0

@Kengo
o kurde nawet nie wiedziałem, niezle staty:)

0

@gaucho104
ale dotarliśmny do 1/4 LE,czyli jednak nie wsyscy nas wyjasnaiaj jak twierdzisz

1-1 i 2-3 - no rzeczywiście porzadnie:)

popełniasz kardynalny błąd jeśli chodzi o zarzadzanie zespołem - samą młodzieżą nic nie osiągniesz, a oni szukają kogo mogą

patrz vide przykład Ajaxu sprzed kilku lat, dopiero jak połączyli młodzież z doświadczeniem to zaczęli coś osiągać

na 9 akurat preferują młodego ale na DPS doświadczonego co jest zrozumiałe

anid Rodri ani Veratti - są nie do wyjęcia, więc nie wiem kogo ty oczekujeszdo pomocy

2

@gaucho104
Ter stegen
Kounde-Araujo- Christensen-Balde
de jong-busi
demebele-pedri-gavi
lewy

gdzie tu masz tych starych graczy w pierwszym zespole, do tego często pierwsi wchodzą Raphina, Fati

pomocnik potrzebny za busi bo on jest już blisko końca - ale potrzebny doświadczony pomocnik i takiego szukają

szukają młodej 9 bo takiej nam brakuje, szukają PO bo takiego nam brakuje

a za 2-3 sezony tak naprawde bedziesz miał tylko do poszukania kogoś za Busi i Lewy a reszta kadry idealnie dojrzeje:)

jest już SPH, jesteśmy pierwsi w lidze:) a to już chyba coś:) wiec jest szansa na kolejne puchary w tym sezonie

a w Europie nas wyjaśniają? - LM w tym sezonie to porażka ale też trzeba popatrzeć na kontekst i w Monachium i Mediolanie zostaliśmy okradzeni z LM właśnie
a w LE jakoś w zeszły msezonei sobie radzilismy i wyjśniliśmy Napoli - a tak tu wielu wieszczylo wtedy że nas wyjaśnią, a w tym roku mamy tylko lepszy zespół

w lato poszukają pewnei mloda 9, młody prawy obrońca i doświadczony pomocnik - wg mnie dobrze to budują

0

@gaucho104
ale tym że siaganiem dziadków nie naprawimy finansow się mylisz

po pierwsze transfery za free
po drugie - mogą przyczynić się do zdobycia trofeów - a to po pierwsze kasa od UEFA, dni meczowe, nowi sponsorzy, większa pula w gaży z TV

grając w pomocy pedri-gavi-pablo torre - gwarantuje że nic w tym sezonie bysmy nie wygrali, bo potrzebny jest balans i doświadczenie


0

@gaucho104
Balde 1062 minuty w lidze- najwiecej z lewych obrońców - nawjwazneijszych meczach gra on, ciężko nie nazwać go trzonem zespołu

Fati to taki 12-13 zawodnik zespołu

ale to jaki mamy skład i jakich zawodników chcemy zakontraktować się łączy

araujo, kounde, balde, gavi, pedri - to są młodzi piłkarze
de jong, demeble, ter stegen - w najelpszym wieku
busi, lewy- już starsi

my młodych już mamy trzeba zawodników doświadczonych, aby zespół był zbalansowany - to jest słowo klucz

Gunndogan jest mlodszy niż Busi a jak w pomocy są tak mlodzi zawodnicy to raczej nie bedą szukać kolejnego młodego


0

@P33ck
6,5; a jak będzie dalej tak grał to 7-8:) liczby ma, wkład w grę duży, odkąd jest dobrze prowadzony to jest bardzo dobry piłakrz:)

1

@gaucho104
trzon zespołu - Kounde, Araujo, Balde, De Jog, Pedri, Gavi, Dembele, Fati
+ trochę dalej w hierarchii ale ciągle grający Ferran, Garcia

jesli do tego dodasz doświadczonych zawodników jak Ter stegen, Lewy, Raphinha (choć on w sumie w idealnym wieku do grania), Busi czy jakby przyszedł Gundogan to najlepsza mieszanka

samymi młodymi nic nie wygramy a mamy ich już sporo w zespole

fajnei byloby kupić pomocnika 26 letniego ale o takim profilu jak Busi jest tylko Rodri i nie do wyjęcia jest dla nas, tak samo jak Veratti

więc innych lepszych opcji nie mamy

2

@Janiama
mam podobne odczucia

sądzę że będzie tak jak z Napoli rok temu

też nas mieli zjeść i wypluć a jak się skończyło to każdy wie

0

@Barca_bwo
realne to też jest, już nie przesadzajmy

0

@mekston
jasne ale jakieś preferencje można mieć:) wg mnie z tymi zespołami byłoby najłatwiej w teorii
albo osasuna u siebie, bo u nich to zawsze ciężko

