1

@DLFCB
żenada i tyle, jak na mecz charytatywny to aż żałosne ze takie wymuszenie i karny odgwizdany

0

@Tomason
nie ma takiego przepisu ze jest kontakt to karny:) inaczej w meczu byłoby milion karnych bo podczas rożnego są piłkarze w ciągłym kontakcie

1

@Inko

3-4 kroki - umiesz liczyć? czy zatrzymałeś się na etapie rozwoju 2 latka?

0

@Bobo25
stary to ty bądź poważny i obiektywny

serio, Haaland gdzie robi kilka kroków po czym się odwraca i upada

serio jak ty tam widzisz karny to chyba zmień dyscyplinę oglądania bo na piłce się nie znasz, nawet sam Haaland się podśmiewywał że sędzia to gwizdnął

0

@Bobo25
ale gdzie ty tu widzisz zahaczenie? stary nałóż okulary, Haaland jeszcze się specjalnie odwraca i po kilku krokach upada

karny to żart i żenada

2

@PIETREKs żadne kontaktu nie było karny z kapelusza, na powtórkach widać jak Haaland się jeszcze specjalnie obraca aby spojrzeć i wymusić

0

@RoberDzik
od Newcastle też są półkę wyżej City?

ludzie szanujmy się kupiuliśmy Lewy, Kounde, Raphinha, Kessie, Christensen

są braki ale to juz jeden z najlepszych składów na świecie

0

@masq
mimo wszystko nabyłbym jeszcze Alonso

dla mnie Foyth, Alonso i okienko można zamknąć,

Balde, Alonso i Alba wg mnie nawet tak może byc na LO, widać że Xavi daje szanse młodemu jak Alba w słabszej formie

1

@NaFazieHitman
E i G zdecydowanie, u nas też niby ciężko ale BVB ostatnio to żart

1

dzisiejszy mecz charytatywny

Pena

S.Roberto - Kounde- Araujo (Pique na drugą połowę ca. 45 min.) - Balde (Alba na drugą połowę ca. 45 min.)

Kessie (F de jong na drugą połowę ca. 70 min.) - Pijanić - Pedri (Pablo Torre na 2 połowę ca. 45)

Ferran (Raphinha na drugą połowę ca. 70 min.) - Lewy (Depay na drugą połowę ca. 45 min) - Fati (Abde na drugą połowę ca. 45 min)

ogólnie raczej odpuściłbym w tym meczu grę Gavi, Busi, Garcia, Christensen, Dembele, Ter stegen

reszcie z pierwszej 11 dałbym zagrać 45 minut jako trening o nie można grać samą głęboką rezerwą - to jest moment na sprawdzenie pewnych mechanizmów z lepszym rywalem - taki Ferran, Kessie, Kounde, Pijanić powinni się zgrywać z resztą zespołu

Kounde i Pijanić, S. Roberto dałbym zagrać nawet cały mecz skoro nie grali na razie aby złapać rytm

1

@Kgorecki2500

Pena

S.Roberto - Kounde- Araujo (Pique na drugą połowę) - Balde (Alba na drugą połowę)

Kessie (Torre na drugą połowę) - Pijanić- Pedri (F de Jong na 2 połowę)

Ferran (Raphinha na drugą połowę) - Lewy (Depay na drugą połowę) - Fati (Abde na drugą połowę)

ogólnie raczej odpuściłbym w tym meczu grę Gavi, Busi, Garcia, Christensen, Demeble, Ter stegen

reszcie z pierwszej 11 dałbym zagrać 45 minut jako trening o nie można grać samą głęboką rezerwą - to jest moment na sprawdzenie pewnych mechanizmów z lepszym rywalem - taki Ferran, Kessie, Kounde, Pijanić powinni się zgrywać z resztą zespołu

Kounde i Pijanić dałbym zagrać nawet cały mecz skoro nie grali na razie aby złapać rytm

0

@budel17
real zrmisował w meczu towarzyskim z club america, jakie to ma teraz znaczenie?

żadne to tylko mecz towarzyski

37

@HavertzKai
To mecz charytatywny czego się tu bać
Mecz o nic

1

@maciekofcb
Możesz być Dexterem ;)

1

ZESPÓŁ

w pełni zgadzam się z Davidem Villą:
"Jako kibic Barçy znów czuję wielką radość. Już w poprzednim sezonie trochę ją czułem, gdy Xavi przejął zespół i można było zobaczyć inną grę. Oczywiście potrzebna jest też jakość na boisku, ona była już w zeszłym sezonie, ale teraz nowi gracze świetnie sobie radzą. Wierzę, że ten sezon będzie bardzo dobry. [Sport]



co warte dodania potrzeba jeszcze czasu i cierpliwości aby oni wszyscy się dobrze zrozumieli na boisku, mimo wszystko trochę tych zawodników nowych przyszło i pewnie jeszcze przyjdą PO i LO

po mistrzostwo, Vamos Barca:)


