3

LIGA MISTRZÓW 2022/2023

Komu teraz kibicujecie z pozostałych drużyn

ja Napoli bo ty to była piękna historia potem Milan i City a Wy?

1

@Emhyr
coś pewnie mieli, bo jakby się nie wliczało to w sumie można by kupować do Barcy B:) albo do albo do Barcy B osobny limit, choć wydaje mi się że oni też wchodzą

choć decydujący głos i tak ma la liga a to wygląda jakby specjalnie co chwilę zmieniali zasady aby nam utrudnić życie a taki Lucas Ramona to dla nich no name na ten moment wiec machnęli ręką pewnie:)

0

@Emhyr
wlicza się i całe wydatki na pracowników i amortyzacja

Ramona wzięli bo to pensja bardzo niska, jednak nie porównanie niższa niż Gavi, Araujo, Balde, Alonso

0

@JarekS
no nie masz racji bo maraton będzie i w marcu i kwietniu

teraz mieliśmy mecze z Intercity, ceueta, girona itp. gdzie były pewne rotacje
i z ciężych meczów szykuje się teraz tylko betis, villarreal i united 2 razy

a w marcu proszę cię masz Real, Valencia, Bilba, Real - i to wszystko do polowy marca i dodaj sobie do tego mecze 1/8 LE - a mogą być z jakimś mocnym przeciwnikiem
+ potem rozjazd na mecze reperezentacji

a w kwietniu elche, real, girona, getafe, atletico, rayo, betis - plus potencjalnei mecze 1/4 LE - niby tylko real, ateltico ael w 1/4 tez moga byc mocni przeciwnicy i to 9 meczy

powtarzam te mecze nie znikną i chyba lepiej było grać to teraz

no nie masz racji ale widzę jak zwykle udajesz najmądrzejszego

0

@Emhyr
śmieje się:) bo chyba pensje Barcy B też są liczone do FFP

0

@Emhyr
kupią Vitor Roque do Barcy B:)

1

@Janiama
ja bym nie odpuszczał, zwłaszcza że fajnie byłoby po jesieni słabej z dobrej strony pokazać się w Europie:)
a nawet nie grosz a przychody wliczane do FFP:) bo kasy jest bardziej te limity dobijają

0

LE 2022/2023

wielu piszę aby odpuścić ale wg mnie fajnie byłoby się chociaż przyzwoicie zaprezentować w tych rozgrywkach, bez zbędnego rzucania sił ale jednak

jak dla mnie na ten moment to powinno być

Mistrzostwo
Liga Europy
Puchar Króla

0

@JarekS
no i co te mecze magicznie znikną nagle też będą a wcale nie powiedziane że w lepszym czasie bo w marcu też będzie natłok meczy bo chyba i przerwa reprezentacyjna jest i potencjalne kolejne rundy LE, także argument średni

0

@Survier
wszystkie byśmy przegrywali:) od tego mamy piłkarzy aby grali i wygrywa zespół a nie pojedynczy piłkarz tytuły

1

@Kgorecki2500
pojedyńcze przebłyski nie dają ci 47 pkt na 54 możliwych, czyli ile 87%, sorry ale pierdzielisz głupoty teraz

1

@Kgorecki2500
Real, Sociedad, Bilbao, Villarreal - praktycznie we wszystkich najważniejszych meczach ligowych był ten styl, to że nie było z Gironą czy Getafe jakei to ma znaczenie jak te mecze wygrywamy? i to będąc lepszym mimo wszystko?

47 pkt. 15-2-1 - no kur..ludzie litości taki wynik nie robi się przypadkiem czy fartem tylko umiejetnościami

0

@HarveySpecter
ale momentami jest fajny styl, nie da się całego sezonu wygrywać po 4/5-0

w najważniejszych meczach ostatnio i z Realem i Sociedad byliśmy zdecydowanie lepsi więc ten styl też jest, ja tam wolę poczekać do końca sezonu niż już psioczyć

1

5 pkt. przewagi nad Relaem 15-2-1, 47 pkt., SPH, wygrane mecze ostatnio z Realem, Sociedad, Atletico a ludzie i tak tu psioczą i narzekają

to jest jakiś kosmos, na ten moment Barcelona ma udany sezon, nie wiadomo co będzie dalej ale duża część osób stąd pokazuje gorszy mental od piłkarzy na których tak psioczyli

