lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
KADRA FC BARCELONY
powiedzmy sobie szczerze zakładając zakontraktowanie i zarejestrowanie do połowy lipca Kessie, Christensen, Lewy przy sprzedaży F. de jong jednoczesnej i odejście Dembele kadra wygląda nieźle i wtedy trzeba by było się skupić na LO, PO (wtedy sprzedaż Dest), ŚO, pomocnik lub prawo skrzydłowy
Ter stegen/Pena
Dest/d.alves/s.roberto - pique/araujo/christensen/garcia - alba
gavi/kessie/s.roberto -busi/nico- pedri/gavi
ferran/abde/depay - lewy/auba - fati/depay
nie wymianiełem neto, mingueza, pijanic, umititi, lenglet, braithwaite, puig - bo zakładam że ich miejsce jest poza klubem i większośc z nich jednak pożegnamy w to lato
także jeśli uda się zakontrakotować lewy i reszt zarejstrować to chyba powinni się skupić na LO i jakimś pomocniku za de jong bo sezon długi
potem PO, ŚO
w ataku z ewym dalibyśmy radę ferran- lewy- fati w obwodzie auba, depay, abde i chyba na samym końcu bym się na tym skupił chyba że di maria będzie tą tanią opcją to tym lepiej
ach ten s.roberto - kompletnie nie rozumiem po co nam on
0
@Ojciec5tkidzieci
no i super:) na długo pojechałeś? jaki plan masz podróży? w sensie w których regionach będziesz?
0
ktoś wie kiedy będą nuemry na nowy sezon i 2 komplet do kupienia?
0
@skubi99
6 zdrowia
1
@maroon
bardzo dobra akcja:) popieram w pełni
7
@Kgorecki2500
Dokladnie ty 15 minut ktos za tobą 15 minut i się czeka nagle godzinę na stacji bo kolejki się wydłuża z 5 razy conajnmniej. I to zakładając taka sama infrastrukturę jak na zwykle paliwa.
2
@Schoogs
za 80-90 mln EUR może spokojnie odejść, o ile dzięki temu będą wzmocnione inne pozycje Lewy, LO, PO, ŚO, skrzydłowy
0
@FCB24
nie do końca Dani Alves do 25 roku grał w Sevilli, Yaya Toure do 23 w Olympiakos do 24 w Monaco, seydou keita do 27 w lens, etoo do 23 w Mallorca
a podałem tylko przykłady co przychodzili do nas, może jedynie Alves nie pasuje bo Sevilla była wtedy zwycięzcą LE
to właśnie ten moment gdzie Brazylijczyk przejdzie do lepszego klubu
0
Raphinha vs Di Maria
z jednej strony gość młody przebojowy z drugiej ktoś doświadczony
osobiście chyba wolę Raphinha bo to opcja na kilka lat + już Lewy ma być w ataku tym doświadczonym
0
@FC1899Barca
nie no sądzę że Lewy i nowi boczni obrońcy jeszcze ogarną, zwłaszcza że widzę nie podałeś de jong w kadrze
0
@Janas11224
rzadko jadam kebaby ale jadłem jakieś 2 tygodnie temu i jeden z lepszych na mieście u mnie 17 PLN
25 PLN albo podajecie jakieś odchylone wartości albo w mnie w Kielcach jest tanio
2
@Homeopata8989
dokładnie:) Finlandia to w ogóle się nie liczy teraz, nawet jednego porządnego skoczka nie ma, straszny upadek po erze Ahonena, ale tez Matti Hautamaki, a reszta typu Jusilailnen, Haponen, Lindstrem - byla po prostu solidna
3
@Homeopata8989
super skoczek:) obecnie jego rodak rządzi na skoczni:)
wcześniej Japonia miała więcej tych dobrych skoczków, gdyby nie Ryoyu to obecnie była by odrobinę mniejsza bida tylko niż w Finlandii
1
@mrboom
gaz, broń
poczekać na posiłki w tym miejscu a nie uciekać bo wygląda to komicznie
9
@derlysy1979
patola, ale reakcja policji, serio co to było? ucieczka? WTF?
0
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2022
robiliście sobie symulację:)? jakie wychodzą Wam półfinały i finał?
