lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kengo
o kurde nawet nie wiedziałem, niezle staty:)
0
@gaucho104
ale dotarliśmny do 1/4 LE,czyli jednak nie wsyscy nas wyjasnaiaj jak twierdzisz
1-1 i 2-3 - no rzeczywiście porzadnie:)
popełniasz kardynalny błąd jeśli chodzi o zarzadzanie zespołem - samą młodzieżą nic nie osiągniesz, a oni szukają kogo mogą
patrz vide przykład Ajaxu sprzed kilku lat, dopiero jak połączyli młodzież z doświadczeniem to zaczęli coś osiągać
na 9 akurat preferują młodego ale na DPS doświadczonego co jest zrozumiałe
anid Rodri ani Veratti - są nie do wyjęcia, więc nie wiem kogo ty oczekujeszdo pomocy
2
@gaucho104
Ter stegen
Kounde-Araujo- Christensen-Balde
de jong-busi
demebele-pedri-gavi
lewy
gdzie tu masz tych starych graczy w pierwszym zespole, do tego często pierwsi wchodzą Raphina, Fati
pomocnik potrzebny za busi bo on jest już blisko końca - ale potrzebny doświadczony pomocnik i takiego szukają
szukają młodej 9 bo takiej nam brakuje, szukają PO bo takiego nam brakuje
a za 2-3 sezony tak naprawde bedziesz miał tylko do poszukania kogoś za Busi i Lewy a reszta kadry idealnie dojrzeje:)
jest już SPH, jesteśmy pierwsi w lidze:) a to już chyba coś:) wiec jest szansa na kolejne puchary w tym sezonie
a w Europie nas wyjaśniają? - LM w tym sezonie to porażka ale też trzeba popatrzeć na kontekst i w Monachium i Mediolanie zostaliśmy okradzeni z LM właśnie
a w LE jakoś w zeszły msezonei sobie radzilismy i wyjśniliśmy Napoli - a tak tu wielu wieszczylo wtedy że nas wyjaśnią, a w tym roku mamy tylko lepszy zespół
w lato poszukają pewnei mloda 9, młody prawy obrońca i doświadczony pomocnik - wg mnie dobrze to budują
0
@gaucho104
ale tym że siaganiem dziadków nie naprawimy finansow się mylisz
po pierwsze transfery za free
po drugie - mogą przyczynić się do zdobycia trofeów - a to po pierwsze kasa od UEFA, dni meczowe, nowi sponsorzy, większa pula w gaży z TV
grając w pomocy pedri-gavi-pablo torre - gwarantuje że nic w tym sezonie bysmy nie wygrali, bo potrzebny jest balans i doświadczenie
0
@gaucho104
Balde 1062 minuty w lidze- najwiecej z lewych obrońców - nawjwazneijszych meczach gra on, ciężko nie nazwać go trzonem zespołu
Fati to taki 12-13 zawodnik zespołu
ale to jaki mamy skład i jakich zawodników chcemy zakontraktować się łączy
araujo, kounde, balde, gavi, pedri - to są młodzi piłkarze
de jong, demeble, ter stegen - w najelpszym wieku
busi, lewy- już starsi
my młodych już mamy trzeba zawodników doświadczonych, aby zespół był zbalansowany - to jest słowo klucz
Gunndogan jest mlodszy niż Busi a jak w pomocy są tak mlodzi zawodnicy to raczej nie bedą szukać kolejnego młodego
0
@P33ck
6,5; a jak będzie dalej tak grał to 7-8:) liczby ma, wkład w grę duży, odkąd jest dobrze prowadzony to jest bardzo dobry piłakrz:)
1
@gaucho104
trzon zespołu - Kounde, Araujo, Balde, De Jog, Pedri, Gavi, Dembele, Fati
+ trochę dalej w hierarchii ale ciągle grający Ferran, Garcia
jesli do tego dodasz doświadczonych zawodników jak Ter stegen, Lewy, Raphinha (choć on w sumie w idealnym wieku do grania), Busi czy jakby przyszedł Gundogan to najlepsza mieszanka
samymi młodymi nic nie wygramy a mamy ich już sporo w zespole
