lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz
dokładnie, 15-2-1 37-6 w bramkach i 47 pkt. to bardzo dobry wynik, gdyby nie to że Real też jest mocny to jak w innych ligach byłoby coś koło +10 pkt przewagi na drugim zespołem
szkoda Dembele ale jak chcemy coś osiągnąć to nie można liczyć tylko na jednego piłkarza i uważam że tak jak z Realem gdzie Dembele nie miał dużego wpływu drużyna sobie poradzi
Ferran/ Raphinha na prawej stronie na lewej Fati, albo tak jak z mocniejszymi rywalami lewa strona dla Balde i 4 pomocników i jazda:)
3
5 pkt przewagi j jest super:) jak dla mnie mogą wygrywać po 1:0 byleby był tytuł mistrza:) a widać też że przy dużej motywacji potrafią grać vide Real czy Sociedad
dobrze że Lewy wraca:) Raphinha ma teraz szansę ale sądzę że i Ferran ma okazję się wykazać:) będzie dobrze
po mistrzostwo Barcelono:)
0
@Jarema2000
Czemu się tu dziwić 2 najlepszy zespół na świecie po Barcelonie:) tylko za rok juz go nie będzie
0
@kakusus
Nie ma szans Balde obrona.
Mamy Raphinha i Ferran nominalni oni maja tam grac
1
@Kgorecki2500
Tylko my tyłu pomocników nie mamy. Gavi iuz jest w once wiec jak ma zastąpić Dembele? News z czapy
13
Mówcie co chcecie ale Szkoda ze Di Maria nie przyszedł latem. Jeden z tych piłkarzy co zawsze chciałem by u nas gral.
0
Skoki
Skaczesz dobrze pod okiem specjalisty Zupana po czym on zostaje w kraju a leci z toba oarodysta a nie trener.
Szkoda Ryoyu bo takie decyzje odbierają mu wiele.
Zupan wraca dopiero na MŚ i ja w ciemno obstawiam tam 2 złote medale Ryoyu.
Kubackiego Szkoda ale to nie skoczek na KK.
Kratf tez pewnie go przegoni.
0
@barcelonaLM
Ryoyu jeszcze wróci tylko musi z nim być Zupan a nie ten parodysta.
W Japonii byl zupan i skakal
0
@norbi77
Nie mylę. Bo takie przegrywy potem siedzą cicho w norach albo pierwsze pisza jak wygrywamy jak rok temu z Napoli.
0
@Messibestplayerintheworld
3 ciezkie reszta łatwe, czyli nic specjalnego
0
@escarabajo
Wstyd bo narzekają tylko ciagle i nie wierzą w zespół. A oczekują mrntaka zwycięzcy od piłkarzy. A sami jak się zachowują.
To samo bylo przed meczem z Napoli rok temu. Dla mnie to zenada.
Jak zwyciężasz 1-0 x razy to nie przypadek:)
1
Duzo obecnych kibiców tu na stronie to gorsze przygrywa mentalne niz piłkarze Barcelony.
Zero wiary w zespół, samobiczowanie się itp.
Wstyd mi za takich kibiców
0
@escarabajo
Ale 1-0 to tez zwyciestwo:)
Poza tym przychodzą cięższe mecze jak z sociedad czy Real i nagle nasz zespół gra dobrze i dominuje rywala:)
Dla mnie to jak rok temu z Napoli. Ta sama narracja i taki sam bedzue wynik.
Wstyd mi za obecnych kibiców Barcelony po prostu wstyd
0
@kamilos1214
Sa dziewczyny co lubią łysych wiec jakas znajdziesz pewnie:)
Czy patrząc na kasę pewnie trochę tak.
Z kasa łatwiej o szybkie dziewczyny ale chyba nie takich szukasz.
Dasz rade:)
0
@Messibestplayerintheworld
Tak Betisu zespol przeciętny. Jak wylosujemy real to nie gramy z nimi bo nie jest to możliwe.
Ciezki terminarz to miałbyś jakbys w lidze i LM gral np. Real, PSG, Atletico, PSG i np. Villarreal to bylby ciezki terminarz
0
Betisu, słaba Sevilla, polfinal Pucharu króla, Villarreal United, cadiz, United, Almeria
Wy tak na serio z trudnym kalendarze.
To co chcieliście grac z samymi cadizami.
Tak się nie da.
