lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@_Adek_02_
ja tam liczę na Ryoyu bo fajnie jak tworzą się takie legendy w skokach jak właśnie Japończyk:) jest najlepszy w tym sezonie więc mam nadzieję że wyjdzie z Chin z 2 złotymi medalami:) a później KK i MŚwL:)
do tego Kraft jako kolejna legenda, któremu brakuje medalu olympijskiego, a skocze tu dosyć dobrze:) za całokształt kariery super jakby miał choć jeden medal choćby srebro
a P.Żyła aby miał dodatek do emertytury:) plus 5 Polak w historii z medalem olympijskim:)
0
@_Adek_02_
a co masz do Ryoyu? jest obecnie najlepszy wiec chyba dobrze jakby miał 2 złote medale
1
TRANSFERY 2022
oby jak najszybciej udało się potwierdzić trasnfery Azpilicueta, Christensen:)
potem będzie można się skupić na transferach cash-owych 9 i LO
oraz przedłużeniu kontraktów z Gavi I Araujo
fajnie jakby udało sie Barcelonie zakończyć sezon w TOP3 a nawet TOP2 i zwyciężyć w LE:)
marzenie:)
0
SKOKI - ZIO duża skocznia
super jakby podium wyglądało tak: R. Kobayashi, Kraft, P.Żyła:)
potwierdzenie dominacji + ci co nie mieli jeszcze medali olympijskich:)
0
@Criss18Barca
gratuluje kultury wypowiedzi - już zgłosiłem cię do bana
0
@DaPidejpi
no właśnie nie jak będzie porównywał zawodników to patrzysz na osiągnięcia indywidualne bo skoki to sport zasadniczo indywidualny a drużynowo możesz sobie tylko dodatkowo spojrzeć
0
@Criss18Barca
porównanie medali drużynowych do indywidualnych:) ma to sens XD
0
@Deviler
super porównie medal drużynowy do medalu inwidualnego - widać znawca dyscypliny|:)
0
@Chaoss
prawie inwidualnie dziś znów najlepszy:)
0
SKOKI MIX
kolejna dyskwalifikacja tym razem Austria urabana - kurde nie tak to powinno wygladac
0
SKOKI MIX
no to Japonię uwalili z szansy medalowej. Sara Takanashi - deskwalifikacja
0
@Sysia11
8 medali z czego 7 to Małysz i Stoch czyli jedni z najlepszych w historii tego sportu
a zastępców jak nie było widać tak nadal nie widać
1
@Ghotti
niestety tak kupili ludzi, szczególnie emeytów
mój teść dostał 150 pln więcej, to już bym wolał go wspomóc 200 pln co miesiac zeby tylko nie być do tyłu z tym Polskim Nieładem sporo sumke co miesiąc
0
@Ghotti
pewnie zyskał i się nie przyzna
0
@Kengo
statystykę z okresu Xavi już podawałem:) za koemana nie wiec fajnie ze podałeś
owszem jest to jakaś próbka tylko bo nie cały sezon, różni przeciwnicy, ale wg mnie gołym okiem widać różnicę:)
6
Barcelona Xaviego
od objęcia przez niego zespołu graliśmy 10 meczów ligowych bilans to 6-3-1 i 21 pkt.:)
oby teraz tak wzmocniony zespół grał już tylko lepiej:)
Visca el Barca:)
0
RYOYU mistrzem olympijskim:) Fettner drugi Kubacki trzeci:)
lepiej chyba nie mogło się to ułożyć:) super że Dawid pomimo słabego sezonu na medal olimpijski i dodatek do emerytury
Fettner fajnie ze ten 36 letni skoczek m wreszcie swoje 5 minut:)
a Ryoyu, jak to Ryoyu najlepszy w tym sezonie i zasłużony złoty medal, oby za tydzień 2 złoty a potem MŚwL i KK:)
za tydzień kolejność może być taka sama jedynie może fajnie kjakby Kraft zdobył też jakiś medal olympijki:) może exqo brąz:)
1
@LionelM95
No i będzie:)
1
@Firestone
Czy ja wiem Atletico jest w słabej formie trzeba to wykorzystać
2
@LionelM95
Niezle pudlo:)
0
@gumaz
Świetnie skacze? Raz mu powiało i to wykorzystał a takto skoki w drugiej dziesiątce. A konkurs to 2 skoki. Wg mnie kurs uczciwy
0
@kamiVeB
wydaje mi się że bardziej granerund, ryoyu, kraft, prevc, lovro
0
@MesQueUnClub96
były ale to co Stcoch miał pecha? czemu np. taki Lindvik czy Ryoyu nie mieli pecha?
Lindvik 3 i 1, Ryoyu 1 i 4 (w tym na 3 skoki, 2 razy miał najlepszy wynik ze stawki)
0
@MesQueUnClub96
czemu nie przywoływać, zawody jak zawody, co ni pasuje ci do narracji?
1
@MesQueUnClub96
i przyją zawody i sadrejew, klimov i stocha pewnei nie bedzie w TOP5, Ryoyu pewnie się zepnie i będzie top3 a geiger mimo tego że chyba mu nie lezy skocznia w top 15 zawita pewnie
0
@MesQueUnClub96 @Deviler
no to widocznie nie leży mu skocznia 90 i może nie bedzie wśród faworytów,
Stoch też nieźle skakał na treningach willingen a co wyszło w zawodach chyba każdy wie
rozumiem że trening coś mówi, ale do przewidywania zawodów to niewiele mówi
1
@Deviler
no i to tylko treningi
0
SKOKI
widzę nie ma to jak podnieta treningami:) radzę ochłonąć poczekać na kwalifikacje a przede wszystkim zawody:) bo na treningach to każdy może dobrze i źle skoczyć
1
@Katalonbar
Barcelona - Atletico - Barcelona wygrywa 2-1 po pięknej grze:) i wyprzedza Atletico w tabeli
1
@tomcias10 @LionelM95
Tak jak kolega wyżej napisał na jedzenie dla jednej osoby spokojnie zmieścisz się 500-600 zł miesięcznie wtedy zostaje ci 300-400 zł na przyjemności. Choc oczywiście lepiej jakbyś miał po rachunkach chociaż 1500 zł do końca miesiąca to byś miał większy margines i może nawet 250-350 zł co miesiąc udałoby ci się odkładać na większe wydatki. Powodzenia ci życie i większych zarobków:)
Chciałbym aby Polska była kiedys krajem gdzie ludzie mogą spokojnie żyć:)