2

@Pawel13sz
kadra spokojnie na mistrza i LM:) nie mówię o zwycięstwie ale wśród głównych faworytów

0

@Kondziubarca @MaŁolat @Inko

z obserwacji, statystyk,
Sterling tak dobry że City bez problemu się go pozbywa?:)

poza tym Raphinha tworzy więcej okazji (0,34 big chances created per game Raphinha do 0,23 Sterling) i jest bardziej skuteczny (0,15 misses per game vs 0,3 Sterlinga), w lepszym klubie z lepszymi partnerami bedzie miał jeszcze lepsze staty

a Sterling jest przereklamowany, symbol niepowodzeń City w LM W OSTATNICH LATACH:)

0

Raphinha

ja mam nadzieję że miło go kiedyś będziemy wspomnieć jak innych jego rodaków na literę R grających dla FC Barcelona:)

0

@fart
piłkarze ofensywnie są drożsi niż defensywni, no tu upadnie Kounde fajnie ale nie niezbędny

1

@tbas
sprzedaż praw telewizyjnych to kredyt:) ;lepszej rzeczy dziś tu nie przeczytam:) haha

0

@FC1899Barca
Sterling to akurat jest słabszy od niego

0

@michal26
widzisz ciągle piszesz kogoś ale nie wiesz kogo:)

po drugie nie najlepszy ale lepszy niż Depay, Auba,
inny niż Fati i Ferran (inne cechy, jako piłkarz sądzę że na ten moment lepszy lub porównywalny z tą 2, choć Fati głównie kontuzje definiują na razie bo ma szansę być crackiem)
porównywalny z Dembele

w Premier League na pewno jeden z lepszych prawoskrzydłowych,

i mylisz się bo potrzebujemy też szybkich skrzydeł

3

@Janiama
znawcy z La Rambli wiedzą lepiej:)

już mnie rozśmieszyło gdy Alemany jednym zdaniem zgasił znawców czemu Gavi jeszcze nie podpisany:)

a najbardziej rozśmieszają mnie wpisy że niżej w hierarchi Brazylijczyk niż Depay czy Auba:) albo pisanie że poziom Traore czy Trincao

nie zagrał ani minuty tutaj jeszcze a już krytyka większa niż przy przyjćiu Paulinho:)

ja tam kibicuje komukolwiek tu przyjdzie i po prostu liczę że to będzie świetny transfer i tyle

0

@michal26
Raphinha nie wyżej w hierarchii od Depay? od Auba pomijając zupełnie inną pozycję

2-3 uzupełnienia? z taką kwotę to kupisz średniaków na miarę Sevilla/Betis a nie FC Barcelona

jakiego lepszego grajka mozna kupic za taką kwotę czekam?

Sasina oceniasz po efektach, tutaj piłkarza i zarząd przed pierwszym meczem:) gratuluję porównania

widziałem twoje poprzednie wypociny i porównanie do Trincao czy Denis Suarez, także daruj sobie takie głupotki

2

RAPHINHA

Dajcie już spokój, nie zagrał tu jeszcze meczu a już nagonka

a już mówienie że nie ma liczb gdzie w tym sezonei 11+3 w poprzednim 6+9 jest śmieszne:)

to samo było z kontraktem Gaviego a potem Alemany was wyjaśnił w jednym zdaniu

za przeproszeniem gów.. wiecie o finansach klubu, możliwościach a plujecie jadem i pesymizmem na kilometr

fu na takich ludzi, typowo polskie zachowanie

1

@Bykunn
podejście osoby bez wizji

brak transferów równa się stagnacja, równa się dalsza równa pochyła, mniejsza kasa z LM, praw telewizyjnych itd, kółko się zamyka i klub popada w przeciętność

jakoś bardziej ufam osobą z klub niż znawca z La Rambli

0

TORUŃ dla dzieci + śniadanie

czy ktoś jest tu z Torunia i poleci jakiś zjazd/restauracje do zjedzenia śniadania?

plus jakieś atrakcje dla dzieci ?


0

@michal26
przecież Auba u nas nie grał na skrzydle?

