1

@cata_luna
niewiwdza to chyba ty plujesz

co ma to co piszesz do tego co pisze @Ghotti ? nic

0

@Gacek5
Zrobiłeś mi dzien:) dobre

2

Morata

co wy się go tak czepiacie, przyjdziee to trzeba będzie trzymać kciuki

to będzie podstawowa 9 na ten sezon, ale w lato Barcelona bedzie szukać gwizdy na 9 i tego jestem pewien, a wtedy Morata będzie porządnym rezerwowym

0

@Borneo
piszesz kłamstwo bo jest więcej kasy do ukradzenia- upadajace biznesy, wałki z maseczkami itp. biznesy, gdzie łatwiej jest kraść

a co mają wpływy do budzetu do kradzenia? koleś ty chyba jestes odklejony od rzeczywistości

narka

2

@Borneo
wystarczy pomyśleć jakie wałki robili z maseczkami, respiratorami itp. :) to najlepszy moment na wałki

stary przestań ględzić nieprawdę

15

@Borneo
mniej możesz kraść:) haha a to dobre:)

2

eisenbichlerowi wiatr już nie powiał i już wyniki dużo słabsze

oby pogoda za bardzo jutro nie pomieszała w konkursie

cieszy że dobrze radza sobie tacy skoczkowie jak Ryoyu, Peier, Kos:) czy nawet Lanisek:)

4

Ryoyu znów wygrywa kwalifiakcje:) oby jutro znów wygrał konkurs i cały TCS a później PŚ I złoty medal olympijki:)

0

@Bobo25 @Hubsao
zazwyczja płatności za piłakrzy są w ratach:) tak już od lat i nie tylko my płacimy tak:)

2

FERRAN TORRES

Pozdrawiam niedowiarków co wątpili ze Barcelona jest w stanie przeprowadzać dobre i kosztowne transfery:) a tylu tu było mędrców ekonomicznych:-p

0

@Drozdu7
przyjdzie Morata i podstawowa 9 w lato:) wspomnisz moje słowa

0

@maroon
reakcje bardzo dobre na ludzki debilizm

5

Morata

Jako rozwiązanie do końca sezonu a później rezerwowy OK skoro Xavi go chce. W lato jednak liczę na podstawową 9 a wtedy Morata jako zmiennik.

Teraz jednak na pewno się przyda i w ataku wreszcie niedługo będzie trochę więcej jakości Ferran, Morata, Fati, Depay, Abde

czas jednak pomału pozbywać się niechcianych piłakrzy- Neto, L. Dde Jong, Demir, Coutinho, Dembele, Umititi - wydaje mi się że to są cele na to okienko:)

a zespół Xaviego oby piął się ciagle w górę i rozwijał:)

Visca el Barca:)

1

@kaamil1910
Moriba robi postępy w grzaniu ławki

0

@Jacu327
Vlahovic Barcelona dodatkowo:) a Real skonczy tak jak za ery Galacticos czyli z wielkim rozczarowaniem

2

Czego życzyć kibicom Barcelony w Nowym Roku:)

Spokoju, normalności w wreszcie radości z zespołu i sukcesów.

Aby ten rok był ostatnim w klubie umititi, coutinho, dembele, neto,s.roberto, luuk de jong.

I oby jak najszybciej przyszli: gaya, mazraoui, ŚO- tutaj jakis dobry bez konkretów i wreszcie super 9 -vlahovic lub haaland:) łatwiej chyba vlahovic:)

A jestem pewien ze wtedy znow to będzie z ts młodzieżą jedna z najlepszych ekip w Europie wkrótce:)
Visca el Barca:)

0

@SinMistico
Inni zrozumieli inaczej. Narka

0

@bartekvisca
Dokładnie o to mi chodziło ale lepiej być typowym Polakiem co wyzywa

0

@masq
Jak nie działa. Zwykla umowa albo trybuny do końca roku albo rozwiązujemy kontrakt za porozumieniem stron bez żadnych roszczeń finansowych.
Nie cackalbym się z Dembele

0

@normasubiektywna
120 mln na ile 5 lat kontraktu to ile 24 rocznie. Pol roku to max zostało 12:) cos ci się chyba pomyliło

0

Wiem ze to tylko kompilacja ale stylem gry Vkahovic z kompilacji przypomina mi Suarez.
Chyba wolałbym aby pójść na całość i kupić niego niz Morate albo niepewnego Haalanda.
Wg mnie chyba warto zaryzykować i pójść po niego juz teraz:)

1

@normasubiektywna
O jakiej amortyzacji ty człowieku mówisz jak on już praktycznie został zamortyzowany bo zostało mu pol roku kontraktu. To ole tych mln zostało do zamortzowania.

0

Ten Vlahovic taki dobry jest:)? Ze statystyki wydaje się ciekawa opcja na juz.
Jeśli rzeczywiście taki dobry to spróbować sprzedać depay, dembele i coutinho i pójść po vlahovic zamiast morata to byłoby super:)
Ferran-vlahovic-fati

Tyle opcji ciekawe jak to się skonczy

0

@Essos
Lisandro Martinez
Edson alvarez
Antony/tadic

0

@Swistus172
Nikt nie napisal ze nie możemy zarejestrować przestańcie moze szerzyć te fake newsy

0

Ferran-morata-fati

Wygląda to dobrze. Wlato przede wszystkim skupić się na obronie. I Antony:) chciałbym aby został w Ajaxie ale jeśli mialby gdzie idejsc to właśnie Barcelona;)
Kolejny sezon atak Antony-Ferran-Fati i na kawce Morata, Abde:) byłoby to wg mnie tez bardzo dobrze:)

0

@masq
Ale po co płacić komuś odszkodowanie? Rozwiązujesz umowę i tyle. Dembeke moze bez problemu juz w styczniu podpisać kontrakt z innym klubem. Inaczej pol roku na trybunach. Istnieje jeszcze takie cis jak porozumienie stron i to nie głupie rozwiązanie.

0

@Janiama
A co ma narodowość do tego?
Sklad duzo lepszy niż obecnie. Spokojnie juz znlizsjacy die do top ekip w Europie. Ale 2-3 transfery jeszcze konieczne

0

Mecz z Mallorca nie powinien być przełożony z automatu? Jakie są zasady? 9 piłkarzy pierwszego zespołu to trochę malo. Przeciez ze driwa rywalizacja nie ma to nic wspólnego. Rozumiem 3-4 przypadki ale u nas jest chyba z 10-12

0

Jaki sens ma cytowanie wypocin ze dembele jest kluczowy dla zarejestrowania ferrana skoro to spowoduje podwyższenie limitu plac:) genialne:) teraz zarabia chyba 20 chce 40 to 20 mln na sezon więcej:) nawet jakby amortyzacja wydłużyła się o 2 lata to nadal się to nie ma jak do rzeczywistości:) sprzedać albo nie grzeje lawe i wypad.
Juz nie mówiąc ze nikt nie mówił że Ferran nie jest i nie może być zarejstrowany.
Ja czekam teraz na Gaya i czyszczenie szatni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?