lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ElPonczato
i ten jego tekst: I have a use for you:)
A serial bardzo przyjemny:)
0
Barcelona atak 2022/2023
Na ten moment pewniakami na przyszły sezon wydają się: Auba, Ferran, Fati
i pomimo że na ten moment atak jest mocno obsadzony na przyszły sezon trzeba będzie mocno popracować nad jego skompletowaniem
kogo byście dokupili aby obsadzić atak na przyszły sezon + co byście zrobili ze znakami zapytania
kończą wypożyczenie/kontrakt: Dembele, Adama, Luuk De jong
znaki zapytania: Depay, Braithwaite
0
NBA - Boston Celtics
jako trochę niedzielny kibic NBA może mi ktoś wytłumaczyć co się stało z Boston Celtics:)
nie powiem cieszy mnie to bardzo bo to moja ulubiona ekipa w NBA obok Minnesoty ale skąd ta nagła odmiana?
widzę Tatum od pewnego czasu ma same mocne mecze z +30 pkt:)
Derrick White tak odmienił ten zespół? oprócz niego i Daniela Theis chyba chyba kadrowo nic się nie zmieniło ostatnio?
0
@Captain5
sporo bym zmienił, Anglia nie jest i nie będzie faworytem do mundialu
1 poziom: Francja, Hiszpania, Argentyna, Brazylia
2 poziom: Holandia, Belgia, Niemcy, Portugalia, Anglia
3 poziom: Dania, Chorwacja, Urugwaj
czarny koń: Kanada lub ktoś z Afryki Senegal, Nigeria
1
@Deviler
Ryoyu coraz bliżej 2 kryształowej kuli:)
Juz zapisuje się w historii i bedzie jednym z najlepszych w historii:)
0
@Gavinho
nie pamiętam nazwy ale pasta z taką narysowaną świnią, chyba holenderska produkcja - płaska puszka aluminiowa, kupę siana kosztuje ale daje radę
0
@Azacca
jeśli z takimi ludźmi się zadaję to rzeczywiście jako człowiek zero wg mnie i masz 100% rację
1
@mrboom
wiem gdzie jest Psie Pole bo studiowałem we Wrocławiu:)
mieszkałem nawet na Obornickiej wiec podobne rejony też obrzeża
tak sadziłem że Wrocek już 10 koła rynek pierwotny:)
trzym sie:)
0
@mrboom
nie potrzebuje jak zrobiłes:)
2006 to nie takie najstarsze budownictwo
to widać Kielce doganiają Wrocław w cenach:) a osiedle jakieś ekskluzywne, centrum czy nie?
oreientujesz sie jak wyglądaj ceny na takich osiedlach na rynku wtórynym
u mnie rok temu sprzedawane mieszkania na wtórnym po 7 500 -8 000 a to tylko Kielce, wiec myślałem ze Wrocław dużo więcej już ceny, tylko ze u mnie to osiedle raczej ekskluzywne to też może więcej chodzą
0
@mrboom
to chyba jakieś starsze budownictwo?
u mnie w CK mieszkania z rynku wtórnego z nowego budownictwa w tzw. ekskluzywnych dzielnicach już po 7-9 tys. PLN
Aa to tylko Kielce:)
1
@Cule1234
piękne miejsce do finału sezonu ale mogli by unowocześnić te tory bo chyba nie jest to najnowsza technologia
oby finał udany dla Japończyka i do niego trafiła zasłużona KK za ten sezon:)
0
@Wossi61FCB
torre chyba od razu w Barcelonie w pierwszym zespole nie pogra, pewnie tezn sezon jeszcze w drugim zespole albo wypożyczenie na sezon, bo robiłby sie ciasno
w kadrze pewnie beda
busi, pedri, de jong, gavi, nico, kessie
a po sezonei jak ktos odejdzie to pewnie torre wpadnei do pierwszego zespołu
0
@El Madridista.
dokładnie w LM Bayern często młócił słabszych przeciwników, przykład nawet ostatnio Salzburg gdzie mogli sobie nastrzelać, w tym czasie jednak zdobyli tylko jedną LM a to świadczy o tym ze jednak tak mocni jak się maluje nie są, słabszych potrafią młócić co widać też w Bundeslidze i to na pewno jeden z lepszych zespołów ostatnich lat, ale już mecze z mocniejszymi weryfikują że nie zawsze są najlepsi
mają tez ogromne szczęście do losowań, nawet w tym sezonie wcześniej Salzburg, teraz Villarreal wiec znów jeden z teoretycznie słabszych zespołów w stawce
a były przecież takie możliwości jak city, liverpool, chelsea, real czy nawet atletico
0
@AlwaysBlaugrana
chyba jeden pomocnik
1
@P33ck
Niemcy raczej nie mają szans, nie ta jakość
Hiszpania, Francja, Argentyna, Brazylia
1
@P33ck
ale porównałeś bezsensownie jedna rywalizacje Frankfurt betis i na tej podstawie wysuwasz że Bundesliga właśnie co?, nie jest słabsza?
