0

Skoki narciarskie

Jak wiele w skokach znaczy stroj i odpowiedni trener i trening.

Po treningach z Zupanem 260/300 pkt w weekend.
Do 15 lutego bez Zupana ale mam nadzieję że treningi i nowy stroj zrobią swoje i będzie dalej seryjnie zwyciezal:)
Cel to top3 PS, PSwL i złote medale MŚ.:)


0

@Zoker
on jest do zwolnienia tam od dawna, żenada co oni grają, oby jak najszybciej i ratować sezon

1

@Kinginiesta
ja pierdziele ale kryminał zagrał, mam nadzieję że Xavi go mimo całej sympatii zruga za to

1

@Kessie
a kto zaliczyłby tu taką piekną asystę z naszych graczy?

0

@Ptasior
29 zwycięstw, 10 razy drugi i 9 razy 3:) już jest na 7 miejscu pod tym względem i wg mnie będzie się piął w górę:)

tak 2 KK, 1 mKK, 2TCS, mistrz i vicemistrz Olympijki:) i kilka mniejszych tytułów

obstawiam że zaczął właśnie kolejny etap seryjnego znajdowania się w TOP3 konkursów:)

0

@Janiama
wydaje mi się że to bardziej inne kwestie, zresetowanie głowy przez Japończyka, dodatkowe treningi i sprzęt

nikt tego nie mówi głośno ale Japończycy mają najgorszy dostęp do sprzętu z czołówki, ponieważ podczas sezonu nie testują innych kombinezonów itp. podczas pucharu jak to robią europejskie nacje, tu Japończycy powracając do domu poprawili znacznie i ten aspekt o czym mówili w wywiadach i nadgonili do czołówki

Ryoyu nigdy wybitnie w Sapporo sobie nie radził, a tu wręcz odjeżdżał najlepszym i nawet Granerund będąc w formie nie miał podjazdu do Ryoyu:)

Ryoyu pomału powraca do formy bo czy w plecy czy pod narty skakał wybitnie:) na pewno namiesza jeszcze w PŚ w tym sezonie i wg mnie TOP3 jest w jego zasięgu pomimo ogromnej straty a i może na MŚ powalczy o coś:)

wg mnie i Granerudna i Kubackiego czeka niedługo spadek formy, po Dawidzie zresztą to już widać może jednak walka o KK będzie ciekawa bo jest jeszcze Kraft

Lanzisek wg mnie chyba już odpadnie niedługo z tej walki

0

@MESSIah16
jak niczym mu nie ustępuje? Ryoyu w gazie 2 razy zmiażdżył w Sapporo Granerunda wygrywając z dużą przewagą (10 i 12 punktów przewagi) a raz przegrał 1,8 pkt:)

Granerund to bardzo dobry skoczek, ale Ryoyu to coś innego, klasa wyżej jednak z tym pierwiastkiem bożym jak Małysz, Nykenen, Ahonen, Schlirenzauer


0

Ryoyu Ryoyu znow to zrobił:)

Alez to jest talent jak wśród najlepszych widać ta iskrę Boza u niego:)

A Granerund wręcz zmiażdżony mimo ze e formie.

Tylko Ryoyu to jednak inna klasa niz Norweg nawet jeśli jest w gazie.
Kubacki chyba niestety bedzie słabł ake sadze ze i Norwegii sfrustowany tez niedługo będzie psuł skoki.

0

@Piorun
Nie do zrobienia z ich forma

0

@El Madridista.
Przekupywanie sedziow?

0

@LukaszFan
Tak byl

0

@P33ck
Nie kumam o co chodzi?

0

Widzialem jakos tabele ktos wrzucil z ninus 15 punktami Juventus o co chodzi?

