lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pawel13sz
kadra spokojnie na mistrza i LM:) nie mówię o zwycięstwie ale wśród głównych faworytów
0
@Kondziubarca @MaŁolat @Inko
z obserwacji, statystyk,
Sterling tak dobry że City bez problemu się go pozbywa?:)
poza tym Raphinha tworzy więcej okazji (0,34 big chances created per game Raphinha do 0,23 Sterling) i jest bardziej skuteczny (0,15 misses per game vs 0,3 Sterlinga), w lepszym klubie z lepszymi partnerami bedzie miał jeszcze lepsze staty
a Sterling jest przereklamowany, symbol niepowodzeń City w LM W OSTATNICH LATACH:)
0
Raphinha
ja mam nadzieję że miło go kiedyś będziemy wspomnieć jak innych jego rodaków na literę R grających dla FC Barcelona:)
0
@fart
piłkarze ofensywnie są drożsi niż defensywni, no tu upadnie Kounde fajnie ale nie niezbędny
1
@tbas
sprzedaż praw telewizyjnych to kredyt:) ;lepszej rzeczy dziś tu nie przeczytam:) haha
0
@FC1899Barca
Sterling to akurat jest słabszy od niego
0
@michal26
widzisz ciągle piszesz kogoś ale nie wiesz kogo:)
po drugie nie najlepszy ale lepszy niż Depay, Auba,
inny niż Fati i Ferran (inne cechy, jako piłkarz sądzę że na ten moment lepszy lub porównywalny z tą 2, choć Fati głównie kontuzje definiują na razie bo ma szansę być crackiem)
porównywalny z Dembele
w Premier League na pewno jeden z lepszych prawoskrzydłowych,
i mylisz się bo potrzebujemy też szybkich skrzydeł
3
@Janiama
znawcy z La Rambli wiedzą lepiej:)
już mnie rozśmieszyło gdy Alemany jednym zdaniem zgasił znawców czemu Gavi jeszcze nie podpisany:)
a najbardziej rozśmieszają mnie wpisy że niżej w hierarchi Brazylijczyk niż Depay czy Auba:) albo pisanie że poziom Traore czy Trincao
nie zagrał ani minuty tutaj jeszcze a już krytyka większa niż przy przyjćiu Paulinho:)
ja tam kibicuje komukolwiek tu przyjdzie i po prostu liczę że to będzie świetny transfer i tyle
0
@michal26
Raphinha nie wyżej w hierarchii od Depay? od Auba pomijając zupełnie inną pozycję
2-3 uzupełnienia? z taką kwotę to kupisz średniaków na miarę Sevilla/Betis a nie FC Barcelona
jakiego lepszego grajka mozna kupic za taką kwotę czekam?
Sasina oceniasz po efektach, tutaj piłkarza i zarząd przed pierwszym meczem:) gratuluję porównania
widziałem twoje poprzednie wypociny i porównanie do Trincao czy Denis Suarez, także daruj sobie takie głupotki
2
RAPHINHA
Dajcie już spokój, nie zagrał tu jeszcze meczu a już nagonka
a już mówienie że nie ma liczb gdzie w tym sezonei 11+3 w poprzednim 6+9 jest śmieszne:)
to samo było z kontraktem Gaviego a potem Alemany was wyjaśnił w jednym zdaniu
za przeproszeniem gów.. wiecie o finansach klubu, możliwościach a plujecie jadem i pesymizmem na kilometr
fu na takich ludzi, typowo polskie zachowanie
1
@Bykunn
podejście osoby bez wizji
brak transferów równa się stagnacja, równa się dalsza równa pochyła, mniejsza kasa z LM, praw telewizyjnych itd, kółko się zamyka i klub popada w przeciętność
jakoś bardziej ufam osobą z klub niż znawca z La Rambli
0
TORUŃ dla dzieci + śniadanie
czy ktoś jest tu z Torunia i poleci jakiś zjazd/restauracje do zjedzenia śniadania?
plus jakieś atrakcje dla dzieci ?
0
@michal26
przecież Auba u nas nie grał na skrzydle?
