0

@Antimadridista_WR
no właśnie chce wyszukać przepisy
bo mogą być 2 wykluczające się zdarzenia - jeden przepis o naturalnym ułożeniu ręki a drugi o zmianie toru lotu piłki i wtedy sędzia powinien interpretować czy jest to karny czy nie

bo co innego sytuacja jak ktoś robi zwykły wślizg w polu karnym przy wrzutce i jest ręka a co innego gdy ktoś robi wślizg a piłka leci do bramki albo tak jak wczoraj gdy jest akcja sam na sam

przepisy gry są jak prawo i nie ma tylko jednego punktu w artykule na który można się powołać bo są też inne punkty w tym samym artykule

0

@Yoshi94
może i chciał ale co z tego jak nawet w tyłek go piłka nie walnęła tylko w rękę:)

0

@mekston
czyli rozumiem chcesz promować oszustów? spoko, wg mnie 100% karny

0

@mekston
wygląda na to że ty też nie wiesz skoro nie chcesz podać źródła ani całego przepisu

też mogę sobie coś odgrzebać nie wiadomo skad i twierdzić że to prawda

pytanei ciągle jest co jak pilka leci do bramki, co zapominamy? czy promujemy kogos kto zagrywa pilkę ręką?

0

@mekston
wydaje mi się że jest a ty nie przywołałeś całego przepisu tylko wygodny ci fragment:) taka mała manipulacja typowa dla polityki

jeśli jesteś taki pewien to wrzuć źródło i cały przepis, bo z tego co kojarzę w przepisie jest też mowa o odległości itp.

poza tym ponawiam pytanie co jesli pilka leci to bramki i ktoś robi wślizg i dotyka pilkai ręką? też nie ma karnego i uznajemy że nic się nie stalo?

0

@Bagsik88
mniej haha:) dobre tego jeszcze nie grali

0

@MesQueUnClub_87
dalej chyba biorą to pod uwagę i wg mnie okradziona nas wczoraj z karnego vide dyskusja niżej, niby ręka podparta ale wpłynęła na grę i znacząco zmieniła tor lotu piłki

0

@QuaReL
powalczyć chyba o kasę

2

@mekston
wydaj mi się że w przepisach jest też przepis czy ręka zmieniła tor lotu piłki

ale co on chciał osiągnąć takim wślizgiem? nawet piłki nogami nie dotknął

tutaj karny jest ewidentny bo zmienił tor lotu piłki

tak jak powiedział @Kinginiesta to co jak będzie strzał w bramkę to kładźmy/róbmy wślizg i dotykajmy piłki ręką bo nie ma karnego?

0

@joloskyy
teoretycznie tak, ale zagrał ręką i zabrał sytuacje sam na sam, zagrał niedozwoloną częścią ciała i zmienił ruch piłki co by nie mówić

tu nakłada się też taki argument

0

KARNY?

Jak byście ocenili tą sytuację przy 2:44-2:45?

Z jednej strony ręka przypadkowa naturalnie ułożona ale z drugiej strony ta ręka zabrała sytuację sam na sam z bramkarzem a nawet 2 na bramkarza

nie ma co do tego wątpliwości że gdyby nie ręka byłaby 100% sytuacja, dlatego ja bym odgwizdał karnego, nie można karać zespołu atakującego za to że ktoś zagra piłkę częścią ciała którą nie może nawet jeśli to przypadkowe, a jaka jest wasza opinia?


