lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
TRANSFERY
sprzedaż Auba za +20-25, zerwania kontraktów Umittit, Braithwaite, Dest 15-20
Abde, Balde - wypożyczenia
za to rejestracja Kounde, Gavi, Pena + kupno M.Alonso 6-9, Foyth 25+10 zmiennych
Depay wtedy zostaje
wchodzicie w takie coś?
mi szkoda Auba, ale taki scenariusz chyba realny, nie wierze w odejście De jong czy przyjscie Bernardo w to okienko już
wolę Auba niż Depay ale jeśli to pomogło by przy rejestracjach + wzmocniło boki obrony to pomimo jego odejścia po takich ruchach byśmy się wzmocnili
0
@333tricampeones333
ale wiesz o tym że prawdopodobieństwo mówi co innego
0
@FCB_dimiC
on go po prostu nie ma, większych głupo dawno nie słuchałem
nikogo sie nie pozbył w lato - coutinho, trincao, lenglet, puig, menaj, wague
to rzeczywiście nikt bo została na razie umititi i braithwaite:) - uwaga Alemany ma jeszcze 2 tygodnie
0
@Janiama
akurat sędzia z Hiszpanii powiedział że był to bezdyskusyjny karny, więc wybacz ale ty chyba nie zrozumiałeś
powiedział też że nie ma znaczenia gdzie była piłka i że można ciągnąć za koszulkę, ale nie jeśli ten kontakt trwa kilka sekund i uniemożliwia ruch do piłki
to tak jakby ktoś będąc na boisku mimo iż daleko od piłki został złapany przez przeciwnika i trzymany, objęty, przewalony - to jest faul, to nie piłka ręczna a i tam takie zagrania nie są dozwolone
0
@Davvd
CO TY ZA BZDURY WYGADUJESZ
mógł gdyby tylko chciał
6
@IronSanHybrid
ten koleś chyba odleciał, marka się zdeprecjonowała? Lewandowski - jedne z najlepszych piłkarzy świata, Raphinha, Kounde, Chistensen, Kessie to są słąbe nazwiska wg nich?
wymiękam i ten teks o Auba:) koleś chyba ostatnie pół roku przespał:)
0
@Maker0
u mnie prawie 2 lata i 5,5 roku:) główny cel to ZOO + smok i Rynek:) ale dzięki za info:)
0
@Rhaan
dziękować:)
pino garden i pino river wygląda spoko, obszerne menu i jest osobne dla dzieci:)
0
@Rhaan
nie mam limitów:)
chce pójść tylko do normalnego miejsca (nie musi być to raczej restauracja z małymi porcjami i gwiazdkami Michelin bo to nie taki wyjazd), gdzie będzie dobre jedzenie i dla dzieci też się coś znajdzie a czy danie będzie kosztowało 30 czy 70/80 czy nie ma aż takiego znaczenia
pod dzieci czyli pewnie bardziej rosoły, pomidorowe, kura, frytki
jak dla mnie może być nawet kuchnia węgierska, gruzińska, żydowska, polska, włoska, burgery, ryby
jak ktoś mieszka w KRK to pewnie zna takie fajne dobre miejsca
0
KRAKÓW
Gdzie w Krakowie dobrze zjeść w przyzwoitych cenach?
kuchnia raczej pod dzieci czyli nic azjatyckiego, hinduskiego
0
@Wierzbin
jednym meczu, w Polsce dziennikarstwo opiera się na zasadzie jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz
0
@takisobiektos
nie grając w piłkę 4-5 miesięcy raczej szybko straci się pozycję w kadrze
0
@rragon
S. ROBERTO na większość meczów i Araujo na mocniejszych rywali
tym sposobem Dest może nic nie grać
0
@JarekS
chyba odwrotnie idąc na ustępstwa aby zarejestrować/ wzmocnić zespół Busi zyska szacunek w zespole
1
@SuperPatsonFCB
nie wiem, wg mnie la liga jak coś powinna takich rzeczy pilnować i ewentualnie nie pozwolić grać bez takiego update na ich stronie bo wygląda to fatalnie marketingowo/PR-owo
1
LA LIGA - DNO
Jak na oficjalnej stronie la liga nie ma zdjęcia Lewandowskiego:) to jest kur.. żart
największy transfer lata do ligi a na oficjalnej stronie w składach nie ma jego zdjęcia, podobnie zresztą jak Kessie czy Raphinha, a Barcelona jest w koszulkach z zeszłego roku
z takim marketingiem ta liga nigdy nie dogoni wizerunkowo Angoli
1
LIGA MISTRZÓW - losowanie
z kim chcielibyście zagrać w LM?