Kurde jesteśmy Barcelona a to sa oprócz United i Villarreal przeciętne zespoły pozostałe.
Wy chyba dawno nie widzieliście ciężkiego kalendarza:)
1
@Seledynowy
No bez przesady. Beda cięższe okresy
16
@JarekS
Większych glupot dawno nie czytałem. Do obrony na tez się nie cofać bo to nie jego pozycja wiec niech nie broni podczas meczu:)
A wymienność pozycji podczas meczu to chyba dla ciebie abstrakcja.
xD
A tekst o wiadomościach od piłkarzy mnie rozwalił.
Mamy kolejnego pseudo celebryte na stronie:)
0
@KmN
No to niezly jestes zapieprzasz cale życie aby się pokazać i pochwalić:)
Boze ludzie chyba nie dorosna nigdy i nie naucza się zyc dla siebie a nie by pokazać się ludziom.
Dam Ci rade zawsze znajdzie się ktoś bogatszy. I skoro robisz coś aby się pokazać to masz smutne życie
0
@Kengo
Oj ciężko na ten moment nikt mnie nie przekonuje. Żaden zespół w Europie nie jest specjalnie wybitny jakos
2
Dania po raz 3 z rzędu w finale MŚ:)
Wow genialne maja pokolenie.
A po pierwszej połowie wydaje się ze bliżej finału Francuzi.
To bylby ciekawy final dzieje się:)
0
@Janas11224
Sam se idz
Brakowalo tylko abys wolal Abel Abel!!
Jak slyne stanoski.
Ale ty musisz mieć słaba psychike i mega kompleksy ze takie akcje robisz. Jak ktoś cie z sąsiadów widzial to niezla musiał mieć polewkę.
A myślałem ze tu już jic mnie nie zaskoczy:)
0
Komentarz usunięty
0
@JimMorrisonFCB
Może by się to zgadzało gdyby nie to ze to juz któryś komentarz o aucie. Koles wyraźnie szuka atencji.
Ja tam widze duzo pozerstwa ale luz.
0
@Darkin
bez przesadu betis, villarreal i united trudne w tej rozkałdówce, reszta jest łatwa
0
@JimMorrisonFCB
ja w takich zrachowaniach widzę pozerstwo i tyle, nie musisz się ze mną zgadzać, właśnie z tych powodów co Ci napisałem
zasadniczo nie lubię 2 grup ludzi pozerów i cwaniaków i tyle, dlatego skomentowałem, może w rzeczywistości nim nie jest ale na razie z zachowania na forum na takiego mi wygląda
ja w ogóle nie rozumiem dzielenia się radością, bo radością to się dziele z najbliższymi, sam w sobie się cieszę, albo po prostu jestem radosny
ale może jestem z innej gleby ulepiony:)
zresztą co to ma za znaczenie zarówno ja jak i on jesteśmy sobie obojętni i nawzajem jesteśmy dla siebie no name z internetu:)
0
@Antimadridista_WR
koleś nie mam czego zazdrościć bo mam fajne auto:) jak widać Abel też ma fajniejsze auto więc czego niby ma zazdrościć?
0
@JimMorrisonFCB
no zasadniczo na co CI to wygląda? czy wstawiasz zdjęcie swojego auta na portal tutaj? bo ja nie też mam nowe auto ale tego nie robię bo jaki byłby w tym cel? pochwalić się czy co?
jak ktoś zbuduje dom to co ma tu wrzucić na forum zdjęcie domu?
rozumiem że la rambla to nie tylko rozmowy o piłce, ale spor też polityki, pytań o zdanie, porady itp.
no nie wiem może jestem z innej gleby ulepiony ale dla mnie takie zachowanie jest śmieszne i trochę żałosne
to tak jakbyś spotkał się ze znajmy pytał się czy zdrowy co porabia? czy widział się z kimś z dawnej szkoły itp. a nagle ktoś ni z gruchy czy pietruchy wyjeżdża że wiesz kupiłem sobie samochód albo wróciłem z wakacji, a ty się zastanawiasz WTF nikt cię o takie rzeczy nie pytał
2
@Kidd
dla mnie to żałosne że tak to wygląda, mimo wszystko kluby la liga powinny coś z tym zrobić, bez klubów la liga nie ma la ligi
1
@Kidd
byłbym za, jakoś dziwne że nagle zasady się zmieniają jak Barcelona prowadzi w lidze:) ciekawe