0

@Herato
to jest niesamowite jak ten Ole się trzyma długo stołka, z taką kadrą grać taki piach

8

ter stegen, dest/mingueza,pique, araujo, garcia, alba, balde, busi, de jong, pedri, gavi, nico, depay,fati, coutinho, dembele, aguero

to nie jest słaba kadra jak ją wielu maluje, a na pewno z lepszym trenerem może grać dużo lepiej i mieć lepsze wyniki, widać to choćby po pomocnikach co nagle w reprezentacji Hiszpanii graja o niebo lepiej


wielu piszę tu że Koeman jest niepotrzebnie krytykowany - ludzie ale to samo widzą eksperci w Hiszpanii, Barcelona owszem ma słabszy zespół niż ostatnio ale jej głównym problemem jest brak taktyki, płynności, określonego kierunku rozwoju zespołu, oni w większości nie wiedzą co i gdzie mają grać

każdy mecz wygląda praktycznie jak jedna wielka improwizacja i póki nie zmienimy trenera takto będzie niestety wyglądało

0

@pax
może on w chaosie widzi taktykę:)

2

Koeman

Chłop idzie rekord za rekordem

najpierw zero strzałów celnych w lidze mistrzów - pierwszy raz w historii i to powtórzył skubany w dwóch meczach, teraz wyrównany rekord porażek z rzędu z Realem:)

obrońcy Koeman - o taką Barcelonę Wam chodziło?

ciekawe czy uda mu się nie zagrać w europejskich pucharach po raz pierwszy od x lat?

jak to robią Panowie trenerzy - np. ten haag:) w lidze bilans 8-1-1 37-2 w bramkach:) ostatnio wygrane 4-0 z BVB, 5-0 z PSV, ale tam każdy biega i zespół wie co grać:)

0

@darek60
Jakiś dla innych trenerów nie szukacie wiecznie wymówek. A tu nieskuteczność, faza księżyca, dzien tygodnia, itd:)

0

@Keson
Bo niedobrze mi się robi ze on ciagle trenuje nasz klub. Duży minus za to dla laporty

0

Jak tam zwolennicy pięknej gry Koeman.
Kiedy przejżycie na oczy ze to beznadziejny trener.

Dla dobra Barcelona aby go zwolnili juz dzis. Ratujmy sezon. Tu juz nie ma na ci czekać

0

@foczkyyyhg
Kasa z LM. Czasem lepiej zainwestować żeby zarobic. Z koeman jest niereformowalnym narcyzem. Co myski ze jest Omega a kariera trenerska go weryfikuje brutalnie. Oby ten beznadziejny trener jak najszybciej został zwolniony. Dlanaszego dobra. Bo bez kasy z LM za rok dopiero bedzie bieda. I kto tu mysli jak dzieciak?:)

0

@foczkyyyhg
Jak możesz zle życzyć Barcelonie? Koeman to jeden z najgorszych naszych trenerów w historii. Im dłużej ten słaby trener bedzie nas trenował tym gorzej

1

Juz po meczu a Koeman ciagle trenerem. Czy my chcemy za rok być poza LM,?

1

@foczkyyyhg
Pech, trawa, faza księżyca

Wymówki dla słabeusz.

Koeman jest żałośni słabym trenerem i modlę się aby go szybko zwolnili

1

@Janiama
To kurr... kogo mamy krytykować. Kto odpowiada za ustawienie się zespolu.
Obejrz sobie Ajax jak tam każdy pokazuje się do piłki ile jest ruchu itp.

1

Zwolnienie Koeman

Czy są tu jeszcze mądrale co nie kumają ze Zwolnienie Koeman to zyskanie dodatkowej kasy której nie będzie jak nie awansujemy do LM.
Niech ten mega słaby trener juz odejdzie. Ratujmy ten sezon.

0

@dv7wisnia
No kurde 100% racji. Sa tak wybiegsni ciagle ktoś pokazuje się do podania. Nie na uciekania od pilki. Piękny futbol:)

5

Ajax Amsterdam:)

Alez pieknie wygląda ten zespół. Najpierw 4-0 z BVB teraz 5-0 z PSV.
Co za energia w zespole:)
Ale takto jest jak się ma trenera na ławce:) anie parodyste na ławce:-p
Co nie? @Janiama @Ojciec5tkidzieci @Kgorecki2500

0

@juliacicha
No to super. Zmienia tylko trenera bo nie zamierzam płacić na obecnego i w to wcjodze:)

1

Ciekawe na kogo teraz zwali porażkę? Zaraz usłyszymy ze niezasłużenie:) tymczasem Oan trener ten haag 4-0 z bvb, dzis 5-0 z PSV:) mozna?:)

2

Gratuluję Koeman kolejnego sukcesu kolejny rekord wyrównany:) 3 porażki por rzad w el classico:) wodzu prowadz

0

@Pogba @juliacicha
A jaka jest zmiana? Dacie szczegóły?

