0

@jeyx77x
canal plus online masz po 45/mies.

odpalasz apkę na telewizorze i masz normalnie tv tyle z aplikacji:)

0

@mrboom
nie wiem może, ale dla mnie to było dziwne:)

miałem już takie dziwne zaproszenia ale to okazali się później osoby rekrutujące albo zaproszenia na szkolenia i webinaria

0

@Worny
pochwalam:) choć w moim wypadku Ajax to druga ulubiona ekipa od zawsze:) procentuje dobre zarządzanie od kilku lat

0

@mrboom
nie wiem ale dziwne to było:)

1

@Bobo25
no cóż stało się podziękowałem:) dobrze że nie wysłała mi nuedsów jakiś:)

ale akcja przedziwna

1

@Bobo25
zasadniczo nie mam problemu z zainteresowaniem moją osobą płci przeciwnej, no ale kurde przez Linkedin taka akcja:) śmieszne trochę

odpisywałem bo chciałem wykryć oszustwo, no cóż powiem że mam żone i poproszę aby mnie nie zaczepiała już, choć dziewczyna ładna i pewnei w innych okolicznościach bym nawiązał kontakt

pzodro

0

@Bobo25
powiem ci dziwne to, czasami pisali z innych krajów ale to w celu rekrutacji albo na jakieś szkolenia, webinaria zaprosić

tutaj chciałem sprawdzić o co kaman zwłaszcza ze sama zaczęła pisać

myślałem że to jakieś oszustwo i próba wyłudzenia jakiś danych, ale nie wygląda to na fake

no coż po prostu zakończę to wymianę zdań i tyle, ale czegoś takiego się nie spodziewałem

1

LINKEDIN

Mieliście kiedyś tak aby na Linkedin zaczęła do Was pisać tak po prostu jakaś gorąca laska? i to z innego kraju (USA)

na początku myślałem ze to jakiś przekręt, może i jest bo chciała pogadać na Whatsapp, dlatego z ciekawości poprosiłem o zdjęcia aby wysłała czy jest osobą ze zdjęcia z linkedin, to mi wysyła swoje zdjęcia z balkonu

a na pytanie czy się znamy i o co chodzi to napisała czy to grzech pogadać

Linkedin służy mi jako okno to headhunterów z propozycjami pracy i to działa a taka dziwna akcje mam pierwszy raz

0

@Rewolucja123
CHYBA COŚ ŹLE LICZYSZ

faza grupowa 2,8x6 = 16,8
1,8 -9,6
1/4-10,6
1.2-12,5
zwyciestw w finale 15,5+4,5=20

16,8+9,6+10,6+12,5+20=69,5

0

@Pilka_jest_okragla
a to wszystko przez niepotrzebne ryzyko, remis nie oznaczał odpadnięcia z LM

0

@michal26
jakie 40 mln za cały turniej? koleś zobacz ile doataja zespoły w LM za cały turniej a potem pogadamy, z market pool najlepsze zespoły zgraniaja 80-100 baniek co sezon

tu masz za zeszłży sezon chelsea

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/941374/liga-mistrzow-wielka-kasa-dla-zwyciezcy-ile-zarobila-chelsea

i to sama kasa z UEFA pool

1

@kaamil1910
tu masz nowsze kwoty



http://rankinguefa.pl/finanse-w-europejskich-pucharach-2021-22/

zasadniczo jakbyśmy wygrali LE to zarobilibyśmy wiecej niż w 1/8 LM, a grajac w finale tyle samo kasy,

awans do 1/4 LM to już więcej kasy niż wygranie LE, ale nie są to drastyczne różnice

i to jest kasa tylko z UEFA, market pool jest za faze grupoowe (sile ligi i miejsce w lidze w poprzednim sezonie)

1

@Kgorecki2500
to nie jest prawda, owszem jesli patrzy sie na zwyciezców LM to tak, ale w naszym wypadku 1/8 LM, przy dobrych wiatrach 1/4 LM to porównywalna kasa z wygraniem LE, co wydaje sie możliwe, pisałem już o tym

to kasa od UEFA

a market pool przyznawany jest za faze grupową - na podstawie siły ligi i pozycji w lidze danego klubu za poprzedni sezon - wiec ta kase już zarobilismy

za 1/8 lLM jest 9,6 mEUR

za wygranie LE - chyba 14,4 o ile dobrze pamiętam

jesli byśmy doszli do 1/4 lm to już 9,6+10,6 mln czyli 20,2 mln EUR czyli oczywiście więcej ale bez przepaści, a według mnie to byłby max dla nas bo zespół ten potrzebuje czasu na coś więcej