9

@urbipl
powiem tak takich pojebów psychicznych powinno się do końca życia trzymać w więzieniu albo utylizować

0

@Destroyer_of_Worlds
tak serio uważam że będzie miał spadek formy, loteryjne warunki?
jakoś Ryoyu i Granerund nie mieli z tym problemu
pierwszy 1,3,1 a Norweg 3,2,2 - jak widać jak masz formę to skaczesz bez względu na warunki, choć według mnie Norweg też będzie miał lekki spadek formy

widzę już nie można pisać złych/prawy rzeczy o Polakach bo jest wielkie oburzenie
ja nie mówię że nie będzie wchodził do 30, ale sądzę że coraz częściej będzie na miejscach 5-15

0

@Rewolucja123
wyglądało to ostatnio pieknię ale aby tak grać to potrzeba się wzmocnić w lato
bo potrzebni by li solidni zmiennicy
ŚO - Inigo Martinez?
pomoc - tu jakiś ŚPD i pomocnik środkowy

1

@escarabajo
no widzisz nawet imię przekręciłem:)
oby się sprawdził jak do nas przyjdzie, na razie ja ani nie mam oczekiwań ani nie skreślam bo to znak zapytania dla mnie:)

1

@Mixtape
oj nie wnikałem w to, może też rotacja bo co pewien czas oprócz stałych skoczni kilka nowych się pojawia

na Żyłę mimo wszystko liczę bo to jest typowy lotnik, a reszta faworytów jak pisałem

nie nastawiam się natomiast aby czołowa 3 czyli Kubacki Granerund i Lanzisek coś wielkiego tu zwojowali

po Lanzisku i Kubackim już widać lekki spadek i Granerunda też pewnie niedługo to samo czeka i nigdy nie byli to wybitni lotnicy

może jeszcze Eisenbicher coś powalczy bo on też potrafi latać

ciekaw jestem czy znów obudzą się lubiący latać Słoweńcy:)

0

@mekston
zgadza się i zasadniczo u siebie dobrze się nam gra z nimi, jakoś czuję że awansujemy spokojnie:)

0

@sonek
nie nastawiałbym się szczególnie na niego, może i powalczy ale ja widzę innych faworytów

0

@PatrykBarca
oby było dla mnie to na razie zagadka więc się nie nastawiam

1

MESSI

Czy chciałbym aby Messi tu wrócił? tak bardzo bo ta historia kończąc się w taki sposób to jest po prostu coś co nigdy nie powinno się stać
on powinien odejść jak Xavi, Iniesta

ale żeby tak się stało, choć sądzę że to niemożliwe Laporta powinien zrobić to co polityce zazwyczaj nie robią czyli przyznać się do błędu a Messi też powinien wtedy grać małą kasę aby dostosować się do FFP

ale znając obecne czasy taki romantyczne historię są rzadkością

a szkoda

0

@Messibestplayerintheworld
cieszy mnie też ale kolesia kompletnie na razie nie znam:) dla mnie duża zagadka

5

@Kondziubarca
im by się przydał bo w pomocy bieda

0

LOTY NARCIARSKIE KULM

jakich widzicie faworytów kolejnego weekendu ze skokami, tym razem z lotami

ja stawiam na Ryoyu, Kraft, Słoweńcy - Zajc, Zegler, Peter Prevc i może jakiś Norweg jak Johannsson czy Forfang będą pewnie w czołówce, z naszych wg mnie najlepiej wypadnie Żyła:)
@Ptasior @Janiama inni

0

@Kengo
a widziałeś ją? ja bym jej kijem nie ruszył, paskudna

0

losowanie półfinałów PK w ten piatek?

0

plan na dziś to zwycięstwo z Sociedad:) jakoś nie obawiam się tego meczu:)

a potem w sobotę wygrana z Gironą i oby Real albo z Sociedad albo Valencią w lidze stracił punkty

0

@Rewolucja123
a cóż to za kwadrat? i jak byś piłkarzy tak ustawił? w sensie jaki optymalny skład byś proponował w tym ustawieniu?

1

Victor Roque

wiele osób się tu podnieca, ale czy to na prawdę może być dobry zawodnik?
czy jego staty są powalające?

dla mnie to na razie zagadka bo nic o nim praktycznie nie wiem

ktos go tu bliżej zna z gry albo jakiś wypowiedzi fachowców że to talent?

1

No to czas sprawić prezent Xaviemu i pewnie dziś wygrać i awansować do 1/2 finału:)

0

@Kessie
i to dosyć drogie auto:) to tylko potwierdza regułę że i debil może mieć kasę:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?