2

ARGENTYNA

ludzie lubię powielać że Argentyna nie ma kadry

Romero, Otamedni, Lisandro Martinez - czyli bardzo dobry środek obrony

De Paul, Enzo, paredes - czyli na prawdę dobra, silna pomoc, do tego dla mnie objawienie macalister

atak - julian alvarez, di maria, latauro , angel correa, dybala

i do tego najlepszy rozgrywający na świecie Messi:)

i wreszcie solidny bramkarz a nie ręcznik na bramce

serio oprócz boków obrony gdzie nie są piłkarze z TOP cała reszta to na prawdę jest bardzo dobra lub TOP


0

@okiemtypera_lucaxx95
Barca jak najbardziej tak:)

LM mi obojętne byle nie Byaern lub Real

transfer, PO, ŚPD, młody napastnik

4

@okiemtypera_lucaxx95
1) po pierwsze nazwiska nie grają
2) to czy mają gorsze kadry to subiektywna ocena, wg mnie niekoniecznie
3) po drugie jak ktoś oglądał mundial to widział że oni z kadym meczem grali coraz lepiej i się rozpędzali, a nerowość była tylko jak były chwile nieuwagi i dali rywalowi tlen, ale zarówno w 1/4 czy finale w dogrywkach znów byli bliżej wygranej niż rywal a zabrakło tylko szczęścia, a w karnych byli tak pewni siebie że masakra

0

@tomek8756
Jakby Latuaro wcześniej strzelił którąś z setek to nie miałoby to znaczenia

koniec summarum dobrze bo wygrał zespół lepszy:)

12

@HighestInTheRoom
jakby to wpadło to wygrałyby zespół gorszy

dla dobra piłki lepiej że wygrał zespół lepszy:) zasłużenie

0

@BartqRKO
no to może rzeczywiście nie było ręki

dal mnie to obojętne ale przede wszystkimi zażenowany jestem tym ze nie ma dokładnych powtórek tego tylko jakość pixelowa

0

@BartqRKO
koleś ale do jakiego błędu?:) ani nie wrzucałem ja tego filmiku ani jednoznacznie nie oceniam sytuacji czy była ręka czy głowa:)

piszę tylko że żenada że nie pokazali tego dokładnie na żadnej powtórce, obraz z przodu w 4k spowolniony

tak ciężko ci to ogarnąć że oczekiwałbym takiej powtórki

skoro pojawiła się już wątpliwość w intenecie to może dostaniemy taką pwotórkę

to samo z wybiegnięciem piłakrzy Argentyny przy golu Messiego na 3-2, dopiero teraz są jakieś zdjęcia tego

0

@HighestInTheRoom @BartqRKO
no nie bo żaden Argentyńczyk nie patrzy na Upamecano tylko pilnują pozycji, a to są ułamki sekund, piłka leci w o okollice głowy, ręki

dla mnie fajnei byłoby zobaczyc taką powtórkę w dobrej jakości:) skoro potrafili późneij pokaząć dokładnie zwolniony moment jak mbapee zbiera piłkę i bloku to dziwi mnie że tego nie pokazali:) ja na dzisjsze technologię trochę żenada

0

@BartqRKO
FIFA co zorganizowała turniej w Katarze:) wierzę:)

dla mnie żadne z tych zdjęć nie potwierdza niczego bo nie ma żadnego zbliżenia z przodu na twarz tylko wszystko słabej jakości z różnych perspektyw

nawet dla świętego spokoju FIFA powinna wrzucić takie powtórki wszystko wyjaśniające

0

@HighestInTheRoom
ciągle nie masz powtórki na twarz Upamecano, dla mnie ciężko stwierdzić ciągle
w innej powtórce widać inaczej

jak na dzisiejsze technologię trochę żenada że nie ma takich powtórek

0

@BartqRKO
z innego ujęcia wygląda na rękę
jedynie można by stwierdzić po kamerze skierowanej na wprost do Upamecano

przy dobie tylu kamer trochę słabo

choć tu rzeczywiście bardziej głowa

0

@BartqRKO
tu znowu bardziej na głowę wygląda

tak jak mówię żenujące że nie było to sprawdzane
nawet po meczu FIFA powinna mieć takie powtórki i wyjaśnić bo pojawiają sie wątpliwości, a jedynie z kamey skierpwanej na twarz upamecano byłoby to widac

0

@Uukasz_93
potrzebowałbym zbliżeń tego, ale z tego ujęcie wygląda to bliżej ręki niż głowy

dla mnie żenada że nie było chociaż to sprawdzone, nie ważne czy ostatecznie była czy nie ale zero reakcji

0

@Sysia11
jak dla mnie jeszcze do tej listy Ryoyu PŚ i IO :)

0

@Rewolucja123
oj bo wywołujesz wilka z lasu:)

zaraz ci napiszą że niedługo ktoś ich zweryfikuje:)
albo że europejskie reprezentacje ich zweryfikują:)
albo że nie grali z nikim mocnym:)
itp. itd.

