0

@Kengo
oki, a kogo byś sprowadził/wziął za darmo latem

zespół trzeba jakoś rozwijać mimo wszystko

sądzę że Moukoko, PO oraz pomocnik to mimo wszystko mus latem

0

@Survier
no ocenę poczekam do końca sezonu, na ten moment nie podoba mi się to co widzę

zobaczymy, ten zespół piotrafił grać pięknie jak wiosną zeszłego roku, liczę że się do tego wrócą

dla mnie trenować ich może nawet Papa Smerf, byle za tym szły wyniki i ładna gra

0

Moukoko, Kante, PO - na ten moment takie wzmocnienia latem by mi wystarczyły

a czas pożegnać Depay, Busi, Bellerin

Kessie, Ferran - to chyba będzie ostatnie pół roku na udowodnienie swojej wartości

2

Xavi

co by nie powiedzieć skład ma całkiem dobry, można się sprzeczać ale oprócz kilku braków kadrę ma na prawdę zbudowaną fajną, pytanie jest na ile jest on dobrym fachowcem i będzie coś potrafił wykrzesać z tego zespołu

to będzie jego pół roku prawdy

na ten moment słabo to widzę bo zespół wg mnie się nie rozwija, no cóż trofea na koniec sezonu to zweryfikują, zobaczymy

0

PK

co to ma za znaczenie jaki był dokładnie wynik, w ataku zagrali całkiem OK, mała skuteczność to fakt i fatalnie w obronie, bramki nr 2 i 3 nie miały prawa wyjść

ważne jest teraz mecz z Atletico i Superpuchar Hiszpanii - to będzie prawdziwy sprawdzian dla zespołu

0

@Essos
sezon życia

drugiej takiej szansy już raczej nie będzie miał

druga część sezonu może być zdecydowanie trudniejsza bo dalekie latanie- Japonia, USA oraz jakby nie było zmęczenie materiału

zobaczymy:) oby mu się udało

1

W całej karierze Kubacki 5 zwycięstw w tym sezonie też już 5:)

rewelacyjny sezon życia:) nie wiem jak długo wytrzyma z taką formą ale drugiej takiej szansy na KK raczej nie będzie miał jak w tym sezonie

a po pietach depcze Granerund i Lanzisek

będzie ciekawie, choć druga cześć sezonu pewnie będzie dla niego trudniejsza

0

@MesQueUnClub96
kolejny raz Granerund zamyka Ci buzię

1

@Janiama
nie psuj zabawy bo Granerunda tu nie lubią:) jeszcze cię ukrzyżują że podałeś tak napisałeś:)

0

@talizmo
Opowiadaj bajki gdzie indziej. Narka

0

@talizmo
Nie wierzę bo znam dobrze ten rynek:) połowa rodziny pracuje. Także takie bajki nie dla mnie.
Nara

1

@talizmo
Mam w rodzinie kka osob i nikt tyle nie zarabia także takie bajki to sobie mozesz włożyć:)
Jeden do Belgii wyjechał aby zarabiać 10+.
A standard to jest 4-6k mniej więcej. A przez zachamowanie w gospodarce pewnie do przodu się yo nie ruszy. Nie wprowadzaj wiec dezinformacji.

9

@talizmo
Mam rodzinę w budowlance i niezle farmazony piszesz:)

0

@MesQueUnClub96
tak nadal tak uważam że nie ma żadnych szans

0

Real uczciwie to wygral czy znow ich sędziowie przepchnęli ? Bo przy karnym eidze niezke przepychanki

1

@Deviler
Ale to mówimy o literze orawa czy widzimisię.
Prawo mowi ze moze wiec zagra i powinien a skowyt Espanyolu to miod na moje uszy

1

@Azacca
Ja miałem jeden dzień 37,8:) słownie jeden dzień.
Wole tak niż wyglądać jak debil z maseczka na buzi. W domu tez nosisz?

