lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DLFCB
żenada i tyle, jak na mecz charytatywny to aż żałosne ze takie wymuszenie i karny odgwizdany
0
@Tomason
nie ma takiego przepisu ze jest kontakt to karny:) inaczej w meczu byłoby milion karnych bo podczas rożnego są piłkarze w ciągłym kontakcie
1
@Inko
3-4 kroki - umiesz liczyć? czy zatrzymałeś się na etapie rozwoju 2 latka?
0
@Bobo25
stary to ty bądź poważny i obiektywny
serio, Haaland gdzie robi kilka kroków po czym się odwraca i upada
serio jak ty tam widzisz karny to chyba zmień dyscyplinę oglądania bo na piłce się nie znasz, nawet sam Haaland się podśmiewywał że sędzia to gwizdnął
0
@Bobo25
ale gdzie ty tu widzisz zahaczenie? stary nałóż okulary, Haaland jeszcze się specjalnie odwraca i po kilku krokach upada
karny to żart i żenada
2
@PIETREKs żadne kontaktu nie było karny z kapelusza, na powtórkach widać jak Haaland się jeszcze specjalnie obraca aby spojrzeć i wymusić
0
@RoberDzik
od Newcastle też są półkę wyżej City?
ludzie szanujmy się kupiuliśmy Lewy, Kounde, Raphinha, Kessie, Christensen
są braki ale to juz jeden z najlepszych składów na świecie
0
@masq
mimo wszystko nabyłbym jeszcze Alonso
dla mnie Foyth, Alonso i okienko można zamknąć,
Balde, Alonso i Alba wg mnie nawet tak może byc na LO, widać że Xavi daje szanse młodemu jak Alba w słabszej formie
1
@NaFazieHitman
E i G zdecydowanie, u nas też niby ciężko ale BVB ostatnio to żart
1
dzisiejszy mecz charytatywny
Pena
S.Roberto - Kounde- Araujo (Pique na drugą połowę ca. 45 min.) - Balde (Alba na drugą połowę ca. 45 min.)
Kessie (F de jong na drugą połowę ca. 70 min.) - Pijanić - Pedri (Pablo Torre na 2 połowę ca. 45)
Ferran (Raphinha na drugą połowę ca. 70 min.) - Lewy (Depay na drugą połowę ca. 45 min) - Fati (Abde na drugą połowę ca. 45 min)
ogólnie raczej odpuściłbym w tym meczu grę Gavi, Busi, Garcia, Christensen, Dembele, Ter stegen
reszcie z pierwszej 11 dałbym zagrać 45 minut jako trening o nie można grać samą głęboką rezerwą - to jest moment na sprawdzenie pewnych mechanizmów z lepszym rywalem - taki Ferran, Kessie, Kounde, Pijanić powinni się zgrywać z resztą zespołu
Kounde i Pijanić, S. Roberto dałbym zagrać nawet cały mecz skoro nie grali na razie aby złapać rytm
1
@Kgorecki2500
Pena
S.Roberto - Kounde- Araujo (Pique na drugą połowę) - Balde (Alba na drugą połowę)
Kessie (Torre na drugą połowę) - Pijanić- Pedri (F de Jong na 2 połowę)
Ferran (Raphinha na drugą połowę) - Lewy (Depay na drugą połowę) - Fati (Abde na drugą połowę)
ogólnie raczej odpuściłbym w tym meczu grę Gavi, Busi, Garcia, Christensen, Demeble, Ter stegen
reszcie z pierwszej 11 dałbym zagrać 45 minut jako trening o nie można grać samą głęboką rezerwą - to jest moment na sprawdzenie pewnych mechanizmów z lepszym rywalem - taki Ferran, Kessie, Kounde, Pijanić powinni się zgrywać z resztą zespołu
Kounde i Pijanić dałbym zagrać nawet cały mecz skoro nie grali na razie aby złapać rytm
0
@budel17
real zrmisował w meczu towarzyskim z club america, jakie to ma teraz znaczenie?
