0

@Criss18Barca
znając Polską:) mentalność odejmij 20% i wyjdzie ci faktyczna średnia zarobków osób tutaj:)

a odpowiadając na pytanie spokój najważniejszy ale też za dużo większą kasę:)

1

@pawello10
sir williams, sir albert's - te spotkasz w marketach i na spokojnie dadzą rade:)

1

@Emhyr
3-1 dla Barcelony:)

1

@Ojciec5tkidzieci
ludzie lubią pisać i bajkować:)

wejdź sobie na jakiekolwiek statystyki to zobaczysz ile wynosi przeciętna pensja czy mediana, większość tu pewnie koło tego się kręci albo lekko wyżej i już kozakują

i masz rację nie każdemu będzie też dane zarabiać na prawdę duże pieniądze

skup się przede wszystkim na sobie i aby tobie było dobrze i tyle:) to jest najważniejsze i zdrowie:)

1

@Janiama
i taki skład jest super:) na prawdę mocny skład, może jedynie DPŚ jakiś by się przydał mocny i tyle

w obwodzie m.in. Balde, Garcia, Busi, Kessie, Ferran i Fati - tutaj wg mnie trochę problem ławki i tego że muszą wreszcie udowodnić swoją jakoś (wszyscy oprócz Balde, no i Pablo Torre mogłby częściej grac)

trochę razi brak alternatyw, które na razie zawodzą dlatego po sezonie liczę na PO, Moukuko, środkowy pomocnik lub defensywny środkowy pomocnik i jeśli Ferran/Raphinha dalej będą grać średnio to Marcus Thuram


0

@gaucho104
"Bo niejeden za 6k i tak by rodziny nie utrzymał :P"

ale dziwisz się? mieszkanie to wydatek 2 koła - czy wynajem czy własne, jedzenie dla rodziny 2+2 to ca. 2600 co miesiąc, itp. itd.:)

jak się ma rodzinę i żyje się normalnie to na życie idzie spokojnie kilka klocków

0

@JarekS

1) aż takiego skoku wydatków nie będzie aby kluby nagle wydawały miliony, to po pierwsze, po drugie każdy klub ma inne FFP wiec nie końca wiadomo kiedy będą mogły wydawać kasę

2) no nie Pedri, Araujo, Balde się rozwijają

i nie przywołujmy tu statystyk asyst, a może napiszesz ile bramek ma Pedri? czy już nie wygodne? albo ile ma asyst drugiego stopnia? często gracze wykonują świetną pracę której w prostej statystyce nie widać jak asysty drugiego stopnia czy wykreowane sytuacje

co do napastników się zgodzę poza Dembele który widać że wreszcie i taktycznie i mentalnie dojrzewa

brak wypracowanych schematów i automatyzmów - oki pełna zgoda

ale kim mial wtedy grać Koeman jak nie było piłkarzy? poza tym wymień tych 11-13 piłkarzy bo ja aż tylu nie kojarzę, grali więcej Abde i Alkomach ale wtedy ewidentnie nia było kadry w pewnym momencie więc grali

jakie opinie piłkarzy? bo jestem ciekaw tych opinii? ja jakoś nie słyszałem narzekań piłkarzy na Xavi

sam nie jestem zadowolony z Xavi, początek miał świetny, teraz wygląda to średnio i sam nie wiem z czego to wynika, ale poczekam z oceną zdecydowanie do końca sezonu

0

@JarekS
a z jakiego to niby powodu pozostałe zespoły mają nagle przestać oszczędzać? bez nowego sponsora, nowych wpływów raczej na to się nie zanosi

czy Xavi nie rozwija mlodych? balde, araujo, kounde, pedri, gavi - grają pratycznie wszystko co się da, owszem szkoda Pablo Torre bo powinien więcej grać

jedynie kwestia z jaką się można zgodzić to że Xavi zespołu nie rozwija, bo to rzeczywiscie widac gołym okiem że o ile na poczatku był szał tak teraz nie widać tych elementów które tak fajnei funkcjonowały na poczatku jego przygody z Barceloną

