lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BUNDESLIGA XXI wiek
22 sezony
1. Bayern Monachium - 16 tytułów
2. BVB - 3 tytuły
3. Stuttgart, Wolfsburg, Werder - po 1 tytule
liga jednego zespołu to nic nie powiedzieć:) bardzo dużo prestiżu przez to traci
oby po odejściu Lewego do Barcelony to zaczęło się zmieniać i ktoś inny zdobywał tytuły
1
LA LIGA XXI wiek
do tej pory mieliśmy 22 sezony w XXI wieku
1. Barcelona - 10 tytułów
2. Real - 8 tytułów
3. Atletico - 2 tytuły
4. Valencia - 2 tytuły
liga trochę zdominowana przez 2 kluby i chyba na razie się to nie zmieni
0
Real Betis
myślałem że ten klub jest trochę bardziej utytułowany ale odstaje jednak od Sevilli
1x tytuł Mistrza Hiszpanii
3x Puchar Hiszpanii
dobrze że w tym roku zdobyli Puchar:)
ostatnie sezony to 6 i teraz 5 miejsce w lidze:) fajnie jakby na dobre umocnili się w czołówce a za rok może LM
dla La Ligi to byłoby dobrze jakby było 5-7 klubów w miarę mocnych mogących grać w LM
w tym roku wreszcie była walka o udział w LM
czy w kolejnym roku Betis utrzyma formę? a może Villarreal dzięki kasie z LM się umocni i będzie walczył?
zawodzi mnie osobiście trochę Sevilla bo mnóstwo kasy ostatnio zarobili na LM i LE a nie widać tego do końca
1
@PatrychoO
Betis domowa:)
1
@fart
finał Celtics - GSW to byłoby dla mnie marzenie:)
0
@RomanHoffer
tu nie ma żadnego błędu, nie każdy jest i będzie bogaty i tyle
bo nie każdy jest na tyle wykształcony, albo przedsiębiorczy albo po prostu ma szczęście
a na koniec dnia i tak najważniejsze jest zdrowie i twoja rodzina:)
brzmi jak banał ale taka jest prawda
a często małe rzeczy bardziej cieszą:)
0
@Patryczek1426
Vectra, jak najdalej od UPC to oszuści:)
0
@masq
jeśli zakładać że w obwodzie D. Alves, Garcia, Christensen, Pique, alba (choć wg mnie on pierwszy skład), Kessie, Gavi, S.roberto, Ferran, Auba to tak:)
0
DISNEY PLUS
La rambla ma szybkie odpowiedzi na wszystko, więc ma ktoś może telewizor Sony Bravia XR i wie czemu pojawia się komunikat że aplikacja Disney Plus nie jest już dostosowana do telewizora? i nie wie jak to zaktualizować?
4
Oby jak najszybciej dopiąć transfery Lewy, Christensen, Kessie, Azpilicueta, Soler, Raphinha
przy sprzedaży F.de jong, dest, depay, braithwaite, neto, pijanić
+ dopięcie nowych umów Gavi, Dembele
jeśli przed rozpoczęciem przygotowań do sezonu xavi będzie miał taką kadrę
to będzie względny spokój i możliwość skupienia się na ŚO i LO (na resztę okienka)
2
@Johnnie_Walker
Pique co chwila kontuzja + raczej ostatni sezon w klubie, Araujo też często kontuzje
tak jak wczoraj nie było kim grać na środku obrony
sądzę że to możliwe i bardzo potrzebne aby ktoś pokroju Koulibaly przyszedł
2
Jeśli Rudgier i Mbappe dołączą do Realu to nie ma innego wyjścia trzeba zakontraktować Lewandowski i Koulibaly + wzmocnić boki obrony:)
może znów będą pojedynki mistrzów wagi ciężkiej
1
@BarcaInfo
i co by nie mówić Real 2 pkt do dosyć mocnego Realu
oby kolejny sezon był nasz
4
Azpiliceuta, Lewy, Koulibaly, Raphinha i Soler
Jakbysmy ich podpisali i nawet sprzedali przy tym F de jong, Dest i Depay aby mieć kasę to było by mega super:) pozostało by się skupić na lewym obroncy
0
@Antimadridista_WR
średnie jak piżama
0
@Pilka_jest_okragla
też tak uważam do tego pewnie kupno Solera, Koulibaly i Lewego w najbliższym czasie to też już decyzje podjete, teraz czas na negocjacje
0
@Marcelinho99
czemu bzdury, dużo źródeł pisze o tym że może Lewy przyjdzie
a de jonga mogą zastapić Kessie i Soler
0
Sprzedajesz F. De Jong i Coutinho
w zamian masz Kessie, kupujesz Soler i może sie uda kupić Lewandowski
dla mnie to byłby super posunięcie
1
Pena, Alba, Pique, Garcia, Araujo, Gavi, Pedri, Busi, Nico, Fati, Ferran, Auba, Dembele
ci piłkarze pewnie zostaną, reszta w zależności od oferty (De jong, ter stegen, dest, depay?)
