lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz
jak by przyszli Lewandowski, Raphinha, Soler, Kessie, Alonso, Azpi, Christensen
a ze znaczących odeszli F. De Jong i Dembele nie przedłużył to i tak mega byśmy się wzmocnili tego lata nie mówiac o tym jakby i Kounde przyszedł
Ter Stegen (Pena)
Azpi/Dest/S.roberto - Araujo, Christensen, Pique, Garcia - alba/Alonso
Gavi, Pedri, Busi, Kessie, Soler, Nico, P. Torre
Raphinha/Ferran - Lewy/Auba - Fati/Depay
a kliku może zagrać na różnych pozycjach
2
@FC1899Barca
to tylko żonglowanie nie technika:)
technikę to widać na boisku w przyjęci operowaniu piłką itp.
ale młody nieźle żongluje:)
7
MŚ 2022
też czujecie że strasznie słabo z tym mundialem, w lato to jednak był klimat/:)
i pewnie dziś bylibyśmy już po półfinałach tej imprezy
10
oby już jak najszybciej te transfery się spełniły czyli Lewandowski, Raphinha i Azpi, Alonso:)
już nie mogę się doczekać nowego sezonu i meczy:)
Bernardo to marzenie ale wg mnie chyba nie do spełnienia
0
to co Raphinha i Azpilicueta pojadą na turnee po USA:)
byłoby super
2
TRANSFERY
na ten moment wydaje się że Christensen, Araujo, Pique, Garcia zapewniają nam pewien spokój na środku obrony
oby skupili się teraz na LO, Raphinha oraz Lewandowski:)
1
@FC1899Barca
ale o co mu chodzi z tym? pokazał że najwięcej zdali maturę w regionach gdzie głosowali na PIS:) czy on się sam zaorał?
0
@maroon
serio tak myślisz? Pele 3 razy:)
1
@taris
Romano mówił że Raphinha chce tylko do Barcelony, ktoś inny tez pisał że coraz bliżej porozumienia
obecnie Romero to jest TOP, a nie jakiś noname z neta
2
@taris
przekonuje cie za to jakiś Ben Jacobs? xd
0
@AlexDark00
zgadza się, tylko nie na wszystko jest kasa
przyszli Christensen (26), Kessie (25), chcę jeszcze Kounde (23), Raphinha (25) i tylko lewy jest z tego grona starszy
także na ŚO, w pomocy i na skrzydłach będziemy mieli albo młodych albop w idealnym wieku piłkarzy
i to były priorytety na to okno, boki obrony to pewnie w kolejnym roku i za 2 lata będą priorytety
a na 9 Lewy i Auba na 3 lata zapewnią nam spokój
sądzę że i tak mądrze jest to robione przy ograniczeniach jakie mamy
0
@barteq
bo chcą kupić skrzydłowego i jeszcze jednego ŚO w kwiecie wieku:) i na to pójdzie kasa
boczni obrońcy pewnie za sezon, max 2 poszukamy młodych
nie da się od raz wymienić całej kadry młodymi graczami
a Gabriel Jesus a Lewandowski to zupełnie inny poziom piłkarski
Gabriel to akurat taki piłkarz na klub jak Arsenal
0
@Transu96
a co szukasz tam pracy? mi ostatnio zostawił jeden przesyłkę pod drzwiami, osiedle strzeżone z kamerami ale mimo wszystko niesmak jakiś mam
0
Wszystko OK ale chyba czas kupić jakiegoś Chorwata: aby była szansa wygrać LM:)
idealnym kandydatem wydaje się Josko Gvardiol :)
0
@KrwawiaceoczyVEB
a co to za problem zagrać mecz towarzyski tydzień przed rozpoczęciem sezonu?
właśnie dziwne że kluby z ligi włoskiej nie chciały, dla takiego Lazio, Roma, Fiorentina, Atalanta to pewnie gratka zagrać z Barceloną
0
Puchar Gampera
trochę dziwne że nie udało się znaleźć nikogo innego do gry:)
no cóż mam nadzieję że w następnym sezonie znajdzie się jakiś ciekawszy rywal
1
@Lionel_Messi10
super info:)
16
można się śmiać z Romero ale odkąd jest nowy zarząd jest on chyba jednym z najlepiej poinformowanych
z niecierpliwością czekam na Raphinha i Lewadowski
1
@LS
weź od niego auto natychmiast i szukaj kogoś innego i tyle w wioskach obok
a jakie masz auto w ogóle?
0
@Arkon
Bo Samsung telefony robi Oki w tym się specjalizują. AGD do bani. Niby czemu electrolux, Bosch czy Whirlpool maja droższe AGD. Bo są lepsze
0
@Azi
serio, w dzisiejszych czasach wcale nie trzeba chodzić i akurat ciuchy są dosyć tanie
1
@jacobFCB
2400-2800/miesięcznie - jedzenie, chemia
0
@jeyx77x
bzdury gadasz, wszystko zależy kto co chce robić w życiu
0
@Rewolucja123
z czego frankie pewnei odejdzie i zostaje ci 6 na 4 pozycje? trochę mało
zreszta roberto jako opcja do pomocy to porażka
szkoda ze z nim przedłuzyli kontrakt
0
@Rewolucja123
do 343 chyba nie mamy tylu pomocników, chyba że boki w tym to wahadła, ale wtedy bez sensu bo w pomocy znowu za dużo na 2 pozycje pomocników by było
0
@Jasialdinho
Kounde - Araujo to pewnie byłaby podstawowa para
niby 5 ale Araujo często ma kontuzje, Pique ma już 35 lat i to pewnie ostatni rok jego gry
do tego mamy 38 meczów ligowych, PK, SPH, i jeśli na poważnie o czymś myśleć to w LM też można założyć - 8-13 meczów
sądzę że przy kartkach i absencjach każdy by pograł a za rok zostałoby pewnie już 4 stoperów na 2 pozycje więc chyba idealnie
0
@Kgorecki2500
jakie plany na przyszłość?:) praca czy jakieś studia?
2
jeśli w tym tygodniu uda się
kupić: Raphinha i Lewy
sprzedać/oddać/wypożyczyć: Lenglet, Umititi, Menaj
to będzie to dobry tydzień:)
1
@KrystianR
no i super gratulacje:) wyszedłeś ze strefy komfortu i się opłaciło:)
2
@JarekS
ty tak serio?
pedri, pablo torre, gavi, garcia, araujo, dest, nico, ferran, fati, pena
+ w najlepszym wieku piłkarskim kessie, christensen, ter stegen, depay i chcemy raphina, kounde, bernardo silva - też oni w najlepszym możliwym wieku
ze staruszków masz tylko busi, alba, pique, s.roberto, auba i chcemy do tego lewego:)
boki obrony pomijam bo na razie o tym cicho i się okaże
xavi i klub chca fajnie zbalansować zespół na podstawie tego co możemy albo wydaje nam się że możemy