0

@Emhyr
Nie skumakes sarkazmu z tym kraft i fettner xD

0

@Emhyr
I dlatego PS po 30 zdobył tylko Małysz i Stoch.
I sprawdzałem tych Austriaków.
Rzeczywiście młodych wprowadził z sukcesami:) Kraft i Fettner:) reszta z przebłyskami poziom 2 10 PS. A z młodych to raczej Norwegowie i Słoweńcy słynną:) ja tylko powiem jedno zdanie ze mężczyzn poznaje się po tym jak kończą wiec z oceną poczekam.

4

@panderski99
Najbardziej prestiżowe to sa MŚ a nie LM. Co Ty w ogóle piszesz

0

@Emhyr
Ale Kubacki mial juz taka serie ze tak skakał wcześniej. Rozumiem że przez tyle lat nikt go techniki nie nauczył:) dopiero Austriak to zobaczyl. Oj fantazjujesz. Ja za długo oglądam skoki aby wiezyc w takie rzeczy. Nie orzy zawodnikach co mają 32 i 35 lat:)

0

@Emhyr
Jest forma nie będzie trwała wiecznie. Poza tym Żyła i Kubacki miewali juz takie sezony gdzie bylo kolo 5 miejsca w generalce. Myslisz ze Thurbichler to cudotwórca? To niby czemu nie trenuje swojej reprezentacjii?
Tak samo jak Kubacki mial juz serie 10 konkursów na podium w życiu.
Z Horngacherem tez rozpoczęli świetnie.

Zobaczymy ja uważam że osiagnie zyciowy sukces w tym sezonie ale nie wiem czy wystarczy na PS. Choc to pewnie ostatnia szansa w karierze. On ma juz 32 lata a Żyła 35:) także tego.

0

@Emhyr a zapisuj sobie co chcesz.
Mogę nie mieć racji. Ja przynajmniej nie pajacuje i nie wyśmiewamy się z innych opinii.
A jak Dawid by wygral to tylko dobrze.
Ale za długo juz oglądam skoki aby brać to za pewnik patrząc tez na umiejętności skoczków.
A skoki oglądam jeszcze przed Małyszem jak byli Dieter Thoma itp. Ty pewnie nie wiesz nawet kto to jest.
A Dawid na razie forma życia ale tez ma szczęście ze Ryoyu czy Geiger dotychczas bez formy ale u Granelunda juz ona jest.

0

@Emhyr
A TCS ma prawie 20 straty. Oj widze kolejny co lubi wyśmienicie jak ktoś ma inne zdanie niz on.
I 100 coś na Lanziskiem. Tylko on raczej jak Kubacki to nie jest typ skoczka na PS.
Dlatego właśnie bo to nie są skoczkowie na PŚ. Kubacki ma obecnie formę życia ale wątpię aby utrzymał ja do końca sezonu. A czy 194 pkt to dużo jak zostało ole 20 zawodów do końca sezonu? Wątpię. 3 takie zawody jak dzis i ze 194 zostaje ci 74 pkt.
Oby mu się udało ale szczerze w to wątpię albo bedzie na styku

0

Jak zepsuć po świetnym sezonie sytuacje.

Czy zmienilibyście trenera gdyby Barcelona po świetnym sezonie zdobyła Mistrzostwo Hiszpanii i Lige Europy:)?
No raczej nie.
A Japończycy po sezonie gdzie Kobayashi znow wygral KK i złoto i srebro olymoijskie zmienili trenera.

Teraz nie dość że on w katastrofalnej formie to reszta wręcz w tragicznej.

Po co psuć coś dobrego.

0

@kamilop
Pytanie po co Japończycy zmieniali trenera po takim sezonie? Dlamnie niezrozumiała decyzja

1

@Emhyr
Oj nie spuchnie. Prędzej Kubacki bedzie pomału tracił formę

0

@Cule1234 .wg mnie wygra TCS w tym roku.

0

@Bogan
Ale co to ma znaczenie za ile przyszedł. Wartość rynkowa to coś koło 30-35 a oferta 15 tylko się ośmieszają

0

@Criss18Barca
Jedna jaskółka wiosny nie czyni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?