem

0

@Xxxbarca4ever
nie wydaje mi się, Kubacki to po prostu nie jest taki kaliber zawodnika jak Granerund, miał bardzo długi okres bardzo dobry ale całego sezonu tak nie wyskaka
Granerund też pewnie niedługo lekko osłabnie bo fizycznie nie da się tak skaka w nieskończoność a Norweg widać że nie potrafi się hamować i nawet w kwalifikacjach chce błyszczeć
wracając do Kubackiego wg mnie na jakiś medal ma szanse na MŚ ale nie sądzę aby tam brylował

nasz trener ustawił ich na poczatek sezonu mocny a teraz widać że z każdym weekendem coraz gorzej z małymi przebłyskami
ich wieku nie oszukasz Zyła 36, Kubacki 33, Stoch 36, szkoda że młodych nie widać, owszem są MŚJ i tam dobry występ ale to nie zawsze przekalda się na PŚ

bardziej sie zastanwiam czy utrzyma miejsce w TOP 2-3 na koniec sezonu
będą jeszcze 4 konkurys na mamucie a wiadomo tam Kraft poszaleje i jeszcze kwestia Ryoyu bo jak mu siądzie powtarzalność i treningi z Zupanem ponownie to tez może seryjnie być top 1-3 konkursów i szybko nadrabiać straty

Lanzisek wg mnie jak Kubacki nie ten kaliber i o niego jestem spokojny

1

@Comentateiro
czy wszystko wiem to nie wiem:) ale tak moja miłość kibicowska to FC Barcelona i Ajax Amsterdam

zadowolony tak że odszedł Schreuder ale Heitinga miał średnie wyniki w Jong Ajax więc to raczej zastępstwo na okreslony czas

ma lepszych piłkarzy niż reszta ligi wiec powinien to wykorzystać

mówi się o Bilic i to byłaby ciekawa kandydatura:)

1

SKOKI

Kolejny weekend kolejne zwycięstwa Granerunda. Cieszy na pewno fakt że Ryoyu powraca pomału do formy i ten drugi skok wczoraj niesamowity już był nawet Granerund w mega formie się schował w drugiej serii przy tym skoku.
Norweg pewnie niedługo będzie gubił formę bo to normalne ale PŚ już nie odda.

Natomiast Japończyka widzę właśnie w roli faworyta MŚ szczególnie że Zupan do niego za tydzień przylatuje:) i pewnie do TOP 3-5 w PŚ się dobije

Stoch ja od niego nic nie oczekuje ile on wygrał i dał radości nam to pozostanie:) wieku niestety nie oszukamy.

Kubacki od dłuższego czasu widać spadek formy z lekkimi przebłyskami, oby tylko utrzymał miejsce w TOP3 i coś jeszcze powalczył. Na MŚ może o jakiś medal powalczyć bo miewa przebłyski.

Żyła - stabilna i równa forma i oby zakończył sezon w TOP 10:)

Bardzo słaby sezon jak dotychczas Lindvik - czyzby to był jeden sezon zycia?

2

Ajax Amsterdam

nowy trener tymczasowy i od razu inna gra:) rywale byli jacy byli ale ostatnio nawet z takimi Ajax miał problemy i już tylko -3 pkt do pierwszego miejsca:)

2

@pioz123
dokładnie dla mnie liczy się wkład w wynik zespołu

nie musi robić pajacerki jak Antony:) ale jeśli będzie tak pięknie podawał a ma do tego smykałkę to będzie z niego pociecha jeszcze:)

0

FC BARCELONA

Ten zespół ma potencjał:) liczę teraz na Mistrzostwo Hiszpanii i dobre zaprezentowanie się w LE.

Puchar Króla to byłby miły dodatek.

Oby Raphinha i Kessie teraz się rozegrali i pokazali potencjał:)

Po sezonie wiadomo trzeba się wzmocnić na kliku pozycjach, ale teraz cieszę się grą:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?