lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kidd
Auba i Fofana i na tym się skończy
1
to co zostały 2 dni okienka:) niech się dzieje:)
0
@Survier
koleś skończ się już ośmieszać bo to żałosne się robi
1
@fart
Dzieki:)
Ale tu jutro będzie panika bo większość myśli ze do jutra
1
@fart
Czyli do końca dnia w czwartek?
0
@Survier
i Torres i Garcia to w City większość czasu byli rezerwowymi, albo zawodnikami na pograniczu 11
a Bernardo Silva to bezwzględny TOP:)
jak ktoś to neguje to mało się zna na piłce
0
@Atencjuszek
średniak, średniak, średniak, średniak
no rzeczywiście wybitne przemeblowanie:)
6
@Survier
chyba cię Bóg opuścił
Bernardo to absolutny TOP jeśli chodzi o pomocników - przegląd, regulowanie tempa, ostatnie podanie, odpowiednie ustawianie się, drybling i nawet w defensywie potrafi dać dużo zespołowi
FDJ ma fajne wyjście z piłką i drybling z szybkim przejściem miedzy formacjami, ale zbyt często gubi krycie w obronie, a co gorsza nie potrafi/nie chce poprawiać swoich błędów w odpowiednim ustawianiu się
ma też gorszy przegląd pola i rzadziej podaje typową piłkę na 1 vs 1 czy w ogóle rzadziej próbuje otwierających podań
pomocnik to dobry ale gorszy od Bernardo
0
@mientusek1407
widzę masz lekki problem z rozumieniem mowy pisanej, spytaj się kogoś niech ci wytłumaczy mi się nie chce
0
niektórzy się tu naśmiewają z Silva
ale już tysiąc razy było pisane że kasę mamy problemem są limity ale te przy odejściu Pijanić , Auba mocno by się zwolniły
pewnie już za późno ale nie jest to nierealne
1
Bellerin, Alonso, Bernardo in
Auba, Pijanic, Braitwaithe out
Abde loan
jeśli tak wyglądałyby ostatnie dni okienka to ogromna moc
wyobrażacie sobie kadrę
Ter Stegen (Pena)
Kounde (Bellerin) - Araujo (Christensen/Pique) - Eric (Kounde) - Alonsop (Balde/Alba)
B.Silva (Kessie) - Busi (Frankie) - Pedri( Gavi)
Raphinha (Dembele) - Lewy (Depay) - Dembele (Fati/Ferran)
to byłaby prze mocarna kadra:)
0
jeśli kupią Bernardo w ostatni dzień okienka to będzie mega:) ja pierdziel to byłby szał
uwierzę jak zobaczę
0
@Janas11224
coraz częściej się mówi że Xavi już nie Alby, a nawet mógłby się go pozbyć
jak rozpoczynał się sezon nie spodziewałem się ławki Pique i Alby a jednak
jak widać nie grają nazwiska a gracze w formie
0
Meunier, Alonso i jeśli odejdzie Piajnic to pewnie ktoś do pomocy?
jakieś typy?
0
AFC Ajax
sprzedaż Antony (ca. 100), kupno prawdopodobnie Lucas Ocapmos (ca. 15) + podpisanie Florian Grilitsch
jak to oceniacie? patrząc że ostatnie 2 mecze grali bez Antonego i dawali radę to jakoś to widzę choć przydałoby się zrobić jakiś konkretniejszy transfer do pomocy i na PO
ktoś kojarzy tego Grilitsch? niby w Hoffenhaim grał regularnie w reprezentacji Austrii 33 mecze ale średnio go kojarzę
pomocnik, skrzydłowy, PO i 9 to według mnie powinny być jeszcze transfery na końcówkę tego okienka a przyjdzie niestety chyba tylko pomocnik i skrzydłowy
tak jeszcze odnośnie ŚO - niby kupionych 2 Kaplan i Bassey - ale średnio ich znam ktoś kojarzy czy są to grajkowie solidni i perspektywami?