0
@Pogba
najpierw 20 latka:) teraz matka Gaviego:)
czego to nie wymyślą - a ludzie to łykają ktoś tu wyraźnie chce zaszkodzić pique i atmosferze w Barcelonie
swoją drogą matka Gaviego też jest ok:)
0
@Janas11224
chyba nie nam oceniać, nie wiadomo jakie ich relacje w domu, może było już tak źle że poleciał, zresztą to dość dziwne aby stateczny ojciec w jego wieku przeprowadził się od tak do kawalerki i latał po klubach z Puig, nawet jakby raz zdradził a mu zależało to pewnie by walczył, możliwe więc że tam się grubo działo miedzy nimi od jakiegoś czasu
jak jest rzeczywiście nie wiadomo
0
@Objectivo
tak, ale to jest spełnienie marzeń pewnie wielu ze strony tutaj:) wydaje mi sie że to nie duże koszta jak na marzenia, przelot - ale to same w sobie super:) zwiedzanei i pobyt w tym miescie:)
0
@Objectivo
to jest wejściem do muzeum i szatni
sam taki tur chyba kosztował ze 100 EUR kiedyś o ile dobrze pamiętam
bez przesady to tylko 300 EUR:) wsparcie klubu, pamiątka na całe życie
0
@Kurkmen
dla mnie porąbany pomysł, za wcześnie na to elektryki to na ten moment problem - cena, stacje, długość ładowania, mniejszy bagażnik, żywotność baterii -co z ich utylizacją? czy nie jest to szkodliwe dla środowiska?
może 2035 jako produkcja a 2045 jako używanie byłoby bardziej sensowne
choć na ten moment u nas, gdzie nie ma zielonej energii to trochę bez sensu
skupiłbym się bardziej na zielonej energii + atomówkach i to powinien być priorytet każdego
2
@Kurkmen
no to super:) powodzenia, życie tam dużo droższe ale 4x więcej na spokojnie więcej odłożysz i zawsze inne doświadczenie:)
a jak nie masz rodziny to tym łatwiej będzie ci się przenieść
i fiordy na spokojnie możesz zwiedzić:)
na prawdę fajne doświadczenie pewnie:)
1
zagranie meczu na CAMP NOU
mega zarąbista inicjatywa, szkoda że w tym roku nie jadę do Barcelony
ale jeśli takie coś powtórzą za rok albo 2 to się chyba na to pisze:)
300 EUR za możliwość zagrania na Camp Nou:) mega fajnie, zdjęcie pamiątkowe, koszulka i można grać:)
może La Rambla tam zorganizuje kiedyś mecz, byliby chętni?
1
@PatrychoO @Tomix_83
tylko jeszcze jest tu Lewy i jego zdanie:)
0
@etobzyk
spokojnie można mieć pompę bez foto, generalnie pompa na tym polega że to czyste i tanie w eksploatacji źródło ogrzewania:)
0
@Huck
i co z tego że starszy jak lepszym jest piłkarzem
3
@Uukasz_93
bez przesady jakby tak miało być to ludzie by się zbuntowali
1
@Barca1992
a zasadniczo powinno tanieć, dolar się osłabił, baryłka na podobnym poziomie, niby zmalały rezerwy
to pewnie te słynne zakupy przed deprecjacją USD:)
ja szczerze nie wiem bo nie patrzę aż tak na ceny i tankuje 98 a że tankuje pewnie średnio 60-70l miesięcznie to czy kosztuje ono 7,5 czy 7,7 to aż tak mnie nie rusza bo to 14 zł różnicy, jakby spadło do 7 to może chociaż bym lekko odczuł bo to 35 PLN różnicy i na jakieś jedzonko większe by było
w drugim aucie tankuje ca. 10 l/mies. diesel bo tylko dojazd do pracy jako drugie auto więc tu już w ogóle mnie to nie rusza
wiadomo lepiej płacić mniej ale wpływu na to nie mam
2
@Tomix_83
Lewy, Kessie, Christensen, Azpilicueta, Alonso - wg mnie ci przyjdą i to jest realne - a na same transfery tych piłakrzy to 50-60 mln EUR (z czego wiekszość to Lewy ca. 40 pewnie)
Kounde - tylko możliwy w ramach wymiany za Lenglet, Braithwaite, Puig i pewnie jakaś dopłata z 25 mln EUR, ale pewnie do tego nie dojdzie
Bernardo Silva - możliwy tylko jak odejdzie F.De jong, chciałbym takiego zastępstwa, ale nie daje tej operacji dużo szans
Raphinha - jeśli sprzedadzą Depay i odejdzie Dembele to pewnie przyjdzie, niby możemy grać od lewej
Fati/ Depay - Lewy/ Auba- Ferran/ Abde
ale Abde to nie ten rozmiar kapelusza i przyda sie w kadrze taki pędziwiatr jak Demeble czyli Raphinha
wg mnie wszystko do zrobienia w to okienko oprócz Kounde i Bernardo Silva
0
@Medium
chodzi nawet o zasady i przekaz
tenis bardzo się zbłaźnił taką decyzją, a zawsze był uważany za sport dla inteligencji
jakoś w siatkówkę, piłkę nożną, koszykówkę potrafią ich zbanować