lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dembele i Raphinha już są:)
super oby tylko teraz szybko Lewy i Azpi oraz LO:)
i wtedy pozbyć się niepotrzebnych Depay, Braithwaite, Abde, Umitti, Mingueza, Neto, Puig i bedzie gitara okienko
Kounde to już byłoby mega:)
a Frankie wg mnie nie odejdzie
0
@Zmrocz i odpadala z Omonia, Spartak Trnava, Dundukage czy jak się to pisze, Astana czy dostawa wpierdziel od Qarabag:)
Koles masz duże braki w matematyce poza tym bo usilnie twierdzisz że 3 jest większe id 4 albo 10 od 6.
Wroc do szkoły poucz się a dopiero pozniej komentuj.
Innych eurowpierdzieli Legii juz ci podawałem a argument ze pokonali Bodo które pokonało Rome później mnie rozwalił. Ty tak serio? Ile ty masz lat?
Legia w Europie to kompromitacja jak inne polskie zespoły i to jest fakt.
0
@messi564
Top 10 w Europie?:) BVB? Haha
2 meczach? Aco to wybieramy jakieś pojedyncze mecze i mówimy ze jest oki czy patrzymy na całokształt.
Rownie dobrze mogę napisać w 2 meczach Legia strzelila gola a straciła 11 bramek:)
Co to za głupie myślenie.
Jestes kibicem Legii ze boki cie oraeda ze Legia się kompromituje i w Europie to mało znaczący klub.
Poza tym daruj sobie jakieś przygrywki o wytrzeźwieniu bo to zenujace.
0
@messi564
Jakie szukanie. To była kompromitacja polskiej piłki.
I co z tego ze strzelili 4 jak stracili 14:) to w hokeja takie cis się nie zdarza a riwnie dobrze mogli stracić 20 w tym dwumeczu.
Stary to jakaś zenada.
Zresztą pisałem ze Legia w Europie w ostatnich latach to pośmiewisko (patrz z kim odpadali w Europie) a zasadniczo to zawsze był nic nie znaczący klub w Europie. Fajnie byli raz w LM. Tylko wiesz co BATE czy Appoel Nikozja itp kluby były kilka razy w XXI wieku w LM
0
@Zmrocz no nie 10 to więcej niż 6 bramek.
Nie osmieszaj się proszę takimi wpisami.
Każdy klub ma takie mecze Real tez z Liverpool 5-0 tylko Legia takie wpierdziel ma regularnie.
Rok temu id Napoli 7-1, kilka kat wstecz 7-2:)
Juz nie mówiąc o tym z jakimi kelnerami odpadają w Europie
0
@messi564
Bez wstydu?:) dobre:) od BVB 6-0 i 8-4 czyli w dwumeczu 14-4:) kurw.. to jakiś gwałt na Legii
od Realu 5-1:)
Legia ostatnie lata tez kompromitacja w Europie. W tamtym roku tez ich Napoli ośmieszyło
0
@Sulimo
Wg @FCB24 i kilku innych to drugi trasie a Sterling lepszy:-p
0
@FCB24
podałem ci statystki/ kluczowe na tej pozycji w których Raphinha jest lepszy a ty co masz oprócz pustych słów bez pokrycia?
2
@FCB24
od Sterlinga półki niżej? udowodnij, bo przywoływałem wczoraj statystyki i w kreowaniu Raphinha jest od niego lepszy, to samo dotyczy się podań i ma mniejszy współczynnik niewykorzystanych sytuacji
gdzie więc ta wielkość Sterlinga?
0
@Titanito
z przedłużony Dembele jeszcze:) na pewno jedną z najlepszych na świecie:)
2
@Deviler
wygląda jakby miał wyje...
15
Komentarz usunięty
1
@Tomi61661
w pomocy mamy Pedri, Gavi, Busi, Kessie, Nico, Torre + od biedy S.Roberto
to 7 piłkarzy na 3 pozycje (nie licząc F de jong) a i tak może kogoś kupimy
w ataku mamy/mieć planuejmy Lewy, Auba, Fati, Ferran, Dembele - to byłoby tylko 5 piłkarzy na 3 pozycje z Raphinha 6 na 3
widzisz teraz tą zarabistą różnice?
0
@hoeniker
jaki przepych:) kontuzja fati, demeble, ferran i nie mamy kim grać:)
1
@Vitoo
a ja mam nadzieję ze go sprzedadzą a przyjdzie Lewy, Raphinha i Dembele przedłuży
Bernardo Silva marzenie, ale raczej bez szans
56
co za patologia, takie groźby powinny być karane więzieniem
1
@Ojciec5tkidzieci
przede wszystkim San Francisco (moja ulubione miasto USA), potem Arizona i Wielki Kanion:) niestety jakbym chciał pojechać do Bostonu to już przekroczyłbym te 5 stanów:)
więc pewnie póżniej Kolorado, Nebraska , Iowa aż do Chicago (Illinoise) choć to też za dużo o jeden stan:)
1
@BoreekxD
oki, czym się zastanawiasz, średnia krajowa to ile chyba coś koło 4 na reke a i tak jest zawyżana przez bogatych,
mediana pewnie gdzieś w graniach 3,5 na reke, pewnie wiec zarabiasz wiecej niż 60% społeczeństwa, a ci co ci mówią że mało sami pewnie niewiele wiecej i w graniach 5-6 na rekę
ciesz się życiem, a nie zastanawiaj się czy dobrze, bo pieniądze to nie wszystko
1
przedłużenie Dembele, potwierdzenie Raphinha, Lewandowski
sprzedaż De Jong
ciekawe ile się uda przed wyjazdem do USA z tego odhaczyć
przydałoby się wszystkie punkty aby spokojnie się przygotowywać do sezonu
0
@AduŚ07
W lepiance nocujesz:)
3
Teraz już wiecie o co Raphinha i Dembele. Sezon się nie zaczal a Ferrsn juz kontuzja. Trzeba mieć szeroka kadrę
0
@michal26
40 albo 100?:) dobre
0
@Kamilos84
kosztuje ca. 80 i Ajax nie chce sprzedać,
piłkarz równei dorby ale wg mnie gorszy niż Raphinha
zresztą Raphinha jest przed Antonym w reprezentacji
0
@MaŁolat
zanim ty napiszesz głupoty radzę zobaczyć ile pudeł miał w tych sezonach i w jakich meczach
to że koledzy tworzyli mu milion okazji to którąś wykorzystał
kończę dyskusję bo nie mam z kim gadać
0
@MaŁolat
no nie masz argumentów bo rozmawiamy o Steglingu a nie piłkarzach Barcelony:)
twój nick chyba nie przypadkowy
0
@FCB24
hahaha
zrobiłeś mi dzień:)
0
@Deviler
chyba najgorsze jak Lewy odejdzie, kupili tylko Mane, Gnarby za rok odejdzie
placków z Ajaxcu nie liczę bo to przeciętni piłkarze
2
@Janiama
dawno się z Tobą nie zgadzam tak jak dziś:) koniec świata chyba bliski:)
bardzo dobrze powiedziane
0
@MaŁolat
rozmawiamy o Sterlingu a ty wyjeżdżasz z piłkarzami Barcelony bo widzę argumentów nie masz
tak to Sterling i jego pudła to symbol niepowodzeń City w LM, sądzę że jakby mieli lepszego piłkarza na tej pozycji którąś LM by wygrali, bo z takim budżetem i kasą o to chodzi aby wygrać:)
0
@Deviler i kim będą grać? Bayern taka zagrywka zbliżył by się do klubu poziomu PSG, czyli najgorszej gnidy