lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox
ogólnie mam wrażenie że nie tylko w budowie ale życiu tak jest
mam znajomego co ma telewizor za 12 kola a zarabia ca. 4 koła:) telefon też mega drogi, ale skoro to sprawia mu przyjemność (jest informatykiem od sprzętu) to jego wybór
w Polsce ludzie wychowali się w większości w małych klitkach więc nie dziwota że potrzebują przestrzeni, druga sprawa jak cię nie stać to jednak nawet 100 metrów powinno wystarczyć
sam przez ok. rok przy budowie będę miał dużą ratę dopóki nie sprzedam mieszkania i miejsca w garażu podziemnym, ale jakoś to przeboleje
2
Serio aby Betisu nie pokonać. I znow mnie strzałów niz orzeciwnik.
Jak to wyglądało? Chyba Xavi powinien się już zegnac z posada
0
@pt9
Zauważyłem to potem. Na innej powtórce. Ja pierdziele...taki spalony. Centymetry gdzie potem mogli mu z 3 razy piłkę zabrać przed idealnym podaniem. Żenada
0
Nie oglądam meczu ktos mi wytłumaczyć czemu gol Pedrirgo z 22 minuty został anulowany? WTF co tam było.
Na powtirce nic nie widać
3
@IronSanHybrid
w lidze jest lepszy:) i całościowo wg mnie tez w tym sezonie - Dembele
1
@FCBparasiempre
https://www.whoscored.com/Players/362352/Show/Pedro-Porro
prawy boczny obrońca ze Sportingu, wymieniłem go bo były jakieś plotki o nim
oj Dembele bym nie wymieniał, mimo wszystko nasz drugi najlepszy gracz pod względem statystyk wkładu do gry ofensywnej
0
FC BARCELONA 2023/24
ter stegen, pena
pedro porro, s.roberto, kounde, christensen, araujo, inigo martinez, alba, balde
de jong, pedri, kante, gavi, pablo torre, nico
lewy, moukoko, demebele, raphinha, fati, thuram
jakbyście się zapatrywali na taką kadrę za rok?
inigo, kante, thuram, moukoko - mogą przyjść za free (wolny transfer) latem tylko pedro porro trzeba by było kupić
zakałdając odejście - garcia, busi, depay, ferran, bellerin, kessie - trochę kasy w budzecie płac też się zwolni
@Janiama @Ojciec5tkidzieci @escarabajo @FCBparasiempre @Rewolucja123 inni
0
@Lucerfi
z pedrim na skrzydle i busi i de jong razem w srodku się nie kopiemy?
i Raphinha i Dembele obecnie są w lepszej formie niż wtedy i zdecydowanie mogą i powinni razem grać
grajmy wrescie piłakrzami w formie a nie nazwiskami
0
@KlonaZepan
nieprawda, ja pamiętam jego też dobre mecze na lewej stronie, kwestia przyzwyczajenia
1
@KlonaZepan
nie prawda, Demebele może grać spokojni i na lewej i na prawej, a Raphinha na prawej tylko
Fati z ławki bo na ten moment lepiej wygląda jak wchodzi z ławki
3
@Cule1234
i bardzo dobrze kasa musi być nawet za pół roku kontraktu tylko:)
2
Ter Stegen
Kounde- Araujo-Christensen- Balde/Alba
Gavi- De Jong-Pedri
Raphinha- Lewy-Dembele
najlepszy możliwy skład na ten moment i tu nawet nie ma co dyskutować, chciałbym taki skład dziś zobaczyć, Raphinha musi grać na prawej i od początku a Busi musi wreszcie być odstawiany
0
@Kengo
Szwecja, Dania, Islandia
0
@Antimadridista_WR
no nie wiem, Barcelona to ciągle wielka marka, sądzę że i latem jest szansa na Marcus Thuram
0
była mowa że zrobią to tylko za kasę aby móc zarejestrować już kogoś z trójki Araujo, Balde, gavi lub wypożyczyć en
dla mnie niewielka kasa za wypożyczenie + pensja 100% a my realizujemy nasze cele to dobry deal
0
@Tomek54321
ale pisanie o autostradzie to szczyt
0
@Kengo
faworyci - Dania, Szwecja, Francja, Hiszpania
czarny koń - Islandia, Norwegia
czyli praktycznie ci sami co zawsze:)
0
@Bobo25
w tej sytuacji tak, bo wyprzedzający dużo wcześniej rozpoczął manewr
ale jeśli ktoś by sygnalizuje dużo wcześniej zamiar skrętu, zaczął już skecać a nagle ktoś wyprzedza i uderza w jepg tył wtedy już winny wyprzedzający zgodnie z art.24
każda sytaucja pewnie zostanie lekko inaczej oceniona ze względu na te szczegóły właśnie i nawet w wyrokach są różnice niby w tych samych sytuacjach
1
@PJ777
autostradę xD
w lidze w plecy, w LM nie są faworytem, SPH i PH? - to zagadka no rzeczywiście autostrada:)
1
@kiper09
a ile z napoli?