0

@pt9
dokładnie i być Team Leader - zespołu jedno osobowego samego siebie:)
albo menadżerem powierzchni płaskich:) przecież tak brzmi to lepiej:)

trzeba też uczciwie powiedzieć nie każdy będzie zarabiał dużych pieniędzy bo po prostu nie każdy ma też takie możliwości i szczęście, ilość stanowisk dyrektorskich jest jednak ograniczona

tak samo jak nie każdy bogaty jest mądry, znam ludzi zarabiających +50k PLN tylko dlatego że kogoś znają a głąby takie że bardziej pasują do pługu niż do kopyta od Kielmanna:)

1

@gaucho104
ale to raczej masz drugą połówkę co pracuje:) bo nie chce mi się wierzyć że za tyle na wszystko ci starcza, chyba że mieszkasz u rodziców/albo masz mieszkanie od rodziców

w każdym wypadku masz rację, ciężko kogoś nazwać pierdołą skoro pracuje i sobie radzi:)

2

@bartas97
no nie popełnił błąd techniczny potknął się w efekcie dotknął piłkę ręką, wg mnie karny słuszny

0

@arsenallondyn0 @MesQueUnClub_87 @Ojciec5tkidzieci @Zoker

dzięki za typy, na pewno coś tego poszukam

w pierwszej kolejności chyba mężczyzna o imieniu ove, bo gdzieś mi się rzuciło nawet ze jest na Netflix

widział ktoś z Was Traingless of sadness? Ostlunda?

0

DEMBELE

na ten moment 5+5 w lidze:) czyli całkiem nieźle
uda się dobić do 10+10 wg Was?

2

KĄCIK KINOMANA

czy też macie jakieś niszowe filmy co lubicie oglądać a dla szerszej publiczności są malo znane?

ja mam kilka takich filmów, część z nich jest z WFF część z festiwalu w Sundance, ale może ktoś ma podobne filmy godne polecenia, a jesli byłoby na jakimś platformie tym lepiej

ja z całego serca mogę polecić np. Pusty Dom, Wiosna Lato Jesień Zima i Wiosna, Big Fish, Kontrolerzy, Hearts of Atlantis, Good bye Lenin, W stronę morza, Dirty Pretty Things

dzielcie się proszę podobnymi klimatami jesli coś macie godnego uwagi

0

@Rewolucja123 @Janiama

mówicie o stabilizacji i tu OK pełna zgoda, ja tylko nie wiem czy z Xavim ten zespół się rozwija

mimo wszystko ja nie widzę poprawy gry względem zeszłego roku, na wiosnę tamtego roku Barcelona grała tak jak tego chciałem przynajmniej to pewnego momentu - te mecze z Atletico, Realem, Napoli, Valencią

wiadomo nie w każdym meczu da się tak grać, ale pilk chodiła szybciej i był jakiś taki entuzjazm w zespole

teraz w tym roku już mnie nie porywają, nie ma takiego momentu świetnej gry, może nadejdzie oby, na to liczę bo mimo wszystko kibicuje Xaviemu i klubowi to oczywiste

oczekuje jednak jako kibic jakiś sukcesów- liga, puchar ,SPH, LE - trochę tych rozgrywek jest, Xavi musi coś wygrać by zespół nawet psychicznie złapał flow, bo kadry nie ma słabej

oczywiście na pewnie wzmocnienia liczę latem jak środkowy pomocnik i PO

jak Xaviemu nie wyjdzie (nic nie wygra) mimo wszystko postawiłbym na Tuchel, bo to gwarancja dobrej gry

1

@Ojciec5tkidzieci
Super wiadomość:)

0

@FcPortoFan1999
Ciężko będzie o mistrza w tym roku. Fajnie jakby Porto się jeszcze wzmocniło w zimę. Są jakieś plotki o transferach?

0

@TheNekro94
Szczególnie ze u Dawida pewnie przyjdzie spadek formy niedługo niestety. Wg mnie Granerund to weźmie.