Kessie, Christensen (podobno już są), Soler jesli odejdzie De Jong, teraz trzeba się skupić na PO, LO, ŚO, skrzydło (Raphina?), 9
0
sprzedaż de jonga i ter stegen, żeby byla kasa na Soler, Raphina, PO, LO to będzie bardzo dobry krok:)
1
@Gappeq
przecież to bez sensu, kobiety niech sobie grają z kobietami i niech tak pozostanie bo inaczej piłka straciłaby dużo na atrakcyjności i poziomie
1
NKUNKU
czy ktoś z wielkich klubów się nim interesuje? widzielibyście go u nas?
0
@jeyx77x
na lewej są Fati i Ferran, na 9 mi nie pasuje, na prawej stronie gra gorzej, dodatkowo jeśli zostanie Dembele i przyjdzie Raphinha to nie widzę dla niego miejsca, chyba że nie przyjdzie żadna 9 to wtedy jako rezerwowa opcja na 9 lub LS w przypadku kartek/kontuzji
0
Mam nadzieję że Alemany i ekipa skupią się na budowaniu obrony na kolejny sezon bo sam Christensen nie wystarczy, Koulibaly o którym się mówi spoko opcja i koniecznie boki obrony trzeba wzmocnić Azpilicueta i Grimaldo o których się mówi to byłoby to:)
jeśli sprzedaż de jonga sfinalizuje transfer Solera i będzie kasa na inne wzmocnienia to jestem za:)
0
@karol130197
oby wygrany po pięknej grze:) dobrej zabawy
0
@Pilka_jest_okragla
trochę pominąłeś
Kessie
Christensen
Koulibaly
Touchemeni
całkiem nowa kadra:)
oby jak najszybiej dopięli kadrę na nowy sezon i koniec z tym spekulacjami:)
1
@Rust_Cohle
Mikołajki Resort Spa - basen, małpi gaj i kulki w środku, obok jezioro i miejsce wypadowe do mini zoo (2 w okolicy) i Mazurolandii, obok Mikołajki
a w tym roku Papaj Resort Spa w Jastrzębiu (również basen kryty i kulki i tp.), obok też mnóstwo miejsc zabaw dla dzieci, atrakcji też z tego co patrzyłem mnóstwo w okolicy
wg mnie clue to dobry hotel z basenem krytym i kulkami małpim gajem itp. w razie słabej pogody
w Jastrzębiu atrakcje dla dzieci:
https://fajnepodroze.pl/jastrzebia-gora-atrakcje-dla-dzieci/
3
@macio_944
Koemaniści powiedzą nie samymi punktami człowiek żyje:)
0
@Gaz
jak taka sama strata to znaczy że nic nie stracił:) w porównaniu do koeman:) argument chyba jakiś ćwierćmózłgich koemanowców to był:)
7
@Krystian1588
chyba ktoś źle policzył ja tu widze 6