5

@Mocher91
już się zaczyna biadolenie malkontentów widzę

2

@Fabik87
ja pierdziele co za kibic niedzielny

2

@matirix20
wg mnie skala talentu ogromna i większa niż pozostałej 2

ma to coś, to magiczne dotknięcie piłki a la Messi i podobną łatwość w zdobywaniu goli nieoczywistych - strzały z 12-18 metra, co prawda nie ma tak bajecznego dryblingu ale czytanie gry, umiejętność przewidywania gry, ruchów przeciwnika, odnajdywania się na małej przestrzeni sprawia że wg mnie najbliżej mu w tych cechach do Messi

Haaland i Mbappe bazują na zupełnie innych cechach

jeśli tylko kontuzje go ominą a mam nadzieje ze ten rok będzie przełomowy to już w tym roku zrobi wielkie rzeczy

0

@7black4
dzięki kobiecy spoko z wyglądu ale męski nie mój klimat za czarny:) ale dzięki Panie Black:)

0

TRZON ZESPOŁU

Ter Stegen
Kounde-Araujo
busi-Pedri
Dembele-Lewy- Fati

tak to widzę 8 piłkarzy którzy jeśli kontuzję na to pozwolą rozegrają najwięcej minut w sezonie, pozostaje kwestia boków obrony i 3 pomocnika do pary

choć w ataku pewnie będzie sporo rotacji i Raphinha oraz Ferran również bardzo dużo pograją

0

@kiper09
a przy okazji od razu zarejestrowali Kounde i kupili Foyth

też już czekam na ofcijalki tego co chyba nieuniknione

0

@STALU
dzięki za opinie:)

0

@Katalonbar
ja chcę tylko Eintracht i Benfica, 4 zespół obojętny

0

@Bobo25
niby tak ale na 95 przecież też jest popyt, dla mnie to trochę nienaturalne i mnie dziwi lekko

0

@mientusek1407
chciała mieć smartwatch to jej kupię

wg mnie są mega super i właśnie nowoczesne i eleganckie, a zarazem sportowe:) zastanawiam się tylko nad paskiem

klasyczny zegarek ma lepszy niż to co wysłałeś:) także dzięki ale nie potrzebuje

0

@Stanio87
dzięki na taką opinię liczyłem:) na co liczę na drugi zegarek mnie zobowiązujący na codzień, ale ciągle wyglądający extra i praktyczny

właśnie zastanawiałem się na tą wirtualna kartą sim czy tak to dział jak piszesz:)

pozdro

0

@mientusek1407
właśnie dlatego pytam kobiet

po pierwsze wygląd
po drugie nie marka ma znaczenie bo Huawei nawet droższy niż Apple
po trzecie to raczej praktyczny gadżet na co dzień po pracy, gdzie strój nie zobowiązujący, a ma wszystko a nawet więcej niż potrzeba (szafirowe szło, ceramiczna koperta + pasek) a wg mnie wygląda fantastycznie

kwestia paska nad którym się waham, ale ceramiczny chyba bardziej pasuje i praktyczniejszy (woda, piasek)

0

@Cygan BRC
manual też kupuję ale manual na inne okazje - do pracy

smartwatch - raczej na co dzień, gdzie dużo zabawy z dziećmi, baseny, piaski itp.
tam szkoda by było klasycznego zegarka + nie pasowałby do outfitu

0

SMARTWATCH HUAWEI

nigdy nie byłem przekonany do smartwatch ale postanowiłem sobie sprawić prezent

wybór praktycznie padł na Huawei - używał/używa ktoś z Was i może polecić

opinie ma dobre ale opinie na necie to jedno a praktyka codzienna to drugie

https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartwatche-i-zegarki/smartwatche/smartwatch-huawei-gt-3-pro-46mm-classic

0

pytanie do Pań z La Rambli

który zegarek ładniejszy, przy którym byłoby WOW przy otwieraniu prezentu?

1) https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartwatche-i-zegarki/smartwatche/smartwatch-huawei-gt-3-pro-43mm-elite?utm_content=469236&utm_campaign=2022-08&utm_term=Smartwatche&utm_source=Criteo&utm_medium=cpc

2) https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartwatche-i-zegarki/smartwatche/smartwatch-huawei-gt-3-pro-43mm-classic?utm_content=469235&utm_campaign=2022-08&utm_term=Smartwatche&utm_source=Criteo&utm_medium=cpc

wg mnie Elegant czyli 1 i jako smartwatch bardziej praktyczny nad morzem basenem, skórzany pasek dłużej by schnął, i wygląda chyba jednak lepiej, choć wg mnie oba piękne

a nie pytam żony bo to ma być niespodzianka na rocznicę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?