0
@michal26
ale jedno drugiego nie wyklucza, chcemy mieć i Lewego i Raphinha
a Raphinha to typ podobny do Dembele, szybki, dużo szumu na skrzydle robi
mając ich oraz Ferran, Fati czyli piłkarzy o innej charakterystyce skrzydła mielibyśmy mega mocne i kompletne, ustawienie tych 4 piłkarzy na 2 pozycje w zależności od formy, rywali itp.
a czy są to słąbe liczby jak na skrzydłowego? 33/74 mecze 0,45 g/a na mecz? wg mnie conajmniej dobre:)
0
jeśli tylko przyjdą Raphinha, Lewandowski oraz Azpi i Alonso to będziemy wreszcie mieli jedną z najlepszych kadr na świecie
można się śmiać po poprzednim sezonie ale mając atak:
Raphinha/Dembele - Lewy /Auba- Ferran/ Fati
oraz wzmacniając linię obrony Christensenem, Alonso, Azpi i pomoc Kessie ta kadra na prawdę będzie szeroka i mocna:)
1
@Ojciec5tkidzieci
jakąś tam karierę zrobił, w sensie gdzieś tam grał regularnie w średnich klubach, oprócz OM
lubię OM ale aż tak nie śledzę transferów, będą jakieś wzmocnienia? Kamara widziałem podpisał umowę z Aston, ale sobie przeciętny klub wybrał
3
@macio_944
W takim wypadku to potencjalnie bylaby jedna z najlepszych ekip w Europie:)
2
@Deviler
Wanna wolnostojaca i prysznic:)
1
@P33ck
Czemu życzeniowo z Raphinha Dembele Lewandowski będziemy mieli jeden z najlepszych składów na świecie:) i chyba najlepszy w Hiszpanii:)
1
Nieźle Fabrizio Romano puścił kaczkę i teraz każdy juz mysli ze Raphinha nie przyjdzie:) uwaga sam się poprawił Fabrizio
0
@Czajka90
oby więcej tych oficjalek wleciało wkrótce - Brobbey, Wijndal, Zirkzee
bo widzę już chyba Lisandro niestety będzie sprzedany więc ŚO również będzie potrzebny
1
@Ojciec5tkidzieci
plagi chyba najlepsze z późniejszego okresu
Pitbull z 2005 tak też dobry i tyle:)
zasadniczo u niego można się jedynie pośmiać z Oświęcimskiego i tyle z tych filmów:)
do Smarzowskiego to on sie nie urywa
0
@Ojciec5tkidzieci
Vega i jego filmy są mega słabe, a jak obejrzałem ostatni jego serial Pitbull to jakaś nieśmieszna farsa z prawdziwego serialu Pitbull
3
@pioz123
dokładnie w punkt
ludzie biorą kredyty aby się rozwijać, kupować jakieś stałe dobra mieszkania/domy
a biznesy aby się rozkręcać
ciężko jest w tak szybkim czasie odłożyć na te rzeczy i tyle
błędem jedynie były niskie stopy i to że brali kredyty wszyscy, nawet ci co nie powinni i tyle
1
@TheNekro94
ale ja nigdzie nie pisałem że popieram takie akcje
są inne metody walki z inflacją niż podnoszenie stóp procentowych
ale tu kłaniają się podstawy ekonomii
6
@Hosh
tu nie chodzi aby kredyt był mega tani, ale takie wzrosty są niekorzystne dla całego społeczeństwa, bo hamują rozwój
wzrosły nie tylko kredyty dla ludzi ale i firm, a bez kredytów nie ma inwestycji nie ma rozwoju
mamy najdroższe kredytu w Unii a to nie jest normalne
1
@pioz123
oby tak było:) tylko ich 3 razem to nie jest dobry pomysł, bo mimo wszystko potrzeba doświadczenia ale za kilka lat i teraz zmieszani z kimś doświadczonym czemu nie:)
2
@Antimadridista_WR
po co nam koleś na lewą stronę? gdzie mamy Fati, Ferran, Depay?
i do tego jest gorszy od Raphinha
jakby tak błyszczał ten Holender to byłby bardziej rozchwytywany i byłby podstawą w reprezentacji
2
@pioz123
dla mnie lepiej latem:) lubię ten zapach lata, trawy zbóż i jak dzieci usną a potem meczyk w TV, gdzie w przerwie mogę wyjść na taras i jest ciepło
i jak piwo rzadko piję tak latem na takie mecze najbardziej mi pasuje właśnie:)
takie mam odczucia po prostu:)
0
@pioz123
dla mnie to brakujące ogniwo
przy kontuzji Pedri nie ma takiego pomocnika a Pablo Torre jeszcze chyab za młody