1

@Jakchcesz
jak by przyszli Lewandowski, Raphinha, Soler, Kessie, Alonso, Azpi, Christensen


a ze znaczących odeszli F. De Jong i Dembele nie przedłużył to i tak mega byśmy się wzmocnili tego lata nie mówiac o tym jakby i Kounde przyszedł

Ter Stegen (Pena)

Azpi/Dest/S.roberto - Araujo, Christensen, Pique, Garcia - alba/Alonso

Gavi, Pedri, Busi, Kessie, Soler, Nico, P. Torre

Raphinha/Ferran - Lewy/Auba - Fati/Depay

a kliku może zagrać na różnych pozycjach

2

@FC1899Barca
to tylko żonglowanie nie technika:)
technikę to widać na boisku w przyjęci operowaniu piłką itp.

ale młody nieźle żongluje:)

7

MŚ 2022

też czujecie że strasznie słabo z tym mundialem, w lato to jednak był klimat/:)
i pewnie dziś bylibyśmy już po półfinałach tej imprezy

10

oby już jak najszybciej te transfery się spełniły czyli Lewandowski, Raphinha i Azpi, Alonso:)

już nie mogę się doczekać nowego sezonu i meczy:)

Bernardo to marzenie ale wg mnie chyba nie do spełnienia

0

to co Raphinha i Azpilicueta pojadą na turnee po USA:)

byłoby super

2

TRANSFERY

na ten moment wydaje się że Christensen, Araujo, Pique, Garcia zapewniają nam pewien spokój na środku obrony

oby skupili się teraz na LO, Raphinha oraz Lewandowski:)

1

@FC1899Barca
ale o co mu chodzi z tym? pokazał że najwięcej zdali maturę w regionach gdzie głosowali na PIS:) czy on się sam zaorał?

0

@maroon
serio tak myślisz? Pele 3 razy:)

1

@taris
Romano mówił że Raphinha chce tylko do Barcelony, ktoś inny tez pisał że coraz bliżej porozumienia

obecnie Romero to jest TOP, a nie jakiś noname z neta

2

@taris
przekonuje cie za to jakiś Ben Jacobs? xd

0

@AlexDark00
zgadza się, tylko nie na wszystko jest kasa

przyszli Christensen (26), Kessie (25), chcę jeszcze Kounde (23), Raphinha (25) i tylko lewy jest z tego grona starszy

także na ŚO, w pomocy i na skrzydłach będziemy mieli albo młodych albop w idealnym wieku piłkarzy

i to były priorytety na to okno, boki obrony to pewnie w kolejnym roku i za 2 lata będą priorytety

a na 9 Lewy i Auba na 3 lata zapewnią nam spokój

sądzę że i tak mądrze jest to robione przy ograniczeniach jakie mamy

0

@barteq
bo chcą kupić skrzydłowego i jeszcze jednego ŚO w kwiecie wieku:) i na to pójdzie kasa

boczni obrońcy pewnie za sezon, max 2 poszukamy młodych

nie da się od raz wymienić całej kadry młodymi graczami

a Gabriel Jesus a Lewandowski to zupełnie inny poziom piłkarski

Gabriel to akurat taki piłkarz na klub jak Arsenal

0

@Transu96
a co szukasz tam pracy? mi ostatnio zostawił jeden przesyłkę pod drzwiami, osiedle strzeżone z kamerami ale mimo wszystko niesmak jakiś mam

0

Wszystko OK ale chyba czas kupić jakiegoś Chorwata: aby była szansa wygrać LM:)

idealnym kandydatem wydaje się Josko Gvardiol :)

0

@KrwawiaceoczyVEB
a co to za problem zagrać mecz towarzyski tydzień przed rozpoczęciem sezonu?

właśnie dziwne że kluby z ligi włoskiej nie chciały, dla takiego Lazio, Roma, Fiorentina, Atalanta to pewnie gratka zagrać z Barceloną

0

Puchar Gampera

trochę dziwne że nie udało się znaleźć nikogo innego do gry:)
no cóż mam nadzieję że w następnym sezonie znajdzie się jakiś ciekawszy rywal

1

@Lionel_Messi10
super info:)

16

można się śmiać z Romero ale odkąd jest nowy zarząd jest on chyba jednym z najlepiej poinformowanych

z niecierpliwością czekam na Raphinha i Lewadowski

1

@LS
weź od niego auto natychmiast i szukaj kogoś innego i tyle w wioskach obok

a jakie masz auto w ogóle?

0

@Arkon
Bo Samsung telefony robi Oki w tym się specjalizują. AGD do bani. Niby czemu electrolux, Bosch czy Whirlpool maja droższe AGD. Bo są lepsze

0

@Azi
serio, w dzisiejszych czasach wcale nie trzeba chodzić i akurat ciuchy są dosyć tanie

1

@jacobFCB
2400-2800/miesięcznie - jedzenie, chemia

0

@jeyx77x
bzdury gadasz, wszystko zależy kto co chce robić w życiu

0

@Rewolucja123
z czego frankie pewnei odejdzie i zostaje ci 6 na 4 pozycje? trochę mało

zreszta roberto jako opcja do pomocy to porażka

szkoda ze z nim przedłuzyli kontrakt

0

@Rewolucja123
do 343 chyba nie mamy tylu pomocników, chyba że boki w tym to wahadła, ale wtedy bez sensu bo w pomocy znowu za dużo na 2 pozycje pomocników by było

0

@Jasialdinho
Kounde - Araujo to pewnie byłaby podstawowa para
niby 5 ale Araujo często ma kontuzje, Pique ma już 35 lat i to pewnie ostatni rok jego gry

do tego mamy 38 meczów ligowych, PK, SPH, i jeśli na poważnie o czymś myśleć to w LM też można założyć - 8-13 meczów

sądzę że przy kartkach i absencjach każdy by pograł a za rok zostałoby pewnie już 4 stoperów na 2 pozycje więc chyba idealnie

0

@Kgorecki2500
jakie plany na przyszłość?:) praca czy jakieś studia?

2

jeśli w tym tygodniu uda się

kupić: Raphinha i Lewy
sprzedać/oddać/wypożyczyć: Lenglet, Umititi, Menaj

to będzie to dobry tydzień:)

1

@KrystianR
no i super gratulacje:) wyszedłeś ze strefy komfortu i się opłaciło:)

2

@JarekS
ty tak serio?

pedri, pablo torre, gavi, garcia, araujo, dest, nico, ferran, fati, pena

+ w najlepszym wieku piłkarskim kessie, christensen, ter stegen, depay i chcemy raphina, kounde, bernardo silva - też oni w najlepszym możliwym wieku

ze staruszków masz tylko busi, alba, pique, s.roberto, auba i chcemy do tego lewego:)
boki obrony pomijam bo na razie o tym cicho i się okaże

xavi i klub chca fajnie zbalansować zespół na podstawie tego co możemy albo wydaje nam się że możemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?