0

@Khajio
Al co zrobiło podobnie swastyki inne kluby miały w herbie:) wolne żarty to faszysci a jakktos im kibicuje to chyba niesoelna rozumu jest

1

@okiemtypera_lucaxx95
to dobrze, ważne żeby lubić co się robi:)

pozdro

0

@Pedri16Future
Francuzi to chyba powtarzaliby do skutku:)

1

@okiemtypera_lucaxx95
czyli chyba około 5 tys. na ręke ci wychodzi co miesiąc?

praca chyba przyjemna? nie wiem ale ja jakoś zawsze lubiłem jeździć koleją zwłaszcza o poranku gdy widać budzące się miasto do życia:)

0

@DaPidejpi
koleś to ile byś chciał za taką pracę zarabiać?

lekko powyżej średniej krajowej i pewnie powyżej mediany lekko

każdy robi to co lubi i zarabia ile mu odpowiada


11

@AllBundy
Nie. To świetny obrońca

0

Transfery 2023

Ogólnie licze tylko na 3 transfery
PO, Kante, Moukoko i może środkowy pomocnik jeśli Kessie się nie sprawdzi i odejdzie

Ale przede wszystkim my musimy wreszcie zacząć pożądanie sprzedawać.
Jeśli Xavi nie widzi Depaya a Newcastle chce dać 20 mln to trzeba go przekonać i sprzedać. Nie możemy się już bawić w czekanie i odchodzenie za darmo.
Oby się to poprawiło

0

Barcelona -espantyol

Ter Stegen
S. Roberto - Kounde- Christensen- Balde

Gavi -Frankie- Pedri

Raphinha- Ferran- Fati

chyba tak bym widział pierwszą jedenastkę na mecz z Espanyol

a WY?

3

@hefaj6
trzymajcie się ode mnie na pewno pójdzie kasa na wsparcie
urodziłem się dokładnie tego samego dnia 35 lat wcześniej

zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia dla Was wszystkich

0

@kamyk_23
lata 70 Wisła, to Ty chyba już sporo wiosen masz
i tak z rodziną się przeprowadziłeś całą?

chodzisz na NBA, NHL, NFL?

0

@malicinho
no nie masz racji
BR - porównywalni
boki obrony - oni mają lepsze
ŚO- mamy lepszy środek obrony
pomoc - tutaj wg całościowo mamy lepsza delikatnie, mają lepszego Veratti ale reszta słabsza niż Frankie czy Pedri
atak-tutaj mają lepszy bez dwóch zdań, choć dzięki Lewy już nie tak wyraźnie

0

@Faro
dla mnie niech gra nawet Ferran jesli udowodni wartość na boisku:)

7

FATI

to chyba będzie jego pół roku prawdy

na raie 462 minuty 3g+3a, całkiem nieźle ale musi i więcej grać i coraz częściej być kluczowy:)

oby się rozwinął na miarę oczekiwań

0

@BorzyKrzys
na bogato:)

4

@siuuu
niezłe piersi, a potem jak koleś połamał sobie nogi to taka masakra że szok

0

@malicinho
wyjmij od nich Messiego dodaj do nas i wielkiej różnicy nie ma

0

@Hawajczyk

no i? nie skład w 100% decyduje o tym jak daleko zachodzisz w LM ale też trener, okoliczności, sędziowie

a czy Argentyna ma gorszy skald od Chorwatów czy Holendrów? no nie

Ramos? nie rozśmieszaj mnie

Vitinho - haha

mają lepsze boki obrony i atak i to tyle

ŚO na remis albo lekkie wskazanie na nas, pomoc tylko veratii lepszych od naszych reszta słabsza, ale mają atak bardzo mocny

1

@MesQueUnClub_87
zgadzam się tylko mówię że aż takiej róznicy w skaldach nie ma:) tak derastycznej
wyjmij od nich Messiego do nas dodaj i już bardzo zbliżony poziom

mnie cały czas w tej rozmowie chodziło o to że Messi sam decydujac czy gra u nich czy u nas zmienia diametralnie różnice między oboma klubami

BSilva- no nie wiem 70-80 mln to jednak bardzo dużo, zkaąłdajac że Frankie zostaje
kasy na to chyba nie ma a potrzebny DPŚ i PO

Kante za free ok, jak bym jeszcze Zubimendi kupił jesli Xavi chce

BSilvę chciałbym ale nie za taką kasę:) chyba że za Kessie jakoś by się to sfinansowało

wtedy byłoby

Kante/Zubimendi

Gavi/Frankie/Pedri/BSilva - ale wg mnie to nieralny finansowy wariant kompletnie

w całej tej układance Kessie mi nie pasuje jakoś i chyba chciałbym kogos ofensywnego za niego

no cóż po sezonei bedziemy wiedzieli wiecej kto się nadaje a kto nie:)

0

@Kidd
tylko ten sezon mecze z Realem interem i Bayernem to głównie problem obrony

która się wzmocniła ale przy takiej ilości kontuzji i tylu zmianach personalnych w tej formacji była mega niestabilna

już nie mówiąc że z Interem akurat nas sędzia okradł i to bez dwóch zdań, kurde a wmeczach na styku takei rzeczy maja znaczenie

zresztą w Monachium też nas sedzia okradł

na razie są liderem LA Ligi

ocenimy na koniec sezonu:)

