0

@cris2706

wiesz najśmieszniejsze jest to że mieszkanie/apartament może być dużo więcej wart niż dom:) a wszystko zależy od tego kto czego chce/potrzebuje

sam nie wydaje kasy na ubrania przesadnie (nie wszystko musi być Versace czy Gucci srucci jak to mówią itp.:)),

i lubię raczej kupować wartościowe rzeczy samochody, dom/mieszkanie, sprzęt RTV/AGD, wycieczki fajne

każdy powinien żyć jak chce, choć też uważam że na czarną godzinę zawsze coś powinno się odłożyć

to średnia płaca jakby tyle mieli na jedną osobę to dobra:)

0

@cris2706
a co do Twoich znajomych, jakby mieli dobrze płatne prace to nie musieliby sobie wszystkiego odmawiać aby budować dom:) to znaczy że mają średnio płatne prace

0

@cris2706
zasadniczo ciężko nazwać kogoś przegrywem, bo różnie się ludziom układa w życiu i różny mają start

po drugie nie kumam skąd budowa domu w Polsce to taki synonim sukcesu skoro znam mnóstwo biednych ludzi co mają dom - sytuacje takie jak opisujesz - od rodziców kasa, sprzedaż działek po rodzinie itp. a i tak te domy są taki sobie po prostu chatka bez luksusów, czytaj sprzęt Szjasung itp. zresztą bogaty dom od razu widać:)

z drugiej strony mam sąsiada co mieszka w bloku (lub jak kto woli w apartamencie:)) i ma mega kasy - 3 nowe od momentu wprowadzki czyli od 6 lat, auta typu VW Paasat alltrack, KIA Sorento, Skoda Yeti i prócz ostatniego na wszystkie wydał ca. 200k, 4 miejsca parkingowe w garażu podziemnym (każde warte ca. 40-45 koła, a jakoś żyje w bloku jakby ktoś powiedział bo niektórzy tak po prostu lubią

co do ludzi tak jak mówisz łatwo jest żyć na czyjś garnuszek:) ale jest też mnóstwo osób co mają kasę i inwestują/odkładają na nieruchomości/auta ale też korzystają z takich rozgrywek weekendowych - knajpy, koncerty wypady itp.

też można tak żyć i odkładać kasę na mieszkanie/dom lub samochody

w ogóle w naszym społeczeństwie strasznie jest to nagminne ocenianie ludzi po kasie, gdzie nawet głąb może mieć kasę

5

też widok niemieckiego cwaniaczka Negelsmanna wywołuje u was wynioty

typowy koleś nie wiem ale wypowiem się

oby jego Bayern przerąbał w tym roku wszystko i nawet w lidze aby ich BVB wyprzedziło

0

@Emhyr
kolega wyżej jak większość ludzi z niczego tworzy teorie spiskowe:)
o taka choroba dzisiejszych czasów

0

@doc
ale ludzie widzę robią tu paranoje? czy wy w ogóle myślicie, kolejność twittów po pierwsze przypadkowa może być, po drugie poczekanie może oznaczać poczekaj dziś 1h, 2h cokolwiek

potem dziwota że ludzie mają tendencję do tworzenia teorii spiskowych

0

@Messibestplayerintheworld
no spoko:) choć wyjazdowe wg mnie najładniejsze

0

@Nazio87
kolejny zniecierpliwiony jak z Robertem:)?

0

@konrad1661
szybko pisałem i czasami lietry dodaje przypdkowo i zamiast teraz wyszło terz

3

Kounde

dla mnie sytuacja jest jasna, będzie chciał przyjść to przyjdzie, pensja 6 mln netto wg mnie nie powinna być podnoszona, tak jak i kwota transferu 50-55 i tyle

jeśli pójdzie za kasą to pójdzie co Chelsea a my poszukamy innych dobrych obrońców i tyle:)

Jakos Lewy i Raphinha mogli wybrać FCB pomimo mniejszej kasy ale nie małej, wiec terz sie okaże czy chce tu grać czy nie Francuz

0

@michal26
neto -5-8, mingueza 3-5, braithwaite 5-10, puig 3-5, pijanic i umititi za darmo odejdą

tak to widzę czyli od 16 - 28 mln i pozbycie się tamtych pozostałych dwóch za darmo:)

oprócz tego depay ca. 20, niby go szkoda ale wg mnie nie ma dla niego miejsca bo byłby 7 w kolejce do grania

dest zostaje, Frankie - dla mnie zagadka nie wiem

0

@Mvk1337
nie gadam z biedotą i patologią społeczną jak ty

mowę rynsztokową zachowaj sobie w domu
żegnam

0

@Denver5005
prawdopodobnie? raczej on nie ma szans na to, niczym nie zabłysnął, już Gavi ma większe szanse

1

OM
@Ojciec5tkidzieci

z tego co kojarzę Ty chyba lubisz OM, jak oceniasz te okienko? Jonathan Clauss wydaje się fajnym wzmocnieniem, dobrze ze wykupieni również ci co byli wypożyczeni

ale aby grać regularnie w LM przydałyby się jeszcze jakieś transfery

nie kojarzę tego trenera Igor Tudor, a Ty? cieszysz się ze zmiany?