1
@Kgorecki2500
też sądzę że kogoś kupią na boki
0
BARCELONA - VICTORIA w TVP
Mimo iż jestem kibicem Barcelony uważam że to skandal puszczać taki mecz gdy tego samego dnia masz Bayern Inter, gdybym był postronnym kibicem pewnie bardziej interesowałby mnie ten drugi mecz
0
@MrPGG
czyli nie wybitnie, obrona robi swoje:)
0
Czyli Alonso to bardziej zastępstwo za Albę i 2 LO a Alba spada wtedy na 3 pozycję.
Czy ma to sens. Wreszcie ktoś nie patrzy na nazwiska tylko na formę.
I Alba albo się ogarnie albo to będzie jego ostatni sezon w Barcelonie.
W formie to świetny obrońca, ale pytanie czy jego lata już nie przeminęły
czyżby za rok coś niewyobrażalnego i pożegnanie Busi (sam chce odejść) oraz Pique i Alba ze względu na małą grę?
byłby to pewien koniec ery
1
jeśli Frankie i Auba odejdą
to nie widzę innego wyjścia jak zakup Bernardo i pozostanie Depay
głębia składu jest konieczna
6
Dembele
uważam że to jeszcze nie najlepsza wersja Francuza i przyjdzie nam oglądać jego lepszą wersję, musi tylko wrócić lekkość strzałów z presezonu i będzie szalał uważam:)
1
końcówka okienka FC Barcelona
skoro już Kounde zarejestrowany to ja liczę tylko na odejście Braithwaite, wypożyczenie Abde, nowy numer dla Gavi i odejście Depay, Dest
jeśli się uda to z 2 Auba/ Depay wolałbym Auba
a sądzę że uda się kupić jedynie Foyth jeszcze
marzy mi się Bernardo ale to chyba na następny rok:) mimo wszystko okienko uznałbym za bardzo udane wtedy
82
ja pierdziele co za bydło, takim ludziom powinno się obcinać ręce
3
Zastępca Antonego w Ajaxie
pojawia się w mediach kilka nazwisk - Ziyech, Ocampos, Bailey, Kluivert
wg mnie to powinien być ktoś pokroju Ziyech nikt inny
fakt Ajax się wzmocnił w to okienko kupując Bergwijn, Brobbey, WIjndal ale przyszło też kilka zagadek Kaplan, Bassey, Conseisao czy jakiś lorenzo Lucca czy jorge sanchez - dla mnie to pół środki i trochę duże zagadki a kasa na nich poszła spora
przy takiej kasie jak przyszła za transfery Martineza czy Gravenbercha wygląda to blado
także mam nadzieję za Ziyech i mowa jest o bramkarzu Vlachodimos, dosyć pół środków potrzebne są konkretne wzmocnienia:)
swoją drogą Xavi Simons na razie wymiata w lidze holenderskiej:)
@Kgorecki2500 @Ojciec5tkidzieci , inni
0
@GadulkiGembulki_FCB
Granie w LM bez problemu:)
Zazdrośni Spartak?
0
@Senior6
a czy Mane jest tak kluczowy jak Lewy? no nie
piszesz o wartości transfery przy de ligt i wpływie na wycenę a przy Mane tego nie brali pod uwagę? on przyszedł za 40 mln EUR - sam sobie przeczysz
doświadczenie ok, ale liczą się też umiejętności, poza tym ciężko porównać doświadczenie w reprezentacji skoro są różne bardzo poziomy tych reprezentacji
de ligt odbił się od Juve, gdzie pewnie dziękują Bogu że za tyle go sprzedali jakimś naiwniakom a jest więcej wyceniany niż Kounde:)
śmieszne wyceny
1
@BARCA1899Messi
tak wygląda super:) też trzymam kciuki
1
@Xxxbarca4ever
secie rzeczwyiście
1
MŚ siatkarzy
pięknie Brazylia wyciągnęła z 0-2 na 3-2:)
w 3 i 4 kwarcie miażdżąc Kubańczyków
1
@Kgorecki2500
nie walczymy o Bernardo jeszcze:)