0

@arasz1819
ja ci nawet nie bronię kibicować Messiemu:)

sam poniekąd kibicowałem mu bo kibicowałem Argentynie na MŚ:)

ale po prawdzie odkąd gra w PSG jest mi obojętny, po prostu

dużo stracił w moich oczach i tyle, nie sądze aby to była tylko wyłącznie jego wina, ale uważam też że gdyby chciał to by został, zresztą już rok wcześniej chciał uciec sam co jest dla mnie znamienne

ja jestem przede Wszystkimi kibicem Barcelony i intersują mnie piłakrze którzy tam grają reszta raczej mi obojetna

zupelnei ianczej np. zapamietam Iniestę i Xaviego mimo wszystko i ich losy zawsze będą mi bliskie:)

0

@Kidd
ale ja ci tyko udowadniam jeszcze raz że to jest ta sama pomoc

personalnie nic się nie zmieniło w pomocy od zeszłego roku, doszedł tylko Kessie

więc chyab moge podawać wyniki z tamtego sezonu tej pomocy czy już nie bo nie pasuje do narracji?

nie wiem co się stalo z tym zespołem w tym sezonie, może jednak za dużo zmian w innych formacjac zrobiło swoje ale mim wszystko lidera la ligi mają:)

weź mnie proszę już nie rozśmieszaj PSG - soler, fabia ruiz, renato sanchez:)

no nie to poziom niżej niż Pedri i Frankie:) a i gavi od nich nie odbiega

a Frankiem PSG sie interesowało, może nie zakłamujmy rzeczywistosci

pozdro i narka

1

@arasz1819
mów koleś może za siebie

ja w życiu mam sukcesy i jestem szczęśliwy ale nie uważam aby Messi zrobił wszystko aby zostać, wg mnie wygrała miłość do kasy i mi tylko szkoda że tak tą piękną historię zakończył w tak słaby sposób

prawda jest taka ze gdyby chciał to by grał w Barcelonie

ale cóż ja tam jestem kibicem Barcelony nie Messiego więc mi to tylko po ludzku szkoda tej historii ale skupiać się będę na Barcelonie a co Messi robi i gdzie gra poza Barceloną już mnie nie interesuje

0

@aqqi
nie nie sądzę aby zniknął:)

0

@MesQueUnClub_87
zgadzam się że ktoś doświadczony by się przydał, ale widzę że Frankie lepiej gra to po pierwsze a po drugie porównuje tylko skład Barcelony z Messim i PSG bez Messiego i wg mnie wtedy już różnicy dużej nie ma

i kto jak kto ale nie uważam aby PSG miało lepszą pomoc

a Bernardo pewnie nie przyjdzie, chciałem go ale sam nie wiem czy chicałbym w lato 29 latka za ca. ile 80 mln pewnie?

ktoś powienien przyjść ale na miejsce Busi

i w wtedy w pomocy

ŚPD
Frankie Pedri

i wyglądąło by to względnei dobrze:) mając w obwoedzie jeszcze Gavi i Kessie

skupiłbym się wtedy na PO oraz ŚO (Inigo za darmo pewnie)

1

@MESSIah16
no jacy?
Mbappe, Neymar ,Veratti, Marquinos, Donnarruma, Hakimi, Nuno Mndes

wyjmując Messiego

dodaj do nas Messiego i masz

Lewy, Messi, Dembele, Pedri, Gavi, F. de Jong, Kounde, Christensen, Araujo, Ter Stegen

czy to dużo gorszy zespół? nie sądzę

0

@Kidd
przywołujesz tylko mecze które ci pasują

a czemu nie napiszesz o meczu z Realem wygranym 4:0 gdzie nasza pomoc dała radę i przykryła czapką pomoc Realu?

czemu nie napisesz o wygranym meczu z Atletico ile 5:1? czy 5:2? tam było

czy jak nasza pomoc nakryła czapką pomoc Napoli

ja wiem że niewygodne do narracji

wiem że wynik ważny ale przebieg meczu również, jak widać w meczu w Monachium nasza pomoc nie zniknęła w starciu z takim rywalem

no nie przesadzaj akurat Veratti jest jeszcze mniej skuteczny niż Pedri więc ciężko przewidzieć

0

@Kidd

oj grubo przesadzasz, w meczu z Realem Atletico też nas ich pomoc zniszczyła?

no nie, poza tym zapominasz o Frankiem

czy w pierwszym meczu z BAYERNEM ich pomoc nas zniszczyła?
no nie w żaden sposób, wynik kompletnie nie oddaje co się w tamtym meczu działo bo on był bardziej na 2-0 dla nas niż odwrotnie

a rewanż nie jest dla mnie miarodajny po tym jak kilka godzin wcześniej dowiedzieli się że już definitywnie odpadli z gry

owszem mocniejsze zespoły maja na ten moment lepsza pomoc ale nie aż tyle a na pewno nie PSG, bo oni lepszego mają tylko veratti


0

@negreanu
ale inny trener i otoczenie innych piłkarzy a to ma duże znaczenie

0

@negreanu
a to reprezentacja Hiszpanii to Barcelona? nie wiedziałem

to patrząc na twoją logikę spokojnie można mówić że mamy lepszą pomoc bo Verttiego i Włochów nawet na MŚ nie było:)

0

@Kidd
frankie, pedri, gavi

a kogo masz w pomocy PSG? tylko veratti

no sorry sanchez czy soler itp. to nie poziom pedri czy frankie

PSG ma mocny atak, boki obrony i Veratti oraz bramkarz

ale pzostali piłakrze to nie jest TOP i nie różnią się od naszych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?