0

@Bobo25
my nie chcieliśmy dać odejść Messiemu za darmo, a za Lewego chcemy zapłacić

2

jeśli udałoby się przedłużyć Dembele i Gavi oraz nabyć Lewy i Kounde to byłby dobry początek okienka:)

1

Widzę niektórzy są tu nieźle odklejeni z umowami:)

piłkarze podpisują umowy ale też normalne jest że piłkarze odchodzą są sprzedawani przez aktualny klub za kasę, nie widzę w tym nic złego

ale trzymanie na siłę piłkarza który publicznie mówi że ma dość danego klubu i chce odejść jest żałosne i na ten moment tak żałosnym klubem jest Bayern

0

@Kondziubarca
na razie to Lewy z agentem z Bayernu robią szopkę, piłkarz chce odejść a Niemcy na siłę niczym gestapo go trzymają

Bayern to żałosny klub

2

@Jakchcesz
na Ferrana było nas stać 6 miesięcy temu to i na Lewego nas stać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

3 transfery które teoretycznie podniosą naszą jakość że znów będziemy jednymi z wielkich:)

Lewy, Kounde, Bernard Silva:)

i nie ma o czym tu dyskutować

5

Bernardo Silva to dla mnie marzenie do wzmocnienia się, chyba nie muszę pisać jak wyglądała nasza gra po kontuzji Pedri

my już walczaków mamy Gavi, Kessie

potrzebny ktoś taki jak Pedri właśnie do upłynniania gry

a sądzę że i razem na boisku mogą grać:)

0

@Deviler
po takich wypowiedziach raczej nie spodziewałbym się aby został i grał na maksa

to już były otwarte deklaracje, wg mnie nie ma odwrotu

a Bayern wg mnie będzie słabszy niż rok temu

1

@Deviler
jak odchodzi Lewandowski to muszą się jakoś ratować:) suma sumarum wg mnie wychodzą jakościowo na minus

2

Lewy, Kounde, Bernardo Silva, Di Maria, LO

przy tym sprzedaż F. De Jong

nic więcej na to okienko nie oczekuje i dla mnie byłoby to okienko idealne:)

1

AFC Ajax

Out: Mazraoui, Graveberch, Haller??

IN: Brobbey??, Bergwijn??, Wijndal??, Teuna Koopmeinersa??, Flekken??

czy to będzie mocniejsza ekipa niż rok temu:) nowy trener, dużo zmian w kadrze
przed Ajaxem na pewno ciekawy sezon

0

@P33ck
Haller i Adeyami

1

@tobiasson92
przecież i ropa i dolar już taniały i reakcji nie było żadnych w dół na stacjach

dolar od momentu konflitku i max o 20 gr ale potaniał a efektów na stacjach nie ma

wierzysz widzę w propagandę dla ubogich

0

@tobiasson92
chyba kurde żartujesz o ile USD się umocniło to ostatnio wyhamowało, to samo cena baryłki a spadków na stacjach nie widać a magiczna marża rośnie

był to efekt ale dawno temu obecnie nie ma powodów do dalszych wzrostów

0

@draxidox
a ze splitu tam jedziecie pociągiem, autem wynajętym, taxi?

0

@draxidox
no i gitara

a nocleg szukałeś na booking? do jakiej miejscowości lecisz?

1

@Kgorecki2500
szczerze nie mam pojęcia:)

1

Oby przed wylotem do USA ogłoszenie Kessie, Christensen, Lewy, Azpilicueta, Alonso i Kounde:)
Skrzydłowy i ktos za de jong oby tez udało się ogarnac:) ale to raczej juz po USA

0

1000 km w 2dnii 10 000 na liczniku przebite:)
A jutro final Barcelona Łomża.
Malo patriotycznie ale za Barcelona:)

0

Polskie absurdy.
Gratuluje jakiemuś kretynowi wyboru Modlina jako miejsca rajdu czy czegoś tak.
Co mogło wyjść nie tak!
Polska to kraj kretynow

0

@Szreko
Zlozy albo nie kupi. Wydadzą pewnie z 80-85 mln plus zmienne:)

0

@Fabik87
Jezu jaka patologia i biedota

1

@Barca1992
no nieźle, rozumiem że wcześniej jak były spore różnice cenowe to Niemcy też przyjeżdżali do nas tankować:)

0

@Rust_Cohle
bez przesady, żona ma swoje rzeczy jeszcze ja jej będę pchał tam swoje rzeczy

0

@dziaraka
oki dzięki za info:) wreszcie jakaś normalna odpowiedź

no wolałbym nosić raczej pod pachą trochę niżej aby było to widać i żebym czuł się bezpiecznie że portfel, itp. mam na wysokości wzroku

0

@Rust_Cohle
tak lniana koszula, jakieś fajne spodnie lub szorty, mokasyny i do tego plecak:)
zarabisty ouftit

plecak to jest dobry na wypady, czy jak jesteś w terenie, albo na sportowo, a nie w stylu miejskim

chodzi o coś praktycznego miejskiego właśnie w formie smart casual aby nie wypychać spodni i kieszeni portfelem, telefonem itp. pierdołami

0

MĘSKA TORBA

ktoś z Was używa może takiego typu toreb?
https://wolczanka.pl/czarna-torebka-w%C3%B3lczanka-42119-1

jak się szybciej chodzi albo biegnie przy dzieciach to bardzo odstają/ latają w cały świat?

osobiście często używam nerek ale przydałoby mi się też coś bardziej eleganckiego/miejskiego aby trzymać tam portfel, telefon, bidony dla dzieci, chusteczki, drobne przekąski itp. przy wyjściu z dziećmi np. do restauracji, czy gdzieś w mieście z dziećmi

i wiadomo pomieści takie coś więcej niż nerka której używam na plac zabaw gdzie tylko klucze, portfel, komórka i praktycznie chusteczki a bidon, piłkę w rękę już muszę w torebkę jakąś brać

0

@lucca87
kurde zapomniałem o Pablo Torre:)

1

@Kgorecki2500
właśnie wg mnie taka kolejność Lewy a potem LO i PO (tu aż tak pośpiechu nie ma) i pomocnik jakiś jeśli odejdzie f. de jong

w ataku z lewym jakoś sobie poradzimy nawet jeśli dembele odejdzie

ferran-lewy-fati da radę taki atak z dostepnymi w obwodzie auba, depay

jesli nie będzie kasy to chyba podpisałbym di marię na PS wtedy a kasę skupił na LO, PO, ŚO, pomocnik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?