0

@Tomo1989
ale jednak jest to możliwe samodzielnie:)

0

@gumaz
samemu wg mnie mega słabo, nie wyobrażam sobie być samemu

wg mnie zawsze znajdzie się jakaś druga połówka

0

@Tomo1989
bez przesady do spełnienia

0

@Kidd
jasne że trzeba patrzeć na siebie:)

ale jakby się udało teraz uciec na wiecej niż 3 pkt byłoby super a patrzac na formę Realu jest to możliwe

1

@Lionel_Messi10
Bellerin i Alonso nie chciałbym już widzieć grających u nas, ale jeśli chcemy dać odpocząć kluczowym graczom to chyba nie ma wyjścia

ja jedynie na pewno postawiłbym na Christensena zamiast Alonso a w ataku Raphinha i Fati, czyli atak Raphinha-Lewy-Ansu

po sezonie kupno PO i pomocnika to jest mus

2

LA LIGA

psychicznie najbliższa kolejka będzie bardzo ważna, musimy wygrać z Getafe i liczyć na potknięcie Realu bo wtedy zrobiłaby się już fajna przewaga punktowa

to jest możliwe:)

zresztą kolejkę później Real gra z Sociedad, co też bedzie dla nich wyzwaniem

3

@Kessie
krzyż na drogę

1

@Comentateiro
pytanie kogo byście chcieli w ćwierćfinale ewentualnym

ja ze względu na ligę i LE chciałbym chyba jak najłatwiej jeszcze więc wybrałbym Sevilla/Valencia

0

@Bobo25
mówimy o sytuacji gdzie ktoś jedzie tym busem

jak jesteś właścicielem i nie wiesz kto jeździ Twoim autem to masz problem

a w powyższej żona skoro jest ostatnią znaną osobą co miała auto - proste

2

Sociedad, Sevilla, Valencia, Bilbao, Osasuna, Atletico

kto wg Was dziś dołączy do ćwierćfinalistów

ja obstawiam Barcelona i dalej kryzys Realu czyli Villarreal

1

@Kessie
aż się oparskałem, genialne:)

0

@gaucho104
pierwsze pół roku, potem równia pochyła

0

@Bobo25
jedziesz z kimś w aucie i nie wiesz kto prowadził?

weź Ty się zastanów xD

1

@Janiama
powiedziałbym że 5 to max i do tego powinni dążyć

1

@bartulek98
czy to wzmocnienie rywala? wątpię:)
Atletico w tym sezonie i tak będzie poza TOP4:)

0

Depay

niech spada, za 3-5 mln EUR nie ma znaczenia, coś się zarobi, bez kolesia co psuje atmosferę na pół roku i luz

dla mnie koleś okazał się totalnym niewypałem

kurde patrzac na dziś Luuk De Jong to chyba największy profesjonalista i najlepszy człowiek z tych wszystkich dziwnych przejść mniej znanych zawodników do nas

a Depay - żenada

0

@Messibestplayerintheworld
słabo, ja bym go za Chiny nie puszczał za free, a jak chce wymusić to do Barcy B go zesłać

3

@IronSanHybrid
było już dziś, takie czasy:) Pani numer jeden petarda:) przepiękna jest

0

@tomek8756
wiesz obecne ceny nie mają tu znaczenia, kij kogoś obchodzą ceny i twoje życie,
ale poniżej minimalnej to słabo

0

@Bobo25
jeśli nie chce podać sprawcy wypadku to nie widzę tu absurdu

chronisz złego człowieka to musisz się liczyć z konsekwencjami

właśnie po to powinno tak być aby nie było cwanikowania że nie chcesz podać sprawcy, jeśli ty chciałbyś za kogoś ponieść karę proszę bardzo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?