La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1518 Culés

3

Xaviego należy rozliczać po kolejnym pełnym sezonie. Zastał drużynę w rozsypce i podkręcał śrubki na tyle na ile mógł. Naiwnym było to, że Barca nie straci punktów do końca sezonu. Inna sprawa, że przyszło to w meczu z Cadiz. Zakładałem, że Barca straci pkt w czwartek na Sociedad, lub w meczu z Betisem. Problemem Barcy jest nie tylko kontuzja Pedriego, ale brak gościa, który daje gwarancję 15-20 bramek ligowych. Przy całym szacunku dla holenderskiego Luuka, bo dał Barcy kilka wygranych w wydawało się trudnych okolicznościach meczowych. Zastanawiam się, czy w Barcy nie nastąpiło samozadowolenie po wygranej w El Clasico, ale to nie jest jednak to. Co innego spiąć się na klasyk, a co innego wyciągnąć zespół ze środka tabeli, bo taki zostawił Koeman do TOP4. Barca musi wzmocnić przygotowanie fizyczne i zrobić 3-4 solidne transfery. Wierzyć, że Fati będzie ''transferem'' przy całej sympatii do tego chłopaka, chyba każdy kibic Barcy ma obawy co do jego zdrowia. Priorytet dla Barcy na letnie okno transferowe to też pozbycie się takich akrobatów jak Langlet, czy Umtiti. Wracając do Xaviego do niego nie możecie mieć pretensji o ligę, bo z niej wyciska max o tyle o LE tutaj już mały kamyczek do ogródka Xaviego, którego trener E.Frankfurt rozpracował w obu spotkaniach. Barca musi mieć alternatywy dla kontuzji Pedriego, czy w przyszłości innych zawodników z ataku. Brak alternatywy dla Benzemy w El Clasico skończył się fatalnie dla Realu. Barca musi podnieść głowę, bo wciąż ma o co grać. Brak awansu do TOP4, chociaż na dziś wydaje się mało realny byłby katastrofą dla klubu z Camp Nou.

1

@AmigoBlancos
zgadza sie bo to nie były tylko zwycięstwa z Realem ale też Atletico, Napoli, Bilbao, Valencia itp.

fakt jest też że chyba fizycznie słabo wyglądają bo w ataku ostatnio widzę tylko Dembele, wróci Fati ale jakaś 9 do rywalizacji z Auba by się przydała i chyba bedzie to Lewy

Christensen, Kessie, Pablo Torre już są, potrzebny na pewno LO, PO i 9 jeszcze jak już pisałem

rozliczanie będzie oczywiście po przyszłym seoznie, ale w tym cel to powinno być w tym momencie wicemistrzostwo bo już mamy 2 miejsce iwec trzeba je utrzymac

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?