La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1779 Culés

2

co by nie mówić ale La Liga potrzebuje nowych gwiazd

widać ze poziom La Ligi niestety pomału spada
Atletico niby miało mieć super skład ale chyba formula Simeone się pomału wypala

Real - gra jak gra, na La Ligę mocni, ale Europy nie zwojują
Barcelona - na ten moment w odbudowie i oby do czerwca udało się nawrócić pomalu na dobre tory

przyjście Mbappe do Real i Haaland do Barcelony znów sprawiloby że la liga podnosi poziom a 2 giganci pomalu wracali by na najwyższy poziom - Real ma zdecydowanie bliżej

co by nie mówić ale wg mnie to konieczne aby za rok,2 znów mówiło się że to główni faworyci do LM


0

@lucca87 Zobaczysz Haalanda w Barcelonie jak świnia niebo.

Z tym Realem w LM to przypomnę tylko, że rok temu awansowali do półfinału mając ponad 60 kontuzji w ciągu sezonu, mnóstwo problemów, grając na stadionie treningowym. W tym sezonie mają taką petardę na skrzydle jak Vinicius, Militao i Alaba też wkroczyli na poziom światowy, do tego bramkarz światowej klasy, solidny środek pola i jedna z trzech najlepszych "9" na świecie. Lidera Serie A pokonali dwa razy, mając kontrolę nad tymi spotkaniami.
Oczywiście do rozstrzygających spotkań jest jeszcze dużo czasu i wiele może się zmienić, ale twierdzenie w tym momencie, że Europy to oni nie zawojują to tylko pobożne życzenie.

0

@baartekk97
nie pobożne życzenie a wniosek z obserwacji, na razie w dużej ilości ważnych meczy dopisuje im szczęście - vide mecz z Sevilla czy Bilbao

dotarł do półfinału gdzie został wyjasniony bez mydla przez Chelsea:)

rzeczywiscie bo Inter z LM to odnośnik:) gdzie oni nawet jak są świetni w lidze w LM potrafia grac mega slabo

nie widzę ich w jednym rzedzie z City, liverpool, chelsea, bayern, PSG czy nawet Ajax

pożyjemy zobaczymy:)

a z Haaland też się okaże, nie mówię że tak, ale to się okaże co będzie
równie dobrze mbappe też może zostać w PSG

dla dobra ligi fajnie jakby obaj trafili do La Liga

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?