wg mnie Barcelona jest lekkim faworytem mimo wszystko
0
@Azi
tylko ja cytuje nie artykuł a sam przepis
jest wyraźnie napisane w art. 24, z przepisami się nie dyskutuje tylko egzekwuje
akurat w tej sytuacji manewr wyprzerzadzania zaczął się wcześniej więc to ratuje wyprzedzającego ale gdyby to zrobił później to jego wina
ale będąc w sędziom uznał bym jego współwinnę bo nie zrobił wszystkiego aby uniknąć wypadku - czytaj widzi że zwalniają, widzi że ktoś rozpoczyna manewr a mimo wszystko dalej wyprzedza
dla mnie to głupota bo czy racja czy nie szkoda samochodu, czasu, nerwów
0
@Azi
no nie masz racji, jest art 24 w prawie o ruchu drogowym
ktoś sygnalizuje skręt w lewo nie masz prawa wyprzedzać z prawej strony i koniec kropka
jak widać sądy różnie interpretują więc i tak nie zawsze to jasna sprawa
0
@Antimadridista_WR
wg mnie ważny jest artykuł 24 o ruchu drogowym który wręcz zakazuje wyprzedzania z lewej strony jeśli ktoś odpowiednio wcześniej sygnalizuje zamiar skrętu w lewo (nawet o skrzyżowaniu tam nie ma mowy)
tu raczej skręcający zrobił to nagle i zrobił to jak już dawno był wyprzedzany więc bardziej jego wina, ale ten co wyprzedzał też lekki bez mózg bo nie dało mu do myślenia że zwalniają przed nim
1
@Tomo1989
dzięki wreszcie jakaś rzeczowa odpowiedź
zasadniczo wszystko zależy od kontekstu ale ważne jest tu art. 24 przytaczany
otóż wynika z niego że jeśli ktoś odpowiednio wcześniej zasygnalizuje zamiar skrętu na skrzyżowaniu to zasadniczo powinni uważać wszyscy z tyłu i nie mogą wyprzedzać lewej strony
1
@Antimadridista_WR
ale tylko w sytuacji jak nie było skrzyżowania, poza tym tu wyprzedzający rozpoczął manewr wcześniej
jeśli na skrzyżowaniu skręcasz sygnalizując a ktoś nagle wjedzie Ci w tył jak kończysz manewr to nie jest już Twoja wina
1
@escarabajo
wy wkurzyć Messiego:) choć de fakto w pucharach się nie spotkają w tym roku:)
1
@michal26
w 100% się z Tobą zgadzam
1
@osa91
sorry ale dla mnie złodziej to nadal bandyta i wg mnie jak ktoś kradnie z bronią powinien się liczyć że ktoś go może zabić
ja nie widzę w takich sytuacjach przekroczenie norm i jakiejś etyki
jeśli ktoś czyni źle to powinien się liczyć z dotkliwą karą
a za zwykłą kradzież powinni ucinać ręce jak złapią złodziej może wtedy byłby strach przed takimi uczynkami
0
@Lionel_Messi10
tych pierwszych nie znam jeszcze w Europie chyba nie grają jeszcze?
oby z sukcesami dalej:)
0
@Graves
na przyjemności trzeba wydawać też czasami bo to sprawia przyjemność:) ale zbytnio konsumpcjonizm jest zbędny
a najważniejsze i tak jest zdrowie bo bez tego nic nie ma