0

@messi564
fati, ferran, depay, od biedy abde, ilkomach

ma kto grać na skrzydle, bernardo bardziej potrzebny w pomocy

3

@Encore
Lewy pewnie coś bardziej 40-50, Kounde coś się mowiło o 60

pewnie tych 2 przyjdzie, tak obstawiam

0

@P33ck
idiotyzm do potęgi i tyle, uważam podobnie jak ty

0

@Bartas7VeB
lewy ma mieć chyba 8-9 netto, Bartomeu zapewnił de Jongowi od tego seoznu chyba 14-16 mln netto - gdzieś było tu takie info

także z penji de Jonga starczy na Lewego i Kounde

1

@Janiama
powiedzmy sobie szczerze United wywala 80 mln na słabych piłkarzy

a my nie możemy przespać momentu ze sprzedażą jak z rakiticiem

jesli dzięki temu mają przyjść Kounde + Lewy to chyba świetny deal, a Kessie czy Soler spokojnie zastąpią Holendra

0

@Pilka_jest_okragla
może to będzie 70 mln stałej? pewnie do tego dążą

dla mnie sprzedaż De jong i pozyskanie Kounde, Soler + Lewy częściowo z tej kasy + wiadomo jeszcze trzeba dodać to super deal

a przypomniam że od tego szonu de jong miał mieć chyba bardzo gruby kontrakt

0

@Kondziubarca @hayek

i Fati i Depay to lewe skrzydło i tach im gra wygląda najlepiej, depay taki wolny nie jest i ma drybling, a Fati potrafi sie odnaleźć w polu karnym i ma świetny strzał

nie każdy skrzydłowy musi być szybki, jeśli ma drybling i potrafi wychodzić do prostopadłych piłek to już dużo znaczy

choć o charakterystyce strusia pędziwiatra tez sie ktoś przyda na autobusy

4

@Janiama
tylko jak de jong grał to szału nie robił, jeden świetny mecz na kilka a potem średnio

jeśli można za niego dostać dużo kasy i zainwestować w Lewy + Kounde to ja w to wchodzę, przyjdzie Kessie, jest Pedri, Gavi, Busi i Nico więc jest ok

0

@hayek
jakim jednym skrzydłowym:) fati, ferran, depay:) troche ich jest choć uważam że jak odejdzie jeszcze jedne by się przydał

0

@Vebrol
współczuje:)

1

@squeamish
też za Robertem nie przepadam, ale mocno kibuicuje aby przyszedł bo to świetny napastnik

a koszulka raczej Pedri zakupię:)

2

Czy Dembele przedłuży czy nie tak stawienie sytuacji jasno to dobry znak, nie może być tak że byle Obmajtek przychodzi i żąda kokosów

0

@Jakchcesz
i oby nie sprzedali po co Lisandro ma przechodzić do gorszego klubu?

0

Dembele

z jednej strony przedłużenie z nim byłoby dobre, bo byłaby kasa ze skrzydłowego na inne pozycje

z mniejszą pensją bez premii dla Sissoko jest to do zaakceptowania

jak dla mnie piortetetem na ten moment są Lewy, kounde, LO i PO

Fati/Depay- Lewy/ Auba- Ferran/Dembele

po Lewym mus to obrona

0

@Foro

na pewno lepszy autorytet niż pseudo znawcy z tego forum

nie ma znaczenia jak kto się ubierze na ślub ważne jedynie aby wyglądał elegancko i tyle:)

wg mnie w eleganckich spodniach i marynarce można lepiej wyglądać niż w zawszonym garniturze sieciowym źle skrojonym


0

@Sulimo
z grubsza tak:) dokładnie tak to wygląda

0

@Foro
jasne że nie każdym będzie miał wyczucie w takim ubieraniu się, to samo tyczy się samych garniturów i butów do graniaka które mogą być nawet bardziej wieśniackie niż same sneakersy

a co do snekaresów jakoś styliści mody uważają inaczej niż Ty:)

