lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kielak
chyba raczej uczciwi
1
@gumaz
obstawiam 2-3 na koniec
1
@Ojciec5tkidzieci
brawo brawo brawo:) oby OM z nim i Bakambu było coraz mocniejsze:)
0
@Koni8M
złoto i srebro:) wiec jednak najlepszy zawodnik IO 2022:)
mogę myśleć co chce zgadza się, tylko ty mówisz o logice a twoje osądy się kupy nie trzymają
widać bardzo nie lubisz Japończyka
0
@ShawnC
Po wodza Xavi w lidze chyba bilans to jakieś 7-3-1:) całkiem dobrze wiec:) wiec może za to ze dobrze gramy:) a sadze ze będziemy bardziej top2 lub top3 niz 4
4
Alez to Atletico jest slabe i zarazem fartowne ostatnio.
Na ten moment wg mnie jest to zespół który powinien być poza Top4.
Real, Barcelona, Sevilla, Betis tak to widzę
1
@msmsms
Jawne oszustwo. Oby Szwab upadl na ten glupi ryj. A u nas skandal ze nie zrobiliśmy protestu. Dolezal tyle i az tyle powinien zrobic
0
@verdant
Wg mnie powinna być dyskwalifikacji i braz dla Stocha. Oby w poniedziałek Niemcy rozbili się o glupi ryj
1
Taki wynik jak w serii próbnej biorę w ciemno:) Ryoyu i Słoweńcy:)
1
@Linghunter88
A najlepsze jest to ze lekarze nie mowia ci o skutkach ubocznych jakie mogą być tej szczepionki. Mi lekarz dokładnie powiedzial co się stało i bylem lekko przerażony i zażenowany postawa rządu. Dodatkowo ten lekarz stwierdził że on tym co się szczeoia daje zalecenia po szczepionki aby takich sytuacji uniknąć. A u nas masówka zaszczep jak umrzesz Kij z tobą liczy się przekaz i statystyki
0
@barcelonaLM
No nie oslabl bo pokazywałem ci dowiod:) chyba ze według ciebie i niższy kurs EUR PLN to osłabnięcie złotego to nie mam pytań.
Rychłej wg kogo:)?
0
@BombowiecKrawczyk
Na jakiej podstawie bardziej Benfica ktora gra w kratkę? Po drugiej stronie rozoedzony Ajax co zezlomowal Sporting
0
@barcelonaLM
Zloty slabnie:)? W ostatnich dniach wrocil do poziomu 4,5 z 4,65 przy bazowej EUR wiec jednak nie slabnie
1
@Koni8M
Szalu nie robi? Najlepszy skoczek tego sezonu? 7 zwyciestw 8 z IO, 2 2 miejsca, najdalej 6 cz 7 w zawodach:)
Jak można mówić w takim wypadku o nieobliczalności.
Nieobliczalny to jest prevc, lanz8sek, Kubacki czy einsebichler ale nie najlepszy skoczek ostatnich lat
Dobry jestes to co na Tovie robi wrażenie? Ty w ogóle ogladasz ten sport?
0
@PatrykBarca
Tego nie wiedziałem
0
@Azacca
Człowieku napisałem Ci jaka byla diagnoza lekarzy. Nie umiesz czytać czy chcesz z tym dyskutować
0
@Stenko83
Kierowcę tira powinni odjebać publicznie - powiesić albo coś, co za idiota
1
@Deviler
1. Ryoyu
2. Kraft
3. Lindivk
1
@Koni8M
Mówisz o logice a pominąłeś Ryoyu:) dobre
0
@IronSanHybrid
NIE WIERZĘ:)
0
@OsamaDembele
gdyby było więcej takich ludzi ten świat byłby lepszy
2
@Persyfl
płyta ci się zacięła?
0
@Azacca
Bawisz się w mądrzejszego od lekarzy co mnie badali?
Do niektórych to szkoda gadać bo maja swój świat
1
@Azacca
A ja się zaszczepiłem i straciłem przytomność na dluza chwile z dzieckiem w rękę. Mało co nie doszło do tragedii. W badaniach wyszedł 10 krotnie wyższy niż norma poziom didimerow. Efekt szczepionki wg lekarza. Ale luz o tym się w tv nie mówi.
Ku przestrodze
0
@DamianBarcaCule
przed kontuzja grał w praktycznie każdym meczu ale to tak na oko pewnie z 80%, może na tranfermarket da się sprawdzić od kiedy kontuzja i dokładnie wyliczyć
0
@DamianBarcaCule
to jest uzależnione od dostępności jego, liczy się od dostępności
i nie opcja tylko obligatoryjność
0
@KapiFCB
dokałdnie jest mnóstwo sedanów z ogromnym bagaznikiem, a jak jeszcze jest to liftback - otwiera się z szybą cały tył to pakowność i dostęp do takiego bagażnika jest ogromny:)
sam ma w liftback ponad 600 litrów bagaznik
1
@Azi
co ty gadasz są piękne sedany:)
0
@messi564
kolege wyżej tutaj fantazja poniosła:)
1
@Bobo25
od Raktuten obecnie jest chyba 30-40 mln?, tu będzie to ca. 90 mln co sezon:)
wiec ponad dwukrotnie więcej, a może nawet 3 krotnie