1

@HighestInTheRoom
koleś tutaj masz filmik bez żadnego zbliżenie gdzie jest ruch i głowy i ręki jednocześnie z dalekiej perspektywy:)

tam było przynajmniej jakieś zbliżenie

no niezłą masz wyobraźnię

oj widzę boli tyłek po tryumfie Argentyny:)

1

@HighestInTheRoom
żadnego potwierdzenia tu nie ma o czy ty mówisz

tam przynajmniej miałem jakieś zbliżenie a tu obraz z daleka i co chcesz potwierdzić:)

0

@Rewolucja123
co to za chamstwo? o co tu chodzi?

1

@adi7adi8
a masz jakiś filmik to potwierdzający że nie było? albo było jakiś inny

2

widziałem filmik z ręką Upamecano przed drugim karnym dla Francji, ktoś ma jeszcze takie filmiki o tej sytuacji?

0

@Rewolucja123
no wg mnie powinien uderzać z pierwszej, bo wg mnie ta piłka była idealnie wystawiona, no ja przed strzałem tylko myślałem czy trafi w bramkę a w życiu bym nie pomyśłam że przyjmie i zostanie zablokowany

setka jak nic, druga sytuacja trudniejsza wiadomo, podobna do tej gdzie Francja dostała pierwszego karnego po faulu Otamendiego

jak widać udało się normalnie zagrać do końca bez faulu

0

@Rewolucja123
banalna sytuacja na strzał z pierwszej piłki układasz nogę boczną częścią do przodu i piłka praktycznie pewnie że wpadnie obok siatki do bramki

4

@Janiama
no trochę tak to by było

ja wiem że mógł ktoś kibicować Francji, ale chyba nawet takie osoby musiałby przyznać że Argentyna była lepsza i po prostu po ludzku na to zasłużyła:)

na szczęście tym razem wygrała piłka:)
a Latauro miał w dogrywce tyle piłek że szkoda ze nic nie trafił, ale fakt też że dochodził do tych sytucji:)
a to jak zepsół setkę z ilu 5-8 metrów jak Messi po ładnej kombinacyjnej kacji mu podał to chyba sam Lataruo wie:) kurde tak się zbierał długo że go zablokowali


1

@arasz1819
no ja też grałem w typowankę ze znajomi i o ile na EURO byłem 4 na 30 coś osób, MŚ 7 na 30 coś to końcowego zwycięzcę jako jedyny obstawiłem 2 razy poprawnie przed rozpoczęciem turniejów

dokładne wyniki wchodzą za 5 pkt i w tym byłem słaby:) z zwykłe wytypowanie zwycięzcy meczu za 1 pkt

1

@Bobo25
przeczucia na podstawie obserwowania jak grają nie oszukasz:) ale się postaram:)

1

niektórzy chwalą się tu samochodami, inni biurkami po komputer:)

ja pochwalę się czymś bardziej prozaicznym ale przynajmniej związanym z piłką:)

poprawnie wytypowałem 2 ostatnich zwycięzców wielkich turniejów:)
zarówno EURO 2020 wpadło mi Włochy jak i MŚ 2022 wpadła mi Argentyna

miałem jakiegoś takiego czuja po prostu, czekam z niecierpliwością n EURO 2024 choć pewnie jakby teraz postawił jakąś większą kasę to nie wygram znając życie xD

3

a taktu było wielu chojraków że tylko Europa się liczy:)

pięknie ich Argentyna wyjaśniła:)

i w sumie niedoceniane Maroko też:)

brawo dla nich:)

teraz to już na pewno za 4 lata ktoś ich zweryfikuje:)

2

@Przemek2323
ja wczoraj słyszałem wielki trzask pękających tyłków:)

0

@Bobo25
tylko Argentyna miała więcej tego gdyby:) sam Latauro miał 2 setki

na szczęście jakaś sprawiedliwość jest i lepszy zespół wygrał

0

@Bobo25
tylko więcej jest tego gdyby po stronie Argentyny co była lepsza w tym meczy zdecydowanie

a jest jeden fakt Argentyna MŚ:) I to zasłużenie i o tym nie ma co dyskutować:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?