0

@Bogan
A Atletico to co wybitna formę ma?
Nasza wygrana będzie zobaczysz

2

@AllBundy
Polska Francja - świetny test dla naszych chłopaków spotkać się juz w grupie z faworytem turnieju

1

Tomas Tuchel

czy bylibyście za zatrudnieniem tego trenera jeśli zespół się nie rozwinie i zakończy ligę np. na 2 miejscu, w LE odpadnie w 1/4 a w Pucharze w 1/2, cały czas nie prezentując nic extra, gdzie nie widać by było światełka w tunelu na lepszą grę

@Rewolucja123 @Ojciec5tkidzieci @escarabajo @Janiama inni

0

LM

do dnia dzisiejszego zastanawiam się jak można było odpaść z LM już w fazie grupowej i to kolejny raz w takim stylu, oj Xavi dużo musi osiągnąć w tym roku aby zmazać tą plamę

0

@!34RC3!_0N4
a kto powiedział że się lepiej powodzi?:) raczej wątpię, lubię się zbijać z pozerów

0

@Janas11224
lubię się zbijac z pozerów takich jak ty:)

3

Sporo osób pyta w priv jak się spisuje moja nowa piżama:) piszę więc tu aby nie odpisywać każdemu z osobna:)

otóż jest super, miękka w dotyku, bardzo fajnie się układa, czuć że to materiał premium, jedynie ta metka strasznie sztywna i gryzie ciało, zgłosiłem to już na gwarancji i na dniach powinna przyjść nowa piżama z lepszą metką

ale jak to żona mówi mimo wszystko czuć materiał premium:)

no i to by było na tyle na razie

0

@ranger3120
słońce świeci fajnie jest:)

2

Barcelona - gra

czy gra jaka jest to wina piłkarzy czy trenera różne są zdania

ale kurde czekam na Barcelonę zapierdzielającą i pięknie grającą i tego oczkuje

kur..przecież my nie mamy pachołków w drużynie, jeżeli Xavi nie potrafi ich zmotywować to i jego problem i odpowiedzialność

odpuszczać mecze i nie przykładać się to mogli Iniesta, Xavi, putol, Messi bo oni wszystko w piłkce wygrali dosłownie

a jakim prawem Depay czy kilku jeszcze innym się nie chce, noź kur.. w porówaniu z tamtymi to w piłce gówn...widzieli i gówn..wygrali

więc i na gówn...zasługują

chce widzieć walkę, zaangażowanie, dumę i chęć wygrywania każdego meczu, a jak jakiemuś piłakrzowi się nie podoba to na ławkę i prosze nie grać choćby to miała nawet być Lewy czy Dembele

mama nadzieję że Xavi tak podejdzie do zespołu teraz w najbliższych miesiącach bo dosyć już tego marazmu i gówn...jakości w grze naszych

amen

Visca El Barca;)

3

@Janiama
ok, ale kurde bez przesady, on ma świetnych piłkarzy, skoro nie potrafi do nich dotrzeć jako trener to częściowo za to też odpowiada

ja chce widzieć z powrotem Barcelonę cieszącą oko grą, zapierdzielająca

a tego nie widzę i tracę nadzieję że zobaczę, po części to na pewno wina trenera

0

@Messibestplayerintheworld
to normalne że nikt za darmo grać nie będzie

ale to tylko pensja + premia za podpis bez konieczności wywalania mln na zakup

a w lato zakładam że jednak z pensji zejdziemy sporo

Depay, Bellerin, Busquets, Kessie (może???), jakiś napastnik (Ferran, Raphinha???)- w zależności kto jak się spisze na wiosnę

3

WOLNE KONTRAKTY 2023

Jesli się nic nie zmieni na prawdę fajnie można wzmocnić zespół latem- kontrakty kończą się m.in. Moukoko, Thuram, Tielemans, Kante, Rabiot, Gundogan

kurde toż to może być nowa jakość i w pomocy i w ataku, ciekaw jestem czy ktoś z nich do nas przyjdzie

Moukoko wg mnie tak, ale czy jakiś pomocnik z tej listy? chcielibyście kogoś z tej listy pomocników?

@Rewolucja123 @Ojciec5tkidzieci @Janiama @Kengo @escarabajo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?