lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rust_Cohle
a co miał mówić że chce sprzedać de jonga? miał to publicznie ogłosić?
świetna strategia - genialne info dla piłkarza i kupujących do negocjacji
a mówił że będzie dźwignia? i była, a pracuje nad drugą dźwignią? pracuje
2 dźwignie to 550 mln przychodu co zapewni dodani bilans za 3 lata
jakoś jak powiedział Tabasowi aby przystopował z wypowiedziami Tabas zaczął gadać że Lewy jak Barcelona sprzeda aktywa może go kupić
0
@Hubsao
a tobie tak ciężko zrozumieć że dźwignie pozwolą na kontraktowanie 1:1:)
0
@Hubsao
a nie jest fake news? ktoś z klubu mówił że będzie problem z rejestracją? bo Alemny i Lpaorta mówili że przy drugiej dźwigni nie będzie problemu, zreszta Tabas to samo później mówił w którymś z wywiadów jak trochę się uspokoił
to co jest bardzie rzetelne osoby z klubu co mają liczby czy jakiś artykuł?
3
@Lionel_Messi10
dokładnie było to mówione:) ale lepiej zaśmiecać stronę płaczami:)
0
@maniak33333
no nie używam, z tego co podałeś tylko chleb:) poza tym jak mi ktoś podnosi cenę to kupuję u kogoś innego
no nie ma co gadać z januszem biznesu co płacze bo mu allegro podwyższyło ceny:)
0
@maniak33333
no nie jest to produkt pierwszej potrzeby bo ja np. cukru nie używam:) a kupujący sam jak piszesz nie dostanie bo mniej kupi, sam piszesz że mniej zarobisz, wg mnie robisz głupio i każdy mądry sprzedawca powie ci że lepiej sprzedać więcej z mniejszą marzą i ostatecznie zarobić więcej niż podnosić ceny mniej sprzedać i ostatecznie mniej zarobić
takie moje zdanie i tyle
11
550 mln przychody z 2 dźwigni i bedą problemy? fake news aż miło
0
@maniak33333
nie koniecznie muszę zapłacić ja:) bo ja zawsze szukam najtańszych ofert i po drugie jeśli coś wydaje mi się drogie to po prostu tego nie kupuję:)
nie mam mani kupowanie, w nosie mam też że ktoś sobie coś tłumaczy sztucznie inflacją:)
1
@BoreekxD
mam tak samo jak słyszę ten płacz to mi się niedobrze robi:) wałkowane było kilka razy że z drugą dźwignią będzie normalnie, co jest całkiem zrozumiałe w końcu 215 mln wtedy i 300-330 przy drugiej dzwigni to ca. 550 mln przychodu:)
0
@KanwikBlancos
canal plus online -i pakiet sportowy (canal + eleveny)
masz cała la ligę, LM wszystkie mecze, 2 mecze Premier League co kolejkę, ligę włoską, francuską, ligę polską:)
1
@maniak33333 a co takiego sprzedajesz że ci wzrosła tak cena? ja zasadniczo jak mi ktoś tak podnosi ceny to mówię spad...łagodnie mówiąc
stwórz własną stronę, jakąś stronę na facebook i pokaż dziadom fakacza
0
@Transu96
A ty lykasz pseudo info jak pelikan. Byla mowa ze przy drugiej dźwigni i sprzedaży 15% praw nie będzie problemów z rejestracją
0
@Rhaan
ile zarabia Holender? sprawdź sobie lepiej info ile będzie teraz zarabiał Frankie
0
@karci0
ale gdzie tu widzisz ty problem, to nie jest normalna cena i dobra rada nie kupuj, podobne rzeczy Desperados, Lech Free w biedronce widuej chyba w graniach 4-5 PLN
tutaj ktoś podał z cenę niczym nie uzasadnioną więc też bym nie kupował
0
@marcin62
to nie lepiej poszukać czegoś innego?
1
@VegetaPolska
dokładnie bardziej jelitówka, albo ostre zatrucie? pytanie czy oprócz bólu brzucha jakieś inne rzeczy
4
@Toretto
bóle brzucha i Covid? to nie ma już innych chorób?