żadne to tylko mecz towarzyski
37
@HavertzKai
To mecz charytatywny czego się tu bać
Mecz o nic
1
@maciekofcb
Możesz być Dexterem ;)
1
ZESPÓŁ
w pełni zgadzam się z Davidem Villą:
"Jako kibic Barçy znów czuję wielką radość. Już w poprzednim sezonie trochę ją czułem, gdy Xavi przejął zespół i można było zobaczyć inną grę. Oczywiście potrzebna jest też jakość na boisku, ona była już w zeszłym sezonie, ale teraz nowi gracze świetnie sobie radzą. Wierzę, że ten sezon będzie bardzo dobry. [Sport]
co warte dodania potrzeba jeszcze czasu i cierpliwości aby oni wszyscy się dobrze zrozumieli na boisku, mimo wszystko trochę tych zawodników nowych przyszło i pewnie jeszcze przyjdą PO i LO
po mistrzostwo, Vamos Barca:)
5
@Mocher91
już się zaczyna biadolenie malkontentów widzę
2
@Fabik87
ja pierdziele co za kibic niedzielny
2
@matirix20
wg mnie skala talentu ogromna i większa niż pozostałej 2
ma to coś, to magiczne dotknięcie piłki a la Messi i podobną łatwość w zdobywaniu goli nieoczywistych - strzały z 12-18 metra, co prawda nie ma tak bajecznego dryblingu ale czytanie gry, umiejętność przewidywania gry, ruchów przeciwnika, odnajdywania się na małej przestrzeni sprawia że wg mnie najbliżej mu w tych cechach do Messi
Haaland i Mbappe bazują na zupełnie innych cechach
jeśli tylko kontuzje go ominą a mam nadzieje ze ten rok będzie przełomowy to już w tym roku zrobi wielkie rzeczy
0
@7black4
dzięki kobiecy spoko z wyglądu ale męski nie mój klimat za czarny:) ale dzięki Panie Black:)
0
TRZON ZESPOŁU
Ter Stegen
Kounde-Araujo
busi-Pedri
Dembele-Lewy- Fati
tak to widzę 8 piłkarzy którzy jeśli kontuzję na to pozwolą rozegrają najwięcej minut w sezonie, pozostaje kwestia boków obrony i 3 pomocnika do pary
choć w ataku pewnie będzie sporo rotacji i Raphinha oraz Ferran również bardzo dużo pograją
0
@kiper09
a przy okazji od razu zarejestrowali Kounde i kupili Foyth
też już czekam na ofcijalki tego co chyba nieuniknione
0
@STALU
dzięki za opinie:)
0
@Katalonbar
ja chcę tylko Eintracht i Benfica, 4 zespół obojętny
0
@Bobo25
niby tak ale na 95 przecież też jest popyt, dla mnie to trochę nienaturalne i mnie dziwi lekko
0
@mientusek1407
chciała mieć smartwatch to jej kupię
wg mnie są mega super i właśnie nowoczesne i eleganckie, a zarazem sportowe:) zastanawiam się tylko nad paskiem
klasyczny zegarek ma lepszy niż to co wysłałeś:) także dzięki ale nie potrzebuje
0
@Stanio87
dzięki na taką opinię liczyłem:) na co liczę na drugi zegarek mnie zobowiązujący na codzień, ale ciągle wyglądający extra i praktyczny
właśnie zastanawiałem się na tą wirtualna kartą sim czy tak to dział jak piszesz:)
pozdro
0
@mientusek1407
właśnie dlatego pytam kobiet
po pierwsze wygląd
po drugie nie marka ma znaczenie bo Huawei nawet droższy niż Apple
po trzecie to raczej praktyczny gadżet na co dzień po pracy, gdzie strój nie zobowiązujący, a ma wszystko a nawet więcej niż potrzeba (szafirowe szło, ceramiczna koperta + pasek) a wg mnie wygląda fantastycznie
kwestia paska nad którym się waham, ale ceramiczny chyba bardziej pasuje i praktyczniejszy (woda, piasek)
0
@Cygan BRC
manual też kupuję ale manual na inne okazje - do pracy
smartwatch - raczej na co dzień, gdzie dużo zabawy z dziećmi, baseny, piaski itp.
tam szkoda by było klasycznego zegarka + nie pasowałby do outfitu
0
SMARTWATCH HUAWEI
nigdy nie byłem przekonany do smartwatch ale postanowiłem sobie sprawić prezent
wybór praktycznie padł na Huawei - używał/używa ktoś z Was i może polecić
opinie ma dobre ale opinie na necie to jedno a praktyka codzienna to drugie
https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartwatche-i-zegarki/smartwatche/smartwatch-huawei-gt-3-pro-46mm-classic
0
pytanie do Pań z La Rambli
który zegarek ładniejszy, przy którym byłoby WOW przy otwieraniu prezentu?
1) https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartwatche-i-zegarki/smartwatche/smartwatch-huawei-gt-3-pro-43mm-elite?utm_content=469236&utm_campaign=2022-08&utm_term=Smartwatche&utm_source=Criteo&utm_medium=cpc
2) https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartwatche-i-zegarki/smartwatche/smartwatch-huawei-gt-3-pro-43mm-classic?utm_content=469235&utm_campaign=2022-08&utm_term=Smartwatche&utm_source=Criteo&utm_medium=cpc
wg mnie Elegant czyli 1 i jako smartwatch bardziej praktyczny nad morzem basenem, skórzany pasek dłużej by schnął, i wygląda chyba jednak lepiej, choć wg mnie oba piękne
a nie pytam żony bo to ma być niespodzianka na rocznicę