lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca
Christensen albo jeśli Kounde już będzie 100% gotowy fizycznie raczej zagrają a nie Garcia
0
@Striker
bo jest wart co najmniej 2 razy tyle
0
@Janas11224
przede wszystkim Bernardo bliżej charakterystyką do Pedriego, w razie W byłoby zastępstwo, a ogólnie i tak sądzę że razem najczęściej by grali w podstawie, choć Kessie czy Gavi też by dużo pograli
są coraz poważniejsze plotki o jego odejściu (Gerard Romero), Fabrizo też pisze że idziemy po Bernardo, więc zobaczymy, nie wierzę że byłoby miejsce dla obu w obecnej kadrze przy Pedrim Busim i Gavim oraz Kessiem jeszcze
0
@Janas11224
ja za Frankie widziałbym u nas Bernardo Silva to jedyne moje marzenie co do składu obecnie, Marcos Alonso pewnie przyjdzie, a na prawej bardziej Araujo niż Kounde
co do reszty i odejść się zgadzam:)
i też uważam że mamy jedną z najlepszych kadr na świecie na papierze:) oby w realu też tak było, mi marzy się LM, po prostu, nie będę się bawił w kurtuazje, chce abyśmy wygrali LM:)
0
@shahman
Demebele ma teraz ile 25-26 i wycena 30 to żart
0
@Rust_Cohle
zgadza się ale z taką obroną uważam że nie będzie miał dużo do tego okazji
0
jeśli przyjdzie Bernardo Silva
Ter stegen
Araujo- Kounde - Christensen- Alba
Busi
B.Silva-Pedri
Raphinha- Lewandowski - Dembele
na ławce: S.Roberto, Eric, Pique, M.Alonso, Kessie, Gavi, Pijanić, Nico, F. Torres, Fati, Auba
skład wyglądałby na jeden z najlepszych na świecie:)
0
@Rust_Cohle
Ter Stegen
Araujo- Kounde-Christensen- Alba
Busi
Bernardo Silva-Pedri
Raphinha- Lewandowski- Dembele
sądzę że nawet z ter stegenem taki skład jest jednym z najlepszych na świecie
0
WYCENY TRANSFERMARKET- to jakiś żart
Dembele jest tam wyceniany na 30 mln E, Raphinha na 45
ciekaw jestem jak szybko zmienią te wyceny
do tego Foden 90 a Pedri 80:) to chyba jakiś żart
0
BERNARDO SILVA
fajnie jakby przyszedł bo według mnie tylko jego brakuje w układance:)
3
@Ojciec5tkidzieci
piękny wynik, legenda OM, ogólnie OM super zaczęło sezon:)
0
@FCBurnley @artur_26
To sie nazywa brak wiedzy o ekonomii i FFP
0
@LuQa_
Strona ka ligi nieaktualne- griezmann tronxao minguza to zart:)
0
@masq
Ja nigdy nie mam takich problemów. Zawsze place zaliczki max 10% resztę na koniec. Jak kogoś nie stać na materiały to dup... A nie fachowiec .
0
@katalonczyk987
60 PLN i masz tez polsaty sport premium wszystkie czyli LM mozna na 2 osoby czyli po 30 PLN
1
@FCBparasiempre
To nie kredyty. To sprzedaz aktywów czyli przychod. Wszyscy będą zarejestrowani bez problemu
0
@Suzu
Nie setek. I jakby mieli problem to by to zrobili
0
@Suzu
Mylisz się. Byla plota o barca studios. Jaki sens było by dalej sprzedawać to jeśli byłby problem z akceptacja tego?
A 25 cz 30% sprzedanych praw to nie jest różnica
0
Dzwignia Barca Studios ca 100 mln EUR. Jeśli rzeczywiście nie chcieli by jej uznać wystarczy sprzedać dodatkowe 5% oraw telewizyjnych bo to tez ca +100 mln EUR.
Także sadze ze dzus afera pod kliknięcia ewentualnie pomoc przy obniżeniu pensji tym za duża zarabiającym
0
@barcelonaLM
Jest coś takiego jak sądy
0
Nie kumam tego ze ktoś piszeze Tebas nie chce czegoś uznać zaakceptować. Ktos pisal o dźwigni Barca Studios. Przepisy sa chyba jasne. Księgowość tez. Przychod to przychod i nie ma tu pola do interpretacji. Bo takie cis idzie bo sad TAS. To pewnie ściema Romero aby oobjizyc pensje tym wysoko zarabiającym. Tylko skąd ten Piwue jak on zarabia teraz grosze? Chyba ze to bylo na rok.
Pierwszy mecz 13.08 i wtedy będzie wszystko jasne:)
0
@Bobo25
O mam canal plus online. Fajna wiadomość
0
@Cule1234
Tebas zaakceptuje. To zdanie rozwala. Przychod yo przychod i jeśli nie zaakceptuje znaczy ze jest to jawne oszustwo przeciw Barcelona
2
@yoli
S z jakiej paki rozwiązujesz kontrakt i chcesz kasy? Gdzie tu logika. Rozwiązujesz umowę aby inny klub nie musiał za ciebie płacić to nie dostajesz nic a jak nie klub kokosa i ciekawe kto by go chcial po 2 latach bez gry
0
@Janiama
I to 2 transfery in i jeden najwazniejszy FrNkie out. Frankie moglby zostać ale wolę jednak Bernardo Silva zdecydowanie:)
0
@Geble
Która to platforma?
0
@matirix20
Jak przyjdzie Azpilicueta to pewnie on bedzie tam grywał ale Aeaujo tez tam dobrze gra
0
Ajax
Szkoda porażki o superpuchar ale tak samo bylo w zeszłym roku:) potem liga nasza:) oby tak samo bylo w tym.
Bramkarz fatalny
0
Dembele-Lewy-Raphinha
Na ten moment podstawowy atak wydaje się jasny:)
Pomoc pewnie miejsce Busi i Pedri o 3 rywalizacja.
Obrona to pewnie
Alba-Christensen-Kounde-Araujo
I bramka ter Stegen.
Zostało jedno wolne miejsce w pomocy.
Dest, Depay jednak dobrze byłoby ich sprzedać.
Teraz tylko czekać na Azpilicueta i marzenie Bernardo Silva przy sprzedaży de Jong.
Balde chyba powinien dostać szanse na lewej
Fati musi dojść do formy. Ferran swoje pogra ale pewnie będzie 4 skrzydłowym do grania. A Lewandowski bedzie strzelał to tylko kwestia czasu bo gra widać że dobrze juz:)
0
@Freudysta
Chciałbym ake
Ale nie ma kto. BVB i Lipsk ciagle za slabe. A szkoda