0
@BialutkiFCB @JimMorrisonFCB
dodali go do składu a nie dodali jego wartości do całej wartości składu:)
i dlatego jest wart tylko 30 mln EUR? słabe tłumaczenie, w kwiecie wieku, szybki dobry skrzydłowy
1
TRANSFERMARKET
od czasu do czasu dla statystyk lubię przeglądać tą stronę, ale mam wrażenie że chyba coraz więcej osób boli zbliżający się powrót WIELKIEJ BARCELONY
nie dość że schodzi im z aktualizacja wartości składu (uwaga obecny jest z błędem) i wartość wynosi po tym co wpisali więcej, to niektóre wartości są wręcz śmieszne patrząc na wyceny np. niektórych no name z Anglii, Dembele i jego wartość 30 mln EUR to chyba największy żart:) koleś co w pół roku w 1400 minut w La Lidze miał 1 bramkę i 13 asyst:) 4 razy piłkarz meczu:)
6
@Pilka_jest_okragla
na moje oko to Dembele może być na LS a Raphinha na prawym, równie dobrze obaj moga grać na prawym na zmianę a po drugiej stronie bardziej statyczni skrzydłowi ale ze świetnym wyjściem na pozycję Fati/ Ferran opcji teraz będzie wiele
1
@Lionel_Messi10
ale po drugiej dźwigni już nie będzie żadnych problemów z limitami było to mówione
0
@Deviler
raczej nie
1
@Malkey95
COŚ NASKROBAŁEŚ
0
@Pablit
11 masz którzy grali dobrze albo bardzo dobrze i zostali legendami
a nawet 13 jak od lat 90 liczysz bo jeszcze Romario i Giovanni:)
czyli 13/27 - bardzo dobrze lub genialnie wspominani (48%)
Malcom, Douglas, Emerson, Marlon, Edmilson, Arthur, Rafinha, Neto - wszyscy obojętnie bo grali mało, i labo stracilismy na nich mało albo lekko zarobilismy
czyli 8/27 - obojętnie (30%)
nie sprawdzili się - Rochemback, Geovanii, Keirison, Henrique, cOUTINHO, Matheus Fernandes - tu albo się nie sprawdzili albo wałk izarzadu
czy 6/27 - pomyłki (22%)
czyli zasadniczo prawie połowa 48% to były bardzo dobre transfery, a conajmniej 78% było albo bardzo dobre albo obojętne
pomyłki to tylko 22%
skończ proszę więc piedzielić bo nie masz argumentów
0
@Guess
szkoda go, i wg mnie głupio robi, ale w Ajaxie nie ma wielu takich piłkarzy jak Tadić:)
1
@Pablit
Ronaldinho, Ronaldo, Rivaldo, Alves, Silvinho, Maxwell, Anderson ,Paulinho, Neymar, Adriano, Beletti - troche tych co grali dobrze jest
Malcom, Douglas, Emerson, Marlon - wiele chyba po nich nie oczekiwałeś a wiele nie stracilismy na nich
0
@P33ck
PSV też jest dosyć mocne, ale Ajax mam nadzieję że ma ambicje na 1/4 LM tylko musieliby znów zacząć wydawać kasę którą zarobili:) ambicje są na 1/8 - 1/4 LM:) tylko trzeba się dalej wzmocnić i nie szczędzić grosza
2
AJAX
no to oficjalnie drugi transfer już wszedł Wijndal piłkarzem AFC:)
oby teraz skupili się na Brobbey i Zirkzee:)
jeśli odejdzie Martinez to trzeba poszukać również obrońcy
0
już nie mogę się doczekać meczów aby zobaczyć Raphinha oraz oby Lewy na boisku:)
marzy mi się tytuł mistrza Hiszpanii oraz daleko zajść w LM:)
jeśli przyjdzie jeszcze Lewy i Azpi, LO bedzie to możliwe:)
0
@pioz123
w dzisiejszych czasch chyba taniej jechać często za granicę niż nad polskie morze:)