0

@Lionel_Messi10
ale kto pisał że nie wydaje kasy

każdy pisze tylko że Chelsea rozwaliła -550 w jedno okienko i psuje rynek

suma sumarum jak widzisz na zestawieniu co ci wysłałem daleko nam do nich mimo wszystko

0

@gaucho104
nie, wzmocnilibyśmy ale do Chelsea, United dużo nam brakuje, a już po odejściu Bartomeu w ogóle zupełnie inny poziom

1

@Lionel_Messi10
czyli potwierdziłeś że kłamiesz:)

to nie są 2 okienka obok siebie:) to tak jakbyś dodawał okienko z tego roku i sprzed 3 lat

jaki to sens?

to po pierwsze

po drugie per saldo tych seoznów jeśli się już tak uparłeś na te sezony to: -114,1 - 142, czyli ca. - 252 mln EUR - na 2 okienka powtarzam:)

Chelsea w to okienko ma - 550 mln EUR (minus)

czujesz już tą zajebistą różnicę czy ciągle nie dociera to do Ciebie?

3

@Lionel_Messi10
i ciągle powtarzasz kłamstwa a po drugie patrzy się per saldo, ale nawet same wydatki wciaż kałamiesz

koleś przestan klamac

2

@Lionel_Messi10
dodawałem, wciaż kłamiesz, w żadne następujace po sobie 2 okienka tyle nie wydała

i mylisz sie przychody maja znaczenie, na takei zestawienia patrzy się per saldo aby mieć dobry obraz a nei zakłamany

2

@Lionel_Messi10
powtarzam drugi raz po co kłamiesz, w żadne następujące po sobie 2 okienka tyle nie wydała

druga kwestia patrz też na per saldo

6

WYDTAKI TRANSFEROWE - ostanie 5 sezonów złapane jakby ktoś zarzucał Barcelonie rozrzutność a Chelsea nie:) per saldo nie jesteśmy nawet w TOP 10:)

https://www.transfermarkt.pl/transfers/einnahmenausgaben/statistik/plus/0?ids=a&sa=&saison_id=2018&saison_id_bis=2022&land_id=&nat=&kontinent_id=&pos=&altersklasse=&w_s=&leihe=&intern=0&plus=0

żeby nikt mi nie zarzucił ż krótki okres cofam się też do sezonu 2016/2017 i Neymar

https://www.transfermarkt.pl/transfers/einnahmenausgaben/statistik/plus/0?ids=a&sa=&saison_id=2016&saison_id_bis=2022&land_id=&nat=&kontinent_id=&pos=&altersklasse=&w_s=&leihe=&intern=0&plus=0

proszę jesteśmy na 6 miejscu z per saldem -460 mln, dla porównania MANU - 900, Chelsea - 830, City - 670

to jest przepaść, ale wielu tu bedzie próbowało udowadnaić że Barceloan jest tak rozrzutna jak Chelsea:) polewka


6

@Lionel_Messi10
które 2 okienka? powiedz bo to jest fake

proszę tu masz ostatnie 5 sezonów, per saldo wydatków nawet nie jestesmy w TOP 10

A KTO LIDEREM?

https://www.transfermarkt.pl/transfers/einnahmenausgaben/statistik/plus/0?ids=a&sa=&saison_id=2018&saison_id_bis=2022&land_id=&nat=&kontinent_id=&pos=&altersklasse=&w_s=&leihe=&intern=0&plus=0

0

@FCB24
podstawowy skrzydłowy Brazylii, dobry piłkarz ale rozumiem nikt się nie zna tylko @FCB24:)

0

@Zoker
no nie, albo nie umiesz czytać że zrozumieniem albo nie rozmiesz tego co czytasz
wydaliśmy na ich trzech ale był też przychód 222 mln EUR czyli per saldo to nie było aż tak dużo - i nie było to jedno okienko

Chelsea wydała w jeden sezon ile 600 mln? przy sprzedaży ile 50 mln? to poł miliarda w sezon, rozumiem nawet wydać 100 -200 mln w jedno okienko ale grubo ponad 500 mln per saldo?

to jest psucie rynku

0

@takisobiektos @FCB24 @LS

na razie nie widomo czy odejdą to raz
dwa nic tu nie było na kredyt, główny sponsor się wycofał Van Pur (Łomża) ponieważ mają kłopoty finansowe - mniejsza sprzedaż na wschodzie swoich produktów w zwiazku z wojną

1

@gaucho104
ciężko powiedzieć, wg mnie tak, ja miałem to szczęście że mam dobrze, ale rodzeństwo żony wszystkie za granicą bo tu nie mieliby szans na taki poziom życia, jedna siostra wróciła i jest przedszkolanką a mąż szuka pracy na magazynie i już widać że nie mogą sobie pozwolić na tyle jak mieszkali tam mając podobne prace

patrząc na siłę nabywczą u nas wydaje się że życie jest dosyć drogie niestety

ale wiadomo jest przywiązanie do ziemi, przyrodę też mamy ładną, są góry, jeziora jest morze:)

0

Industria Kielce

kolejne 2 miesiące na znalezienie sponsora, najlepszy klub pilki ręcznej w Polsce i jedne z najlepszych w Europie, po wycofaniu się Vna Pur dalej szuka sponsora aby utrzymać kadrę na następny sezon

mówimy tu o prawdziwej wizytówce i miasta i Polski na arenie międzynawowej

no cóż może się uda

2

EUROLIGA

Barcelona wygrala z Maccabi 83-78 i powróciła do zywych w Eurolidze z bilansem 14-8

bardzo wyrównana na Euroliga w tym roku, nie widać faworyta wyraźnego

0

SKOKI NARCIARSKIE - uporządkuj najlepszych skoczków z ostatnich 5 sezonów w skokach

Stoch, Kubacki, Granerund, Lindvik, Kraft, Geiger, Ryoyu

1. Ryoyu
2. Kraft
3. Granerund
4. Stoch
5. Geiger
6. Kubacki
7. Lindvik

a wy jak oceniacie?

