La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1178 Culés

konto usunięte

9

Idealna reszta Ligi Mistrzów według mnie:
Barcelonie udaje się wyjść z grupy. Co będzie dalej obojętnie, najważniejsze, żeby wyjść z grupy.
Chelsea dochodzi do finału i go wygrywa (Barcelony nie biorę pod uwagę z wiadomych względów, ja będę zadowolony jak wyjdziemy z grupy)
Milan, żeby tez wyszedł z grupy
Bayern dostający na dziurę od byle kogo, ale najlepiej, żeby była to londyńska Chelsea, ewentualnie Liverpool
Real nie wygrywający tych rozgrywek
Jak Chelsea nie uda się wygrać (co do Barcy j.w) to niech wygra Messi, albo Liverpool. Nie napisałem, ze PSG bo kij x nimi, nie jestem ich kibicem, ale jak moim dwóm ulubionym klubom (FCB i CFC) nie uda się wygrać to niech wygra Lionel.
Tak to będzie wyglądało na 100%

2

@DaPidejpi
Moim zdaniem Chelsea nie obroni LM, ale rozumiem, że to scenariusz bardziej życzeniowy :)

1

@DaPidejpi Bruno musi pobić rekord asyst

konto usunięte

0

@AmigoBlancos jasne. Oczywiście uważam, ze Chelsea jest jednym z faworytów. Nie ukrywam, ze bardziej bym chciał PL+1/2 UCL, bo ligi od 2017 nie wygrali. Zobaczymy jak to będzie. Mnie cieszy, ze mało osób pompuje i stawia w roli faworyta do wygrania PL i UCL Chelsea. Tuchel dalej robi swoją robote, nie ma napinki nigdzie w mediach i w internecie tak bardzo wiec to sprzyja całemu zespołowi

konto usunięte

0

@Encore ile mu zostało do pobicia?

0

@DaPidejpi Ma 6 a rekord 8

konto usunięte

0

@Encore to 3 mecze ma conajmniej wiec powinien na luzie. W polu karnym jest kto się ustawić

0

@DaPidejpi Też tak sądzę. To zawsze fajna sprawa bo ma trofea nie ma co liczyć.

konto usunięte

0

@Encore No United to bieda z tym. Już prawie 5 lat bez trofeum

0

@DaPidejpi Dlatego Bruno musi się pocieszyć takimi rzeczami

0

@Encore do tej pory tez zgarnial tytul najlepszego portugalskiego pilkarza United. Teraz bedzie ciezko bo jednak Ronaldo - tez z jego hypem to mu zabierze

0

@DaPidejpi
LM w tym roku wygra Ajax:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?