1

@_Adek_02_
ja tam liczę na Ryoyu bo fajnie jak tworzą się takie legendy w skokach jak właśnie Japończyk:) jest najlepszy w tym sezonie więc mam nadzieję że wyjdzie z Chin z 2 złotymi medalami:) a później KK i MŚwL:)

do tego Kraft jako kolejna legenda, któremu brakuje medalu olympijskiego, a skocze tu dosyć dobrze:) za całokształt kariery super jakby miał choć jeden medal choćby srebro

a P.Żyła aby miał dodatek do emertytury:) plus 5 Polak w historii z medalem olympijskim:)

0

@_Adek_02_
a co masz do Ryoyu? jest obecnie najlepszy wiec chyba dobrze jakby miał 2 złote medale

1

TRANSFERY 2022

oby jak najszybciej udało się potwierdzić trasnfery Azpilicueta, Christensen:)

potem będzie można się skupić na transferach cash-owych 9 i LO

oraz przedłużeniu kontraktów z Gavi I Araujo

fajnie jakby udało sie Barcelonie zakończyć sezon w TOP3 a nawet TOP2 i zwyciężyć w LE:)

marzenie:)

0

SKOKI - ZIO duża skocznia

super jakby podium wyglądało tak: R. Kobayashi, Kraft, P.Żyła:)

potwierdzenie dominacji + ci co nie mieli jeszcze medali olympijskich:)

0

@Criss18Barca
gratuluje kultury wypowiedzi - już zgłosiłem cię do bana

0

@DaPidejpi
no właśnie nie jak będzie porównywał zawodników to patrzysz na osiągnięcia indywidualne bo skoki to sport zasadniczo indywidualny a drużynowo możesz sobie tylko dodatkowo spojrzeć

0

@Criss18Barca
porównanie medali drużynowych do indywidualnych:) ma to sens XD

0

@Deviler
super porównie medal drużynowy do medalu inwidualnego - widać znawca dyscypliny|:)

0

@Chaoss
prawie inwidualnie dziś znów najlepszy:)

0

SKOKI MIX

kolejna dyskwalifikacja tym razem Austria urabana - kurde nie tak to powinno wygladac

0

SKOKI MIX

no to Japonię uwalili z szansy medalowej. Sara Takanashi - deskwalifikacja

0

@Sysia11
8 medali z czego 7 to Małysz i Stoch czyli jedni z najlepszych w historii tego sportu

a zastępców jak nie było widać tak nadal nie widać

1

@Ghotti
niestety tak kupili ludzi, szczególnie emeytów

mój teść dostał 150 pln więcej, to już bym wolał go wspomóc 200 pln co miesiac zeby tylko nie być do tyłu z tym Polskim Nieładem sporo sumke co miesiąc

0

@Ghotti
pewnie zyskał i się nie przyzna

0

@Kengo
statystykę z okresu Xavi już podawałem:) za koemana nie wiec fajnie ze podałeś

owszem jest to jakaś próbka tylko bo nie cały sezon, różni przeciwnicy, ale wg mnie gołym okiem widać różnicę:)

6

Barcelona Xaviego

od objęcia przez niego zespołu graliśmy 10 meczów ligowych bilans to 6-3-1 i 21 pkt.:)

oby teraz tak wzmocniony zespół grał już tylko lepiej:)

Visca el Barca:)

0

RYOYU mistrzem olympijskim:) Fettner drugi Kubacki trzeci:)

lepiej chyba nie mogło się to ułożyć:) super że Dawid pomimo słabego sezonu na medal olimpijski i dodatek do emerytury
Fettner fajnie ze ten 36 letni skoczek m wreszcie swoje 5 minut:)

a Ryoyu, jak to Ryoyu najlepszy w tym sezonie i zasłużony złoty medal, oby za tydzień 2 złoty a potem MŚwL i KK:)

za tydzień kolejność może być taka sama jedynie może fajnie kjakby Kraft zdobył też jakiś medal olympijki:) może exqo brąz:)

1

@LionelM95
No i będzie:)

1

@Firestone
Czy ja wiem Atletico jest w słabej formie trzeba to wykorzystać

2

@LionelM95
Niezle pudlo:)

0

@gumaz
Świetnie skacze? Raz mu powiało i to wykorzystał a takto skoki w drugiej dziesiątce. A konkurs to 2 skoki. Wg mnie kurs uczciwy

0

@kamiVeB
wydaje mi się że bardziej granerund, ryoyu, kraft, prevc, lovro

0

@MesQueUnClub96
były ale to co Stcoch miał pecha? czemu np. taki Lindvik czy Ryoyu nie mieli pecha?

Lindvik 3 i 1, Ryoyu 1 i 4 (w tym na 3 skoki, 2 razy miał najlepszy wynik ze stawki)

0

@MesQueUnClub96
czemu nie przywoływać, zawody jak zawody, co ni pasuje ci do narracji?

1

@MesQueUnClub96
i przyją zawody i sadrejew, klimov i stocha pewnei nie bedzie w TOP5, Ryoyu pewnie się zepnie i będzie top3 a geiger mimo tego że chyba mu nie lezy skocznia w top 15 zawita pewnie

0

@MesQueUnClub96 @Deviler
no to widocznie nie leży mu skocznia 90 i może nie bedzie wśród faworytów,

Stoch też nieźle skakał na treningach willingen a co wyszło w zawodach chyba każdy wie

rozumiem że trening coś mówi, ale do przewidywania zawodów to niewiele mówi

1

@Deviler
no i to tylko treningi

0

SKOKI

widzę nie ma to jak podnieta treningami:) radzę ochłonąć poczekać na kwalifikacje a przede wszystkim zawody:) bo na treningach to każdy może dobrze i źle skoczyć

1

@Katalonbar
Barcelona - Atletico - Barcelona wygrywa 2-1 po pięknej grze:) i wyprzedza Atletico w tabeli

1

@tomcias10 @LionelM95
Tak jak kolega wyżej napisał na jedzenie dla jednej osoby spokojnie zmieścisz się 500-600 zł miesięcznie wtedy zostaje ci 300-400 zł na przyjemności. Choc oczywiście lepiej jakbyś miał po rachunkach chociaż 1500 zł do końca miesiąca to byś miał większy margines i może nawet 250-350 zł co miesiąc udałoby ci się odkładać na większe wydatki. Powodzenia ci życie i większych zarobków:)
Chciałbym aby Polska była kiedys krajem gdzie ludzie mogą spokojnie żyć:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?