1

@kamilo0066
jaki przeciętny? przeciętny to jest obecnie Ter Stegen
Onana za grosze nie będzie gorszym bramkarzem a śmiem twierdzić w obecniej formie Ter stegena lepszym może być

a spora kasa wpadła by też na ŚO lub napastnika

1

@Pawel13sz
super ruch za ok. 80, wziasc Onana za darmo, kupić jakiegoś ŚO i/lub napastnika albo Prawe skrzydło

0

@Azi
koleś pokazałem ci kardynalne błędy jakie napisałeś a ty jeszcze dyskutujesz:)

śmieszny jesteś

zanim nastęnym razem się odezwiesz poczytaj sobie podstawowe rzeczy co to jest wibor, co to jest zmienna stopa, co to jest IRS, co to jest negative interests i może wróć do rozmowy

żegnam bo szkoda gadać z ignorantami ekonomicznymi

4

@Janiama
a da się pracować mając za trenera parodystę co obraża własnych piłkarzy tylko w sobie winy nie widzi? wątpię aby tą drogą gdzieś by dotarli, jego wynik zresztą pokazują jaka droga byłaby z Koeman

piłkarz to świetny był ale trener żaden

0

@Azi no i takie są rozmowy właśnie z osobami nieznającymi się na temacie:) cokolwiek im powiesz ty i tak będziesz brnął w swojej niewiedzy i indolencji

gratuluje, poucz się, dokształć i wróć jak będziesz mądrzejszy

0

@Ghotti
niestety bez yachtu do takiej nie podchodź:)
no cóż konkluzja jak w tytule PIĘKNO KOSZTUJE:)

0

@Azi
a mnie śmieszy jak osoby nie zajmujące się finansami przeczytały coś i próbują zabłyszczeć pisząc farmazony w większości

"dość powszechnym błędem jest przyjęcie założenia że "cena" kredytu jest zależna od stóp procentowych. Oczywiście że oprocentowanie jest zależne ale tak naprawdę to cena jaką płacisz za kredyt jest zależna tylko od stawki banku."

przecież tu jest taki farmazon że aż żal komentować ale z grzeczności to pominąłem:)

jeszcze te słowo "tylko" idealnie obrazuje że nie masz pojęcia o czym piszesz, albo myślisz że rozumiesz a tak na prawdę mijasz się z prawdą

0

@Ghotti
jak wyglądasz jak ta Pani



to może się umówimy:)

0

@Azi
odpisałem tylko na twój komentarz że nie 1m a 3m - który był bezsadny

w kwestiach finansowych śmiem wątpić że wiem wiecej, może sie pochwal czym się zajmujesz to pogadamy

0

PIĘKNO KOSZTUJE:)
zgadzacie się czy nie?:)

0

@Azi
jest WIBOR 3M i WIBOR 1M:) w umowie kredytowej możesz mieć jeden i drugi:)
niby coś czytasz a nie do końca wiesz:)

0

@Azi
ale teraz dojebałeś do pieca odkrycie:)

najczęściej oprocentowanie kredytu jest zmienne i jest to marża banku + WIBOR1M jeśli jest w PLN, jeśli wiec maiłeś marzę 1,7% i WIBOR 1M 0,2% to masz oprocentowanie kredytu 1,9% w skali roku, jeśli ci się podniosą stopy procentowe to w pewnym momencie możesz mieć np. 1,7% + 1,7% tak jak już było i oprocentowanie to 3,4% w skali roku
jest wiec różnica między 1,9 a 3,4

abstrahuje tu już o sytuacji stały stóp procentowych w umowie albo IRS, czy kredycie w innej walucie niż PLN

i mówimy tutaj o koszcie kredytu

a ty piszesz że kredyt na 100tys. PLN będzie tańszy niż na 200 tys. PLN - przecież to normalne, że w pierwszym wariancie będzie płacił mniejsze odsetki? co to za odkrycie?
taki wywód to może przedszkolak napisać niczym odkrycie że 4 jest większe niż 3

0

@szymon6847
może policjantce nie spodobała się kolacja i teraz koledzy się mszczą:)

3

@horang
No to niezla rada:) nie zawsze jednak dzieci są tak dobre w tych samych dziedzinach co rodzice

3

TYMCZASOWY TRENER

ludzie wyluzujcie już było tu pisane że to trener tymczasowy na 2-3 mecze, jeśli wierzyć dziennikarzom Xavi przyjdzie po kolejnej przerwie reprezentacyjnej a moze odrobine wcześnie

swoja drogą Koeman taki cules:) a kasę chce wziąść całą:)

1

@Fantastyczny Chłopiec
sprawdź przykład Ajaxu i ponownie wróć jak przemyślisz sprawę

