- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 985 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 985 Culés
1
Wpadłem w gówno finansowe. Oczywiście ze swojej winy, swojej głupoty straciłem całkiem sporo pieniędzy. I tak wziąłem do ręki kalkulator, liczę i liczę i wychodzi że do czerwca muszę mega oszczędzać, żeby jakoś pospinać budżet. Nie wiem jak to zrobię bo wychodzi że muszę pić kranówkę, a żywic to się chyba powietrzem. Czeka mnie kilka miesięcy nieprawdopodobnego survivalu żeby przeżyć. Oczywiście nie byłoby problemu gdyby w pracy można było robić jakieś nadgodziny, ale firmę w której pracuje chyba dopadł jakiś kryzys, a przynajmniej ogólne spowolnienie gospodarcze i np. nie ma już sobót roboczych.
0
@kamilos1214 jak tylko do czerwca musisz oszczędzać to nie jest tak źle.
0
@kamilos1214 Rodzina nie może wspomóc?
0
@kamilos1214
co się stało? masz jakieś dodatkowe wydatki co miesiąc? bo rozumiem że chodzi ci o to że nie spinać ci się będzie co miesiąc kasa i będziesz żył od pensji do pensji?
0
@GdefnyMU znaczy sytuacja nie jest aż tak zła żebyb musiał pożyczać, pisząc że będę musiał pić kranówkę i żywić się powietrzem to oczywiście była taka hiperbola. Po prostu znacząco będę musiał obniżyć standard życia. Choćby taki pierwszy przykład z brzegu, powiedzmy kupuje w sklepie wodę. No na razie nie będę mogl kupować takiej jaką lubię tylko taka jaka w danym sklepie/markecie jest najtańsza. I tak z każdą rzeczą, szukanie na każdym kroku oszczędności i oczywiście nie pozwalanie sobie na żadne przyjemnosci
0
@lucca87 znaczy wiesz nie chciałbym mówić w tym momencie co się stało. To świeża sprawa, jeszcze to we mnie mocno siedzi i mocno to przeżywam. Ale mam nadzieję że jak już finansowo będzie ok, to w innej, lepszej rzeczywistości wszystko opowiem i napisze tak by przestrzec innych by nie popełnili takiego błędu jak ja niedawno.
0
@kamilos1214 Dasz rade. Teraz jest gorzej, a potem będzie lepiej. Po prostu już nie doprowadź do takiej sytuacji, powodzenia :D