- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1314 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
LukaszFan
16
@Rastafarnianin Jak Stanowski wpakował go na mine? Jeśli koleś ściemniał to sam siebie... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Dynak
2
@Bykunn ja trzymam twoja strone i też jestem bardzo sceptyczny. Teraz kolejny oszolom... pewnie... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1314 Culés
0
LE
Widzę porównywanie Eintracht do Villarreal i nas do Bayernu
tylko Villarreal wygrało w zeszłym roku LE, w tym ogrału wcześniej Juve w LM i mimo wszystko gra tam sporo znanych piłakrzy - Pau torres, albiol, parejo, le celso, moreno i kilku innych jeszcze
ilu piłkarzy Eintacht znacie z ręka na sercu? ja 2-3 max (kostic, trapp)
jeszcze rozumiem jakbyśmy odpadli oddając 30 strzałów a rywal 5-6
może zabrakło intensywności by tak grać co 3 dni dłużej niż 2 miesiące, mam nadzieje ze po pełnym presezonie to przyjdzie z czasem
mimo wszystko za taki występ duży minus dla xaviego bo skład ma o niebo lepszy i takie mecze powinniśmy awansować z zamkniętymi oczami
w ogóle mało w ostatnich meczach widać Ferrana i Auba, tylko Dembele trzyma ciagle poziom, potrzebna jednak tu większa rywalizacja i rotacja - stąd mimo wszystko liczę na transfer Roberta i powrót Fati, bo panowie chyab przez brak rywalizacji i zmęczenia osiadają trochę na laurach
a kibice na stadionie- szkoda słów, jak można być kibicem i sprzedać bilet rywalowi, ile zarobili 100-200 euro? żaden pieniądz a wstyd do końca życia
ja jakby mieszkał w Barcelonie chodziłbym na każdy nasz mecz, nie rozumiem takiego zachowania
trzymam kciuki aby zespół wygrał już wszystko do końca sezonu:) oby się udało
Visca el Barca:)
0
@lucca87 w meczu Bayern cisnął villareal a wczoraj Eintracht cisnął nas podobnie jak Bayern przy 8:2. Nie widzę podobieństw
2
@lucca87 Znasz 2/3, bo znasz La Ligę. Zapytaj po drugiej stronie, to zrobią oczy na wymienionego Moreno, a Parejo będą znali głównie z tempa z FIFY.
1
@Khajio
reprezentanci Hiszpanii:) no sorry jak można nie znać reprezentantów jednej z najsilniejszych reprezentacji na świecie
0
@talizmo
no chyba zdecydowanie cię poniosło z tym ciśnięciem, nie zagraliśmy dobrze ale ciśnięcia tam nie było
mimo wszystko gdyby Auba wykorzystał setki to byśmy wygrali ten mecz
0
@lucca87 Nie każdy śledzi reprezentację Hiszpanii.
0
@Khajio
reprezentacjia Hiszapnii czy zwyciezcy LE - mimo wszystko to znani piłakrze są