0

@Foro
jak pójdzie w elegankich spodniach, marynarce za kilka stówek albo tysięcy, biały śnieżnych senakersach, wszystko ładnei dopasowane to chyba nie wychodzi się tak po parówki:)

lepiej tak niż w garniturach sieciowych z nogawkami gdzie zmieścic się jeszcze czyjaś druga noga w jednej nogawce:)

@Cvzx według mnie ubierz się jak chcesz tylko aby było elegancko, piłkarze w białych snekaersach chodzą na gale różne a tutaj pewnie sami wiejscy tyliści ci doradzą:)

według mnie nawet tak jak na zdjeciu tutaj

https://vistula.pl/marynarka-w-krate-7?gclid=CjwKCAjwquWVBhBrEiwAt1Kmwr9qhbjdlqrk7aVGGVbBKnOutc85XXyydBjZV0nz9oSNpS28nfjdpBoCXasQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

czy tutaj

https://natemat.pl/177531,zalozylbys-trampki-do-garnituru-wyluzuj-prezesie-kobietom-sie-to-podoba

wyglądałbyś dobrze i modnie:)

1

@tomek8756
ludzie chyba nie rozumieją że podwyżki są za coś a nie na zasadzie daj daj:)

1

@Kidd
zgadza się teraz tak:) choć dla tych złodziej każdy pretekst do podwyżek jest dobry, ale mam nadzieję dla dobra wszystkich ze to się ustabilizuje i nawet w perspektywie roku wróci chociaż do 7,5 na litrze za 95 a np. 7,8 za 98

ale coż ORLEN musiał zgarnac wysokie marże na uchodzców itp.:) potem wypłata dywidendy a wiadomo kto jest beneficjentem głównym

ławiej tak oszukać Polaków niż wprowadzić jakiś podatek

1

@Kidd
a od 6 marca spadł z 4,57;
można wybierać dowolną datę ale fakt jest taki że ciągle praktycznie jest w przedziale 4,3 - 4,45 z małymi wybiciami

na pewno nie jest to powód do dalszego gwałtownego drożenia cen paliwa racjonalny

wzrost z 3,7-3,8 jaki był na jesień zeszłego roku owszem ale nie teraz

1

@Kidd
tylko kurs USD/PLN od pewnego czasu jest już wysoki, wiec powinna być stabilizacja ale bez powodów do wzrostów dalszych

0

@Mizander no nie, sam zawodnik może powiedzieć że nie chce do Chelsea i nic mu nie zrobią, ale pewnie oferta musi być zbliżona

1

@MesQueUnClub_87
o kurde ale mieszają w nazwach:) trochę to mylne jest:) nawet nie miałem pojęcia że jest takei coś bo kojarzę Ceed oraz Proceed
grubo

0

@Encore
rozwiązać umowy z nierobami i tyle

0

@MesQueUnClub_87
KIA Ceed pewnei ci chodziło, Pro Ceed jest od 2019 produkowane

1

@tbas
chba grubo przesadzasz, dobre burgery spokojnei znjadziesz w cenie 23-30 PLN, tu śmieszny Big Mac ca. 17 PLN:) żart

0

Kounde, Lewy i przedłużenie kontraktu z Gavi:)
sprzedaż De Jong

na tyle liczę przed rozpoczęciem przygotowań do sezonu czyli chyba 12 lipca?:)

później skupić się na LO, Bernardo i sprzedaży reszty piłkarzy

0

@Bobo25
chyba ci się coś pomyliło bo pamiętam dosyć dobrze to i publicznych deklaracji z jego strony nie było

0

@Bobo25
a czy Neymar mówił publicznie że chce odejść i że już nie wróci do Barcelony?

nie przypominam sobie

tutaj mamy publiczne wypowiedzi Lewego że już nie chce grać dla Bayern

czujesz teraz tą zajebistą różnice?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?