0

@Kidd
ale Schlirezauer już się zapisał w historii:) to jedne z największych w historii, m.in ze względu na ten rekord i to co osiągnął czy w PŚ, MŚ czy IO

w pewien sposób więc zdominował skoki i jak dziś zapytasz o najlepszych w histoii tej dyscypliny to wymienisz

Nykenen, Ahonen, Małysz, Stoch, Schlirezauer, Morgernstern, Goldberger, Ammann i właśnie Ryoyu

każdy ze względu na coś innego, ale nie zgodzę się że Gregor nie zdominował, bo w swoim czasie zdominował i rekord ma:) tego nikt mu nie odbierze na razie

a to że nie ma jednego dwóch dominatorów jak biathlonie to chyba dobrze gdzie byl Bjoerndalen i Poiree później

a co GREGORA

KK - 2 zwycięstwa, 3 x 2 miejsce
mKK - 3 zwycięstwa, 2 miejsce, 3 miejsce
IO- 2 brązowe medale - tu brak złota
TCS - 2 zwycięstwa
MŚ - 1 zwycięstwo, 3 srebra

na pewno to najlepszy lotnik w historii i ma najwiecej zwycięśtw w konkurasach PŚ

2

@Kondziubarca
też tak uważam, mam wrażenie że w tym sezonie wygra jeszcze kilka konkursów, może na MŚ jakiś dobry wynik zaliczy (licze na złoty medal)
a w kolejnym znów powalczy o KK

tak to trochę wygląda sukces, siesta, potem sukces, znów siesta i pewnie znów ambicja poniesie go wysoko:)

to jeden z tych co ma po prostu talent do tego jak ci najwięksi

2

ciekawy artykuł o tym skąd problemy Ryoyu w tym sezonie

https://www.sport.pl/skoki/7,65074,29376556,sensacja-pogrozil-palcem-tym-ktorzy-juz-go-skreslili-wielki.html

mało treningów i jeden z gorszych sprzętów w stawce

talent to jednak jest niesamowity:) oby z sukcesami w dalszej części sezonu

0

@AmigoBlancos
niby tak trudny i nie trudny:) czasami punkty traci się teoretycznie na tych łatwych rywalach, mimo wszystko wg mnie Real pogubi punkty w tym maratonie

0

@Coutinho007
przecież dobrze skoczył, 4 wynik, Ryoyu był poza zasiegiem w drugiej serii

1

@JimMorrisonFCB
raczej nie, choć nie takei historie się działy to jednka wątpię

choć według mnie Dawid zlapie w drugiej części sezonu zadyszkę, pytanie czy dociągnie do końca to pierwsze meisjce

0

@Essos
ja tam wolę jak mistrzowie tworzą historię a Ryoyu jest jednym z największych w historii tej dyscypliny i może tylko poprawiać wyniki i po prostu go lubię:)

0

@MesQueUnClub96

haha, mówisz tak o najlepszym zawodniku ostatnich lat:) dobre

w tym roku może nie ale ważne aby wygrywał jak najwięcej konkursów Ryoyu i miał formę na MŚ:)

1

@VegetaPolska
nie zyebal

skoczył bardzo dobrze, po prostu Ryoyu był poza zasięgiem

1

jest jest jest Ryoyu wygrał:) 28 zwycięstwo w karierze:) super mistrzu:)
Brawo dla Dawida:)

1

Ryoyu:) Ryoyu:)

0

@Dzemik55
bardzo mało
ca. 2400-2800 na 4 osobową rodzine wydajde na jedzie odpowiedz sobei wiec na pytanie

czy się da? ciężko? wydaje mi się że 450-500 PLN to minimum

0

PUCHAR KRÓLA

dziś losowanie? ktoś wie o której

czy już będzie losowana drabinka do finału? czy potem kolejne losowanie? ktoś wie

0

@lukas992
był 51, w 50 wg mnie na pewno będzie w którymś z konkursów ale o 30 bedzie ciężko

2

Ryoyu Kobayashi drugi po pierwszej serii:)

dawno nic mnie tak nie radowało w skokach jak tryumfy jego i wcześniej Stocha:)

oby to oznaczało powrót wielkiego mistrza

0

@Criss18Barca
a Ryoyu drugi:) oby to oznaczało powrót wielkiego mistrza:)

0

@J4no
Tez jestem ciekaw

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?