1

@Comentateiro
dokładnie to że jakiś waroat zapłącił za Cucurrela 65 mln nie znaczy że jest tyle wart, bo oprócz waraiata nikt za niego by tyle nie dał a 25-35 max

Enzo z całym szacunkiem też wart 60 max

100 mln i wiecej to może warci Mbappe czy Haaland ale widzę niektóry bez ograniczeń wydaja kasę

1

@Zoker
kupowaliśmy ich w jedno okienko? wydalismy w jedno koienko ponad 600 mln EUR
mieliśmy przy tym dużą sprzedaż? a owszem

poza tym mowisz tu o piłakrzach klasy światowej a Chelsea wywala 65 mln na Cucurrela, 80 na Fofana, 70 + zmienne na Mudryka

nie widzisz różnicy? tak samo jak w historiach klubów?

0

@Sysia11
ja Enzo też bo go lubię

Chelsea natomiast jak najgorzej życzę bo nie lubię czegoś takiego, Fofana jakiś 80 mln, Mudyrk 70, Cucurrela ile 65? boże kto to widział, nawet Enzo nie jest wart tych 120 czy tam 130 tylko ca. 50

1

@FCB24
Dembele, Raphinha na prawą wystarczą
Fati w następnym sezonei może się ogarnie, potrzebuje czasu
Ferran - tu ostatnai szansa i ewntualnie za niego ktoś może przyjdzie

0

@Messibestplayerintheworld
przy 3-4-3 czy 3-2-2-3 czy jak to wygląda tam będzie potrzebny, Alonso traktuję jako zapchajdziurę w ostateczności

2

CHELSEA

mówiło się tyle że Szejki psuja rynek to co robi Chelsea ostatnio, mnóstwo przepłaconej kasy na przereklamowanych graczy a ci nawet wartościowi jak Enzo też mega przepłaceni

oby byli jak najdalej w lidze i nie chce takiego czegoś widzieć w LM

0

@Sysia11
kilku najlepszych ale ogólnie wielu przereklamowanych i przepłaconych - nie od parady są tak daleko w tabeli

szkoda Enzo i szkoda że przeszedł do takiego klubu

oby byli jak najdalej w tabeli

0

@gaucho104
ja nie chciałem cię z niczym łapać:) niech ci się wiedzie jak najlepiej, co mi do tego:)

ale mimo wszystko wg mnie w Polsce się żyje ciężko ludziom generalnie - wysokie koszty życia, pogoda słaba

ale z drugiej strony mnóstwo moich znajomych kupiło mieszkanie lub wybudowało dom, nie są to więc abstrakcyjne rzeczy w moim kręgu

17

LA LIGA

To co się dzieje z La Liga to katastrofa, z oku na rok coraz mniej na transfery, reszta lig ucieka, kluby podpisały CVC a wielkie g..im to dało.

0

LATO 2023

Pavard/Foyth, Inigo Martinez, jakiś pomocnik, Vitor Roque i może skrzydłowy jesli odejdzie Ferran o nic więcej nie proszę w letnie okienko transferowe

2

@mariusz504
Ludzie doksztakcie się bank ci nie umorzył żadnych odsetek tylko masz prognozę na krótszy okres. Bank zawsze ma prognozę spłaty na okres kredytu.
Ale uwaga spłacając dzis kredyt cały zapłacisz tylko odeszli za ten jeden miesiąc zadłużenia od caka filozofia.

0

@Pawel13sz
gdzie tak pięknie?

0

@gaucho104
po pierwsze nie wiesz ile z tych wakacji kredytowych przeznaczają na nadpłatę a ile na bieżące życie, może robią to pół na pół albo jeszcze inaczej

po drugie nadpłacając kredyt albo zmniejszasz ilość rat albo zmniejszasz kwotę rat więc w przyszłości poprawi to twoją bieżącą płynność finansową

"Ja nie twierdzę że jest dobrze, ale też nie narzekam że jest źle.


Nic od państwa nie dostaję, stać mnie na prawie wszystko czego chcę, mam 3 samochody i buduję dom (jeszcze za swoje pieniądze) ;)"

i tego się trzymaj, a co do aut wszystko zależy jakie to auta:) bo 3 auta może mieć dziś każdy:) zresztą jak budować dom też
to nie jest argument że się dobrze żyje w tym kraju, pewnie niektórym ludziom się dobrze żyje ale ogólnie to ciężki kraj do życia

0

@Emhyr
tylko z City jak coś to już temat też jest dłuższy bo poprzednie lato i jednak swoi ludzie też są w City, ale ja w to nie wierzę, ani w jednego ani drugiego

0

@Emhyr
pewnie ni będzie ani jednego ani drugiego ale Barcelona pyta o opcje wykupu wiec pewnie to wchodziłoby w grę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?