fajnei byloby kupić pomocnika 26 letniego ale o takim profilu jak Busi jest tylko Rodri i nie do wyjęcia jest dla nas, tak samo jak Veratti
więc innych lepszych opcji nie mamy
2
@Janiama
mam podobne odczucia
sądzę że będzie tak jak z Napoli rok temu
też nas mieli zjeść i wypluć a jak się skończyło to każdy wie
0
@Barca_bwo
realne to też jest, już nie przesadzajmy
0
@mekston
jasne ale jakieś preferencje można mieć:) wg mnie z tymi zespołami byłoby najłatwiej w teorii
albo osasuna u siebie, bo u nich to zawsze ciężko
0
@Tomo1989
ale jednak jest to możliwe samodzielnie:)
0
@gumaz
samemu wg mnie mega słabo, nie wyobrażam sobie być samemu
wg mnie zawsze znajdzie się jakaś druga połówka
0
@Tomo1989
bez przesady do spełnienia
0
@Kidd
jasne że trzeba patrzeć na siebie:)
ale jakby się udało teraz uciec na wiecej niż 3 pkt byłoby super a patrzac na formę Realu jest to możliwe
1
@Lionel_Messi10
Bellerin i Alonso nie chciałbym już widzieć grających u nas, ale jeśli chcemy dać odpocząć kluczowym graczom to chyba nie ma wyjścia
ja jedynie na pewno postawiłbym na Christensena zamiast Alonso a w ataku Raphinha i Fati, czyli atak Raphinha-Lewy-Ansu
po sezonie kupno PO i pomocnika to jest mus
2
LA LIGA
psychicznie najbliższa kolejka będzie bardzo ważna, musimy wygrać z Getafe i liczyć na potknięcie Realu bo wtedy zrobiłaby się już fajna przewaga punktowa
to jest możliwe:)
zresztą kolejkę później Real gra z Sociedad, co też bedzie dla nich wyzwaniem
3
@Kessie
krzyż na drogę
1
@Comentateiro
pytanie kogo byście chcieli w ćwierćfinale ewentualnym
ja ze względu na ligę i LE chciałbym chyba jak najłatwiej jeszcze więc wybrałbym Sevilla/Valencia
0
@Bobo25
mówimy o sytuacji gdzie ktoś jedzie tym busem
jak jesteś właścicielem i nie wiesz kto jeździ Twoim autem to masz problem
a w powyższej żona skoro jest ostatnią znaną osobą co miała auto - proste
2
Sociedad, Sevilla, Valencia, Bilbao, Osasuna, Atletico
kto wg Was dziś dołączy do ćwierćfinalistów
ja obstawiam Barcelona i dalej kryzys Realu czyli Villarreal
1
@Kessie
aż się oparskałem, genialne:)
0
@gaucho104
pierwsze pół roku, potem równia pochyła
0
@Bobo25
jedziesz z kimś w aucie i nie wiesz kto prowadził?
weź Ty się zastanów xD
1
@Janiama
powiedziałbym że 5 to max i do tego powinni dążyć
1
@bartulek98
czy to wzmocnienie rywala? wątpię:)
Atletico w tym sezonie i tak będzie poza TOP4:)
0
Depay
niech spada, za 3-5 mln EUR nie ma znaczenia, coś się zarobi, bez kolesia co psuje atmosferę na pół roku i luz
dla mnie koleś okazał się totalnym niewypałem
kurde patrzac na dziś Luuk De Jong to chyba największy profesjonalista i najlepszy człowiek z tych wszystkich dziwnych przejść mniej znanych zawodników do nas
a Depay - żenada
0
@Messibestplayerintheworld
słabo, ja bym go za Chiny nie puszczał za free, a jak chce wymusić to do Barcy B go zesłać
3
@IronSanHybrid
było już dziś, takie czasy:) Pani numer jeden petarda:) przepiękna jest
0
@tomek8756
wiesz obecne ceny nie mają tu znaczenia, kij kogoś obchodzą ceny i twoje życie,
ale poniżej minimalnej to słabo
0
@Bobo25
jeśli nie chce podać sprawcy wypadku to nie widzę tu absurdu
chronisz złego człowieka to musisz się liczyć z konsekwencjami
właśnie po to powinno tak być aby nie było cwanikowania że nie chcesz podać sprawcy, jeśli ty chciałbyś za kogoś ponieść karę proszę bardzo