La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1314 Culés

0

LE

Widzę porównywanie Eintracht do Villarreal i nas do Bayernu

tylko Villarreal wygrało w zeszłym roku LE, w tym ogrału wcześniej Juve w LM i mimo wszystko gra tam sporo znanych piłakrzy - Pau torres, albiol, parejo, le celso, moreno i kilku innych jeszcze

ilu piłkarzy Eintacht znacie z ręka na sercu? ja 2-3 max (kostic, trapp)

jeszcze rozumiem jakbyśmy odpadli oddając 30 strzałów a rywal 5-6

może zabrakło intensywności by tak grać co 3 dni dłużej niż 2 miesiące, mam nadzieje ze po pełnym presezonie to przyjdzie z czasem

mimo wszystko za taki występ duży minus dla xaviego bo skład ma o niebo lepszy i takie mecze powinniśmy awansować z zamkniętymi oczami

w ogóle mało w ostatnich meczach widać Ferrana i Auba, tylko Dembele trzyma ciagle poziom, potrzebna jednak tu większa rywalizacja i rotacja - stąd mimo wszystko liczę na transfer Roberta i powrót Fati, bo panowie chyab przez brak rywalizacji i zmęczenia osiadają trochę na laurach

a kibice na stadionie- szkoda słów, jak można być kibicem i sprzedać bilet rywalowi, ile zarobili 100-200 euro? żaden pieniądz a wstyd do końca życia
ja jakby mieszkał w Barcelonie chodziłbym na każdy nasz mecz, nie rozumiem takiego zachowania

trzymam kciuki aby zespół wygrał już wszystko do końca sezonu:) oby się udało

Visca el Barca:)

konto usunięte

0

@lucca87 w meczu Bayern cisnął villareal a wczoraj Eintracht cisnął nas podobnie jak Bayern przy 8:2. Nie widzę podobieństw

konto usunięte

2

@lucca87 Znasz 2/3, bo znasz La Ligę. Zapytaj po drugiej stronie, to zrobią oczy na wymienionego Moreno, a Parejo będą znali głównie z tempa z FIFY.

1

@Khajio
reprezentanci Hiszpanii:) no sorry jak można nie znać reprezentantów jednej z najsilniejszych reprezentacji na świecie

0

@talizmo
no chyba zdecydowanie cię poniosło z tym ciśnięciem, nie zagraliśmy dobrze ale ciśnięcia tam nie było

mimo wszystko gdyby Auba wykorzystał setki to byśmy wygrali ten mecz

konto usunięte

0

@lucca87 Nie każdy śledzi reprezentację Hiszpanii.

0

@Khajio
reprezentacjia Hiszapnii czy zwyciezcy LE - mimo wszystko to znani piłakrze są

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?