0

@Janiama
Ronaldo van basten

Bluźnisz


1

@Mixtape
Ajax PSV:)

2

@Colon
Super te zdjęcia umieszczasz;)

2

@Criss18Barca
Gdyby
Koles Legia jest marna jak siki pająka

0

@ViscaelBarca2007
ziyech, van den beek, dolberg, de jong, de ligt, sanchez i jeszcze paru innych

w Ajaxie również są ogromne przetasowania

gravenberch czy timber jeszcze 2 lata temu to wchodzili do piłki to samo

a neres i taglafico to był wyjściowy skład

2 lata wstecz ten skład wyglądał zgoła inaczej!!! - jedynie został tadić, blind, mazraoi, a neres i tagalfico to teraz rezerwowi

sorki ale nie masz racji pod tym kątem

0

@ViscaelBarca2007
pozowlę się z tobą nie zgodzić co do punktu o Ajaxie, oni sobie świetnei radzą nie tylko w Holandii ale i Europie, mają lepszy skład ale oni zawsze mieli lepszy skałd niż reszta a mimo to nigdy tak nie dominowali ostatnio jak za ten haaga - znam Ajax świetnie wiec wiem co mówię, Berghuis, Haller nie graja od lat, Antony 2 sezon, toimber 2 sezon, i nawet taki berghuis co jest tu od tego sezon potrafi się zrozumieć i wie gdzie kogo szuakc na boisku, nawet z nim zawodnicy maja mechanizmy

nie mieliśmy w tamtym roku kadry gorszej niż Real czy Atletico - to były porównywalne kadry

tak tylko żebyś nie płakał jak dogramy z nim sezon i nie będzie nas w LM, dla mnie czas z Koeman to czas stracony bez dwóch zdań, o niczego nawet tych co ma rok nie nauczył, żadnych mechanizmów, żadnej gry obronnej, pressingu- po prostu zero

0

@Janiama

czy ja wiem czy tak dał szansę czy go sytuacja zmusiła
osobną kwestia jest jednak że on ich niczego nie nauczył

Pedri w kadrze gra o niebo lepiej niż w klubie, to samo tyczy się o dziwo Gavi

w tamtym roku miał szansę i kadrę na mistrza to ją sromotnie przegrał - i nie mów mi proszę że rok temu nie miał kadry na mistrza, bo na ostatniej prostej miał każdego

praktycznie wszystkie ważne mecze to sromotna porażka - wygrał tylko jeden mecz z Juve by za chwilę od nich dostać 3-0

popatrz Maciej jak fajie zespół potrafia sobie ułożyć inni trenerzy - np.Ten Haag, nie mówię o innych po powiesz ze maja kadrę, ale Ten Haag nie ma specjalnie wielkich nazwisk, a ich grę oglada się bardzo przyjemnie i osiąga sukcesu, możesz powiedzieć liga holenderska, ale on ta lige przerasta i nie jest to takei oczywiste bo jak widac poprzedni trenerzy w tym nawet Koeman jak prowadził Ajax
w LM też zawsze solidnie albo bardzo dobrze jak w tym sezonie


my w tym roku z bayer 0-3, z benfica 0-3, z atletico 0-2

w tamtym roku z juve 0-3 z PSG 1-4, Z REAL 1-3 i chyba 1-2

to są dla ciebie dobre wyniki i pozytywne ocenienie jego kadencji

już nie mówię o grze a właściwie jej braku - vide chaos

i nie pisz prosze o kontuzjach bo Real miał ich wiecej w poprzednim sezonie ale jakoś grać potrafili

0

Napoli - Legia jak obstawiacie? ja 3-1

0

@paweldunajecfcb
w pewnym momencie się ustabilizują, zmniejszenie popytu i wzrost podaży, raczej nie spadną ale się ustabilizują

0

@Gaz
przede wszystkim uwolniłbym FDJ, i w aAjaxie i unas czasami było widać że on ma umiejętność wychodzenia z piłką i z dryblingiem minięcie kilku zawodników, plus wypady w pole karne

czemu teraz tego nie gra? może powinien mniej być obciążany zadaniami defensywnymi a bardziej od tylu wchodzić z takim akcjami - wtedy asekuracja ze strony Pedri/Gavi, jak tak grał przez pewien czs to i miał sporo asyst i goli i zawsze rozrywało to troche szyki rywala

1

@arasz1819
w jakimś alternatywnym świecie @arasz1819 może by zrozumiał że jednak top3 La liga i 1/8 LM to duża różnica niż obecny kierunek zespołu, czyli żaden, poza tym to zawsze ponad pół roku więcej na trenowanie zespołu

0-6 po pierwszych 2 meczach LM, zero celnych strzałów - ciężko będzie taki wyniki komuś innemu powtórzyć, Koeman sie postarał:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?