La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1648 Culés

0

Ciekaw jestem jak Xavi ustawi Naszą linię obrony ;) o ile boki jestem w stanie zrozumieć - przy transferach Azpilicuety i Alonso będzie 2 lewych i 2 prawych obrońców. Robi się jednak ścisk w środku przy przyjściu Kounde - Pique, Araujo, Eric, Christensen - 5 ŚO. Jeden z Nich będzie cały sezon przyspawany do ławki, tylko który? Araujo i Kounde raczej podstawowa 2 stoperów, zostaje 3.

0

@Jasialdinho Nie ma szans zeby Kounde przyszedl.

0

@Jasialdinho 3 prawych. Czyżbyś zapomniał o POTĘŻNYM Roberto? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@JimMorrisonFCB ufff, uspokoiłeś mnie :) dobrze, że mamy tak pewne i sprawdzone źródło na LR :)

0

@Kgorecki2500 jego z całym szacunkiem - nie liczę :) poza tym podejrzewam, że u Xaviego wróci psocić w pomocy.

0

@Jasialdinho Do usług.

0

@Jasialdinho Przeczuwam 343 i kwadrat Xaviego w środku. Ewentualnie bardziej ofensywne 3133, co już było grane w minionym sezonie. Akurat by miał piłkarzy świetnych w wyprowadzeniu (Kounde, Christensen, Garcia) do takiej gry + podłączają się wyżej, jak trzeba

0

@Jasialdinho
Kounde - Araujo to pewnie byłaby podstawowa para
niby 5 ale Araujo często ma kontuzje, Pique ma już 35 lat i to pewnie ostatni rok jego gry

do tego mamy 38 meczów ligowych, PK, SPH, i jeśli na poważnie o czymś myśleć to w LM też można założyć - 8-13 meczów

sądzę że przy kartkach i absencjach każdy by pograł a za rok zostałoby pewnie już 4 stoperów na 2 pozycje więc chyba idealnie

0

@Rewolucja123
do 343 chyba nie mamy tylu pomocników, chyba że boki w tym to wahadła, ale wtedy bez sensu bo w pomocy znowu za dużo na 2 pozycje pomocników by było

0

@lucca87 Alba może grać jako interior, czy pivot, co pozwoliłoby mu mieć rolę bliżej środka boiska i bok zostawić dla skrzydłowego. A z pomocników mamy Nico, Roberto, Busi, Frenkie, Gavi, Pedri, Kessie, 7 pomocników.

0

@Rewolucja123
z czego frankie pewnei odejdzie i zostaje ci 6 na 4 pozycje? trochę mało

zreszta roberto jako opcja do pomocy to porażka

szkoda ze z nim przedłuzyli kontrakt

0

@lucca87 Jeszcze nie odszedł.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?