0

Foyth/Pavard, Inigo Martinez, Gundogan, Vitor Roque (którego nie znam ale zaufam klubowi) i abstrahując od problemow z rejstracją które pewnie latem rozwiążemy) to dla mnie byłoby idelane okienko 2023:) z tych realnych

0

@macio_944
dziwisz się jak tu co drugi słucha takich mądrości i potem powtarza to samo

ja czasami jako kibic Barcelony nie wiem czy można się tu cieszyć z prowadzenie w lidze i SPH bo zaraz cię tu zlinczują że niepotrzebnie się cieszysz i w sumie to nic nie znaczy

i to kibice Barcelony niby

przecież to jest taka żenada że masakra, a niektórzy narzekają na mental piłakrzy

0

@Gomess
o ile znów nie będzie LE lub LM meczy:)

0

@Gomess
to rewanż a pierwszy mecz?

0

@Gomess
tylko w marcu prawdopodobnie też nie będzie kiedy go zagrać

0

ale skoro Real gra za tydzień w KMŚ to się dzieje? wystawią rezerwy? skoro później chyba nie ma kiedy przełożyć tego meczu ze względu na LE i LM?

0

SKOKI NARCIARSKIE

Jak tam fani skoków, proponuję małą zabawę w pytania

1. KK w tym roku Granerund czy Kubacki, a może Kraft? - Granerund
2. Ile Polaków będzie w TOP 10 PŚ na koniec sezonu? - dwóch, Kubacki w TOP3 i Żyła pod koniec 10
3. MŚ kto według Was zdobędzie medale? mała i duża skocznia
mała - Ryoyu, Lansisek, Fattner
duża- Ryoyu, Kraft, Granerund

0

@MesQueUnClub_87
telefon rozumiem,

ale auto, TV, laptop, tablet itp. nie widzę w tym nic aż tak osobistego wykraczającego poza ramy małżeństwa:)

dla mnie osobne konto to też dziwactwo szczególnie jak ktoś nie ma rozdzielności, ale każdy żyje jak chce

raz mnie tylko rozbawiło jak małżeństwo z dziećmi przy kasie podzieliło sobie zakupy na 2 kupki i płaciło osobno:) no to było już mistrzostwo

0

@RomanHoffer
ja akurat mam automatyczne lusterka i pamięć siedzeń, ale z autem to tak jak z wspólnym kontem itp. w małżeństwie
lodówkę też mam wspólną i jej zawartość - to tak w formie żartu:)

osobiste to może być szczoteczka, ubrania itp.

czy w twoim wypadku mógłbym mieć jedno auto? to zależy ale jak nie macie problemów z komunikacją do pracy itp. to ok, choć pewnie bardziej optymalne byłyby 2 auta tak na oko, ale Was w ogóle nie znam i nie wiem jakie macie potrzeby przemieszczania się:)

1

@MesQueUnClub_87 @RomanHoffer
aż tak osobiste? masz żonę? ja mam 2 auta i oba są wspólne, nie wyobrażam się bawić w jakieś moje twoje itp.
osobiste są o tyle że mają tylko 2 właścicieli i nikt poza nami nimi nie jeździ

@RomanHoffer i tak każdy z dorosłych po jednym aucie i inaczej sobie tego nie wyobrażam - praca, przedszkola, zakupy itp. itd.

0

@barejant
fajnie napisane, mam nadzieję że i Fati i Ferran w końcu zaczną grać na miarę oczekiwań

1

@DaPidejpi
w sumie nie miałbym nic przeciwko:)

2

@Comentateiro

pod kontrolą ale też sędziów w LM, to jak nas przekręcili w meczach na styku to aż oczy boli do dziś

0

@Bogan
a ja mam wręcz przeciwne przeczucia, wydaje mi się że dla skrzydłowych to będzie teraz duża szansa i wg mnie my jeszcze nie rozpędziliśmy się więc nie ma z czego puchnąć, w meczu z Realem jakoś kreowaliśmy i Dembele nie była to zasługa

4

Luuk de Jong i Auba

piłkarze wobec których nie miałem wielkich oczekiwań a mimo wszystko grali tu bardzo dobrze i bardzo chciałbym aby tu jeszcze byli


0

na Betis chyba bym wyszedł

Ter Stegen

Kounde-Araujo-Christensen

Busi-De Jong
Pedri- Gavi

Raphinha/Ferran- Lewy-Balde


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?