- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1178 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1178 Culés
9
Idealna reszta Ligi Mistrzów według mnie:
Barcelonie udaje się wyjść z grupy. Co będzie dalej obojętnie, najważniejsze, żeby wyjść z grupy.
Chelsea dochodzi do finału i go wygrywa (Barcelony nie biorę pod uwagę z wiadomych względów, ja będę zadowolony jak wyjdziemy z grupy)
Milan, żeby tez wyszedł z grupy
Bayern dostający na dziurę od byle kogo, ale najlepiej, żeby była to londyńska Chelsea, ewentualnie Liverpool
Real nie wygrywający tych rozgrywek
Jak Chelsea nie uda się wygrać (co do Barcy j.w) to niech wygra Messi, albo Liverpool. Nie napisałem, ze PSG bo kij x nimi, nie jestem ich kibicem, ale jak moim dwóm ulubionym klubom (FCB i CFC) nie uda się wygrać to niech wygra Lionel.
Tak to będzie wyglądało na 100%
2
@DaPidejpi
Moim zdaniem Chelsea nie obroni LM, ale rozumiem, że to scenariusz bardziej życzeniowy :)
1
@DaPidejpi Bruno musi pobić rekord asyst
0
@AmigoBlancos jasne. Oczywiście uważam, ze Chelsea jest jednym z faworytów. Nie ukrywam, ze bardziej bym chciał PL+1/2 UCL, bo ligi od 2017 nie wygrali. Zobaczymy jak to będzie. Mnie cieszy, ze mało osób pompuje i stawia w roli faworyta do wygrania PL i UCL Chelsea. Tuchel dalej robi swoją robote, nie ma napinki nigdzie w mediach i w internecie tak bardzo wiec to sprzyja całemu zespołowi
0
@Encore ile mu zostało do pobicia?
0
@DaPidejpi Ma 6 a rekord 8
0
@Encore to 3 mecze ma conajmniej wiec powinien na luzie. W polu karnym jest kto się ustawić
0
@DaPidejpi Też tak sądzę. To zawsze fajna sprawa bo ma trofea nie ma co liczyć.
0
@Encore No United to bieda z tym. Już prawie 5 lat bez trofeum
0
@DaPidejpi Dlatego Bruno musi się pocieszyć takimi rzeczami
0
@Encore do tej pory tez zgarnial tytul najlepszego portugalskiego pilkarza United. Teraz bedzie ciezko bo jednak Ronaldo - tez z jego hypem to mu zabierze
0
@DaPidejpi
LM w tym roku wygra Ajax:)