La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1540 Culés

10

oby już jak najszybciej te transfery się spełniły czyli Lewandowski, Raphinha i Azpi, Alonso:)

już nie mogę się doczekać nowego sezonu i meczy:)

Bernardo to marzenie ale wg mnie chyba nie do spełnienia

0

@lucca87 Najbardziej boję się tego że sprzedamy FDJ i nie kupimy w jego miejsce Bernardo tylko gracza pokroju Soler. Ale tak samo czekam na transfery które wymieniłeś, to będzie śmigało :)

konto usunięte

1

@lucca87 wszystko jest do spełnienia, jeśli Bernardo będzie bardzo chciał przejść a City nie będzie trzymało go na siłę. Jeśli faktycznie puściliby go za 80-90 mln to w ratach może się uda go ściągnąć. Ja się nie nastawiam na ten transfer ale nie ukrywam, że bardzo bym chciał go zobaczyć u nas. Środek pola byłby wtedy naprawdę bardzo kreatywny i konkurencyjny.

1

@Jakchcesz
jak by przyszli Lewandowski, Raphinha, Soler, Kessie, Alonso, Azpi, Christensen


a ze znaczących odeszli F. De Jong i Dembele nie przedłużył to i tak mega byśmy się wzmocnili tego lata nie mówiac o tym jakby i Kounde przyszedł

Ter Stegen (Pena)

Azpi/Dest/S.roberto - Araujo, Christensen, Pique, Garcia - alba/Alonso

Gavi, Pedri, Busi, Kessie, Soler, Nico, P. Torre

Raphinha/Ferran - Lewy/Auba - Fati/Depay

a kliku może zagrać na różnych pozycjach

0

@pioz123
dla mnie to brakujące ogniwo

przy kontuzji Pedri nie ma takiego pomocnika a Pablo Torre jeszcze chyab za młody

konto usunięte

1

@lucca87 czuję, że Pablo bardzo nas zaskoczy. Będziemy mieli wiele radości z trójki Pedri, Gavi, Torre.

1

@pioz123
oby tak było:) tylko ich 3 razem to nie jest dobry pomysł, bo mimo wszystko potrzeba doświadczenia ale za kilka lat i teraz zmieszani z kimś doświadczonym czemu nie:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?