lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@cata_luna
niewiwdza to chyba ty plujesz
co ma to co piszesz do tego co pisze @Ghotti ? nic
0
@Gacek5
Zrobiłeś mi dzien:) dobre
2
Morata
co wy się go tak czepiacie, przyjdziee to trzeba będzie trzymać kciuki
to będzie podstawowa 9 na ten sezon, ale w lato Barcelona bedzie szukać gwizdy na 9 i tego jestem pewien, a wtedy Morata będzie porządnym rezerwowym
0
@Borneo
piszesz kłamstwo bo jest więcej kasy do ukradzenia- upadajace biznesy, wałki z maseczkami itp. biznesy, gdzie łatwiej jest kraść
a co mają wpływy do budzetu do kradzenia? koleś ty chyba jestes odklejony od rzeczywistości
narka
2
@Borneo
wystarczy pomyśleć jakie wałki robili z maseczkami, respiratorami itp. :) to najlepszy moment na wałki
stary przestań ględzić nieprawdę
15
@Borneo
mniej możesz kraść:) haha a to dobre:)
2
eisenbichlerowi wiatr już nie powiał i już wyniki dużo słabsze
oby pogoda za bardzo jutro nie pomieszała w konkursie
cieszy że dobrze radza sobie tacy skoczkowie jak Ryoyu, Peier, Kos:) czy nawet Lanisek:)
4
Ryoyu znów wygrywa kwalifiakcje:) oby jutro znów wygrał konkurs i cały TCS a później PŚ I złoty medal olympijki:)
0
@Bobo25 @Hubsao
zazwyczja płatności za piłakrzy są w ratach:) tak już od lat i nie tylko my płacimy tak:)
2
FERRAN TORRES
Pozdrawiam niedowiarków co wątpili ze Barcelona jest w stanie przeprowadzać dobre i kosztowne transfery:) a tylu tu było mędrców ekonomicznych:-p
0
@Drozdu7
przyjdzie Morata i podstawowa 9 w lato:) wspomnisz moje słowa
0
@maroon
reakcje bardzo dobre na ludzki debilizm
5
Morata
Jako rozwiązanie do końca sezonu a później rezerwowy OK skoro Xavi go chce. W lato jednak liczę na podstawową 9 a wtedy Morata jako zmiennik.
Teraz jednak na pewno się przyda i w ataku wreszcie niedługo będzie trochę więcej jakości Ferran, Morata, Fati, Depay, Abde
czas jednak pomału pozbywać się niechcianych piłakrzy- Neto, L. Dde Jong, Demir, Coutinho, Dembele, Umititi - wydaje mi się że to są cele na to okienko:)
a zespół Xaviego oby piął się ciagle w górę i rozwijał:)
Visca el Barca:)
1
@kaamil1910
Moriba robi postępy w grzaniu ławki
0
@Jacu327
Vlahovic Barcelona dodatkowo:) a Real skonczy tak jak za ery Galacticos czyli z wielkim rozczarowaniem
2
Czego życzyć kibicom Barcelony w Nowym Roku:)
Spokoju, normalności w wreszcie radości z zespołu i sukcesów.
Aby ten rok był ostatnim w klubie umititi, coutinho, dembele, neto,s.roberto, luuk de jong.
I oby jak najszybciej przyszli: gaya, mazraoui, ŚO- tutaj jakis dobry bez konkretów i wreszcie super 9 -vlahovic lub haaland:) łatwiej chyba vlahovic:)
A jestem pewien ze wtedy znow to będzie z ts młodzieżą jedna z najlepszych ekip w Europie wkrótce:)
Visca el Barca:)
0
@SinMistico
Inni zrozumieli inaczej. Narka
0
@bartekvisca
Dokładnie o to mi chodziło ale lepiej być typowym Polakiem co wyzywa
0
@masq
Jak nie działa. Zwykla umowa albo trybuny do końca roku albo rozwiązujemy kontrakt za porozumieniem stron bez żadnych roszczeń finansowych.
Nie cackalbym się z Dembele
0
@normasubiektywna
120 mln na ile 5 lat kontraktu to ile 24 rocznie. Pol roku to max zostało 12:) cos ci się chyba pomyliło
0
Wiem ze to tylko kompilacja ale stylem gry Vkahovic z kompilacji przypomina mi Suarez.
Chyba wolałbym aby pójść na całość i kupić niego niz Morate albo niepewnego Haalanda.
Wg mnie chyba warto zaryzykować i pójść po niego juz teraz:)
1
@normasubiektywna
O jakiej amortyzacji ty człowieku mówisz jak on już praktycznie został zamortyzowany bo zostało mu pol roku kontraktu. To ole tych mln zostało do zamortzowania.
0
Ten Vlahovic taki dobry jest:)? Ze statystyki wydaje się ciekawa opcja na juz.
Jeśli rzeczywiście taki dobry to spróbować sprzedać depay, dembele i coutinho i pójść po vlahovic zamiast morata to byłoby super:)
Ferran-vlahovic-fati
Tyle opcji ciekawe jak to się skonczy
0
@Essos
Lisandro Martinez
Edson alvarez
Antony/tadic
0
@Swistus172
Nikt nie napisal ze nie możemy zarejestrować przestańcie moze szerzyć te fake newsy
0
Ferran-morata-fati
Wygląda to dobrze. Wlato przede wszystkim skupić się na obronie. I Antony:) chciałbym aby został w Ajaxie ale jeśli mialby gdzie idejsc to właśnie Barcelona;)
Kolejny sezon atak Antony-Ferran-Fati i na kawce Morata, Abde:) byłoby to wg mnie tez bardzo dobrze:)
0
@masq
Ale po co płacić komuś odszkodowanie? Rozwiązujesz umowę i tyle. Dembeke moze bez problemu juz w styczniu podpisać kontrakt z innym klubem. Inaczej pol roku na trybunach. Istnieje jeszcze takie cis jak porozumienie stron i to nie głupie rozwiązanie.
0
@Janiama
A co ma narodowość do tego?
Sklad duzo lepszy niż obecnie. Spokojnie juz znlizsjacy die do top ekip w Europie. Ale 2-3 transfery jeszcze konieczne
0
Mecz z Mallorca nie powinien być przełożony z automatu? Jakie są zasady? 9 piłkarzy pierwszego zespołu to trochę malo. Przeciez ze driwa rywalizacja nie ma to nic wspólnego. Rozumiem 3-4 przypadki ale u nas jest chyba z 10-12
0
Jaki sens ma cytowanie wypocin ze dembele jest kluczowy dla zarejestrowania ferrana skoro to spowoduje podwyższenie limitu plac:) genialne:) teraz zarabia chyba 20 chce 40 to 20 mln na sezon więcej:) nawet jakby amortyzacja wydłużyła się o 2 lata to nadal się to nie ma jak do rzeczywistości:) sprzedać albo nie grzeje lawe i wypad.
Juz nie mówiąc ze nikt nie mówił że Ferran nie jest i nie może być zarejstrowany.
Ja czekam teraz na Gaya i czyszczenie szatni