lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
B.Silva to marzenie ale to się nie stanie nie wierzę w to, fajnie podgrzewanie atmosfery ale bez szans
czy ma słabszy sezon tak, ale wg mnie on się tam już spalił i potrzebuje zmiany otoczenia
1
@doc
to byłoby za piękne, nie wierzę
1
@Kamilos84
i komu przynzjaa te tytuły wtedy zespołą z drugich miejsc?
2
di Maria
szkoda że o nim nie myślimy bo i na prawym skrzydle i za Pedriego mógłby zagrać
na 1,5 roku jakby przyszedł to byłoby spore wzmocnienie:) super pilkarz
0
@Kgorecki2500
czyli jak ci pasuje spadający poziom i zainteresowanie piłką to spoko
za kilka lat będzie miał rywalizacje angielską i szejkowską w LM jak Europa się nie obudzi
a jak kto jest mocny jak Npaoli to i tak w innym formacie by sobie poradził, ale przynajmniej uniknęlibyśmy nudnych meczów w 1/8 na poziomie LE
0
@abram3k
trudno, to rejestrować gavi, balde, nowa umowa araujo i alonso
a potem w latem na spokojnie działać
0
@Kgorecki2500
grają dlatego że trafiły do słabych grup i tyle i to jest fakt
nikt nie pisze aby ktoś grał za markę tylko aby podnieść poziom
włóż Brugge lub Porto lub BVB do naszje grupy zamiast nas to zobaczymy czy by wyszli
poza tym 6 meczów w grupie to trochę mało i wystarczą wałki sędziowskie i już cię nie ma
więcej meczy w grupie, więcej meczy pomiędzy najlepszymi i wtedy byłoby widowisko i wyższy poziom LM, a takto marketingowo LE w tym roku nie wiele odstaje od LM
a jak byłby ktoś na prawdę dobry to by i w takiej grupie 8 zespolowej udowodnił ze zasługuje na grę dalej
a takt mamy grupy śmierci, grupy śmiechu i w 1/8 całkowicie nudne mecze LM
to odsuwa kibiców
0
@Kgorecki2500
no chyba dla większości jest już nudna jak rozmawiam i coraz mniej osób niestety ogląda piłkę, a zespoły które graja w tej edycji w 1/8 to już w ogóle porażka, faza grupowa nudna jak flaki z olejem, a więcej meczy w grupie między dobrymi zespołami to lepsze widowisko
w USA masz show, rogrywki wygrywają na prawdę najlepsze zespoły a mecze play off są mega
zresztą w LM mogliby zrobić weekend z final four i też by się to lepiej sprzedało i oglądało bo obecny format jest przestarzały
0
@zuang1995
jak jesteś słaby psychicznie i będziesz miał depresję to twój problem
no skoro to był manewr nie zgodny z przepisami to nie był bezpieczny
żegnam
0
@Kgorecki2500
musi, obecnie PL ucieka finansowo reszcie, Liga Mistrzów od lat jest nudna jak flaki z olejem
w ogóle ten system 8 grupo po 4 zespoly jest tak nudny i przestarzały
już ciekawiej by było 4 grupy po 8 zespołów i po 2 wychodzą do ćwierćfinalów albo cos takiego
zreszta kogo inwtersują mecze Brugge, Porto itp.