po co przywoływanie jednego dwumeczu? czemu ma to służyć?
wyniki w eurpejskich rogrywkach na przestrzeni ostatnich 3-5 lat chyba najlepiej świadczą o sile ligi a nie pojedynczy mecz
a w Europie oprócz Bayernu nikt z Niemiec ostatnio nie zaistniał i taki jest fakt
jest to liga jednego klubu niestety i już liga włoska zrobiła się ciekawsza ostatnio
3
@P33ck
klepnął za dużo powiedziane, wygrał po dogrywce
to co w 1/4 LM mamy tylko Bayern i aż 3 zespoły z LL:)
można tak dywagować, faktem jest jednak że Bundesliga to łaskawa liga dla napastników i tu nie ma dyskusji i Robert to świetny napastnik o czym świadczą liczby w LM
w mojej opinii jednak nie jest to napastnik tak dobry jak kiedyś Van Basten, Ronaldo czy nawet nasz Suarez albo Benzema
odnalazł się w świetnym dla siebie środowisku i idealnej lidze a poza tym ma świetny instynkt strzelecki, ale nie ma czegoś co mieli wyżej wymienieni
dla mnie to lepsza wersja Fillipo Inzghi, w sensie dużo lepsza ale ten sam styl 9, strzela gole i tyle, poezji w jego grze żadnej
0
@ShawnC
nie to Xavi im powiedział że mają z kim grać a nie wmawiał im że są nieudacznikami jak Koeman
0
@tom9001
od limitu odejmuje sie straty z ubiegłego roku a ta była wysoka
po sezonie nie bedzie już odejmowana:) ot cała magia
0
@paweldunajecfcb
CF, prognoza przepływów, zadłużenie z jednej strony się kłaniają poza tym skąd stwierdzenie bankrut mają ujemne kapitały?
a do nowych nabytów - limit płacowy od lata będzie nowy, a po drugie tak jak ostatnio nawet ze słabym limitem mozna było nabywać nowych zadowników na zasadzie zejscie z pensji, sprzedaż 25% możesz wykorzystać, chyba że zejscie było wiecej niż 10% budzetu to nawet wiecej mozna było wykorzystać
a limit płacowy to nie ile płacisz piłakrzom tylko wskaźnik skorygowany o starty i przekroczenia z lat ubiegłych
2
@tom9001
od nowego sezonu będą nowe limity
1
ARAUJO, GAVI
Kto chce tu grać przedłuży kontrakt, a kto nie nie przedłuży to proste
nie wydaje mi się aby zarząd dawał im małe pieniądze (obraźliwe kwoty dla nich) i wierzę że przedłużą ale jak nie trudno
wierzę w słowa Cruyffa który mówił że w Barcelonie powinni grać ci co chcą, nic na siłę
1
@ShawnC
transfery swoją drogą, ale chyba nie zaprzeczysz że piłkarze których również miał Koeman zaliczyli progres u Xavi - alb,a busi, dembele, garcia, czy nawet luuk de jong (który o dziwo po przyjściu xaviego nauczył się strzelać głową)
3
@Rewolucja123
a wyobrazasz sobie zespół Koemana wygrywajacy z Napoli, Atletico czy Realem?
bo ja nie:) miał tyle meczy z mocnymi ekipami jedynie z Sevilla potrafił wygrywać i raz z Juve, reszta meczy do zapomnienia
0
@Culer_1906
Garcia nadal 18?
Busquets 9?
Auba 15?
Ferran 45 tyle samo co Depay:) dziwne to zestawienie
0
@OsamaDembele
że to może być 9 pkt i że Real też równo i dobrze punktuje:) to chyba oczywiste
0
@dniel
Hiszpańscy sędziowanie stwierdzili ze żółta. Wg mnie za i tyle koniec dyskusji
0
@masq
może presja, uderzył niby dobrze na dalszy słupek poza zasięgiem rąk bramkarza, do tego mocny strzał ale niestety precyzji zabrakło
a miał wszystko czas, miejsce, nie był naciskany
kryminał niestety i nad tym musi popracować
ale jego wkład na ten moment w zespół zadawalający, a mógłby być zdecydowanie lepszy
cieszy współpraca z Auba
wierzę że będzie tylko lepiej z jego strony z tym wykańczaniem
13
Ferran
koleś bardzo fajnie wychodzi do piłek i szuka wyjść za linii obrony, już bardzo dużo daje zespołowi a jak tylko poprawi celownik to będzie mega
to pudło sam na sam wczoraj wołało o pomstę do nieba, oby Hiszpan poprawił skuteczność to będzie Pan Piłkarz:)
1
@Gavinho
poczekajmy z oceną do końca sezonu, jest jednak szybki i ma dobrą technikę a taki cechy ciężko od tak zniwelować kompletnie przez przeciwników
ostatnio był mniej produktywny jak grał ale wg mnie jako rezerwowy na przyszły sezon w formie wymiany za Trnicao byłby bardzo cennym uzupełnieniem