0

@Denver5005
a z kim Christensen rywalizowałby w Bayernie, jak tam wtedy był tylko Upemecano? to jakie większe szansę na grę?

PSG to już w ogóle żart, tam w pomocy tylko Veratti sie nadaje

Chelsea jakich nam skrzydłowych?

koleś nie zakłamuj rzeczywistości

0

skoro Kounde nie wie czy chce tu przyjść o brać Josko Gvardiolę:) chorwat w Barcelonie:)

0

@AmigoBlancos
odłożyć można to fakt, pomoc młodych wygląda teraz solidnie w Realu

mimo wszystko największą perłą wśród tych młodych z obu klubów jest Pedri:) i sądzę że to nie tylko moje zdanie

0

@Emhyr
atak to chyba nawet bezdyskusyjna że mamy lepszy:)

0

@AmigoBlancos
francuz to na razie zagadka, więc ciężko przewidzieć czy będzie to ciekawy transfer

na ten moment wg mnie Barcelona ma zbliżony poziom składu, a na pewno więcej lepszych piłkarzy na rezerwie, a jak dojdzie jeszcze Azpi i Kounde to wg mnie na papierze będziemy mieli lepszy skład

0

@matt121
a pomocnicy Realu? modrić, kross, casameiro za chwilę schodzą ze sceny

a młodzi Realu wcale nie są lepsi niż nasi,
to że kosztowali więcej nie znaczy że są lepsi

bramkarz pełna zgoda, obrona też u nich nie jest znacznie lepsza, PO to u nich żart jak u nas, czy Mendy lepszy niż Alba śmiem wątpić

czy Militao, Alaba, Rudgier

lepsi niż Araujo, Christensen, Pique, Garcia? powiedziałbym że podobny poziom a do nas może przejść jeszcze Kounde

także wcale nie przesadzam

Real ma 3 piłkarzy klasy światowej Courtouis, Modrić, Benzema i to oni robili różnice + Vinicius niezła forma i tamten sezon również klasa światowa, reszta nie wyróżnia się szczególnie

0

@AlexDark00
w samolocie miał podpisywać kontrakt? czy w sobotę tylko z kim jak Prezydent i reszta byli już w USA
w Miami był dopiero w poniedziałek

zresztą już masz wyjaśnione wszystko

0

@Jackazz
już masz chyab sprawę wyjaśnioną:) więcej cierpliwości kolego:)

3

@Mvk1337
Pedri, Gavi , Kessie, F de Jong, Busi, Nico, Pablo Torres.

Tak uważam. A ty co podniecasz się Francuzami czy staruszkami. Jakis Pedri a nie Francuziki wygral nagrodę Golden Boy.
Xd to sobie dzieciaku pisz do ojca albo matki.

0

@Ice-X
a nie mamy w tym momencie większego potencjału? bramkarz wiadomo gorszy, obrona jeszcze troche gorsza ale czekamy na Azpi i Kounde, ale pomoc i tak mamy lepszy wg mnie

1

@macio_944
też to zauważyłem, wniosek nie czytać internetu:)

tutaj na stronie też nie lepiej, niektórzy spięci jakby mieli zaraz popuścić:)

a potem jak np z Gavim wychodzi Alemany i w jednym zdaniu wyjaśnia czemu Gavi jeszcze nie przedłużył:) ale znawcy na LR wiedzą lepiej:)

dobrze że Alemany zna się na swojej pracy

0

@macio_944
match day np dziś? Raphinha też od razu nie podpisał? wiele powodów może być, a przede wszystkim taki że to nie ma znaczenia na ten moment kiedy

0

@AlexDark00
jakie 4 dni?

0

@Jackazz
temat z Lewym ucichł:) ciągłe filmiki i tym podobne contenty na social media z nim itp.

które źródła, nikt poważny tak nie pisał

koleś weź sobie melanium na uspokojenie

kolejne ino właśnie cie wyjaśniają

0

@Survier @Jackazz
nikt nie zapowiedział prezentacji na 19, tylko testy medyczne

mecz z Realem 24, dziś jest 19, w czym więc problem?

na ten moment nawet Xaviego nie ma z zespołem

0

@FCBparasiempre
Raphinha w środę ogłoszony piłkarzem, tu na stronie też, prezentacja i podpis dopiero w piatek, jakie to ma znaczenie?

wtedy w czwartek była prezentacja Demebele i jego dzień

dziś jest dzień meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?