0

@Janiama
oj mylisz się bo były tu już artykuły że w LE możemy zarobić podobną kasę i nie masz racji:)
ale brak awansu do LM w nasteopnym seoznie byłby już słaby

0

@pacior95
ale z ciebie kibic o słabej pamięci

nie wygrał tylko ledwo zremisował 1:1, u nas pamietna bramka Dembele i awansował Tottenham tylko dlatego że Inter dał ciała

2

@AmadiRM
Dynamo gra o kasę - kazdy wygrany mecz w LM to 3 mln EUR - dla nich to są pieniądze co nie śmierdzą

4

oby szybko Fati i Dembele wrócili do zdrowia, w sensie Dembele wrócił ale potrzeba meczów do pełnej sprawności:)

plus do tego jakby udało sie kogoś wypożyczyć (skrzydłowy lub 9) w zimę, a latem kupić Adeyemi to byłoby super:)

potem Zakaria tylko jako wolny transfer i trzeba wzmocnić ŚO bo tu największe braki

3

LE to nie katastrofa ekonomiczna

awans do 1/8 LM to 9,6 mln EUR
awans do 1/4 - 10,6 mEUR

LE: awans do 1/8 1,2 mEUR
awans do 1/4 - 1,8 m EUR
awans do 1/2 - 2,8 mEUR
awans do finału - 4,6 mEUR
zwyciestwo w finale - 4 m EUR

czyli za zwyciestwo w finale - 1,2+1,8+2,8+4,6+4 = 14,4 mEUR

a wiecej niż 1/4 LM przy bardzo dobrym losowaniu na ten moment nie liczę, ten zespół potrzebuje czasy

http://rankinguefa.pl/finanse-w-europejskich-pucharach-2021-22/

do tego jeszcze market pool - le z tego co zrozumiałem on jest dzielony tylko a faze grupową - wiec te pieniadze już mamy

0

@Kgorecki2500
obstawiam że nawet jakby nie awansowali do 1/8 to obaj zostaną

0

Barcelona:)

Brawo zespół wreszcie wróciła ta siła i mentalność, są braki bo przy kontuzjach nie ma kto strzelać ale wreszcie ten zespół chce się oglądać, szkoda bo byliśmy wczoraj lepsi i chociaż tę jedną bramkę mogliśmy wturlać, szkoda szczególnie rajdu de jonga z początku meczu i słabego odegrania depaya.

Ale taką grę chce się oglądać będzie tylko lepiej:)

Od razu widać różnicę w porównaniu do poprzedniego słabego trenera

Visca el Barca!!!

3

@Redakcja
Proszenie piszcie na stronie takich kocmoluchow
Aby awansować Barcelona wcale nie musi wygrać z Bayernem.
Na ten moment to Benfica musi ograc Dynamo, a to oczywiste nie jest.

0

@masq
za darmo chciałbym go sprawdzić u nas na pół roku, też nie sądziłem że sobie tak nie poradzi tam

wg mnie to dobry piłkarz ale chyba liga mu nie podpasowała, czasami tak bywa

1

@tomek8756
za niska kara, zdecydowanie za niska, takie coś powinno być traktowane jak morderstwo

jak przekraczasz o tyle prędkość w mieście to chyba każdy może założyć że jak coś nie wyjdzie to kogoś zabije

mam nadzieję że prokuratura się odwoła i dadzą mu wyższy wyrok z innego paragrafu

a z twarzy jakiś cwaniak co lansuje się starym złomem BMW

0

@Odcinkowy
ci co zraabija w zagranicznej walucie, gównie pracują za granicą i tam mają główne centrum kosztów

0

@Rewolucja123
coraz bardziej mnie zadziwiasz, a już myślałem że nigdy nie użyjesz takich słów jego kierunku

11

@nammah
gdyby chciał odejść to by nie podpisywał nowego kontraktu z taką klazulą

0

@Jakchcesz
chyba nie widzieli:) ale jak chca zapłacić klazulę to luz:)

0

@MarFan
Życie obywateli to tez praca

0

@Borneo
oj ciągle masz problemy ze zrozumieniem czytania
nawiązałem do " nie ludzie mogą nie wiedzieć ze mają zakrzepice hiv się rozwija np. Poza twoją wiedza i czasem dowiadujesz się jak juz jest zapóźno"

a napisałeś to w kontekście szczepienia i tego że majac te choroby i majac COVID skutki mogą być opłakane

ja napisałem że mając zakrzepicę i biorąc szczepionkę skutki mogą być równie opłakane i zabójcze

0

@Borneo
jak masz zakrzepice to i od szczepionki możesz zejść z tego świata i wtedy szczepionka nie jest rozwiązaniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?