ja pierwszy koszyk: Eintracht aby się zrewanżować, Porto, Ajax, Milan - też mogą być, dawno meczy nie było
3 koszyk: Szachtar, Sporting L., Red Bull Salsburg- bo dawno nie graliśmy, Napoli - fajnie się z nimi gra:)
4 koszyk obojętne
0
OKIENKO TRANSFEROWE
Realnie obstawiam jedynie przyjście Marcos Alonso + zarejestrowanie w pierwszej drużynie jeszcze Kounde, Gavi, Pena
wg mnie odejdą Depay, Balde, Abde, Umititi
znając życie Dest i Braithwaite zostaną nie grając nic i będą żałować przed mundialem ale to ich wybór
bardzo chciałbym jeszcze Bernardo Silva ale bez odejścia wyżej wymienionych 2 nie widzę na szans
wg mnie i tak to będzie super okienko i mega mocna kadra, kadrowo spokojnie TOP6 na świecie jesteśmy:)
oby Xavi podołał
1
Ale van Basten i van der vart to pustaki.
Nie znam się ale się wypowiem niezle motto mają.
Ich brak ekonomicznej wiedzy nawet Szkoda komenyowac bo to poziom ameby
0
to znaczy że dostanie numer w pierwszej drużynie i rejestracje do pierwszego zespołu?
1
odchodzi Depay, Auba, Dest
przychodzi Alonso, Meunier, Bernardo Silva
i zostaje f. de jong
kupujecie to:)?
2
@Kgorecki2500
zdecydowanie tak, ale bbernardo do tego czasu to byłby kosmos
0
@Pawel13sz
Ten koleś jest mało wiarygodny
Fake
0
@czółkovsky
Porąbało cię
0
@adasko1998
ma nie być tego problemu, do FFP la ligi liczone są wyniki za 3 lata
poza tym u nas problemem były straty z lat ubiegłych, dzięki dźwignią zostały one zredukowane, więc dzięki temu i redukcji płac za rok nie powinno być problemu
z drugiej strony za rok nie będzie wielkich transferów raczej tylko kosmetyczne zmiany
0
@NeKenI
weź napisz wcześniej HORROR albo takich rzeczy tu nie wrzucaj proszę
10
dla tych co czy działania Laporty i ekipy przynoszą skutek
zobaczcie ile osób chodzi na mecz, ile odwiedza klubowe muzeum, ile koszulek się sprzedaje:)
inwestycje nakręcają biznes:)
2
@Kgorecki2500 @VeB10Ronnie
ogólnie wg mnie jest obecnie 6 mocnych ekip
Barcelona, Real, City, Liverpool, Bayern, PSG
wg mnie z obecnym składem nie jesteśmy w tym gronie najsłabsi
zobaczymy co będzie na wiosnę ale ja też celuję w około 1/2 LM, a sądzę że potencjał jest na zwycięstwo jak nie w tym roku to następnym przy zgraniu się lepszym
a jakby jeszcze B.Silva przyszedł za F de jong to już w ogóle
2
@Nano22
w takich kwestiach/ przedsięwzięciach są scenariusze rozpisane innej opcji nie ma
realizujesz najlepszy jak się nie uda przechodzisz do scenariusza 2 i tak dalej
każdy zarządzający powinien mieć rozpisane kilka scenariuszy i Laporta z ekipą pewnie tak robią
0
@skubi99
jeśli chodzi ci o film to tak super