0

@MesQueUnClub96 @Deviler
no to widocznie nie leży mu skocznia 90 i może nie bedzie wśród faworytów,

Stoch też nieźle skakał na treningach willingen a co wyszło w zawodach chyba każdy wie

rozumiem że trening coś mówi, ale do przewidywania zawodów to niewiele mówi

1

@Deviler
no i to tylko treningi

0

SKOKI

widzę nie ma to jak podnieta treningami:) radzę ochłonąć poczekać na kwalifikacje a przede wszystkim zawody:) bo na treningach to każdy może dobrze i źle skoczyć

1

@Katalonbar
Barcelona - Atletico - Barcelona wygrywa 2-1 po pięknej grze:) i wyprzedza Atletico w tabeli

1

@tomcias10 @LionelM95
Tak jak kolega wyżej napisał na jedzenie dla jednej osoby spokojnie zmieścisz się 500-600 zł miesięcznie wtedy zostaje ci 300-400 zł na przyjemności. Choc oczywiście lepiej jakbyś miał po rachunkach chociaż 1500 zł do końca miesiąca to byś miał większy margines i może nawet 250-350 zł co miesiąc udałoby ci się odkładać na większe wydatki. Powodzenia ci życie i większych zarobków:)
Chciałbym aby Polska była kiedys krajem gdzie ludzie mogą spokojnie żyć:)

0

@EsteBlanco
w Arsenalu też szybko biegał:) zobaczymy jako Benzema Lewandowski w tym wieku potrafią jeszcze grać na 9

0

@Katalonbar
a jak grać na autobusy jak nie rozruszać gry z przodu, duży ruch, szybkość, rozszerzenie gry:)?
właśnei po to tacy zawodnicy przychodza bo mielismy za duzo statycznych piłakrzy

0

@EsteBlanco
ale to nie jest kwestia odpalenia
skoro Aubameyang potrafił juz 2 lata temu strzlac +20 goli w PL, to ni jest tak że nagle stracił moc, wiele rzeczy sie na to złożyło

ale jest to zawodnik który gwarantuje +15 goli w samej lidze- jesli rozegra pełen sezon i tego jestem pewien

0

@pax
tam jest odnośnik że zwiększenie będzie z 2,5 razy 4:) zreszta w kilku źródłach było to już potwierdzone ze ma zarabiać 10 mln brutto

spoko żartu
narka

0

@EsteBlanco
pożyjemy zobaczymy, nie kwoty transferu sie licza tylko co zaprezentują piłkarze


6

@LS
Ferran to odrzut? Aubameyang też? spoko nieźle wiedzieć:) leć na stanowisko dyrektora sportowego do Barcelony znawco

wybaw nas xd

0

@Messibestplayerintheworld
Fati, Ferran, Abde i Aubameyang mogą tam grać, zakładając zakup Haalanda

także źle nie jest

5

FC Barcelona - atak

po sezonie do pozostania Ferran, Fati, Aubameyang, Abde i jeśli się spisze Adama
czyli 5 zawodników:)

pozostanie dokupić klasowa9 czyli Haaland:) i w lato będzie pora na obronę:)

super okienko Barcelony bo praktycznie zapewnili sobie atak na przyszłe sezony

w lato będzie pora na pożegnanie niechcianych zawodników plus kupno 9 i skupienie się na obronie:)

Visca el Barca:)

3

@MESSIah16
jak czytam takie rzeczy to chce mi się płakać, to nie są ludzie

29

no i gitara:) oby mu się wiodło:)

0

@pax
umiesz mnożyć?

0

@Adi123456789
a ty umiesz czytać? chyba nie bardzo żegnam nauczysz się to pogadamy

0

@Adi123456789
i co roku mają to mistrzostwo?:) bo w tamtym roku było to Lille:)
trochę wstyd jak na taką przepaść finansową w lidze

a w łeb sam się pukniij dzieciaku - co to w ogóle za tekst

0

@Rewolucja123
To ile w tym PSG wygral:) nawet z mistrzostwem i Pucharem Francji ma problem:)
Taka to gwarancja sukcesów

0

@GeneralXavi
Angielczycy:) co to za cwiercmozg napisał:)

0

@Geble
5 latki za 40 tys.? Chyba jakieś małe auta.

2

@Hubsao
Oby tak strzelal w meczu:) trzymam kciuki

1

@MesQueUnClub_87
u mnie niecałe 2600 za auto ponad 120k i 1100 za auto ca. 30k:)

także nie jest źle:) w zeszłym roku za pierwsze płaciłem jeszcze prawie 4000 pln

nie mam też odpukać żadnych stłuczek i jestem kierowcą od ponad 17 lat, rejestracja nie warszawska - to wszystko robi swoje:)

0

@Kondziubarca
demebele miał ca. 20 mln chyba jak nie lepiej, coutinho to samo, de jong tez kilknascie, umitit nawet miał kilkanascie

10 brutto obecnie chyba ma Ferran

poza tym piłkarze ofensywni zawsze maja wyższe pensje bo najłatwiej oceniać ich wkład/potencjał

0

@michal26
znowu hipotezujesz że zarabiali po równo:)
takie dywagacje nie mają sensu bo inaczej ludzie nigdy by nie kupowali domów bo zawsze może być jakieś ale - śmierć, choroba itp. itd.

0

@MesQueUnClub_87
to wszystko zależy jakie kto ma auto i jak jeździ:) im więcej wypadków tym wieksze ubezpieczenie OC, AC - zalezny od wartosci i tego jakie opcje dodasz

3

@Maker0
10 mln brutto to nie najwzysza kwta w drabince,

u nas najwzyszaa to ca. 20 mln brutto

2

@Janiama
a ganrby, sane, coman - jak ty liczysz tą linie ataku bayernu:) co ty w ogóle gadasz, od biedy jeszcze muller

2

@Janiama
jakich 10?

fati, adama, aubmeyang, ferran, depay, luuk, braithwaite, dembele - pozostali to gracze Barcy B? to co do obrony też wliczamy wszystkich piłkarzy Barcy B?

z czego dembele chyba nie jest brany pod uwagę, luuk i braitwaite to nie poziom barcelony

zosatej ci 5 z czego Fati długo kontuzjowany

z czego niby mieli budować obronę z takimi limitem płac?
przyjdzie lato będzie sporo piłakrzy bez kontraktu, nowy limit to beda dzialac a nie teraz szukac zapchajdziur

to w ataku był duży problem 21 meczy w lidze 32 gole:) cóż to jest na nas
a dama i aubemyab]ng jak sie spisza moze zostana na dłużej nawet jako opcje na łwakę rezerwową

1

@Kwiatek67
za dembele ferran

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?