- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1779 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1779 Culés
2
co by nie mówić ale La Liga potrzebuje nowych gwiazd
widać ze poziom La Ligi niestety pomału spada
Atletico niby miało mieć super skład ale chyba formula Simeone się pomału wypala
Real - gra jak gra, na La Ligę mocni, ale Europy nie zwojują
Barcelona - na ten moment w odbudowie i oby do czerwca udało się nawrócić pomalu na dobre tory
przyjście Mbappe do Real i Haaland do Barcelony znów sprawiloby że la liga podnosi poziom a 2 giganci pomalu wracali by na najwyższy poziom - Real ma zdecydowanie bliżej
co by nie mówić ale wg mnie to konieczne aby za rok,2 znów mówiło się że to główni faworyci do LM
0
@lucca87 Zobaczysz Haalanda w Barcelonie jak świnia niebo.
Z tym Realem w LM to przypomnę tylko, że rok temu awansowali do półfinału mając ponad 60 kontuzji w ciągu sezonu, mnóstwo problemów, grając na stadionie treningowym. W tym sezonie mają taką petardę na skrzydle jak Vinicius, Militao i Alaba też wkroczyli na poziom światowy, do tego bramkarz światowej klasy, solidny środek pola i jedna z trzech najlepszych "9" na świecie. Lidera Serie A pokonali dwa razy, mając kontrolę nad tymi spotkaniami.
Oczywiście do rozstrzygających spotkań jest jeszcze dużo czasu i wiele może się zmienić, ale twierdzenie w tym momencie, że Europy to oni nie zawojują to tylko pobożne życzenie.
0
@baartekk97
nie pobożne życzenie a wniosek z obserwacji, na razie w dużej ilości ważnych meczy dopisuje im szczęście - vide mecz z Sevilla czy Bilbao
dotarł do półfinału gdzie został wyjasniony bez mydla przez Chelsea:)
rzeczywiscie bo Inter z LM to odnośnik:) gdzie oni nawet jak są świetni w lidze w LM potrafia grac mega slabo
nie widzę ich w jednym rzedzie z City, liverpool, chelsea, bayern, PSG czy nawet Ajax
pożyjemy zobaczymy:)
a z Haaland też się okaże, nie mówię że tak, ale to się okaże co będzie
równie dobrze mbappe też może zostać w PSG
dla dobra ligi fajnie jakby obaj trafili do La Liga