- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 969 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 969 Culés
7
Szkoda mi Kumana. Zostawił reprezentację swojego kraju, jako pierwszy zgodził się na obniżki pensji i stracił Leo na 2 sezon . Ludzie wszystko tak głupio rozdmuchują w tych czasach. Chłop wystawia 16-18 Latków i to po 3-4 w składzie, powie, że nie mają doświadczenia i popełniają błędy i o boże Kumam niszczy im psychikę i morale. Tylko nacodzien z nimi żyje, wystawia ich dalej i się z pewnością dogadywali. Mało tego, Ci młodzi muszą być mi niesamowicie wdzięczni za szanse. W ostatnich latach trenerzy zbytnio ich nie dawali i pewnie grałby Pjanic w podstawie. Na moje prawdę mowil, z taką paka ciężko o walkę z Bayernem. Z realem i Atletico wykończenie leżało . Oczywiście popełnił wiele błędów taktycznych czy personalnych, ale na takie grillowanie nie zasługiwał. Mam nadzieję, że w przyszłości mocno zaprocentuje, że tak stawiał na młodych :)
3
@Fantastyczny Chłopiec ale już z Rayo czy innymi Granadami to chyba mogl rywalizowac co?
4
@Fantastyczny Chłopiec Koeman sam wykopał sobie grób tymi żenującymi wymówkami.
1
@Fantastyczny Chłopiec No ale idąc do klubu, jak Barcelona wiesz na co się piszesz i, że w Hiszpanii to grillowanie jest co tydzień, jak coś nie idzie. A jego błędy taktyczne w meczach, są tu raczej kluczowe, bo nie graliśmy tak, jakbyśmy tego oczekiwali.
2
@Fantastyczny Chłopiec Grilowanie było za zwalanie winy na innych i brak miniumum samokrytyki, a wyniki też słabe.
1
@Fantastyczny Chłopiec Koeman pewnien też smutny, pewnie teraz ociera zły dolarami
1
@Fantastyczny Chłopiec
sprawdź przykład Ajaxu i ponownie wróć jak przemyślisz sprawę