0

ter stegen
dest-araujo-garcia-alba
de jong-busi-pedri

demebele-depay-fati

do tego mingueza, pique, nico, gavi, puig, aguero, coutinho, martin

no sorki to nie jest zły skład a spokojnie na TOP3 w lidze + wygrywanie meczów z takimi zespołami jak benfica a nie dostawanie w dupe 0-3

Maciej chyba za dużo nasłuchałeś się Koeman bo widać jego retorykę

dlaczego graveberch (19) czy timber (19) czy antony (21) moga grać powtarzalnie dobrze w Ajaxie, i tak oni są tam once da gala i jakoś się od nich wymaga i nikt nei ma z tym problemu

tylko u nas po porażce 1-0 z Rayo trener mówi że dobrze graliśmy a w Ajaxie ten haag po zwyciestwie 4-0 z BVB mówi że to dobry materiał bo widział pewne mankamenty w grze zespołu i muszą nad tym popracować

nastawienie i podejście do piłki niebo a ziemia

my nie mamy słabej kadry!!! a Koeman był fatalnym trenerem, zwłaszcza przez swój charakter i retorykę

0

@Janiama
koeman czy to ty:)?

3

KATHARSIS

@Kgorecki2500 @Barca1992 @Bobo25 @Janiama @Ojciec5tkidzieci

Oby zmiana trenera to było istne katharsis dla naszych piłkarzy:) dość już trenera co umniejsza swoim piłkarzom a w sobie winy nie widzi

można się śmiać ale takie rzeczy też na pewno wpływały na psychikę, a jak ważna jest ona w sporcie mówił nawet Lewandowski

oby z nowym trenerem przyszła pozytywna energia bo tego tak bardzo potrzeba naszemu klubowi

pozytywnej energii - bodźca, mam nadzieję że tak będzie bo kadry nie mamy słabszej ani od Rayo ani Granady ani Cadiz

jak by to powiedział Puyol - SIŁA, SIŁA, SIŁA:)

VAMOS BARCELONO

2

@Kgorecki2500
dokładnie piłkarz wspaniały, ale jako trener po prostu wtopa

nie spodziewałem się że tak szybko pojawi się uśmiech na mojej twarzy związany z Barceloną:)

z Koemanem szło to w bardzo złym kierunku i było wiadomo jak to się skończy
jako trener mam do niego żal za to jak umniejszał swoim graczom

można się śmiać ale w piłce psychika jest bardzo ważna o czym wspominał sam Lewandowski

1

Ależ Bayern oieknie dostal:) jedyny pozytyw tego dnia w pilce:)

1

Xavi xavi xavi:)

0

@godlike
Kur..koles myślisz troche a wiesz ile bedzie mniej jak nie awansujemy do LM? 50-100 z prawami telewizyjnymi policz wiec co jest więcej warte

0

Ja pier... gdzie ci obrońcy Koemana?
Da się gorzej grac. Na 10 meczów tylko w 4 mamy komplet punktów przecież to żałosny wynik. Co mu tym razem przeszkadzało. Jemu zawsze cis przeszkadza

0

@Yoshi94

a mi się wydaje że właśnie odwrotnie, po to mają być intensywne treningi by jak najbardziej przypominały jednostki meczowe i przygotowywały mięśnie do intensywniejszych meczów

wg mnie przy lżejszym treningu wychodzą potem na boisko i próbują nadrobić te braki wydolnościowe przeciążając nieprzygotowane mięśnie do granic możliwości

0

@BarcaInfo
ale ja tego nie kumam każdy twierdzi że treningi są mniej intensywne

to jaki problem jest zwiększyć ich intensywność? trzeba do tego specjalnego dyrektora? serio? nie rozumiem do końca Laporty powinien podejść do trenera i dac mu tydzień na przygotowanei takich bardziej intenysnych treningów, przecież chyba mają jakas baze danych ćwiczeń, nie dawno trenował tu LE, zawsze można go tez podpytać jak intsnywniej trenować itp.

też mam te same spostrzeżenia ale nie widzę tu żadnych przeciwskazań aby to zmienić praktycznie z dnia na dzień

jednak zmieniam @BarcaInfo co do Ciebie zdanie bo piszesz coraz więcej mądrych i przemyślanych rzeczy

pozdrawiam

0

@BarcaInfo
jest jak jest:)
spójrz na ławkę kim ma grać:)

0

@Michael27061990
pytanie dalej kto za to zapłaci, przecież po szkole średniej ludzie też mogą juz zarabiać i to kilkakrotnie wiecej niż gaża żołnierzy?

pomysł wg mnie nietrafiony

1

@Borneo
chyba każdy normalnie myślący człowiek jest przeciwko lockdwonowi

0

@Michael27061990
jak byś zmusił do tego ludzi? co mają pracę dom itp.? kto za to zapłaci? jak ludzie mają pensje nawet kilkukrotnie większe niż te wojskowe?

kompletnie bez sensu pomysł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?