0

@michal26
ale jedno drugiego nie wyklucza, chcemy mieć i Lewego i Raphinha

a Raphinha to typ podobny do Dembele, szybki, dużo szumu na skrzydle robi

mając ich oraz Ferran, Fati czyli piłkarzy o innej charakterystyce skrzydła mielibyśmy mega mocne i kompletne, ustawienie tych 4 piłkarzy na 2 pozycje w zależności od formy, rywali itp.

a czy są to słąbe liczby jak na skrzydłowego? 33/74 mecze 0,45 g/a na mecz? wg mnie conajmniej dobre:)

0

jeśli tylko przyjdą Raphinha, Lewandowski oraz Azpi i Alonso to będziemy wreszcie mieli jedną z najlepszych kadr na świecie

można się śmiać po poprzednim sezonie ale mając atak:
Raphinha/Dembele - Lewy /Auba- Ferran/ Fati

oraz wzmacniając linię obrony Christensenem, Alonso, Azpi i pomoc Kessie ta kadra na prawdę będzie szeroka i mocna:)

1

@Ojciec5tkidzieci
jakąś tam karierę zrobił, w sensie gdzieś tam grał regularnie w średnich klubach, oprócz OM

lubię OM ale aż tak nie śledzę transferów, będą jakieś wzmocnienia? Kamara widziałem podpisał umowę z Aston, ale sobie przeciętny klub wybrał

3

@macio_944
W takim wypadku to potencjalnie bylaby jedna z najlepszych ekip w Europie:)

2

@Deviler
Wanna wolnostojaca i prysznic:)

1

@P33ck
Czemu życzeniowo z Raphinha Dembele Lewandowski będziemy mieli jeden z najlepszych składów na świecie:) i chyba najlepszy w Hiszpanii:)

1

Nieźle Fabrizio Romano puścił kaczkę i teraz każdy juz mysli ze Raphinha nie przyjdzie:) uwaga sam się poprawił Fabrizio

0

@Czajka90
oby więcej tych oficjalek wleciało wkrótce - Brobbey, Wijndal, Zirkzee

bo widzę już chyba Lisandro niestety będzie sprzedany więc ŚO również będzie potrzebny

1

@Ojciec5tkidzieci
plagi chyba najlepsze z późniejszego okresu

Pitbull z 2005 tak też dobry i tyle:)

zasadniczo u niego można się jedynie pośmiać z Oświęcimskiego i tyle z tych filmów:)

do Smarzowskiego to on sie nie urywa

0

@Ojciec5tkidzieci

Vega i jego filmy są mega słabe, a jak obejrzałem ostatni jego serial Pitbull to jakaś nieśmieszna farsa z prawdziwego serialu Pitbull

3

@pioz123
dokładnie w punkt

ludzie biorą kredyty aby się rozwijać, kupować jakieś stałe dobra mieszkania/domy

a biznesy aby się rozkręcać

ciężko jest w tak szybkim czasie odłożyć na te rzeczy i tyle

błędem jedynie były niskie stopy i to że brali kredyty wszyscy, nawet ci co nie powinni i tyle

1

@TheNekro94
ale ja nigdzie nie pisałem że popieram takie akcje

są inne metody walki z inflacją niż podnoszenie stóp procentowych

ale tu kłaniają się podstawy ekonomii

6

@Hosh
tu nie chodzi aby kredyt był mega tani, ale takie wzrosty są niekorzystne dla całego społeczeństwa, bo hamują rozwój

wzrosły nie tylko kredyty dla ludzi ale i firm, a bez kredytów nie ma inwestycji nie ma rozwoju

mamy najdroższe kredytu w Unii a to nie jest normalne

1

@pioz123
oby tak było:) tylko ich 3 razem to nie jest dobry pomysł, bo mimo wszystko potrzeba doświadczenia ale za kilka lat i teraz zmieszani z kimś doświadczonym czemu nie:)

2

@Antimadridista_WR
po co nam koleś na lewą stronę? gdzie mamy Fati, Ferran, Depay?

i do tego jest gorszy od Raphinha

jakby tak błyszczał ten Holender to byłby bardziej rozchwytywany i byłby podstawą w reprezentacji

2

@pioz123

dla mnie lepiej latem:) lubię ten zapach lata, trawy zbóż i jak dzieci usną a potem meczyk w TV, gdzie w przerwie mogę wyjść na taras i jest ciepło

i jak piwo rzadko piję tak latem na takie mecze najbardziej mi pasuje właśnie:)

takie mam odczucia po prostu:)

0

@pioz123
dla mnie to brakujące ogniwo

przy kontuzji Pedri nie ma takiego pomocnika a Pablo Torre jeszcze chyab za młody

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?