owszem takei zespoły powinny mieć prawo gry ale ludzie chcą show chcą ciagłych meczów gigantów a małe kluby tylko jesli bedą wyraźnie wybitne jak choćby Ajax w 2018? czy tam 2019
0
@barcelonaLM
no niekoniecznie, bo to chyba wyrok sądu w innej sprawie
1
@gaucho104
wg mnie spadnie, a czy za 10-15 lat znowu stopy nie będą wysokie to nie wiem i nikt nie wie
musisz mierzyć siły na zamiary jeśli wzrost np. o 500 PLN będzie dla ciebie ciężki to może mniejszy kredyt
najlepiej wziąć kredyt taki abyś po np. ca. 10 latach mógł go całkowicie spłacić z oszczędności to uważam za rozsądne, ale każdy robi jak chce
0
@zuang1995
tak jesteś bo mogłeś doprowadzić do jakieś tragedii, takie rzeczy są zabronione właśnie po to aby nie stwarzać zagrożenia na drodze, tak dla mnie jestes poj..bo ciężko trochę więcej pojechać i znów wjechać na autostradę
prezentuje wysoki poziom kultury ale dla pewne zachowania trzeba nazywać po imieniu chyba nie myślałeś że będę cię klepał po plecach
0
@gaucho104
nie dadzą ci na cały okres kredytowania tak jak słusznie @Atencjuszek ci już napisał
3
@Pawel13sz
haha zajebiście ale zgaszony pet:)
0
@zuang1995
i co cofałeś na autostradzie? pojeb..jesteś
0
@gaucho104
serio się pytasz tutaj o to, najlepiej idź do banku, na cały okres kredytu nie ma stałych stóp banki podpisują max na 5 lat
0
@Krzysztof1987
no właśnie nie warto bo to nic nie daje
czy stracimy na tym pieniądze z perspektywy czasu? niekoniecznie
100% z 50 mln to wciąż mniej 50% ze 120 mln
jakbyśmy nie zainwestowali w zespół sportowo to byśmy sie nie rozwijali, mieli problemy z awansami do LM i jeszcze większe problemy z kasą
więc tak trzeba być ekonomistą aby rozumieć te zależności
0
@draxidox
oki, ja pierd..nie wiem co bym zrobił takiemu baranowi i jak nie wykorzystuję kamerki tu z pewnością bym zgłosił na Policję
1
@Kidd
też mnie to dziwi, la liga bez klubów jest niczym, a wspólne stanowisko klubów aby złagodzić te przepisy dla wszystkich dla dobra ligi sądzę że mogłoby pomóc a jak nie to groźba organizacji rozgrywek pod nowym szyldem bez la ligi i tyle
bo trzeba pamiętać ze la liga to tylko organizator rogrywek a jest jeszcze hiszpanski zwiazek piłkarski REFF z którym Tebasowi też nie po drodze ostatnio wiec sądzę że REFF mogloby też pójść na takie coś patrząc jak źle jest ta liga zarządzana
w Polsce mamy gówn..wrzucone w złoty papierek i sprzedawane a tam Ferrari schowane w rozpadającej się szopie, tylko to Ferrari z powodu wilgoci i braku dbania o nie zaczyna z roku na rok coraz bardziej tracić na wartości
0
@draxidox
i co zrobiłeś puściłeś go, odtrąbiłeś czy zmusiłeś do normalnej jazdy nieustępując?
jak masz kamerkę wyślij na Policję dziada
1
@Kidd
też mnie to dziwi albo nie namówią się i nie zmienią organizatora rogrywek
Tebasowi też nie po drodze z REFF więc pewnie szantażem dałoby się to zrobić a La Liga bez klubów hiszpańskich jest niczym
12
@arcziFCB
takie działania doprowadzą tylko do upadku ligi, a upadek sportowy to też upadek finansowy i Tebas osiągnie efekt odwrotny od zamierzonego
0
@Krzysztof1987
2024 albo 2025, a tych wypocin z pseudo portalu weszlo radzę nie czytac
0
@priest9999
dla mnie czy to będzie Amrabat czy Pavard czy Di Maria - to będę zadowolony bo każdy z nich się przyda
0
Kadra FC Bacelona
BR: Ter Stegen, Pena
Obrona: S. Roberto, Kounde, Araujo, Garcia, Christensen, Balde, Alonso
Pomoc: Busi, F de Jong, Gavi, Pedri, Kessie
Atak: Lewy, Dembele, Fati, Raphinha, Ferran?
taką kadrę bym zostawił po tym sezonie w klubie, nie zostawiałbym Alonso ale wiem że zostanie, jak widać trzeba kupić PO (Pavard, Foyth), ŚO (Inigo Martinez), pomocnika (Gundogan?) i 9 (Vitor Roque?) a jeśli by Ferran się nie sprawdził i odszedł to i skrzydłowego
0
Plotki transferowe zima 2023
jedynie z tych co wymieniają w plotkach to sens ma Pavard i chyba możliwe po przejściu Cancelo, Di Maria i Ziyech
Amrabat ciężko mi ocenić bo oprócz munidalu go nie widziałem
0
@doc
Bayern wziął Cancelo więc najbardziej możliwa opcja
4
@Joe_Pesci
fakt jest tez taki że strasznie miałka jest LM w tym sezonie, nie ma jakiś wybitnych zespołów dlatego Napoli ma szanse, szkoda że United, Barcelona i Arsenal w LE bo na wiosnę ubarwili by bardzo LM w tym sezonie
0
@Emhyr
no jeśli dużo tworzy tych okazji to nie jest zły, w końcu z tego rozlicza się skrzydłowych z rezultatów gry a nie kółek ala Antony z których nic nie wynika
dla mnie Raphinha nie musi dryblować o ile będzie miał świetne podania z głębi a widać że on to potrafi i kilka raz yzrobił już podanie a la Messi u nas